Článek

Už to jede Německem. Fiala za blbce s Nutellou

 
O nákupu premiéra Petra Fialy (ODS) v Bavorsku píší i německá média. „Je to pro něj doma moc drahé,“ zaznělo z deníku Bild. Veřejnoprávní stanice Bayerische Rundfunk neopomněla německým čtenářům vysvětlit, že se v České republice Fiala dlouhodobě potýká s vysokou mírou nedůvěry. Český premiér s Nutellou a dalšími výrobky Němce udivil.
07.11.2023 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5947 článků)
Podobné články

Učitel pomazal nahou žačku (14) nutellou a olízal ji: Zvrhlík skončil za mřížemi!

 
Britský učitel dramatického kroužku praktikoval ve svých hodinách pořádně zvrhlé praktiky. Svou tehdy čtrnáctiletou žačku pomazal nutellou a pak její tělo olizoval. Andrew Wilson (48) skončil za mřížemi.
25.02.2016 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Wilson (3 články) , Andrew Wilson (2 články)

Jak připravíte bábovku s nutellou?

 
Máte rádi čokoládu, kakao a nutellu? Přesně v takovém stylu si můžete upéct bábovku. Bábovka s nutellou dokonale utiší vaše chutě na čokoládu. Nabídnout ji můžete návštěvě, která nebude chtít odejít, dokud bábovku nesní celou.
19.11.2021 16:50 |

podobné články

Zavřená Nigérie. Majerová účtuje: Tak to dopadá, když je premiér servilní signalista s nutellou

 
„Vláda dovoluje, že my, výrobci velmi levné elektrické energie, máme pro vlastní potřebu pomalu nejdražší elektřinu na světě. Lidé i firmy jsou doslova okrádáni za bílého dne,“ říká předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová. „Servilní signalista s nutellou,“ padlo pak v souvislosti s premiérem. Nešetřila ani prezidenta. „Jeden přešlap za druhým, neskonalý amatérismus, zbytnělá, ale ničím neopodstatněná arogantní ega,“ hodnotí celkově vládu a posílá jasný vzkaz. Dostala se také k migrační politice a zmínila povinné migrační kvóty.
12.11.2023 15:00 |

podobné články

Fiala nakupuje. Co nechtěně zachytila kamera: Za zády ruské logo. A v českém supermarketu také nebyl!

 
Ekonomka Lipavská podrobila ekonomické analýze srovnávací video cen v České republice a v Německu „klauna“ premiéra Petra Fialy, která podle jejího názoru ve veřejné diskusi chybí. Neskrývala pochybnosti o tom, co bylo skutečným záměrem premiéra a zda vůbec skutečně zamířil na nákupy i do českých supermarketů. „Tak takhle se to nedělá,“ kroutí nad počínáním předsedy vlády ekonomka, která zmínila chyby, jichž se Fiala a jeho tým, který z něj udělal zbytečně „klauna“, dopustil. Rozklíčovala i to, jak je to s „profesorovou Nutellou“.
09.11.2023 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5947 článků)

Teď se mu tak bude říkat… Fialu si vzali na paškál odborníci. A pak Babiš

 
Premiér Petr Fiala se vydal do Německa zkoumat dvojí kvalitu potravin, video s Nutellou se k Fialově škodě okamžitě stalo hitem internetu a premiér čelí jak posměšným reakcím, tak zdrcující kritice. Podle politologů je sice chvályhodné, že se Fiala snaží oslovit lidi na sociálních sítích, zatím v tom ale vůbec není dobrý. „Každý by si spíš měl hledat to, co mu samotnému sedí,“ říká politický komentátor Petr Kolář.
10.11.2023 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (713 článků) , Petr Fiala (5947 článků)

Babiš: Fiala z vás dělá blbce, dluh teď klesne. Zdražení? Pomůžeme. Na důchody bude

 
ROZHOVOR S PREMIÉREM Celá debata o zadlužení je nesmyslná, sráží kritiku opozice ohledně státního dluhu v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz premiér Andrej Babiš (ANO). Podle něho opozice jen říká to, co se jí hodí. Lídra koalice SPOLU Petra Fialu v tomto považuje za „ekonomického analfabeta, který dělá z lidí blbce“. Varoval i před nástupem Pirátů k moci. „Jejich novou promigrační politiku bych nikomu nepřál.“
28.09.2021 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26067 článků) , Petr Fiala (5947 článků)

Vodička (ČSSD): Je na západ cesta dlouhá... Ale jdeme správným směrem

 
Čeští autoři, nezřídka i ekonomové, často srovnávají platy v České republice s Německem. To není logické. Proč zrovna s Německem? Protože je to naše sousední země? Ale pak se ale musíme srovnávat s Polskem a Slovenskem. A když s Německem, tak pouze s východním Německem.
17.07.2017 20:55 |

podobné články

V ČSSD nenajdete jen blbce, píše člen strany

 
Značná část mladých lidí se v Česku hlásí k pravici. Člen ČSSD Tomáš Popek, jemuž ještě nebylo třicet let, za to své vrstevníky kritizuje. Na jedné straně se prý hlásí k pravici, ale na straně druhé spoléhají na sociální dávky. Mladý sociální demokrat také tvrdí, že mu ve straně vyhovuje rozmanitost názorových proudů, nespokojen je ale s tím, že se strana dosud zcela nezbavila nálepky rozdavačné strany. Některé spolustraníky ale označuje dokonce za blbce.
29.01.2012 09:00 |

podobné články

Děláte z lidí blbce, vzkázali odbory vládě a posílají ji k Neumětelům

 
Odborářský předák Jaroslav Zavadil před sobotní demonstrací odborů a občanských iniciativ tvrdí, že koaliční politici "dělají z lidí totální blbce" a nynější změny v koalici nejsou ničím jiným než snahou udržet se u moci. Zavadil to prohlásil na čtvrteční tiskové konferenci.
19.04.2012 11:50 |

podobné články

Děláte z lidí blbce, vzkázaly odbory vládě a posílají ji k Neumětelům

 
Odborářský předák Jaroslav Zavadil před sobotní demonstrací odborů a občanských iniciativ tvrdí, že koaliční politici "dělají z lidí totální blbce" a nynější změny v koalici nejsou ničím jiným než snahou udržet se u moci. Zavadil to prohlásil na čtvrteční tiskové konferenci.
19.04.2012 12:25 |

podobné články

Zeman v Blesku prozradil: Proč dělám z lidí blbce?

 
Prezidentský kandidát Miloš Zeman řekl v rozhovoru s šéfredaktorem Blesku odtajnil, proč tak rád dělá z lidí blbce a proč s oblibou lidi uráží.
25.01.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27993 článků)

Zeman v redakci Blesk.cz: Proč z lidí dělám blbce? Kníže se smál Milošovi

 
Den před druhým kolem prezidentských voleb jsou stále lidé, kteří nejsou rozhodnuti, komu ze dvou kandidátů dají svůj hlas. Miloš Zeman i Karel Schwarzenberg přišli do redakce Blesk.cz. Zatímco Zeman prozdradil, proč dělá z lidí blbce, kníže se smál Milošovi. Komu nakonec dáte svůj hlas?
25.01.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4115 článků) , Miloš Zeman (27993 článků)

Zeman vysvětlil bulváru, proč má tendenci dělat z lidí blbce

 
Deník Blesk píše, že kvůli jeho urážkám a peskování nemůže řada lidí přijít prezidentskému kandidátu Miloši Zemanovi (SPOZ) na jméno. Redakce deníku si ho proto pozvala, aby vysvětlil, proč má tendenci dělat z lidí blbce.
26.01.2013 06:30 |

podobné články

Udělali z něj blbce, mají z něj strach? Stále veselo kolem Pavla Béma

 
Do centra pozornosti se v souvislosti s policejním obviněním téměř celého vedení Prahy znovu dostal bývalý pražský primátor Pavel Bém. Reportáž mu věnovala i Česká televize v nedělním pořadu 168 hodin, kde mimo jiné zaznělo, že se ho někteří lidé možná bojí. Sám exprimátor tvrdí, že z něj před rokem zveřejněné odposlechy "udělaly blbce" a zničily mu politický život.
01.04.2013 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (863 článků)

Fanánek je za blbce: Nepoznal vlastní písničku!

 
VIDEO: Frontman skupiny Tři sestry Lou Fanánek Hagen (46) ze sebe udělal před celým národem „blbce“. Ve vědomostní soutěži Máme rádi Česko nepoznal začátek svoji vlastní písničky, kterou s kapelou nazpívali. Uhádl to až jeho soupeř Aleš Háma.
18.04.2013 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Háma (280 článků) , Lou Fanánek Hagen (52 článků)

Pehe se pustil do Zemana: Dělá z lidí blbce. Jako Klaus

 
Prezident Miloš Zeman se nakazil virózou, ale už se prý uzdravuje. Tak zní oficiální stanovisko Hradu. Politolog Jiří Pehe s tím však nesouhlasí, podle něj akorát prezident dělá z lidí blbce.
12.05.2013 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (469 článků) , Miloš Zeman (27993 článků)

Sobotka trpělivě odpovídal na dotazy. Například: Děláte z lidí blbce. Křísíte mrtvolu

 
Proč se snažíte křísit mrtvolu zvanou ODS? Proč z lidí děláte blbce? I to byly dotazy čtenářů ParlamentníchListů.cz, které směřovaly na místopředsedu Senátu za ODS a někdejšího prezidentského kandidáta Přemysla Sobotku. Ten na tyto nepříjemné dotazy ve středu trpělivě odpovídal. Vyjádřil se i k situaci na Ukrajině, Židům, prezidentu Zemanovi či ke zradě své strany a soucitu s Miroslavou Němcovou.
13.03.2014 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Přemysl Sobotka (481 článků) , Miroslava Němcová (1777 článků)

Sobotka trpělivě odpovídal na nepříjemné dotazy. Například: Děláte z lidí blbce. Křísíte mrtvolu

 
Z PROFILŮ Proč se snažíte křísit mrtvolu zvanou ODS? Proč z lidí děláte blbce? I to byly dotazy čtenářů ParlamentníchListů.cz, které směřovaly na místopředsedu Senátu za ODS a někdejšího prezidentského kandidáta Přemysla Sobotku. Ten na tyto nepříjemné dotazy ve středu trpělivě odpovídal. Vyjádřil se i k situaci na Ukrajině, Židům, prezidentu Zemanovi či ke zradě své strany a soucitu s Miroslavou Němcovou.
13.03.2014 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Přemysl Sobotka (481 článků) , Miroslava Němcová (1777 článků)

Profesor Keller: Dělali ze mě blbce

 
Europoslanec za ČSSD Jan Keller v rozhovoru pro Reflex.cz ukázal na místo, kde se Evropská unie stává neprůhlednou. Jde podle něj o smlouvu století s USA, Transatlantické obchodní a investiční partnerství (TTIP), a my prý skoro nevíme, co obsahuje. Postěžoval si také na média, která z něj prý dělala blbce.
07.07.2014 10:00 |

podobné články