Článek

Utratila miliony za plastiky, je z ní královna kačerů. Teď si nechá vyndat žebra

 
Australská sestřička Tara Jayne (31) je závislá na plastikách. Utratila za ně v přepočtu už přes dva miliony korun. To jí ale nestačí, přes varování lékařů si plánuje nechat odstranit žebra nebo změnit barvu očí. Podívejte se na královnu plastik do naší galerie hrůzy.
16.07.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Tara Jayne (3 články) , Tara Jayn (3 články)
Podobné články

Malé nevděčné potvory

 
Dva kroky dopředu, tři dozadu, sebrat kamínek a šup s ním rovnou do pusy. Takže vyndat, vyslechnout si něco lamentování a znovu. Dva kroky dopředu, ztráta rovnováhy, naražené koleno, utěšit, vyndat kamínek z pusy. Odnést domů za už většího lamentování, protože venku je to lepší. Posbírat všechny boty vyházené z police, vyndat z pusy klíče, nosit na ruce, dokud se nepodaří levačkou připravit svačinu.
20.06.2012 11:40 |

podobné články

Švédka si nechala vyoperovat žebra, chtěla pas jako kreslená postavička

 
Švédka Pixee Foxová (25) nikdy nebyla spokojená se svým vzhledem. Líbila se jí kreslená postavička Jessica Rabbitová, která má vosí pas a je nadměrně obdařená. Blondýnka se jí chtěla podobat a za plastiky už utratila miliony korun.
01.04.2016 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2601 článků)

Asi nebude úplně v pořádku: Nevlastní sestra Lindsay Lohan chce vypadat stejně jako ona. Za plastiky utratila už půl mega

 
Vzhled jedné z nejznámějších rebelujících hvězd světa "Lindsay Lohan":http://www.extra.cz/tema/lindsay-lohan (27) se snaží napodobit mnozí, ale snad nejvíce se jí teď podobá její nevlastní sestra Ashley Horn (18). Ta kvůli tomu, aby co nejvíce připomínala svou slavnou sestru, utratila už půl milionu korun.
27.09.2013 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (709 článků)

Za reklamu utratila nejvíce ČSSD - přes čtvrt miliardy

 
Sociální demokracie od počátku letošního roku utratila za inzerci více než čtvrt miliardy, konkrétně 263 miliónů korun. ODS, která utratila o sto miliónů méně, se pak těšila největšímu zájmu médií. Na základě analýzy to v úterý uvedla společnost Newton Media. Ta porovnávala neplacenou, spontánní publicitu a náklady za politickou reklamu za období leden až duben.
25.05.2010 20:00 |

podobné články

Šokující proměna královny kačerů: Jak vypadala, než si rty začala zvětšovat cibulí

 
Kontroverzní modelka Silvia Kucherenko (34) bývala krásnou brunetkou s plnými rty. Pak jednou navštívila plastického chirurga a od té doby šokuje veřejnost. Nejprve plastiky popírala, teď o nich otevřeně mluví.
10.08.2016 20:05 |

podobné články

Tahle žena utratila za plastiky 30 milionů korun, teď je z toho nešťastná!

 
Jmenuje se Alicia Douvall, je jí 34 let a kromě toho, že je sama o sobě sběratelský kousek, má taky velký problém. Podstoupila už na 330 kosmetických zákroků a operací a na svém těle nosí změny za celkovou sumu 30 milionů korun. Co si za ni můžete pořídit? Tak třeba 16 operací prsou, 11 faceliftingů, 4 nosní implantáty, vyndání žebra, zvětšení zadku, zkrácení palce u nohy nebo 12 operací očních víček.
24.03.2013 11:35 |

podobné články

Hvězda kultovního Melrose Place si nechala vyndat silikon ze rtů. Je to úplně jiný člověk!

 
Hvězda seriálu Melrose Place "Lisa Rinna":http://www.extra.cz/tema/lisa-rinna (51) se na stará kolena rozhodla, že už nechce být "chodící reklamou na plastiku":http://www.extra.cz/9-fazi-vyvoje-obliceje-celebrity-ktera-ve-dvaceti-zacala-s-plastickymi-operacemi a nechala si vyndat silikon ze svých rtů.
02.11.2014 10:16 |

podobné články

Šok v letadle nízkonákladového letu: Okénko šlo vyndat z rámu!

 
Pořádný šok si prožil cestující nízkonákladové letecké společnosti v Chile. Uprostřed letu si všiml, že rám okénka zcela nedoléhá ke stěně. Když za něj vzal jedním prstem, zjistil, že jde prakticky celé bez větší námahy vyndat. Podle odborníků se není třeba strachovat.
25.11.2017 16:20 |

podobné články

Žena utratila 2 miliony za 30 plastických operací: Chce se stát panenkou!

 
Rozmary žen jsou často nepochopitelné. Klasickým příkladem může být Japonka Vanilla Chamu, která dobrovolně prošla peklem 30 plastických operací, aby vypadala jako živá panenka. Za svůj bizarní sen už utratila dva miliony korun.
07.05.2013 05:20 |

podobné články

Alžběta II. se nechá naočkovat proti covidu. Vláda doufá, že královna přesvědčí další Brity

 
Britská královna Alžběta II. se v příštích týdnech nechá očkovat proti covidu-19 vakcínou vyrobenou ve spolupráci americké farmaceutické společnosti Pfizer a německé firmy BioNTech, informuje agentura AFP s odkazem britská média. Čtyřiadevadesátiletá královna i její o pět let starší choť princ Philip mají díky svému vysokému věku na očkování nárok a podle zdrojů blízkých královské rodině čekají, až na ně přijde řada.
06.12.2020 08:35 |

podobné články

Britská královna jde lidem příkladem: Alžběta II. se nechá očkovat proti covidu-19

 
Britská královna Alžběta II. se v příštích týdnech nechá očkovat proti covidu-19 vakcínou vyrobenou ve spolupráci americké farmaceutické společnosti Pfizer a německé firmy BioNTech, informuje agentura AFP s odkazem na britská média. Čtyřiadevadesátiletá královna i její o pět let starší choť princ Philip mají díky svému vysokému věku na očkování nárok a podle zdrojů blízkých královské rodině čekají, až na ně přijde řada.
06.12.2020 10:35 |

podobné články

Královna Alžběta II. se nechá očkovat proti covidu, má motivovat ostatní

 
Královna Alžběta II. (94) se v příštích týdnech nechá očkovat proti covidu-19 vakcínou vyrobenou americkou farmaceutickou společnosti Pfizer a německou firmou BioNTech. Královna i její choť princ Philip (99) mají díky vysokému věku na očkování nárok a podle britských médií čekají, až na ně přijde řada.
03.08.2011 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Za plastiky utratila miliony korun: Proměna Tary vás dokonale vyděsí, má pysky jako kačer

 
Australanka investovala do své proměny téměř 3 miliony korun. Jednatřicetiletá Tara Jayne McConachy svou proměnou mnohé děsí, ovšem na druhou stranu má spoustu fanoušků, kteří ji plně podporují. Co si o obřích pyscích této plastikové umělotiny myslíte vy?
05.09.2020 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Tara Jayne (3 články) , Tara Jayn (3 články)

Dita Von Teese utratila za jediný kostým 1,3 milionu korun

 
Někdo utrácí miliony za šperky a luxusní auta, Dita Von Teese za kostýmy pro svá varietní vystoupení. A za jediné, jak teď sama přiznala, utratila v přepočtu na koruny více než 1,3 milionu.
07.02.2010 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Dita Von Teese (24 článků)

Michaela (23) utratila 300 tisíc, které jí nepatřily, ale brání se: Trestají mě kvůli tomu, že jsem sexy!

 
Účetní chybou přistály na účtě Michaele Hutchings (23) téměř dva miliony korun. V následujících dnech utratila za luxusní oblečení a doplňky skoro 300 tisíc korun. Po objevení omylu však chtěla společnost, které peníze patřily, částku zpět. Britka peníze nemohla vrátit a byla zatčena. Nyní musí všechno doplatit a hrozí jí soud. Blondýnka se však brání, že ji trestají pouze za to, jak vypadá!
05.07.2014 16:50 |

podobné články

Tohle jste nikdy nechtěli vidět! Modelka s nejužším pasem na světě a obřími silikony si nechala vyndat žebra!

 
Pětadvacetiletá modelka Pixee Fox už nevěděla, jak na sebe upozornit, a proto si nechala operativně vyjmout 6 žeber a docílit tak nejužšího pasu na světě, tedy 35 centimetrů! Nějaké otázky?
12.12.2015 22:31 |

podobné články

Transsexuál zaplatil 2 miliony, aby se stal živou nafukovací pannou

 
Katella Dashová (38) z Minnesoty se narodila v těle muže. Před patnácti roky se rozhodla, že s tím něco udělá, a nechá si změnit pohlaví. Jenže v jejím případě jde o přeměnu v živoucí nafukovací pannu. Za to, aby připomínala erotickou pomůcku, utratila v přepočtu téměř dva miliony korun.
25.03.2014 12:50 |

podobné články

Eva Feuereislová otevřeně: Do jaké plastiky se vrhne kvůli příteli a co o něm prozradila? VIDEO

 
Reality show hvězdička Eva Feuereislová (28) je v Česku známá také jako plastiková královna. Na rozdíl od některých ostatních rádoby celebrit se za své plastiky nestydí a hrdě je prezentuje. Tentokrát si hodlá nechat upravit intimní partie, chce udělat radost milenci.
10.05.2018 16:45 |

podobné články

Šílená modelka se mění v pannu, za plastiky už utratila 2 miliony!

 
Našpulené rty, dlouhé umělé řasy, silikonová ňadra. Japonská modelka Vannila Chaum rozhodně starožitnou holčičí hračku, která jí má být inspirací, nepřipomíná. Spíš postavičku z kreslených japonských filmů pro dospělé.
07.05.2013 06:10 |

podobné články