Článek

Úžasný svatební dar pro Aničku: Chlad na ostrov pozval tchyni, Blaženu ze Slunce, seno...

 
Miliardář Richard Chlad a Anna Marie Kánská jsou konečně svoji. Své ano si řekli během romantického obřadu na Maledivách. Milovník luxusních automobilů se na svém Instagramu pochlubil, jaké překvapení své milované ženě přichystal. Na svatbu totiž pozval i svou dnes už tchyni Veroniku Kánskou.
18.11.2023 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kánská (53 článků)
Podobné články

Buďte dobrou tchyní!

 
Snad každá z nás touží stát se jednou dobrou tchyní, ke které si její děti i jejich drahé polovičky budou chodit pro radu a nad jejich návštěvou nebudou otráveně protáčet panenky. Určitě si i vy vybavíte alespoň jeden nejapný vtípek směřovaný právě na hlavy maminek našich partnerů a partnerek, kterých po světě koluje tolik, že bychom je snad ani všechny vyjmenovat nemohli. Ne všechny vtipy jsou ale mířené dobře a ne všechny se setkávají s pravdou. Některé ženy totiž vědí, jak být dobrou tchyní a takové nemůžeme házet do jednoho pytle… A v čem tedy tkví ten úžasný postup, který vás naučí být dobrou tchyní, ke které budou děti i jejich dítka jezdit s nadšením, kterou budou zvát na všechny oslavy i vánoční svátky a na kterou se budou otáčet v případě, že budou potřebovat radu? Na to se teď společně s námi můžete podívat! Chcete se stát dobrou tchyní? Víme, jak na to! Možná i vám hlavou pobíhají myšlenky, které vás nutí přemýšlet nad tím, jak se stát tchyní, kterou má každý rád. Přeci jen možná i na vás tlak společnosti působí natolik, že se bojíte svého selhání a máte strach, že i v očích dětí nebudete taková, jaká byste chtěla být. Nebojte se, není to až taková věda! Výchova vnoučat je pro vás tabu! Velice často se tchyně pletou do výchovy vnoučat, což jejich rodiče opravdu vidí velmi neradi. Jestliže tedy někdy budete mít nutkání poučovat snachu nebo zetě o tom, jak by své potomky měli vychovávat, raději se kousněte do jazyku. Radu dejte jen v případě, kdy vás o to někdo požádá, jinak mlčte. Buďte po ruce, když to bude potřeba! Úkolem babiček je pohlídat vnoučátka, když o to budou rodiče žádat. Tím samozřejmě nechceme říci, že jim musíte vyhovět pokaždé, to určitě ne – mějte i... Čtěte více Příspěvek Buďte dobrou tchyní! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
15.12.2016 19:55 |

podobné články

Překvapivá láska: Miliardář Richard Chlad randí s dcerou Blaženy Škopkové ze Slunce, seno

 
Richard Chlad st. (56) ještě před létem chodil s půvabnou Miss Europe z roku 2016 Liou Kees. Jejich vztah vypadal na první pohled idylicky a nepůsobilo to, že by se v brzké době mělo schylovat k nějakému rozkolu. Opak byl ale pravdou. Chlad a Kees se rozešli ve zlém a vzájemně nešetřili ostrými slovy a výroky. V současné době to vypadá, že válka mezi nimi je zažehnána a Chlad je znova zamilovaný. Jeho vyvolenou má být dcera legendární představitelky Blaženy Škopkové z komedií Slunce, seno... Anna Marie Kánská (26).
14.11.2020 12:56 |

podobné články

Osobnosti: Blažena Škopková (15 článků)

Potvora Miluna ze Slunce seno erotika: Udělala závratnou kariéru plnou peněz!

 
Petra Pyšová, která ztvárnila potvoru Milunu v Troškově trilogii Slunce, seno, jahody, Slunce, seno a pár facek a Slunce, seno, erotika, to ve skutečném životě dotáhla hodně daleko! A také vydělala pořádné peníze.
29.12.2013 16:23 |

podobné články

Osobnosti: Petra Pyšová (13 článků)

Richard Chlad a jeho snoubenka Anna Marie Kánská: Překvapení, při kterém tekly potoky slz

 
Miliardář Richard Chlad se již za dva týdny bude ženit. Vezme si o mnoho let mladší partnerku Annu Marii Kánskou, dceru herečky Veroniky Kánské, kterou Češi znají jako Blaženu ze slavné série komedií Slunce, seno... Richard v rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, jaké předsvatební překvapení své nastávající přichystal.
05.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kánská (53 článků)

Blažena ze Slunce, seno se vůbec nezměnila. Veronika Kánská byla ozdobou svatby své dcery s miliardářem Chladem

 
Miliardář Richard Chlad se konečně oženil. Se svou již manželkou Annou-Marií Kánskou si po veselce stále užívají krásných západů slunce na exotických Maledivách. A nejsou jediní. K nim na ostrov se přijela podívat i rodina, včetně Veroniky Kánské, maminky samotné nevěsty. Dlužno dodat, že herečka se od trilogie Slunce, seno skoro vůbec nezměnila. Podobu se svou dcerou skutečně nezapře. Redakce eXtra.cz dostala k dispozici fotky přímo z místa. 
20.11.2023 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kánská (53 článků)

Miliardář Richard Chlad (56) má novou lásku: Randí s dcerou (26) Blaženy ze Slunce, seno...!

 
Bývalý automobilový závodník Richard Chlad miluje adrenalin a krásné blondýnky! Šestapadesátiletý český miliardář se kdysi na veřejnosti objevoval s Miss Europe 2016 Liou Keesovou. Ovšem jejich vztah už dávno skončil. Jeho srdce si nyní získala další krásná blondýnka se slavným jménem. Na sociální síti Instagram majitel luxusních aut oznámil, že jeho přítelkyní je Anna-Marie Kánská, šestadvacetiletá dcera slavné Blaženy z trilogie Slunce, seno... Veroniky Kánské.
16.11.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kánská (53 článků)

To není Paris Hilton: Miliardář Chlad se pochlubil novou láskou. Chodí s krásnou dcerou Blaženy ze Slunce, seno...

 
Bývalý automobilový závodník a milovník silných vozů Richard Chlad se pochlubil novou přítelkyní. Čtyři měsíce je ve vztahu s Annou Marií Kánskou, dcerou někdejší herečky a představitelky Blaženy v Troškově trilogii Slunce, seno... Veroniky Kánské.
16.11.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (656 článků) , Veronika Kánská (53 článků)

Miliardář Chlad dovádí u moře: Volno si užívá se žhavou dcerou Blaženy ze Slunce, seno

 
Vyrazit si jen tak na dovolenou, to by byla paráda. O naprostém klidu, pohodě a válení se na pláži může vyprávět miliardář Richard Chlad (56), který si teď užívá klid se svou novou přítelkyní a dcerou představitelky Blaženy Škopkové ze Slunce, seno, Annou Marií Kánskou (26), ve Spojených arabských emirátech. Parádním výhledem se pochlubil na Instagramu.
29.11.2020 18:56 |

podobné články

Osobnosti: Blažena Škopková (15 článků)

Dcera (29) Blaženy ze Slunce, seno je zasnoubená. Miliardář Chlad (60) ji požádal o ruku

 
Vedle sebe jen září a tak se rozhodli svůj vztah posunout na další level. Český miliardář a bývalý automobilový závodník Richard Chlad (60) požádal o ruku svou partnerku Annu-Marii Kánskou (29), což je dcera Veroniky Kánské (55), nezapomenutelné Blaženy z trilogie Slunce, seno... Jak informoval Blesk, pár se zasnoubil již letos v létě.
11.10.2022 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kánská (53 článků)

Miliardář Richard Chlad se zasnoubil s dcerou Blaženy ze Slunce seno

 
Miliardář Richard Chlad (60) se zasnoubil s Annou Marií Kánskou (29), dcerou herečky Veroniky Kánské, známé díky roli Blaženy z filmů Slunce seno. Bývalý automobilový závodník a podnikatel v oblasti hazardních her žije s blondýnkou ve své rezidenci v Dobřichovicích už dva roky.
20.01.2010 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuelle Seigner (8 článků) , Roman Polanski (107 článků)

Snoubenka Richarda Chlada má dokonalé geny. Blažena (56) z komedií Slunce, seno snad nestárne

 
Veronika Kánská se proslavila jako Blažena z trilogie Slunce, seno.., pak se ale na dlouhé roky vytratila z veřejného života. Až když miliardář Richard Chlad začal randit s její dcerou Annou-Marií Kánskou, se Češi dozvěděli, co dnes Veronika dělá a jak vypadá. A nutno říci, že i když jí táhne na šedesátku, vypadá stále skvostně, jak je patrné z fotografie, kterou Chlad zaslal do redakce eXtra.cz.
16.10.2022 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kánská (53 článků)

Pamatujete si na doktora Káju ze Slunce, seno? Zabila ho slabost pro mladé prostituty!

 
"Blaženko, to jsem já, Kája. Přišel jsem vám říct, že vás asi miluju a že si vás asi vezmu." Kdo by si nepamatoval doktora Káju z Hoštic, který se ve Slunce, seno pokoušel o Blaženu Škopkovou, ale marně. Jenže v reálném životě měl rád mladé hošíky, na což ve finále taky dojel. Jak vlastně dopadl herec Josef Stárek?
02.05.2016 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Blažena Škopková (15 článků)

Blaženě ze Slunce, seno je 50: Trpí kvůli Troškovi!

 
Natočila jen pět filmů, přesto je to jednou z nejfrekventovanějších hereček na televizních obrazovkách v českých domácnostech. Troškova trilogie Slunce, seno..., v níž si zahrála Blaženu, se totiž minimálně třikrát ročně reprízuje. Veronika Kánská, která právě slaví 50. narozeniny, tím ale dost trpí! Proč?
13.10.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kánská (53 článků)

Našli jsme dceru Blaženy ze Slunce, seno... Anna-Marie žije v utajení!

 
Podobu s mámou nezapře, tak se alespoň snaží využívat toho, že to lidem hned »nedocvakne «. Anna-Marie Kánská (23) je dcerou Veroniky Kánské (50), kterou celý národ zná jako Blaženu z trilogie Slunce, seno… A moc ji to netěší. Snažila se žít v anonymitě, ale teď chce mít »čistý stůl«!
21.08.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Kánská (53 článků)

Blaženo, já vás asi miluji! Doktor ze Slunce, seno dopadl velmi zle!

 
Josef Stárek (†48) se hercem stát nechtěl. A ani neměl. Zdeněk Troška (64) si ho vyhlédl náhodou. V komedii Slunce, seno, jahody pak doktor Kája sváděl Blaženu Škopkovou. V reálném životě to měl složitější.
23.03.2018 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Troška (542 článků) , Blažena Škopková (15 článků)

Miliardář Chlad obdivuje přírodní krásu: Dcera Blaženy ze Slunce, seno nastavila zrcadlo plastikovým zrůdičkám

 
Miliardář Richard Chlad (56) si skutečně umí vybrat krásné ženy. Ještě nedávno ho pojil velmi intenzivní vztah s Liou Kees, ale tomu již dávno odzvonilo. Chlad se čas od času se svými fanoušky na sociálních sítích podělí se střípky ze svého soukromí. Čerstvě navíc randí s pohlednou Annou-Marií Kánskou (26), na které neustále vyzdvihuje její přírodní přednosti. Tentokrát ale sledujícím oblíbeného miliardáře spadla brada.
05.12.2020 11:30 |

podobné články

Miliardář Chlad a dcera Blaženy ze Slunce seno odtajnili soukromí. Bude svatba s o třicet let mladší kráskou?

 
Miliardář a bývalý automobilový závodník Richard Chlad (59) žije po boku své krásné partnerky Anny-Marie Kánské (29) už téměř dva roky. Chlad nechal redakci eXtra.cz nahlédnout do jejich soukromí a promluvil o svatbě. Ještě před pár roky by se prý podruhé neoženil, avšak kvůli své půvabné blondýnce se ještě jednou možná zlomit nechá. 
16.05.2022 16:15 |

podobné články

Scenárista Slunce, seno... slaví 70: Chtěl zabít Růžičkovou!

 
Protože komedii Jak utopit doktora Mráčka mají diváci spojenou se jménem režiséra Václava Vorlíčka a trilogii Slunce, seno se Zdeňkem Troškou, stojí scenárista těchto filmů Petr Markov trochu v pozadí. Spisovatel, který dnes slaví 70. narozeniny, má přitom na vzniku všech těchto filmů přímo lví podíl! A přiznává, že už s Troškou pracovali i na námětu pro Slunce, seno 4, kde měla Helena Růžičková zemřít!
26.08.2015 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Růžičková (173 článků) , Václav Vorlíček (189 článků) , Petr Markov (1 článek) , Václav Troška (31 článků)

Zajímavosti o filmu Slunce, seno a pár facek: Herci si na skutečné rány dodávali kuráž alkoholem

 
Komediální trilogie Slunce, seno už patří mezi legendy české kinematografie. Příběhy z jihočeských Hoštic jsou zkrátka nezapomenutelné a každé opakování slaví divácký úspěch. Dnes už lidé tuší, že v druhém dílu, Slunce, seno a pár facek, došlo ke skutečnému násilí, pro herce natáčení ale rozhodně nebylo jednoduché. Co přesně se při něm dělo a co dalšího o filmu nevíte?
07.02.2021 21:50 |

podobné články