Článek

Už tě chci. Na šéfa slovenského parlamentu praskla pikantní komunikace s transgenderovou modelkou

 
Předseda slovenského parlamentu Boris Kollár (hnutí Jsme rodina) přišel o nominaci na anticenu Homofob roku, protože se provalila jeho pikantní komunikace s transgenderovou modelkou Paris Nemc. Informovaly o tom nevládní organizace Institut lidských práv a Duhové Slovensko, které anketu každoročně pořádají.
09.09.2020 17:45 |

podobné články

Podobné články

První transgenderová modelka: Všichni běloši jsou rasisti!

 
Stala se úplně první transgenderovou modelkou (narodila se jako muž), která získala smlouvu na kampaň kosmetiky L‘Oreal.
17.09.2017 12:05 |

podobné články

Pikantní politický duel: Sulík na Fica: Podvádíš manželku!

 
Předseda slovenského parlamentu a šéf SaS Richard Sulík ve čtvrtek slovně zaútočil na bývalého slovenského premiéra a předsedu Směr SD Roberta Fica. Řekl, že na rozdíl od Fica se přiznává ke svým penězům a nemusí tak prohlašovat, že dostává dárečky od manželky, kterou podvádí s milenkou. Sulík tak narážel na Ficovi drahé hodinky, které mu podle šéfa SD darovala jeho manželka. Podívejte se na drsný politický duel v podání našich sousedů ze Slovenska. Nezapomeňte po skončení videa hlasovat!
08.11.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (948 článků)

Eva Krejčí odchází z pozice ředitelky komunikace a Corporate Governance společnosti Letiště Praha

 
Eva Krejčí odchází k 30. listopadu 2014 ze společnosti Český aeroholding, v níž zastávala pozici ředitelky komunikace a Corporate governence Letiště Praha. Zároveň k 1. prosinci 2014 nastupuje na pozici manažerky externí komunikace Českého aeroholdingu a tiskové mluvčí Marika Janoušková, dosavadní specialistka komunikace, do jejíž gesce spadala společnost Letiště Praha.
05.12.2014 14:32 |

podobné články

Ve Virginii zvolili první transgenderovou poslankyni. Porazila „homofoba“

 
Volby v amerických státech New Jersey a Virginie přinesly kromě vítězství demokratů také jedno prvenství. Ve Virginii usedne jako v prvním z místních parlamentů amerických států otevřeně transgenderová osoba, informovala americká média.
09.11.2017 00:10 |

podobné články

SMER má stále vliv na policii, která vyšetřuje vraždu Kuciaka, pálil do Ficovy partaje šéf slovenského deníku

 
Vražda investigativního slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky se podle policie vyjasňuje. Zatýkání odhaluje první podezřelé. Při razii bylo zadrženo osm lidí, mezi nimi údajně vrah slovenského novináře. „Je třeba být opatrný hovořit o pachatelích, protože případ je od začátku politický,“ nabádal v pořadu Interview na ČT24 šéfredaktor slovenského Denníku N Matúš Kostolný, který nabídl svůj úhel pohledu na celou věc.
27.09.2018 21:40 |

podobné články

Trumpův šéf komunikace promluvil o kolegovi: Zasraný paranoidní schizofrenik!

 
Anthony Scaramucci vede v Bílém domě komunikace s médii jen pár dní a už je oheň na střeše. Server časopisu The New Yorker se rozepsal o tom, jak chtěl Scaramucci vyházet všechny lidi z oddělení komunikace. Drsně se vyjádřil také o hlavním poradci prezidenta Stevu Bannonovi a velmi drsně zaútočil na personálního šéfa Bílého domu Reinceho Priebuse. Toho označil za „zasraného paranoidního schizofrenika.
28.07.2017 07:35 |

podobné články

Měl přijít, nepřišel: Ministerstvo zdravotnictví vybralo šéfa komunikace, ten se na to...

 
Ministerstvo zdravotnictví vybralo nového ředitele odboru komunikace, který měl nastoupit 1. března. V den nástupu ale ministerstvu sdělil, že nenastoupí. ČTK to napsala mluvčí ministerstva Barbora Peterová. Na případ upozornil také Deník N. Výběrové řízení vyhlásilo ministerstvo na začátku ledna, zájemci měli předložit návrh strategie komunikace ke covidu-19.
02.03.2021 21:41 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Peterová (44 článků)

„Už tě chci.“ Slovensko se baví sexuálními nabídkami šéfa parlamentu transmodelce

 
Nejen koronavirus a rozsudek v případě vraždy novináře Jána Kuciaka jsou poslední dny tématem na Slovensku. Veřejnost řeší i uniklou internetovou konverzaci šéfa parlamentu Borise Kollára (Sme rodina), který psal erotické zprávy transgenderové modelce jménem Paris Nemc. Šéf parlamentu to podle svých slov bral jako žert, byť jí psal nabídky k intimnímu styku. Kollára již k rezignaci vyzval expremiér Robert Fico (Smer).
08.09.2020 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (948 článků)

RICHARD SULÍK KONČÍ! Šéfa slovenského Parlamentu odvolali

 
Poslanci ve čtvrtek večer odvolali z funkce předsedy Národní rady (slovenského parlamentu) Richarda Sulíka. Informuje o tom webový portál deníku Sme.
13.10.2011 19:55 |

podobné články

Edinburgh: Další „Anděl“ pro český tanec

 
České soubory vystupující během celého srpna na Edinburgh Fringe, největším světovém festivalu divadla a tance, získaly tento víkend již druhou cenu Herald Angel. Stejnojmenný deník tentokrát ocenil multimediální taneční představení S/He Is Nancy Joe, v němž Miřenka Čechová a Tantehorse originálním způsobem zpracovala transgenderovou tematiku.
19.08.2013 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Miřenka Čechová (10 článků)

Facebook rozšiřuje uživatelům výběr pohlaví. Teď můžete veřejně ukázat, že jste transsexuál nebo bisexuál

 
Sociální síť "Facebook":http://www.extra.cz/tema/facebook udělala veliký krok. Nyní začne uživatelům nabízet možnost vybrat si kolem padesáti možností, kterými můžou označit své pohlaví. Facebook přišel s touto inovací po intenzivním jednání s předními odborníky na transgenderovou problematiku.
14.02.2014 11:55 |

podobné články

Muž, z kterého se stala žena, sám kojí miminko. Má přitom pořád penis

 
Historický milník hlásí Centrum pro transgenderovou medicínu v americkém státě New York. Zdejší doktoři dokázali pomocí hormonové terapie docílit toho, že 30letá transgenderová žena, jež bývala mužem, produkuje mateřské mléko a může kojit malé dítě, které porodila její partnerka. Podle centra je to nebývalý úspěch, který pro transgenderové ženy znamená naději, jak se více přiblížit těm, které se jako něžné pohlaví narodily. Informuje o tom odborný časopis Transgender Health.
14.02.2018 17:50 |

podobné články

Závislost na videohrách bude nově nemocí. Nesoulad pohlaví s občankou už ne

 
Být transgenderovou osobou už nemá být podle Světové zdravotnické organizace (WHO) považováno za duševní poruchu. Vyplývá to z nového seznamu nemocí WHO, o němž tato organizace informovala na svých internetových stránkách. Do nového soupisu, který by měl platit od ledna 2022, například ale nově zařadila jako duševní poruchu závislost na hraní videoher či digitálních her.
21.06.2018 07:50 |

podobné články

Kvůli vedru jí praskla cévka v mozku! Manželka hokejového reprezentanta zemřela při císařském řezu

 
Neuvěřitelná rána postihla rodinu slovenského hokejisty Juraje Valacha. S krásnou manželkou Simonou se velmi těšili na příchod dvojčat, ale všechno je jinak. Simona Valachová zemřela při porodu. První zprávy ze Slovenska hovoří o tom, že matce praskla cévka v mozku.
28.06.2016 20:15 |

podobné články

Šéf slovenského parlamentu ustál plagiátorskou kauzu. Opozice Danka nesesadila

 
Slovenská opozice ve středu ve sněmovně neprosadila návrh na odvolání šéfa parlamentu Andreje Danka z funkce pro podezření z plagiátorství rigorózní práce, na jejímž základě získal Danko v roce 2000 titul doktora práv. Odvolání Danka z čela parlamentu v tajném hlasování podpořilo 61 poslanců, pro schválení návrhu byl potřebný souhlas nadpoloviční většiny 150členné Národní rady.
22.11.2018 00:40 |

podobné články

Táta 11 dětí Kollár si na Slovensku udržel křeslo šéfa parlamentu. I s opsanou diplomkou

 
Předseda slovenského parlamentu Boris Kollár v úterý přečkal hlasování poslanců o svém odvolání, které sám navrhl po nařčení z plagiátorství v diplomové práci. Část vládní koalice ho dříve vybídla k rezignaci, návrh na jeho odvolání z čela sněmovny v tajném hlasování ale nezískal potřebnou většinu. Kollárovo hnutí Jsme rodina předem oznámilo, že v případě odvolání předsedy parlamentu odejde z vládní koalice. Kollárova kauza odkryla napjaté vztahy v čtyřčlenné koalici, která vznikla po únorových parlamentních volbách.
07.07.2020 19:20 |

podobné články

Trump vyhodil svého nového šéfa komunikace. Vydržel 11 dnů

 
Pouhých deset dní vydržel ve funkci šéfa komunikace Bílého domu Anthony Scaramucci. Americký prezident Donald Trump se ho v pondělí rozhodl odvolat. Informaci deníku The New York Times (NYT) v pondělí potvrdil Bílý dům s tím, že sám Scaramucci dospěl k názoru, že by měl odejít.
31.07.2017 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5647 článků)

Znojmo: Poškozená komunikace na ulici Velká Michalská se dočká provizorní opravy

 
Poškozená komunikace na ulici Velká Michalská se dočká provizorní opravy O víkendu 16. a 17. dubna bude doopravena komunikace na ulici Velká Michalská. V zimním období došlo k jejímu poškození. Následně zde byla provedena provizorní oprava.
08.04.2011 19:25 |

podobné články

Ministr Kalousek: Využíváme moderní formy komunikace

 
Aktuální trendy v oblasti komunikace sleduje i Ministerstvo financí, které již používá a dále připravuje nové formy komunikace s médii i veřejností.
03.10.2011 16:40 |

podobné články