Článek

Úžasná proměna Shopaholic Nicol: Krásná youtuberka zhubla a celá jen září

 
Když je člověk spokojený sám se sebou, hned se mu žije lépe. Důkazem je také youtuberka a influencerka Shopaholic Nicol, která na svých sociálních sítích sdílela fotku, kde ukazuje, jaké výsledky má rozvržení stravy, cvičení a lásky k sobě samé. U příspěvku se vyjádřila také k tomu, jaké to je mít špatný den.
13.02.2021 11:55 |

podobné články

Podobné články

Shopaholic Nicol konečně našla lásku! Po dlouhé době vypadá opět šťastně vedle známého hudebníka

 
Youtuberka, moderátorka a nově i zpěvačka Shopaholic Nicol nedávno prozradila a ukázala svého partnera. Čerstvě zamilovaná a rozzářená je z mladíka jménem Jakub Mahdal, který je kytaristou v české skupině SEBASTIAN.
19.10.2017 21:00 |

podobné články

Moderátorskou dvojici Snídaně s Novou diváci na začátku kritizovali. Už je to lepší, musím to zaklepat, říká Shopaholic Nicol

 
Nikola Čechová, známá jako youtuberka Shopaholic Nicol, už je na televizní obrazovce jako doma. Se zpěvákem Milanem Peroutkou  (29) jsou ostřílenou moderátorskou dvojicí ve Snídani s Novou. „Baví mě to čím dál víc, protože už to i diváci přijímají daleko líp,“ svěřila se nám Nikola.
23.01.2020 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Milan Peroutka (262 článků) , Nikola Čechová (24 článků)

Neskutečná proměna youtuberky Shopaholic Nicol! Co jí pomohlo zbavit se kil navíc?

 
Nikola Čechová (30), sympatická moderátorka Snídaně s Novou, se odhodlala „vystoupit ze své komfortní zóny“ a ukázat svým příznivcům dvě fotky, které dělí pět kilogramů. Právě tolik se totiž youtuberce Shopaholic Nicol podařilo úspěšně shodit. A je to změna opravdu neskutečná!
10.08.2020 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (24 článků)

Blogeři roku 2016: Shopaholic Nicol došla slova, Kovy má nápadnici a Lou se málem přizabila

 
Česká blogerská a youtubová scéna už zná své největší hvězdy pro rok 2016. Mezi Life blogerkami bodovala Česká Miss World Natálie Kotková a cenu si odnesl i muž, který s dost břitkým humorem píše Deníček moderního fotra. Úspěch měl i blog Kateřiny Králové Svět podle Kačky. Nejlepší beauty blogerka Lou se natáhla na pódiu a velký potlesk měl i vítězný bloger Kovy. Shopaholic Nicol pak při převzetí letošní ceny moc nevěděla, co říct. Došlo i na pomocné „bla, bla, bla…“ Blesk.cz přenášel slavnostní večer živě, podívejte se na ukázky.
23.11.2016 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Kotková (43 článků) , Nikola Čechová (24 článků) , Lou Lou (55 článků) , Lou Lou (53 článků)

Shopaholic Nicol: Je ošemetné hned řešit své vztahy na sociálních sítích

 
Patří mezi nejlépe vydělávající youtubery u nás, je jednou z hvězd nového filmu Nejsledovanější a sociálními sítěmi žije. Nikola Čechová (27), vystupující pod přezdívkou Shopaholic Nicol, však přiznala, že se jí nelíbí, jak někteří lidé hned řeší své vztahy na internetu.
14.09.2017 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (24 článků)

Milan Peroutka a Shopaholic Nicol: Nadávky od diváků bolely, teď už to neřešíme

 
Jemu se smáli, že vypadá jako Dáša z Mostu!, jí zase, že je spíš kluk než žena. Urážek, které se snesly na Milana Peroutku (29) a Shopaholic Nicol (30) ze Snídaně s Novou, bylo mnohem víc. Na okázalém Plese v Rudolfinu eXtra.cz svěřili, jaké pocity v nich nepěkné komentáře vyvolávaly.
02.03.2020 19:51 |

podobné články

Osobnosti: Milan Peroutka (262 článků)

Moderátorka Novy Shopaholic Nicol má koronavirus: Nemoc ji vyždímala, nic necítí

 
Moderátorka Novy Nikola Čechová, spíše známá jako blogerka Shopaholic Nicol, přiznala, že byla pozitivně testována na koronavirus. Nikola pociťuje klasické příznaky zákeřného viru a navíc nemá absolutně žádnou energii.
15.10.2020 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (24 článků)

Čechová ze Snídaně s Novou radikálně zhubla: Vyzradila své triky!

 
Slavná youtuberka a moderátorka Snídaně s Novou Nikola Čechová (30) alias Shopaholic Nicol radikálně zhubla a vypadá skvěle. Fanouškům vyzradila, jak na to!
15.08.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (24 článků)

Nejslavnější česká youtuberka a moderátorka Snídaně s Novou má koronavirus. Popsala boj s nemocí

 
Youtuberka a moderátorka Snídaně s Novou Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol má koronavirus. S nemocí bojuje od čtvrtka, test to potvrdil před pěti dny.
15.10.2020 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (24 článků)

Hvězda Snídaně s Novou jako doktorka Quinnová! Proměna kvůli příteli

 
Tak takhle moderátorku Snídaně s Novou Nikolu Čechovou (30) fanoušci rozhodně neznají! Mladá žena, která se obvykle prezentuje v dokonale sladěných outfitech, ostatně je to bývalá youtuberka a bloggerka s nickem Shopaholic Nicol, se nyní ukázala v poměrně nezvyklém odění – a zároveň přiznala, že má za sebou novou zkušenost před kamerou!
22.09.2020 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (24 článků)

Robinsonka Nicol měla malá a povislá ňadra: Po plastice je z ní krásná šťabajzna

 
Robinsonka Nicol Gremplewska (25) nebyla vůbec spokojená se svou velikostí poprsí. O plastické operaci uvažovala už delší dobu, ale odhodlala se k ní až nyní. Ze svých jedniček si nechala vymodelovat na klinice Medico Beauty pořádné čtyřky. Konečně je nyní spokojená a sebevědomá, jak si vždy přála být. Podívejte se na unikátní fotky, které zachycují každičký krok Nicol k jejím vysněným prsům.
14.03.2018 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Beauty Beauty (62 článků)

Moderátorka Snídaně s Novou má covid! Nemoc jí komplikovala život už na jaře

 
Moderátorka a youtuberka Nikola Čechová, která je svým fanouškům známá také pod přezdívkou Shopaholic Nicol, na svém instagramu přiznala, že se nakazila covidem-19. Jednou už sice v karanténě byla, ale tehdy jen preventivně. Teď ale podle jejích slov »došlo« i na ni samotnou.
14.10.2020 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (24 článků)

Tvář Snídaně s Novou v karanténě! Jela s nakaženým taxikářem

 
Moderátorka Snídaně s Novou Nikola Čechová (30) a též influencerka a youtuberka vystupující coby Shopaholic Nicol skončila v karanténě kvůli riziku nákazy koronavirem. Sedla totiž do auta nakaženému taxikáři. Stejně jako devadesát dalších lidí.
13.03.2020 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (24 článků)

Díky vrstvě líčidel si toho nikdo nevšiml: Moderátorka Snídaně s Novou ukázala akné na obličeji

 
Akné trápí nejen dívky a chlapce v pubertě, ale mnohdy se objeví až v dospělosti. Problém s pletí začala minulý rok řešit i moderátorka a youtuberka Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol, která nyní fanouškům ukázala, co několik měsíců skrývala pod vrstvami make-upu.
21.07.2020 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (24 článků)

Hvězda Snídaně s Novou odhalila bolestivé tajemství: Loni jsem si prošla peklem!

 
Na instagramu všechno a všichni vypadají obvykle dokonale, pak se ale tu a tam najde odvážlivec, který ukáže realitu takovou, jaká opravdu je. Mezi ty s kuráží se řadí i moderátorka Snídaně s Novou Nikola Čechová (30) alias youtuberka Shopaholic Nicol.
22.07.2020 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (24 článků)

Nicol Lenertová nechce zpátky do televize. Víme proč!

 
Před 10 lety čekala svého prvního potomka. Prvorozenému synovi Nicol Lenertové (41) Jardovi tak bude 15. března 10 let, mladšímu Dominikovi je 7. „O návratu do televize nesním,“ řekla Nicol otevřeně.
03.03.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Nicol Lenertová (34 článků)

Václav obviněný ze zneužívání 14leté Nicol v Kambodži: První společné foto

 
Případ Čecha zatčeného v Kambodži kvůli zneužívání nezletilé dívenky otřásl Českem. Václav P. (46) podle přátel ovšem dívenku, které říkají Nicol (14), v žádném případě nezneužíval. Dívce i její matce, které obě trpí AIDS, pomáhal zlepšit kvalitu života. Na sociálních sítích se objevila první fotka Václava, zvaného Wendi, s malou Nicol.
10.11.2017 11:25 |

podobné články

Robinsonka Nicol nebyla vždy žhavou blondýnkou: V černých vlasech připomínala vybledlou voskovou figurínu

 
Nicol Gremplewska (25) je zatím nejvýraznější tváří druhé série dobrodružné reality show Robinsonův ostrov. Ze soutěže o dva miliony korun Nicol známe jako křehkou blondýnku, která si musela své místo v kmeni vybojovat. Jenomže byly doby, kdy půvabná Robinsonka vypadala úplně jinak. A je dobře, že svoji vizáž nakonec změnila.
26.03.2018 21:00 |

podobné články

První foto po plastické operaci: Robinsonka Nicol hrdě vystavuje své umělé čtyřky

 
Z křehké a ustrašené Robinsonky Nicol Gremplewské (25) se stala sebevědomá a ostrá žena. Za jejím současným sebevědomím stojí plastická operace prsou, která z ní udělala nového člověka. Nicol trpěla malým sebevědomím, ale po tom, co si nechala zvětšit svá prsa, je konečně spokojená. Podívejte se, jak vypadají její dvě nové přednosti.
30.03.2018 09:15 |

podobné články