Článek

Útok moukou byl podle policie zaplacený. Nic jsem neplánoval, opakuje Bendig

 
Policie vydala usnesení k útoku moukou na zpěváka Jana Bendiga (30) na Slavících. Podle záznamů kamer, výpisů z účtů a záznamů telefonních hovorů došla k závěru, že útok byl nejen domluvený, ale i zaplacený. Jan Bendig v pořadu Nový den na CNN Prima News znovu odmítl, že v tom má prsty.
18.03.2024 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (409 článků)
Podobné články

150 dní v base. Jan Bendig, trefený moukou po domluvě, se bude divit

 
Rasistický útok, který se nestal, v USA skončil vážným rozsudkem: 150 dní v base. V České republice podle Policie ČR falešně ohlásil rasistický útok na svou osobu romský zpěvák Jan Bendig, který byl „trefený moukou“ na Českém slavíku po domluvě. Jemu i „útočníkovi“ nehrozí vězení, ale pokuta 50 tisíc Kč. Z celého případu každopádně zůstává pachuť. „Lidé toho mají plné zuby. Zjevně totiž mainstreamu nestačí, aby lidé kohokoli tolerovali, po nich už se vyžaduje aktivní vřelá láska a sebemrskačství,“ sdělil ParlamentnímListům.cz advokát Radek Suchý.
25.02.2024 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (409 článků)

Útok jsem nepřipravoval a budu se bránit, říká Jan Bendig ke kauze s moukou

 
Čtyři dny čekali fanoušci Jana Bendiga na jeho vyjádření k obvinění ze strany policie, že zinscenoval útok moukou na svou osobu před předáváním cen Český slavík. Zpěvák mazal vytrvale ze svých sociálních sítí všechny příspěvky týkající se incidentu a tvrdil, že čeká na dopis policie. V neděli večer konečně promluvil. Nic prý nepřipravoval, nedomlouval a nechápe postup policie.
24.05.2022 09:45 |

podobné články

Homosexuál Bendig ze SuperStar zase v posteli naletěl: První milenec ho okradl, druhý ho brutálně zneužil! Honzo, a tady máš celou pravdu!

 
Finalista třetí SuperStar "Honzík Bendig":http://www.extra.cz/tema/bendig-gay (19) aspiruje na titul nejnešťastnějšího homosexuála českého šoubyznysu. Jen co po předstírané heterosexualitě a jakozásnubách s kamarádkou "prošel komplikovaným coming outem":http://www.extra.cz/konecne-oficialni-gay-bendig-ze-superstar-stale-hleda-kluka-idealne-nekoho-kdo-nekrade-jako-jeho-posledni-milenec, kdy kvůli "provalení intimního vztahu se svým tehdejším manažerem Davidem Zurickem (23)":http://www.extra.cz/konecne-oficialni-gay-bendig-ze-superstar-stale-hleda-kluka-idealne-nekoho-kdo-nekrade-jako-jeho-posledni-milenec musel s pravdou ven, natrefil na dalšího gaye, který s ním podle všeho hraje hodně špinavou hru.
12.11.2013 09:46 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (409 článků)

Jan Bendig a skandál s moukou: Rasistický útok si dle policie zaplatil, zpěvák mlží

 
Z policejního vyšetřování vyplývá, že mezi Janem Bendigem a mužem s moukou mělo dojít nejen k dohodnutí incidentu, ale také k platbě za něj. V pořadu Nový den na CNN Prima News byl zpěvák konfrontovaný s policejním usnesením, ale i tak dál zapíral. Dle důkazů policie, které se skládají z kamerových záznamů, výpisů z účtů a záznamů telefonních hovorů, to však vypadá, že zpěvák si objednal sám na sebe rasistický útok.
18.03.2024 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (409 článků)

Zvu tě na některý z mých koncertů, vzkazuje Bendig útočníkovi s moukou

 
Zpěvák Jan Bendig (29) se vyjádřil k incidentu, který se odehrál na červeném koberci před předáváním ocenění Český slavík 2023. Neznámý muž ho posypal moukou a utekl. Zpěvák přiznává, že ho to „totálně zlomilo“ a poslal vzkaz přímo útočníkovi.
25.11.2023 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (409 článků)

Útok moukou byl podvod. Bendigovi hrozí trest, že úřady zaměstnal zbytečně

 
Zpěvák Jan Bendig se nestal obětí útoku moukou, jak sám všude rozhlašoval. Celou událost s „pachatelem“ ve skutečnosti zinscenoval, informoval podle redakce Showtime televize Prima mluvčí pražské policie Richard Hrdina. Zpěvákovi tak hrozí až padesátitisícová pokuta za křivé vysvětlení.
21.02.2024 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (409 článků)

Bendigův moučný skandál: Zpěvák prolomil hradbu mlčení, nedělám mrtvého brouka, tvrdí

 
Poté, co se opět vzedmuly vlny ohledně kauzy s moukou, se zpěvák Jan Bendig poprvé vyjádřil. Na svém Instagramu napsal dlouhý sloh, ve kterém stojí, že umělec čeká na vyjádření od Policie ČR. Údajně mu ještě nedorazilo do schránky. Kriminalisté by totiž měli mít důkazy o tom, že celý útok moukou na Českých slavících byl nahraný a zpěvákovi tak hrozí trest za křivou výpověď. Tak kde je pravda?
23.02.2024 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (409 článků)

Nechutný útok na Honzu Bendiga na Slavících odsoudily i celebrity. Tohle je tvář muže, který ho posypal moukou

 
Hudebník Jan Bendig na letošní Slavíky nejspíš jen tak nezapomene. Během svého příchodu se na červeném koberci stal obětí odporného útoku. Když pózoval fotografům, přišel za ním neznámý muž, zakřičel na něj rasistickou nadávku a zpěváka posypal moukou. Redakce eXtra.cz celý incident, včetně tváře útočníka, zachytila i na kameru. Nechutný incident odsoudilo i několik známých osobností.
25.11.2023 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (409 článků)

Nechutný útok na Bendiga má zvláštní dohru. Zpěvák si s mladíkem v létě připíjel v baru, ten ho pak posypal moukou a nešetřil rasismem

 
Nechutný útok na Honzu Bendiga, jehož na červeném koberci před Forem Karlín posypal neznámý muž moukou, má zajímavou dohru. Redakci eXtra.cz se totiž podařilo zjistit, že se zpěvák s útočníkem nepotkal poprvé. Dotyčný se totiž na sociálních sítích chlubí krátkým videem, na kterém si v jednom pražském baru s Bendigem ťuká na zdraví. Ačkoli se i kvůli tomu šíří spekulace, že měl být útok nahraný, Bendigův partner Lukaš Rejmon i sám zpěvák všechna tato nařčení odmítá.
26.11.2023 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (409 článků)

Bendig schytává bídu za moučný útok: Ubohost, klesl na dno, píší lidé. Jiní tomu nevěří

 
Tohle Jan Bendig (30) opravdu přepískl. Podle policie byl incident z Českého slavíka 2023, kdy po zpěvákovi neznámý muž hodil mouku, předem zinscenován. Bendig tak na sebe chtěl zřejmě strhnout pozornost, ačkoliv on sám opakovaně tvrdil, že s útokem nemá nic společného. Lidé v komentářích na sociálních sítích jsou z této skutečnosti pořádně naštvaní a zpěváka častují kritikou.
24.02.2024 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (409 článků)

Honza Bendig po uši v mouce: Podle policie to byla předem naplánovaná šaškárna, zpěvák mlží

 
Zdá se, že zpěvák Jan Bendig se ocitl v prekérní situaci. Minulý rok na Českém slavíkovi, když byl posypán moukou přímo na červeném koberci od neznámého cizince, se postaral o jeden z největších skandálů českého šoubyznysu. Nyní však postupně vyplývá na povrch, že celá situace měla být předem naplánovaná, jak uvedl pořad Showtime na CNN Prima News. 
21.02.2024 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (409 článků)

Zpověď Jana Bendiga k moučnému útoku na Slavících: 50 tisíc platit nehodlám, říká

 
Incident, k němuž došlo na předávání cen Český slavík v loňském roce, kde byl Jan Bendig posypán moukou, způsobil zpěvákovi pěknou polízanici. Věc začala vyšetřovat policie a oblíbenému interpretovi hrozí pokuta v řádu desítek tisíc. Jak se k průběhu vyšetřování staví sám Bendig, popsal v rozhovoru pro pořad Showtime na TV Prima.
08.03.2024 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (409 článků)

Útok na romského zpěváka Bendiga na Slavících. Domluveno předem. Prasklo to. A je zle

 
Zpěvák Jan Bendig velmi zklamal své fanoušky, policie dnes uvedla, že listopadový incident, kdy byl moukou posypán na Českém slavíkovi, byl zinscenován, aby na sebe upoutal pozornost. Útok byl původně vnímán rasisticky. Bendigovi hrozí nyní pokuta až padesát tisíc korun. Na sociální síti je za lhaní zpěvák ostře odsuzován, například politikem Matějem Gregorem.
22.02.2024 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (409 článků)

Jan Bendig a jeho velkolepá oslava výročí: S partnerem se pořádně plácli přes kapsu a pronajali si ranč, kde se natáčel Dallas

 
Zpěvák Jan Bendig (29) oslavil desáté výročí se svým partnerem v opravdu velikém stylu. Společně odjeli do Ameriky, kde si pronajali ranč, v němž se natáčel dnes již legendární seriál Dallas. Oba jsou totiž velikými fanoušky tohoto amerického seriálu. „Když jsem poprvé přijel před dům, tak jsem měl husinu. Dům zvenku vypadá opravdu tak, jak si ho pamatuju ze seriálu. Opravdu jsem čekal, že se otevřou dveře od domu a dorazí nás přivítat Miss Ellie,“ popsal pro eXtra.cz Bendig.
10.08.2023 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (409 článků)

Jan Bendig se vyjádřil k policejnímu obvinění: Jsem citlivý kluk, co se kolem rozpoutalo, mě vyděsilo, přiznal a zapojil právníka

 
Zpěvák Jan Bendig (30) podal na svém Instagramu rozsáhlé vyjádření k moučné kauze z loňského roku. Policie České republiky totiž před pár dny uvedla, že byl útok na Českém Slavíkovi předem domluvený a zpěvákovi i údajnému útočníkovi hrozí pokuta až 50 tisíc korun. Jenže podle Bendiga rozhodně nebyl útok zinscenován a do záležitosti zapojil i právníky.  
26.02.2024 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (409 článků)

Jsem rád, že je to venku, říká o přiznání orientace zpěvák Jan Bendig

 
Téměř osm měsíců uběhlo od chvíle, kdy zpěvák Jan Bendig přiznal, že je gay. Rozhodnutí zveřejnit svou skutečnou sexuální orientaci nelituje. "Ulevilo se mi," přiznal na kameru iDNES.cz. Další články k tématu: Jan Bendig přiznal homosexualitu, s expřítelkyní je kamarád
11.03.2013 00:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (409 článků)

Jan Bendig o drsném dětství a chvílích zoufalství: Kradl jsem, protože jsme neměli co jíst

 
Zpěvák Jan Bendig srší neskutečným optimismem, má neustále úsměv na tváři, ale přesto, že patří k nejúspěšnějším českým umělcům, vyniká svou skromností. Málokdo ale ví, že si jako dítě sáhl na dno. Jeho rodina neměla dostatek financí a on i jeho sourozenci trpěli hlady. Ve své nové knize Jan Bendig - ROMA BOY, šel doslova s kůží na trh a přiznal, že se musel uchýlit k drobným krádežím, aby jeho rodina měla co jíst. 
15.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (409 článků)

Je třeba se tomu postavit čelem. Dopis od policie se ale zatoulal, říká Bendig

 
Jan Bendig (30) se poprvé vyjádřil ke kauze s napadením. Podle informací policie byl údajný listopadový útok na zpěváka na vyhlašování ankety Český slavík zinscenovaný. Jeho partner a manažer Lukáš Rejmon (39) trval ještě ve středu na tom, že neví nic o tom, že by byl incident předem domluvený. Kolegové, kteří se zpěváka zastávali, jsou situací zaskočení.
23.02.2024 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (409 článků)

PŘÍŠERNÉ! Matka UTÝRALA NEMLUVNĚ, krmila ho vodou s moukou...

 
Policie v Ústí nad Labem vyšetřuje smrt teprve 7měsíčního chlapečka. Zemřel na podvýživu a špatné zacházení. Podle policistů je za jeho smrt odpovědná matka. Údajně ho krmila jen vodou s moukou a třásla s ním tak, až mu způsobila krevní výrony na mozku.
04.04.2011 21:35 |

podobné články