Článek

Utajený šéf: Uhrančivá Simona Kijonková si cestu na vrchol vyšlapala po svých

 
Od středy 28. dubna bude televize Nova vysílat třetí sérii oblíbené reality show Utajený šéf, kde si ředitelé velkých firem na týden vyzkouší, jaké je to být řadovým zaměstnancem. Mnohdy netuší, jak moc lidé i na těch nejnižších pozicích tvrdě pracují nebo že mají vlastní nápady a potenciál. Často se ukáže, že kdyby šéf dal právě na řadového zaměstnance, firmě by to například ušetřilo spoustu peněz a zároveň usnadnilo práci. Jako první se mohou diváci těšit na návštěvu Zásilkovny, které vládne uhrančivá Simona Kijonková (43).
28.04.2021 20:00 |

podobné články

Podobné články

Milionář mezi námi: Simona Kijonková se zvedla z ulice a založila miliardovou firmu

 
Další účastnicí reality show Milionář mezi námi je milionářka a majitelka firmy Zásilkovna.cz Simona Kijonková (43), která na týden změnila svůj život a vydala se v utajení do Děčína. S pouhými 550 korunami v peněžence opustila rodinu i své podnikání a bude pracovat jako dobrovolník. Zapojila se do pomoci seniorům, dětem ze sociálně slabých rodin a týraným ženám. Pro úspěšnou podnikatelku to ale není cesta do neznáma. Simona vyrůstala s maminkou samoživitelkou, se kterou pocítily i dno chudoby.
14.12.2020 16:21 |

podobné články

Milionářka Kijonková: Vím, co je to chudoba, vyrůstala jsem s maminkou samoživitelkou

 
Dnes je úspěšnou podnikatelkou a majitelkou firmy s víc než miliardovým obratem (údaj za loňský rok, letos se očekává vyšší - pozn.), Simona Kijonková ale dobře zná i život bez peněz a situace, kdy člověk musí počítat každou korunu. Vyrůstala s maminkou samoživitelkou a zdaleka si v dětství a dospívání nemohla dovolit vše, co by si přála.
13.12.2020 19:35 |

podobné články

Dominika Kadlčková: »Vyšlapala« si auto za 2 miliony!

 
Bývalá hvězda seriálu Ulice Dominika Kadlčková (22) si »vyšlapala« auto za dva miliony. Ne však jako profesionální společnice, ale jako profesionální modelka na světových molech. Když před dvěma lety coby modelka odjela do Asie, neměla tušení, že je tam práce »modelíny« tak dobře placená.
26.11.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Kadlčková (120 článků)

Vnučka Grace Kelly si žije v pohádce: Hvězdná babička vyšlapala Camille cestičku ze zlata

 
Camille Gottlieb (21) je vnučka jedné z nejkrásnějších a nejúspěšnějších amerických hereček, monacké kněžny Grace Kelly. Podle snímků na sociálních sítích si Camille nežije vůbec špatně a babička jí evidentně vyšlapala cestičku ze zlata. Členka královské rodiny rozhodně není zbohatlický spratek, ale luxusu si užívá plnými doušky.
14.06.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Grace Kelly (88 článků)

Ze sexy blondýny v kostýmku šedá myš. Krásná šéfka firmy se změnila v pětinásobnou maminu, která utekla od tyrana

 
Ve třetí sérii reality show Utajený šéf se představí další úspěšní podnikatelé, kteří v přestrojení vstoupí mezi své zaměstnance. K nepoznání se proměnila zakladatelka přepravní společnosti Simona Kijonková, která v dokonalém převleku zapadla mezi své zaměstnance.
28.04.2021 05:50 |

podobné články

Nebudu to komentovat, mlží Simona Krainová o údajném těhotenství

 
Devětatřicetiletá Simona Krainová je prý opět těhotná. Topmodelka má být ve třetím měsíci, ale přírůstek do rodiny zatím nechce potvrdit. Další články k tématu: První Maxovo slovo bylo „auto“, prozradila Simona Krainová Moje dieta se jmenuje Max, říká svůdná Simona Krainová Simona Krainová: Mé skandály ve Varech jsou minulost Simona Krainová: Hystericky cvičím, nebo se cpu čokoládou Krainová ukázala fotku syna, nazývá ho malým Buddhou Modelka Simona Krainová předčasně porodila syna Maxe
26.03.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2161 článků)

Nebudu to komentovat, mlží Simona Krainová o údajném těhotenství

 
Devětatřicetiletá Simona Krainová je prý opět těhotná. Topmodelka má být ve třetím měsíci, ale přírůstek do rodiny zatím nechce potvrdit. Další články k tématu: První Maxovo slovo bylo „auto“, prozradila Simona Krainová Moje dieta se jmenuje Max, říká svůdná Simona Krainová Simona Krainová: Mé skandály ve Varech jsou minulost Simona Krainová: Hystericky cvičím, nebo se cpu čokoládou Krainová ukázala fotku syna, nazývá ho malým Buddhou Modelka Simona Krainová předčasně porodila syna Maxe
27.03.2012 14:48 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2161 článků)

Utajený šéf: Ponížený vlastními zaměstnanci vycpával figurínám intimní místa

 
Zítra 5. dubna se diváci mohou těšit na dalšího šéfa v utajení. Přísný generální ředitel stavební firmy Petr Vaněrka je mezi svými podřízenými známý jako nekompromisní šéf. Do projektu Utajený šéf se rozhodl jít proto, aby si zkontroloval, zda se rozrůstající firma rozvíjí podle jeho představ. Chce si také otestovat, jestli dle jeho slov "zaměstnanci dostatečně makají". Šéf sám je totiž neúprosný workoholik, který při své práci nejí ani nepije, podle něj to je ztráta času. "Já o sobě s oblibou říkám, že ani nepiju. Když nepijete, tak nemusíte chodit čůrat a o to víc toho uděláte," říká generální ředitel Pro-Doma Petr Vaněrka.
04.05.2021 22:20 |

podobné články

Arogantní utajený šéf v přestrojení za rockera: Intimní ponížení od podřízené!

 
Přísný generální ředitel stavební firmy Pro-Doma Petr Vaněrka je mezi svými podřízenými známý jako nekompromisní šéf. Do projektu Utajený šéf se rozhodl jít proto, aby si zkontroloval, zda se rozrůstající firma rozvíjí podle jeho představ. Chce si také otestovat, jestli dle jeho slov zaměstnanci dostatečně makají. Šéf sám je totiž neúprosný workoholik, který při své práci nejí ani nepije, podle něj to je ztráta času.
05.05.2021 12:35 |

podobné články

Taková to byla uhrančivá kráska: Podívejte se, jak exmanželka Juraje Herze spočinula nahá v milostném objetí s Marošem Kramárem

 
Bývalá manželka režiséra Juraje Herze Tereza Pokorná (52) patřila v 70. a 80. letech k našim nejkrásnějším herečkám, které rády vystavovaly na odiv svůj půvab. Uhrančivá kráska se proto už coby třiadvacetiletá dívka směle svlékala před filmovými kamerami.
02.04.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Maroš Kramár (156 článků) , Juraj Herz (170 článků) , Tereza Pokorná (45 článků)

Tahle kočička okouzlila kouče Hlasu prý až moc: Co měla uhrančivá Veronika s Majkem Spiritem?

 
Uhrančivá brunetka Veronika Strapková patřila k nejatraktivnějším soutěžícím show Hlas Česko Slovenska. A i když vypadla hned v prvním finálovém kole, tak si ji stále ještě pamatujeme. A to i díky tomu, že nám ve tváři připomíná herečky Evu Jeníčková a Radku Pavlovčinovou  (25) .
25.06.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Jeníčková (62 článků) , Radka Pavlovčinová (100 článků) , Majk Spirit (105 článků)

Štěpánka ze Svateb prošla radikální proměnou: Uhrančivá černovláska je už minulostí

 
Hvězda show Svatba na první pohled Štěpánka Hadenová (31) se v pořadu představila jako uhrančivá černovláska, které vybrali odborníci za pomoci vědy do vztahu Pavla Dleska (38), se kterým tvoří pár dodnes. Štěpánka se navíc nedávno pochlubila razantní proměnou účesu a je z ní krátkovlasá zrzka.
26.03.2021 19:40 |

podobné články

Utajený šéf: Šéf na zaměstnance posílá kontroly, ale sám pohořel!

 
Už dnes startuje nový pořad TV Nova Utajený šéf. Diváci budou mít možnost sledovat, jak šéfové významných firem proniknou mezi své zaměstnance a pod smyšlenými identitami budou vykonávat jejich práci. Zvládnou ji lépe, nebo naopak pohoří? Podaří se jim odhalit chyby, které měly zůstat utajené?
25.04.2018 20:15 |

podobné články

Utajený šéf přichází na obrazovky: Tahle nová reality show vás dostane do kolen!

 
Ve středu startuje nový pořad Utajený šéf. Novinka televize Nova představuje vysoce postavené manažery, kteří týden pracují v utajení ve svých společnostech. Na pět dní se vmísí mezi své zaměstnance a zjistí, co by se bez tohoto pořadu nikdy nedozvěděli. Odhalí chyby, které jim měly zůstat utajené?
23.04.2018 21:20 |

podobné články

Nová reality show Utajený šéf: Lukáš pohádkově zvýšil platy a potrestal manažery

 
Nová reality show Utajený šéf měla premiéru včera. Majitel několika hotelů Lukáš Pytloun se rozhodl, že se pokusí vcítit do svých zaměstnanců, a tak se převtělil do jednoho z nich. Role líného Tomáše mu šla více než dobře. A na co všechno přišel?
26.04.2018 09:00 |

podobné články

Utajený šéf David Vítek ze zlínské firmy: Rozdal přes sto tisíc!

 
Příběhy lidí z jeho podniků ho tak dostaly, že rozdával peníze i dary za desetitíce! David Vítek (45), generální ředitel zlínské firmy s ročním obratem půldruhé miliardy, byl po »šmírování« svých zaměstnanců v rámci reality show Utajený šéf naměkko.
04.05.2018 05:15 |

podobné články

Utajený šéf: Nechtěl už oznamovat lidem špatné zprávy, pokusí se změnit firmu, ve které jde o život

 
Už zítra startuje unikátní reality show Utajený šéf. Ta představuje divákům televize Nova vysoce postavené manažery, kteří budou po celý týden pracovat ve svých společnostech inkognito. Utajení šéfové a jedna šéfka si vyzkouší, jaké to je, být tím posledním článkem ve velké prosperující firmě. Na pět dní se vmísí mezi své zaměstnance a odhalí, co by jinak nikdy nezjistili!
09.11.2020 17:35 |

podobné články

Nová show Utajený šéf: Z milionáře pobuda, kterého uráželi vlastní lidi!

 
Neuvěřitelná proměna, nadávky, nervy a odhalení problémů ve vlastních hotelech! To vše během pěti dnů potkalo milionáře Lukáše Pytlouna (38) v nové reality show televize Nova Utajený šéf, když v přestrojení pronikl mezi své zaměstnance. Byl to pro něj opravdu šok!
25.04.2018 05:15 |

podobné články

Nová show Utajený šéf: Z milionáře se stal podivín, kterému nadávali do dementů

 
Majitel hotelů a penzionů v Liberci Lukáš Pytloun (38) se v rámci nové show Utajený šéf proměnil v pobudu s odpudivým vzhledem. Pronikl tak mezi své zaměstnance a jejich práci a nestačil se divit. Byl to pro něj opravdu šok.
25.04.2018 13:20 |

podobné články