Článek

Utajený šéf: Ponížený vlastními zaměstnanci vycpával figurínám intimní místa

 
Zítra 5. dubna se diváci mohou těšit na dalšího šéfa v utajení. Přísný generální ředitel stavební firmy Petr Vaněrka je mezi svými podřízenými známý jako nekompromisní šéf. Do projektu Utajený šéf se rozhodl jít proto, aby si zkontroloval, zda se rozrůstající firma rozvíjí podle jeho představ. Chce si také otestovat, jestli dle jeho slov "zaměstnanci dostatečně makají". Šéf sám je totiž neúprosný workoholik, který při své práci nejí ani nepije, podle něj to je ztráta času. "Já o sobě s oblibou říkám, že ani nepiju. Když nepijete, tak nemusíte chodit čůrat a o to víc toho uděláte," říká generální ředitel Pro-Doma Petr Vaněrka.
04.05.2021 22:20 |

podobné články

Podobné články

James Franco: Keegan Allen ho má malého, kvůli roli si ho vycpával

 
Herec a režisér James Franco natočil skutečný příběh gay pornorežiséra Bryana Kocise. Toho v roce 2007 zavraždili žárliví prostituti Harlow Cuadra a Joseph Kerekes. Ve snímku King Cobra James hraje Josepha a jeho kolega Keegan Allen Harlowa. Jenže ten prý od přírody není vybaven tak, jak to u jeho postavy v plavkách vypadá. Kvůli roli si je prý vycpával.
26.10.2016 09:00 |

podobné články

Osobnosti: James Franco (101 článků) , Keegan Allen (1 článek)

Arogantní utajený šéf v přestrojení za rockera: Intimní ponížení od podřízené!

 
Přísný generální ředitel stavební firmy Pro-Doma Petr Vaněrka je mezi svými podřízenými známý jako nekompromisní šéf. Do projektu Utajený šéf se rozhodl jít proto, aby si zkontroloval, zda se rozrůstající firma rozvíjí podle jeho představ. Chce si také otestovat, jestli dle jeho slov zaměstnanci dostatečně makají. Šéf sám je totiž neúprosný workoholik, který při své práci nejí ani nepije, podle něj to je ztráta času.
05.05.2021 12:35 |

podobné články

Dohra po natáčení Utajený šéf: Dva zaměstnanci vzali roha!

 
Změny na pracovišti i mezi zaměstnanci! Taková je dohra čtvrté epizody novácké reality show Utajený šéf. Spolumajitel sítě restaurací Martin Šampalík (33) z Plzně přišel hned o dva schopné lidi.
18.05.2018 05:05 |

podobné články

UTAJENÝ ŠÉF: Kvůli šmírování zaměstnanců přišel o...

 
Z generálního ředitele firmy se 400 zaměstnanci a ročním obratem 1,5 miliardy se stal nezaměstnaný chlápek s pleší. Kvůli reality show Utajený šéf si David Vítek nechal vyholit půlku hlavy!
02.05.2018 05:10 |

podobné články

Utajený šéf po krk ve výkalech: Vymýšlí kraviny, je jako nějaký inženýr, stěžovali si zaměstnanci!

 
Marketingový ředitel Petr Benáčan je zvyklý na svou práci ve voňavé kanceláři, odkud řídí své zaměstnance. Ve třetím díle show Utajený šéf se ale setká s tvrdou a páchnoucí realitou. Zakusí, že práce s fekáliemi není žádná procházka růžovou zahradou.
09.05.2018 16:40 |

podobné články

ÚZSVM: Zaměstnanci vlastními silami částečně zrekonstruovali byt v Táboře

 
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Táboře získal místní značně znečištěný byt o velikosti 2+1 a se spoluvlastnickým podílem na společných částech domu v hodnotě větší než 790 000 Kč v rámci tzv. odúmrti. Zaměstnanci ÚZSVM ho vlastními silami vyklidili, následně vyčistili a kompletně vymalovali, aby byl co nejdříve nabídnut k prodeji. Díky tomu, že nemuseli najímat externí firmu, ušetřili státu peníze.
17.11.2018 20:05 |

podobné články

Utajený šéf: Šéf na zaměstnance posílá kontroly, ale sám pohořel!

 
Už dnes startuje nový pořad TV Nova Utajený šéf. Diváci budou mít možnost sledovat, jak šéfové významných firem proniknou mezi své zaměstnance a pod smyšlenými identitami budou vykonávat jejich práci. Zvládnou ji lépe, nebo naopak pohoří? Podaří se jim odhalit chyby, které měly zůstat utajené?
25.04.2018 20:15 |

podobné články

Utajený šéf: Uhrančivá Simona Kijonková si cestu na vrchol vyšlapala po svých

 
Od středy 28. dubna bude televize Nova vysílat třetí sérii oblíbené reality show Utajený šéf, kde si ředitelé velkých firem na týden vyzkouší, jaké je to být řadovým zaměstnancem. Mnohdy netuší, jak moc lidé i na těch nejnižších pozicích tvrdě pracují nebo že mají vlastní nápady a potenciál. Často se ukáže, že kdyby šéf dal právě na řadového zaměstnance, firmě by to například ušetřilo spoustu peněz a zároveň usnadnilo práci. Jako první se mohou diváci těšit na návštěvu Zásilkovny, které vládne uhrančivá Simona Kijonková (43).
28.04.2021 20:00 |

podobné články

Utajený šéf přichází na obrazovky: Tahle nová reality show vás dostane do kolen!

 
Ve středu startuje nový pořad Utajený šéf. Novinka televize Nova představuje vysoce postavené manažery, kteří týden pracují v utajení ve svých společnostech. Na pět dní se vmísí mezi své zaměstnance a zjistí, co by se bez tohoto pořadu nikdy nedozvěděli. Odhalí chyby, které jim měly zůstat utajené?
23.04.2018 21:20 |

podobné články

Nová show Utajený šéf: Z milionáře pobuda, kterého uráželi vlastní lidi!

 
Neuvěřitelná proměna, nadávky, nervy a odhalení problémů ve vlastních hotelech! To vše během pěti dnů potkalo milionáře Lukáše Pytlouna (38) v nové reality show televize Nova Utajený šéf, když v přestrojení pronikl mezi své zaměstnance. Byl to pro něj opravdu šok!
25.04.2018 05:15 |

podobné články

Nová show Utajený šéf: Z milionáře se stal podivín, kterému nadávali do dementů

 
Majitel hotelů a penzionů v Liberci Lukáš Pytloun (38) se v rámci nové show Utajený šéf proměnil v pobudu s odpudivým vzhledem. Pronikl tak mezi své zaměstnance a jejich práci a nestačil se divit. Byl to pro něj opravdu šok.
25.04.2018 13:20 |

podobné články

Nová reality show Utajený šéf: Lukáš pohádkově zvýšil platy a potrestal manažery

 
Nová reality show Utajený šéf měla premiéru včera. Majitel několika hotelů Lukáš Pytloun se rozhodl, že se pokusí vcítit do svých zaměstnanců, a tak se převtělil do jednoho z nich. Role líného Tomáše mu šla více než dobře. A na co všechno přišel?
26.04.2018 09:00 |

podobné články

Ze zákulisí reality show Utajený šéf: Propracovaný podvod?! Pokojská musela podepsat smlouvu

 
Podvod na diváky, nahrané situace a tajná domluva! Z toho všeho spousta diváků podezřívá televizi Nova v případě nové reality show Utajený šéf. Blesk zjišťoval, co je na tom pravdy!
27.04.2018 14:55 |

podobné články

Utajený šéf David Vítek ze zlínské firmy: Rozdal přes sto tisíc!

 
Příběhy lidí z jeho podniků ho tak dostaly, že rozdával peníze i dary za desetitíce! David Vítek (45), generální ředitel zlínské firmy s ročním obratem půldruhé miliardy, byl po »šmírování« svých zaměstnanců v rámci reality show Utajený šéf naměkko.
04.05.2018 05:15 |

podobné články

Utajený šéf: Ředitel skončil mezi výkaly!

 
Z vyvoněné kanceláře mezi fekálie. Tak dopadl v další epizodě reality show Utajený šéf Petr Benáčan (39). Ředitel společnosti nabízející pronájem mobilních toalet si vyzkoušel práci s výkaly.
09.05.2018 05:20 |

podobné články

Utajený šéf: Ředitel skončil mezi výkaly!

 
Z vyvoněné kanceláře mezi fekálie. Tak dopadl v další epizodě reality show Utajený šéf Petr Benáčan (39). Ředitel společnosti nabízející pronájem mobilních toalet si vyzkoušel práci s výkaly.
14.05.2018 12:50 |

podobné články

Vyhazovaní lidí se mu vymstilo: Utajený šéf dostal padáka!

 
Šmíroval zaměstnance, aby zjistil, kdo je nadbytečný nebo neschopný, nakonec je bez práce sám! Utajený šéf Miroslav Staško (58) z Bohumína doplatil na reorganizaci, kterou dělal.
25.05.2018 05:05 |

podobné články

Utajený šéf: Nechtěl už oznamovat lidem špatné zprávy, pokusí se změnit firmu, ve které jde o život

 
Už zítra startuje unikátní reality show Utajený šéf. Ta představuje divákům televize Nova vysoce postavené manažery, kteří budou po celý týden pracovat ve svých společnostech inkognito. Utajení šéfové a jedna šéfka si vyzkouší, jaké to je, být tím posledním článkem ve velké prosperující firmě. Na pět dní se vmísí mezi své zaměstnance a odhalí, co by jinak nikdy nezjistili!
09.11.2020 17:35 |

podobné články

Utajený šéf v přestrojení za prodejce domů: Obrovský průšvih! Koho musí vyrazit?

 
Už dnes večer v pořadu Utajený šéf se další hlava společnosti promění v řadového zaměstnance. Zdeněk Václavek je výkonným ředitelem společnosti M&M reality s obratem kolem jedné miliardy ročně. Zdeněk nemá vystudovanou žádnou manažerskou školu ani titul, v byznyse začínal od nuly. Zažil nečekané úspěchy i kruté pády. Jak se mu v botách jeho „poddaných“ povede?
17.11.2020 17:40 |

podobné články