Článek

Utáhněte si opasek, aby měla policie řemen na řidiče. Spolek má podezření na levárnu

 
Vláda vyzývá k šetření na mnoha stranách, připravuje konsolidační balíček a následně se ministerstvo vnitra rozhodne koupit 300 vozidel značky Škoda Kodiaq s útočným rámem za půl miliardy korun. Server Kverulant je přesvědčen, že celá soutěž byla předem připravena pro jediného zájemce.
23.08.2023 15:10 |

podobné články

Podobné články

Uposlechnout rozkaz, nebo prozřít a nekrýt levárnu? Promluvil policista, co o tom ví své

 
Voják musí být i vizionářem a vědět, zda uposlechnout rozkaz, nebo prozřít a nekrýt levárnu. To je názor Bronislava Schwarze, ředitele mosteckých strážníků a někdejšího policisty, který ve svém nadřízeném viděl zločince a za to se dostal před soud. Měl mít podle něj generál Milan Kovanda, obviněný v případu sledování exmanželky bývalého premiéra Petra Nečase, více vlastního rozumu?
12.10.2013 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9418 článků)

Zoufalý učitel napsal Kalouskovi. Utáhni opasek sobě, chceš jen hloupé

 
Obyčejný kantor z Nymburka, na základce učí fyziku a výpočetní techniku. Úsporná opatření ve školství, obecný chaos, ztráta prestiže vlastního povolání a aktuální výroky politiků. To vše Davida Michálka dohnalo k zoufalému kroku. Utáhněte si opasky sami a berte minimální mzdu, vzkázal na ministerstvo financí v otevřeném dopisu ministru Kalouskovi.
04.04.2012 18:50 |

podobné články

Podnikatelé: Doporučení budoucímu premiérovi

 
Co vzkazují v otevřeném dopise budoucímu premiérovi úspěšní čeští podnikatelé a TOP manažeři? Významný český podnikatel a politik Pavel Sehnal doporučuje: „Pane premiére, není čas, aby si utahoval opasek občan, je na čase, abychom společně utáhli opasek státu.“ A jaká jsou další doporučení?
07.10.2021 11:05 |

podobné články

Slovenská výslužka pro Klause: Místo pera kožená kapsa a opasek

 
VIDEO. Český prezident Václav Klaus si ze státní návštěvy Slovenska odveze ručně zdobenou kapsu, kterou lze nosit na pásku i přes rameno, a také detvanský opasek, jenž je součástí v minulosti hojně používaného lidového oděvu.
28.06.2011 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11006 článků) , Václav Český (624 článků)

USA daly najevo, že si nechtějí utáhnout opasek, komentuje Klaus

 
Prezident Václav Klaus se vyjádřil k problematice odvráceného bankrotu Spojených států amerických. Ve svém komentáři v Hospodářských novinách mimo jiné podotkl, že navýšením státního dluhu daly USA jasně najevo, že si neplánují nijak utahovat opasek.
07.08.2011 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11006 článků)

Colin Farrell nabízí 450 tisíc nálezného za starý kožený opasek

 
Opasek obrovskou moc, chrání ho a přináší štěstí.
14.09.2011 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Colin Farrell (117 článků) , Colin Farrell (116 článků)

Krejčíř policii už neuteče! Speciální opasek by mu prohnal tělem elektřinu

 
Nejznámější český uprchlík Radovan Krejčíř (47) musí během soudů v JAR nosit pouta na rukou i na nohou, ale také speciální opasek, který ho může paralyzovat elektrošokem, pakliže by se pokusil o útěk.
11.05.2016 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (787 článků)

František Kuba: Moravskoslezský kraj v opasku Miroslava Nováka

 
To, že pan president Miloš Zeman je bonmotář, je dobře známo. Ale, nejedná se jen o verbální výstupy pro masmédia. Při letošním výjezdu do vísek Moravsko-slezského kraje, věnoval hejtmanovi Miroslavu Novákovi (ČSSD) kožený opasek. Není to opasek standardní, ale takový, který respektuje politikovy dispozice z aspektu BMI.
06.09.2016 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27967 článků) , František Novák (38 článků)

Sehnal kroutí hlavou: Vláda nabírá další tisíce úředníků, musíme to seškrtat

 
Státní rozpočet bude v příštím roce opět v rekordním schodku a vláda místo šetření podle šéfa Aliance pro budoucnost Pavla Sehnala najímá další úředníky. “Jednoznačně tvrdíme, že pokud si má někdo vlivem tragického stavu státního rozpočtu utahovat opasek, pak to nejsou občané, ale stát. Stát si musí konečně utáhnout opasek!” konstatuje Sehnal.
05.10.2021 15:40 |

podobné články

Sehnal (APB): Aliance pro budoucnost je jediná volba pro poctivě pracující lidi

 
Státní rozpočet bude za rok opět v rekordním schodku a vláda místo šetření najímá další úředníky. Jednoznačně tvrdíme, že pokud si má někdo vlivem tragického stavu státního rozpočtu utahovat opasek, pak to nejsou občané, ale stát. Stát si musí konečně utáhnout opasek!
08.10.2021 12:45 |

podobné články

Veřejný ochránce práv: Spolek pro seniory Mír Práče funguje jako domov pro seniory, zákonem vyžadovanou registraci odmítá

 
Spolek pro seniory Mír Práče, poskytuje podle zjištění ombudsmana bez oprávnění ubytování a sociální či zdravotní služby seniorům se sníženou soběstačností. Formálně se jedná pouze o spolek, jehož členy jsou právě ubytovaní senioři. Reálně ale zařízení funguje jako domov pro seniory a mělo by se tedy registrovat coby pobytová sociální služba. To Spolek téměř dva roky vytrvale odmítá.
06.07.2021 08:45 |

podobné články

Veřejný ochránce práv: Spolek pro seniory Mír Práče odmítá zákonem vyžadovanou registraci

 
Spolek pro seniory Mír Práče, poskytuje podle zjištění ombudsmana bez oprávnění ubytování a sociální či zdravotní služby seniorům se sníženou soběstačností. Formálně se jedná pouze o spolek, jehož členy jsou právě ubytovaní senioři. Reálně ale zařízení funguje jako domov pro seniory a mělo by se tedy registrovat coby pobytová sociální služba. To Spolek téměř dva roky vytrvale odmítá.
07.07.2021 12:55 |

podobné články

A dost! My že jsme protiženské hnutí? Spolek udeřil na redakci Alarmu žalobou

 
Český spolek Hnutí Pro život podal žalobu na redakci Alarmu za to, že na svém webu zveřejnila komentář, ve kterém je tento spolek označen jako „protiženské hnutí“. Spolek se brání tím, že v jeho náplni je naopak ženám pomáhat a vymezuje se i proti dalším pasážím z tohoto článku. Redakce Alarmu zveřejnila na sociální síti svou reakci: Hovoří o ohrožení svobody slova a tisku.
13.08.2021 09:40 |

podobné články

Poslanec Vidím kárá Johna: Střet zájmů je to jako řemen

 
Jak vidí nové angažmá předsedy Věcí veřejných Radka Johna, který znovu pracuje jako novinář, ostatní poslanci? Podle Jana Vidíma (ODS) jde u předsedy VV o střet zájmů jako řemen. Vidím v rozhovoru pro Český rozhlas upozornil, že John je členem dvou výborů - mandátového a pro bezpečnost - a tam se může jako novinář dostat k citlivým údajům a to je velký problém. Podobně tuto věc vidí i bývalý ministr vnitra František Bublan z ČSSD.
01.11.2012 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2480 článků) , Jan Vidím (76 článků) , František Bublan (196 článků)

Svatba jako řemen: Brejchovou vyhodili, protože byla jako leklá ryba!

 
Na tenhle film se čekalo dlouho. Nejdřív rok. A pak ještě dalších dvaadvacet let. Ale pořád se to vyplatilo. Báječně obsazená groteska plná překvapivých gagů. Tohle je příběh jedné noci, alkoholového opojení a kocoviny, která se zvrtla v taškařici, co napínal bránice k prasknutí. Nestárnoucí komedie Svatba jako řemen (1967).
23.06.2013 18:10 |

podobné články

Zemřel poslední ze slavné trojky komedie Svatba jako řemen Schánilec: Nikdo mu nepřišel na pohřeb!

 
Herec Jan Schánilec (†72) byl posledním žijícím ze slavné trojice „násilníků“ v nejslavnější trezorové komedii 60. let Svatba jako řemen, kde společně s Jiřím Hrzánem (†41) a Pavlem Landovským (†78) byli nařčeni ze znásilnění Ivy Janžurové (73). Schánilec zemřel pouhé dva dny po Landovském. Smutné ovšem je, že z herecké branže na pohřeb téměř nikdo nepřišel.
22.10.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (584 článků) , Jiří Hrzán (53 článků) , Pavel Landovský (206 článků) , Jan Schánilec (5 článků)

Zemřel scenárista a spisovatel Zdeněk Mahler (†89). Podílel se na filmech Amadeus nebo Svatba jako řemen

 
Dožil se skutečně úctyhodného věku. Scenárista i spisovatel Zdeněk Mahler zemřel v sobotu. Bylo mu 89 let. Spolupracoval na scénářích k filmům jako Svatba jako řemen, Lidice nebo Božská Ema. V Oscary ověnčeném snímku Amadeus si dokonce zahrál. Byl autorem knih o slavných osobnostech, namátkou třeba Dvořáka, Smetany nebo Masaryka.
18.03.2018 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Mahler (14 článků) , Zdeněk Dvořák (52 článků)

Okamura na VIDEU tahá za záchrannou brzdu. „Chystá se totalita jako řemen!“

 
„Chystá se totalita jako řemen!“ předseda hnutí SPD Tomio Okamura se vyjádřil k protirasistickým protestům v USA, které jsou podle jeho slov založeny na rasismu proti bělochům. Jejich cílem je občanská válka a nastolení neomarxistické globalistické diktatury. Odstraňování soch v USA a řadě dalších zemí Evropy se podle něj děje s cílem vytvořit politickou nestabilitu. „Probíhá pokus zlikvidovat současnou demokratickou společnost. Naprostá analogie s nacistickým Německem ve 30. letech,“ varuje. Stranou nezůstala ani protipolicejní kampaň v západních zemích či 70. výročí smrti Milady Horákové.
29.06.2020 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (492 článků) , Tomio Okamura (3068 článků)

Nápady Pirátů jsou strašákem od začátku, jen si jich nikdo nevšímal. Kolektivisti jak řemen. V podstatě je to krádež, varuje Šichtařová

 
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Lidé si neuvědomují, že pirátské návrhy jsou vlastně tažením proti existenci soukromého vlastnictví. Mají pocit, že daň na prodej akcií se týká nějakých „ošklivých, zlých burzovních spekulantů“. Podle Markéty Šichtařové jim nedochází, že je to vlastně trest za vybudování soukromého vlastnictví, firmy, která dávala práci dalším lidem. Krádež soukromého vlastnictví. V podstatě forma jeho zestátnění. Veřejnost dříve pirátům nevěnovala dost pozornosti, a tak si neuvědomovala, že to jsou kolektivisti jak řemen.
29.11.2020 16:00 |

podobné články