Článek

Už i Blesk.cz se roztančil v rytmu fenomenálního Harlem Shake!

 
Už i Blesk.cz se roztančil ve stylu populárního Harlem Shake. Fotografie zběsile poskakují, titulky paří jako o život a do toho všeho hraje samozřejmě populární track Baauer – Harlem Shake.
05.03.2013 19:10 |

podobné články

Podobné články

Z tohoto internet šílí: Zběsilý tanec Harlem Shake je superhit

 
Internet má novou módu. Točit videa Harlem shake. Příběh je jednoduchý. Jeden člověk začne tančit na skladbu a okolí ho ignoruje. Po signálu "Do the Harlem shake" všichni rozjedou zběsilé taneční kreace. Podívejte se na některé kousky.
20.02.2013 05:10 |

podobné články

Tak už pařila i Sparta! Na Letné rozjeli Harlem Shake!

 
Fotbalová Sparta se baví. Na jaře skoro vyřadila Chelsea, v lize dohání plzeňskou Viktorii a v kabině je skvělá nálada. Svědčí o tom i nový Harlem Shake. Poznáte těchto 17 borců?
04.03.2013 12:10 |

podobné články

HLASUJTE: Zvolte sportovní Harlem Shake! Sparta, Bulldogs nebo Citizens?

 
Videa Harlem Shake jsou už celosvětovým fenoménem. Jeden člověk začne tancovat, pak střih a paří úplně všichni! Přinášíme tři z povedených klipů sportovních týmů. Kterému dáte svůj hlas?
04.03.2013 18:05 |

podobné články

To prostě musíte vidět! Fenomén ovládá internet: Nejvíc sexy Harlem Shake

 
Kdo to ještě nezaregistroval, tak má tu pravou příležitost právě teď. Internetem se valí záplava jménem Harlem Shake. Lidé nahrávají vtipná videa na internet a ta nejlepší mají až miliony zhlédnutí! Kouzlo je v tom, že vždy hraje jedna a ta samá písnička, na začátku tancuje jednotlivec, po střihu se na scéně objeví hromada dalších šílenců. Tady je výběr několika nejvtipnějších a zároveň nejvíc sexy videí!
06.03.2013 13:40 |

podobné články

Volíme sportovní HARLEM SHAKE! Lyžařské hvězdy, fotbalový Fulham, nebo Sausage Club?

 
Harlem Shake, nový internetový fenomén, zaplavil celý svět a stranou nezůstaly ani sportovní kluby a týmy.
08.03.2013 11:50 |

podobné články

ČT se odvázala a natočila Harlem Shake: V klipu Mareš dovádí s kráskami ve vodě!

 
VIDEO | Nový internetový fenomén se pomalu, ale jistě dostává i do České republiky! Šílenství zvané Harlem Shake tu sice ještě nemá tolik fanoušků, natož natočených videí, pomaličku se prokousává do podvědomí. Tomu teď přispěla i Česká televize – a docela překvapila. Natočila Klip s Leošem Marešem.
10.03.2013 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2986 článků)

V NASA se asi zbláznili: Na Harlem Shake tancuje i kosmonaut!

 
Video hit Harlem Shake dobývá po internetu postupně celý svět. Lidé ve videích tancují nazí, na střeše auta či v jiných bizarních situacích. Sem tam se chce předvést nějaká společnost a svézt se s hitem v rámci marketingu. Ale něco tak velkého, jako je šílenství v řídícím středisku NASA, tady ještě nebylo!
12.03.2013 20:50 |

podobné články

Důchodci z Komárna zatančili šílený tanec ve stylu Harlem Shake

 
Dva muži z Komárna přesvědčili obyvatele místního domova důchodců, aby natočili vlastní video ve stylu Harlem Shake. Video má úspěch a do pondělí ho vidělo téměř 80 tisíc lidí.
25.03.2013 10:20 |

podobné články

TO MUSÍTE VIDĚT! Místo tance Harlem Shake skončila krasavice v záchodové míse

 
Tak tohle se holkám vůbec nepovedlo. Dvě kamarádky chtěly natočit svou verzi populárního tanečního videa Harlem Shake, ale jejich pokus skončil katastrofou.
30.03.2013 15:05 |

podobné články

Harlem Shake nažluto: Simpsonovi se v klipu pěkně rozdivočili!

 
VIDEO: Kdo zná žluté kreslené postavičky z rodinky Simpsonů, ví, že jsou schopni jakékoliv bláznoviny a že se ničeho nebojí. Dokonce i do Springfieldu dorazilo šílenství jménem Harlem Shake! Podívejte se, jak se rodinka s tímhle úkolem popašovala!
13.04.2013 20:25 |

podobné články

Video: Konečně! První varování, že by lidé měli přestat dělat Harlem Shake. Tenhle kluk se málem upálil

 
Otravuje to lidi po celé planetě a někteří stále nechápou, že už toho máme dost. Harlem Shake, mor dnešních dní, kdy lidé dostávají epileptický záchvat na hit DJe Baaurea, zaplavuje celý internet a pomalu abyste se báli odšpuntovat zátku ve vaně, aby to na vás nevyskočilo.
25.04.2013 20:55 |

podobné články

Do ČR se před Vánocemi vrátí okouzlující Harlem Gospel Choir

 
V ČR tradičně vystupují před Vánocemi a dodávají tomuto období zvláštní kouzlo – kvalitní gospelový sbor Harlem Gospel Choir z USA přijede tentokrát s poctou jednomu z největších soulových skladatelů a zpěváků všech dob. Program se jmenuje Harlem Gospel Choir sings Stevie Wonder.
25.09.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Stevie Wonder (66 článků)

80letí důchodci tančí na Shake it off od Taylor Swift

 
Nejsou tak sexy, jako Taylor Swift, zato vás ale pobaví! Partička staříků v čele s 80letou babičkou z novozélandského domova důchodců miluje hudbu a rozhodla se o předělávku videoklipu k písničce Shake if off od zpěvačky Taylor Swift. Chvilku jim trvalo, než se do toho dostali, ale povedlo se a výsledek stojí za to! A rozhodně to není jejich první odvážný počin...
15.10.2016 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Taylor Swift (296 článků)

Taylor Swift prý vykradla text k písni Shake It Off

 
Textaři Sean Hall a Nathan Butler zažalovali zpěvačku Taylor Swiftov. Jedna z nejvíc vydělávajících amerických hvězd totiž bez povolení použila jejich text pro svůj hit Shake It Off. A samozřejmě jim za to nezaplatila. Oni tvrdí, že stejné verše napsali pro píseň Playas Gon‘ Play v roce 2001. U soudu žádají odškodné za porušení autorských práv.
26.09.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Taylor Swift (296 článků)

"Zítra natočím Harlem shake," napsal na Facebook mladík. Pak ukradl auto a zabil se

 
Mladík, který se řítil v ukradeném otcově voze po dálnici D1 a nepřežil, byl populární internetový bavič. Na jeho facebookovém profilu nyní jeho smutní fanoušci kondolují.
02.03.2013 18:55 |

podobné články

VIDEO: Poslední tanec Martina (17): Takhle trsal Harlem Shake pár hodin před smrtí

 
Sedmnáctiletý Martin, jehož život vyhasl v pátek po zběsilé honičce na D1, si uměl užívat života. Rád hrál počítačové hry a pro své kamarády točil zábavná videa.
04.03.2013 10:50 |

podobné články

Muž se zvířecí hlavou přerušil tiskovku Juventusu. O co šlo?

 
Sice s odřenýma ušima, ale přesto si fotbalisté Juventusu upevnili po vítězství nad Catanií 1:0 vedení v čele italské ligy. I z toho důvodu si mohli dovolit zábavu ve stylu Harlem Shake.
11.03.2013 13:55 |

podobné články

VIDEO: Pražští studenti vytvořili rekord v počtu lidí v místnosti

 
Na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze v ateliéru grafického designu č. 304 se studenti, absolventi a profesoři rozhodli vytvořit světový rekord v počtu lidí v místnosti velké 6,1 metru čtverečních. A hned ho i překonali. Další články k tématu: VIDEO: Studenti roztočili Harlem Shake v aule. Tančili i tři Jágrové Ašský učitel a žáci pokořili třetí český rekord, složili tisíce fotek
04.04.2013 15:00 |

podobné články

Neuteklo vám nic? Sestřih nejsledovanějších věcí na YouTube za poslední rok v pěti minutách

 
YouTube je vlastně továrna na hvězdy, každý rok se tam objeví nějaký zázrak a lidi jej berou útokem. Minulý rok to byl PSY, letos bratrská dvojice Ylvis, parodií na Miley Cyrus je více než jejích písniček, tanečků na Harlem Shake na stovky.
16.12.2013 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (856 článků)