Článek

Už se ani neobjímáme! Kněžka Lilia promluvila o vztahu s Janečkem v karanténě

 
Nejprve si museli vzácné společné chvilky pečlivě střežit, teď jsou spolu v v jednom kuse a začíná to být příliš... Realita mnohých vztahů v karanténě se nevyhnula ani matematikovi Karlu Janečkovi (46) a jeho krásné „kněžce lásky" Lilii Khousnoutdinové (31). Jak to s nimi dopadne?
09.04.2020 19:55 |

podobné články

Podobné články

Janečkova kněžka Lilia před porodem nafotila éterické snímky: Květiny až v rozkroku!

 
Samozvaná kněžka Lilia Khousnoutdinová (32), která se svým partnerem Karlem Janečkem (47) čeká druhého potomka, si svůj požehnaný stav užívá plnými doušky. V sedmém měsíci nyní nafotila nádherné těhotenské fotky a videem z jejich vzniku se podělila i na sociální síti…
16.03.2021 14:00 |

podobné články

Janečkova kněžka Lilia poslala Karla na kameny plodnosti! Pak zbledla strachy

 
Kněžka lásky Lilia Khousnoutdinova (32) má měsíc do porodu, ale doma rozhodně nesedí. Už prozradila, že se jim s miliardářem Karlem Janečkem (47) narodí syn. Aby se toho ale matematik vůbec dočkal, když provádí takové krkolomné kousky, při kterých jeho snoubenka bledne strachy.
20.04.2021 18:30 |

podobné články

Kněžka miliardáře Janečka Lilia porodila! Syn se narodil mezi dveřmi

 
Matematik a miliardář Karel Janeček (47) a jeho partnerka, kněžka Lilia Khousnoutdinova (32) se dočkali společného druhého dítěte. Lilia má z předchozího manželství syna Lea a s Karlem již dceru Isabelu (2). Rodila doma již před týdnem a nyní prozradila detaily.
21.05.2021 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (394 článků)

S miliardářem Karlem Janečkem mají dohromady 6 dětí: Kněžka Lilia otevřeně promluvila o rodině i domácích porodech

 
Vyznat se v jejich rodinných vztazích je trochu náročnější. Protože jsme ale měli čas během focení jejího projektu Jsem žena, jsem kněžka, s partnerkou matematika a miliardáře Karla Janečka  (47) , genderovou odbornicí, vystudovanou dulou a vysvěcenou kněžkou Lilií Khousnoutdinovou  (32) , jsme všechno probrali.
13.06.2021 15:20 |

podobné články

Lilia chce prchnout od Janečka? Dávám tomu sedm let, šokuje kněžka

 
Jejich vztah byl vždy plný zvláštností. Nyní to ale vypadá, že si kněžka Lilia Khousnoutdinova (31) sice miliardáře Karla Janečka (46) omotala kolem prstu, ale sama je plna pochybností o jejich vztahu. Budoucnost vidí každý jinak, co se děje?
30.03.2020 12:15 |

podobné články

Janečkova druhá “žena” Lilia odhalila: Pravidla sexu ve vztahu více lidí

 
V době, kdy se kněžka Lilia Khousnoutdinová (29) seznámila s Karlem Janečkem (44), oba byli v manželském svazku s někým jiným. I tak se do sebe zamilovali a počali dítě. Pro soužití ve více lidech je nicméně prý nutné si nastavit pravidla.
04.02.2018 19:05 |

podobné články

Janečkova kněžka Lilia si ze škarohlídů nic nedělá: Poslala jim odzbrojující vzkaz

 
Samozvaná kněžka Lilia Khousnoutdinová (30), která se na sociálních sítích hrdě prezentuje svou láskou k miliardáři Karlu Janečkovi (45), si na Nový rok vyslechla hodně nepěkného. Na Instagramu se jí pod novoroční přání totiž snesla celá řada negativních komentářů, a všichni jí přejí, aby ji slavný bigamista i s jejím dítětem opustil. Ona teď všem ale velice suverénně odpověděla…
04.01.2019 15:05 |

podobné články

Janečkova kněžka Lilia: Zveřejnila nejintimnější fotky ze svých porodů!

 
Kněžka Lilia Khousnoutdinová (32), která se v polovině května stala trojnásobnou maminkou, když svému nastávajícímu Karlu Janečkovi (47) porodila další dítko, na sociálních sítích denně dojímá. V rámci „porodních střípků“ totiž sdílí na instagramu velice intimní snímky. A právě ta poslední zveřejněná fotka, kterou pořídila fotografka Zuzana Zońová, skutečně bere za srdce...
31.05.2021 05:20 |

podobné články

Janečkova kněžka Lilia rodila bez miliardáře: Poslala jsem ho pryč! Nefungovalo to

 
Dnes již trojnásobná maminka Lilia Khousnoutdinová (32) jak v rozhovoru pro magazín Maminka, tak i na svém instagramu vypíchla jednu zajímavost ze svého nedávného porodu: Chyběl u něj její životní partner, nastávající manžel Karel Janeček (47). A to z důvodu velice prozaického - Lilia si ho tam nepřála…
27.05.2021 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (394 článků)

Bohyně na Krétě! Okouzlující Lilia Khousnoutdinova si užila dovolenou s Janečkem a dětmi

 
Lilia Khousnoutdinova (32) si společně s partnerem Karlem Janečkem (46) a dětmi užívala krásy řeckého ostrova Kréta. Vystudovaná politoložka, která se v současné době věnuje také charitativním projektům, redakci poskytla nádherné fotky a popsala, jak dovolená na čarokrásném ostrově probíhala.
10.09.2020 18:35 |

podobné články

Extra Host Lilia Khousnoutdinova: Přítelkyně Janečka bojuje za domácí porody. Z Leichtové mám radost, říká

 
Jméno Lilia Khousnoutdinova (32) vešlo ve známost u široké veřejnosti tehdy, když se půvabná dáma stala ženou je miliardáře Karla Janečka (47). Lilia Khousnoutdinova má za sebou politologii i gender studia. V současné době se angažuje v charitativním projektu Jsem žena, jsem Evropa. Co Lilia dělá pro ženy? Jaké rituály zvládá? Co říká o domácích porodech a proč nemá problém s feminismem? Podívejte se ve videu na vyčerpávající rozhovor pro pořad Extra Host.
16.08.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (394 článků)

Lilia Khousnoutdinová prozradila jméno i pohlaví miminka: Promluvila i o detailech porodu

 
Lilia Khousnoutdinová (32) se brzy stane již trojnásobnou maminkou děťátka, které čeká společně se svým snoubencem, podnikatelem Karlem Janečkem. V rozhovoru pro eXtra.cz se rozpovídala nejen o těhotenství, ale také o partnerovi, a prozradila pohlaví i jméno pro děťátko. Promluvila i o nadcházejícícm porodu a energii, která ji ani v 8. měsíci těhotenství neopouští. Jaké je její tajemství?
16.04.2021 07:10 |

podobné články

7 let a dost! Kněžka Lilia drsně o budoucnosti s miliardářem Janečkem

 
Zkrocení záletného muže? Alespoň tak to poslední dobou vypadá u miliardáře Karla Janečka (46) a jeho krásné »kněžky lásky« Lilii (31). Nyní dvojice promluvila o svém vztahu a plánech do budoucna. Jenže to každý vidí trochu jinak.
30.03.2020 05:20 |

podobné články

Janečkova Lilia o začátcích vztahu s miliardářem: Bylo to strašné, vzpomíná

 
Kněžka lásky a manželka miliardáře Karla Janečka Lilia si prožila na začátku vztahu s Karlem těžké chvíle. Janeček, který byl v minulosti vyznavačem polygamie, byl velkým soustem i pro zkušenou a oduševnělou Liliu. Ta se nyní svěřila s tím, že začátky s druhým manželem byly doslova strašné... O to víc je obdivuhodné, že jim společná láska stále více a více vzkvétá.
30.12.2019 14:30 |

podobné články

Dávám tomu sedm let, říká Khousnoutdinová o vztahu s miliardářem Janečkem

 
Český matematik a miliardář Karel Janeček (46) a jeho partnerka, kněžka Lilia Khousnoutdinová (31), se svěřili s tím, jak společně pečují o dceru Isabelu. Prozradili také, zda plánují další dítě, a naznačili, jak dlouho nejspíš vydrží jejich vztah.
09.11.2018 11:10 |

podobné články

Janečkova Lilia prozradila původní plán! Jestli to Karel i splní, se teprve ukáže

 
Než se Karel Janeček a Lilia Khousnoutdinová poznali, měli za sebou oba několik souběžných vztahů. Přestože oba dva byli ve spokojeném manželském svazku, rozhořel se mezi nimi hluboký cit. Plod jejich lásky nosí zatím Lilia pod srdcem a přiznává, že jejich původní plány byly jiné, než ty co jim nachystal osud.
31.01.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (394 článků)

Tři týdny po domácím porodu už je manželka miliardáře Karla Janečka v kondici: Podívejte se, jak jí to sluší

 
Jsou to tři týdny, co porodila třetí dítě a už je opět v kondici, aby začala s focením nového projektu Jsem žena, jsem kněžka. Partnerka miliardáře Karla Janečka  (47) , ověnčená mnoha vysokoškolskými tituly a právě i vysvěcená kněžka Lilia Khousnoutdinová  (32) s dalšími inspirativními ženami obydlely mlýn na Kutnohorsku, kde snímky vznikají.
08.06.2021 15:30 |

podobné články

Karel Janeček uspával děti a Lilia juchala na plese: Za svou ženou dorazil v noci a nehnul se ani na krok

 
Český ples si nenechala ujít ani Lilia Khousnoutdinova (31), která na společenskou akci oblékla nádherné šaty, ve kterých vypadala jako víla. Partner Karel Janeček (46) dorazil později, protože tentokrát uspával doma ratolesti. Lilia se celý večer dobře bavila a rozdávala úsměvy na všechny strany. Když Karel Janeček přispěchal za svojí láskou, nehnul se od ní už na krok.
03.02.2020 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (394 článků)

Kněžka Lilia o společné domácnosti s ženatým Janečkem: Nebydlíme spolu, potřebujeme prostor!

 
Má dvě ženy, kupu dětí a hromadu peněz. Někomu by tato situace mohla připadat ideální. Většině národa spíš přijde hodně diskutabilní. Miliardář Janeček (44) s druhou ženou Lilií prozradili, jak to mají v praktických věcech. Co třeba bydlení?
04.11.2017 07:20 |

podobné články