Článek

Ústecký balíček opět odložen, poslance prý nezajímají problémy obyčejných lidí

 
Poslanecká sněmovna v úterý opět nestačila projednat v prvním čtení Ústecký balíček, ač byl do úterního programu zařazen. Ústecký balíček je soubor legislativních změn řešících napjatou situaci v sociálně vyloučených lokalitách, jako je například Šluknovsko. Ústecký kraj považuje přístup poslanců vládních stran k projednání balíčku za nezodpovědný.
13.06.2012 11:25 |

podobné články

Podobné články

Vaňhová: Ústecký balíček opět odložen, poslance asi nezajímají problémy obyčejných lidí

 
Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR v úterý 12. června 2012 (po téměř půlročním odkladu) opět nestačila projednat v prvním čtení tzv. Ústecký balíček, ač byl do úterního programu zařazen.
13.06.2012 11:10 |

podobné články

Ústecký kraj podporuje svůj balíček legislativních změn peticí

 
Návrh legislativních změn v některých zákonech, takzvaný Ústecký balíček, zamítla v minulých dnech vláda. Ústecký kraj pracoval na návrzích dva roky a těžce nese, že vláda šmahem a podle kraje neopodstatněně návrhy smetla ze stolu. V reakci proto kraj připravil na podporu svého návrhu petici, kterou bude možné podepsat na úřadech měst v kraji po celý listopad.
31.10.2011 15:00 |

podobné články

Hejtmanka Vaňhová: Ústecký balíček je výsledkem nečinnosti vlády

 
Ústecký balíček legislativních změn, který přináší řešení pro klíčové problémy v sociálně vyloučených lokalitách v celé České republice, připomínkovali a podpořili starostové Ústeckého kraje bez rozdílu politické příslušnosti.
05.12.2011 18:45 |

podobné články

Vaňhová: Ústecký balíček probudil vládu a stal se pro ni zdrojem nápadů

 
Poslanci budou Ústecký balíček opět projednávat 12. června 2012, snad se ledy pohnou
07.06.2012 15:55 |

podobné články

Masakru v Denveru se dalo zabránit! Psychiatr nedostal včas balíček od Holmese

 
James Holmes, který minulý týden zavraždil na premiéře Batmana dvanáct lidí, poslal před akcí balíček svému psychiatrovi. Ten však balíček s podrobným plánem vraždění nedostal. Balíček zůstal ležet v třídírně pošty.
26.07.2012 08:00 |

podobné články

Osobnosti: James Holmes (35 článků)

„Ústecký balíček“ legislativních změn je připraven na schválení zákonodárci

 
Ústecký kraj včera představil balíček legislativních změn, které mají napomoci dlouhodobě řešit napjatou situaci nejen na severu Čech. Soubor předkládaných legislativních změn se týká celkem čtyř oblastí. Tři z nich byly již letos v září předloženy Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR, poslední část o veřejně prospěšných službách právě nyní prochází připomínkovým řízením starostů Ústeckého kraje.
13.10.2011 15:35 |

podobné články

Vaňhová (ČSSD): Ústecký balíček bude pokračovat ve Sněmovně až začátkem roku 2012

 
Ústecký balíček, návrh právních předpisů směřující ke zlepšení podmínek boje proti sociálnímu vyloučení, začala Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR projednávat v úterý 13. prosince 2011. Po úvodním slovu hejtmanky Ústeckého kraje Jany Vaňhové k návrhu zákona o sociálním bydlení však bylo jednání v této věci přerušeno a pokračovat bude až na další schůzi Poslanecké sněmovny v roce 2012. Přinášíme úvodní řeč Jany Vaňhové ve Sněmovně.
15.12.2011 15:00 |

podobné články

Sykáček (ČSSD): Šluknovské desatero a Ústecký balíček se vrací do hry

 
Tzv. Šluknovské desatero a Ústecký balíček legislativních opatření k eliminaci sociálního napětí na Šluknovsku má nyní šanci na schválení. Je o tom přesvědčen senátor za Děčínsko a Šluknovsko Jaroslav Sykáček (ČSSD). A to díky pozitivní atmosféře ve vládě i v obou komorách parlamentu Poslanecké sněmovně.
11.05.2014 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Sykáček (14 článků)

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 10 balíčků dětské kosmetiky Biolane!

 
Máte doma miminko? Pak pro něj zajisté také chcete to nejlepší. Soutěžte s námi a vyhrajte pro něj balíček kvalitní francouzské kosmetiky. Pokožka je součást obranného systému člověka, a právě během prvního roku dítěte se imunita dotváří, proto je nutné o pokožku dítěte vhodně pečovat. Biolane je kompletní řada kosmetických a hygienických výrobků pro péči o naše nejmenší, která ochrání dětskou pokožku před vnějšími vlivy a tím napomůže k bezpečnému vývoji imunitního systému a k adaptaci na nové prostředí. Všechny produkty Biolane jsou vyráběny z čistě přírodních látek. Díky absenci vonných esencí nedráždí dětskou pokožku a jsou vhodnou alternativou také pro děti s atopickým ekzémem či přecitlivělou problematickou pokožkou. Všechny výrobky mají pH 5,5 a obsahují unikátní složku Hydra-bléïne®. Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte balíček. Nápovědu najdete na www.biolane.cz Máte doma miminko? Pak pro něj zajisté také chcete to nejlepší. Soutěžte s námi a vyhrajte pro něj balíček kvalitní francouzské kosmetiky.Pokožka je součást obranného systému člověka, a právě během prvního roku dítěte se imunita dotváří, proto je nutné o pokožku dítěte vhodněpečovat. Biolane je kompletní řada kosmetických a hygienických výrobků pro péči o naše nejmenší, která ochrání dětskou pokožku před vnějšímivlivy a tím napomůže k bezpečnému vývoji imunitního systému a k adaptaci na nové prostředí. Všechny produkty Biolane jsou vyráběny z čistěpřírodních látek. Díky absenci vonných esencí nedráždí dětskou pokožku a jsou vhodnou alternativou také pro děti s atopickým ekzémemči přecitlivělou problematickou pokožkou. Všechny výrobky mají pH 5,5 a obsahují unikátní složku Hydra-bléïne®. Odpovězte na soutěžní otázkua vyhrajte balíček. Nápovědu najdete na www.biolane.cz
04.01.2012 00:15 |

podobné články

Jacksonův pohřeb opět odložili, na narozeniny ho nepohřbí

 
Pohřeb Michaela Jacksona byl opět odložen. Otec popové superhvězdy Joe Jackson oznámil, že jeho syn bude pochován 31. srpna, tedy o dva dny později, než bylo původně plánováno. Michaelův otec portálu TMZ sdělil, že pohřeb musí být odložen kvůli "záležitostem, které rodina potřebuje zařídit před tím, než Michaela uloží k věčnému odpočinku".
21.08.2009 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1645 článků) , Joe Jackson (21 článků) , Joe Jackson (20 článků)

Francouzi opět odložili start špionážní sondy Helios

 
Francouzská špionážní družice Helios, jejíž start byl minulý týden kvůli technickým problémům odložen, se na oběžnou dráhu opět nepodívala. Start byl znovu odložen.
17.12.2009 09:15 |

podobné články

Rebelie v ODS: Balíček DPH odložen, církevní restituce odloženy

 
Na dnešní schůzi Poslanecké sněmovny bylo schvalování církevních restitucí odloženo. Ve večerním hlasování pak poslanci zamítli konsolidační balíček, který měl zvýšit DPH.
05.09.2012 12:45 |

podobné články

Osud Jacksonových dětí je pořád nejistý, soud byl odložen

 
Soud, který měl rozhodnout o tom, s kým budou v budoucnu vyrůstat děti popového krále Michaela Jacksona, byl opět odložen. Stání naplánované na na pondělí se přesunulo až na 20. července.
11.07.2009 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1645 článků)

Nejnovější průzkum: Většina Čechů míní, že politiky názory lidí nezajímají

 
Naprostá většina Čechů míní, že politiky nezajímají názory lidí. Jen 12 procent dotázaných je přesvědčeno, že většina politiků přikládá názorům občanů váhu. Více než 80 procent Čechů se pak domnívá, že se o názory lidí zajímá jen menšina nebo dokonce vůbec žádný z politiků. Vyplývá to z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Nezájem ze strany politiků pociťují občané dlouhodobě.
22.03.2016 13:25 |

podobné články

Vaňhová: Výsledek hlasování Poslanecké sněmovny o Ústeckém balíčku je ostudný

 
Pravicový poslanci při včerejším hlasování o tzv. Ústeckém balíčku prokázali, že je problémy obyčejných lidí nezajímají.
26.09.2012 13:50 |

podobné články

Krajské volby bez krajských témat: Problémy obyčejných lidí nezajímají ani politiky, ani ČT

 
Krajské volby se blíží, kraje ale nikdo moc neřeší. I Česká televize chce své vysílání před krajskými volbami začít rozhovorem s prezidentem Milošem Zemanem a končit debatou s předsedy sněmovních stran. K čemu takový přístup ke krajům vede?
14.09.2016 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21141 článků)

Politikům jsou prý obyčejní lidé úplně ukradení. Zajímá je moc a peníze

 
Téměř všichni Češi míní, že politiky většinou nezajímají názory obyčejných lidí. Vyplývá to z únorového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění Akademie věd ČR (CVVM). Politiky prý zajímají hlavně moc a majetek, což jsou podle dotázaných jedny z hlavních pohnutek pro vstup do politického života.
07.03.2014 19:25 |

podobné články

Pokud se neochladí, ´královský´ sjezd mužů bude odložen

 
Sjezd mužů na olympijských hrách bude odložen, pokud se výrazně nezlepší stav trati. Prohlásil to ředitel závodu Günther Hujara. Královská disciplína měla být na programu v sobotu od 20:45 SEČ.
13.02.2010 09:15 |

podobné články

Start ruské nákladní lodě Progress poprvé v historii ISS odložen

 
Poprvé v historii Mezinárodní vesmírné stanice (ISS) byl odložen start ruské nákladní lodě Progress.
08.09.2010 14:05 |

podobné články