Článek

Ústecké »tajnůstkářské« Prostřeno!: Skrytý taktik, záhadný hummus i parkourista, co tají věk!

 
Prostřeno se nyní odehraje v Ústeckém kraji a ženy budou tentokrát v přesile, a tak bude zajímavé sledovat, jestli jsou v kuchyni opravdovými hvězdami, nebo jestli je předběhne o délku vařečky jediný muž týdne. Kdo se bude proti komu vymezovat a hlavně, kdo bude hájit čest rodiny? Zvítězí ambice, moudrost, nebo chuť experimentovat? A kdo a jak si poradí s úkolem týdne, kterým je tentokrát salát s kuřecím masem?
11.10.2021 11:05 |

podobné články

Podobné články

Nejtvrdší taktik z pořadu Prostřeno! musel s pravdou ven: Špína vyplavala na povrch!

 
Říká se, že peníze jsou kořenem všeho zla. Někdy dokáže honba za obohacením zpřetrhat i mezilidské vztahy. O tom se přesvědčí největší taktik tohoto týdne v pořadu Prostřeno! Lukáš (25), který se rozhodl své soupeře za každou cenu hodnotit nejnižšími body.
19.06.2020 14:50 |

podobné články

Libanonci pokořili Izraelce v soutěži o největší hummus

 
Klání o světový rekord v přípravě co největšího jídla typického pro oblast Blízkého východu - hummusu - pokračuje i nadále. Před několika měsíci prvenství drželi Izraelci, ovšem nyní Libanonci připravili hummus vpravdě velkolepý - vážil bezmála deset a půl tuny.
10.05.2010 14:35 |

podobné články

Nové pořádky v pražské kavárně: Místo párků hummus. Chleba nahradila arabská pita

 
REPORTÁŽ Časy se mění... a platí to i pro zavedené kavárny na Starém Městě pražském s více než stoletou tradicí. Projevuje se to v místním sortimentu. Místo vepřových párků se v nabídce objevil v současnosti populární hummus, původem z Blízkého východu. Chléb coby přílohu nahradila arabská pita. Zmizel štrůdl. Oproti tomu přibyl francouzský koláč quiche, nad kterým by se možná někdejší častý rezident takového podniku, „zuřivý reportér“ Egon Erwin Kisch, podivil. Poznal by ještě svoji kavárnu?
10.03.2018 09:10 |

podobné články

CzechTrade: I love Hummus míří na zahraniční trh a spouští německý e-shop

 
Společnost I love Hummus se zalistovala do více než 700 obchodů a obchodních řetězců po celé České a Slovenské republice a úspěšně expanduje i do dalších evropských zemí. Během pandemie COVID-19 ve spolupráci s CzechTrade spustili i německý e-shop pro prodej fermentované zeleniny Kimchi www.ilovekimchi.de.
14.09.2020 22:55 |

podobné články

BEZ MILOSTI! Největší taktik v historii Prostřeno?

 
Jihočeská partička bude skvělá, jen taktik Lukáš bude do všech jejich snažení házet vidle. A parádně. Už v pondělí ohodnotí Simoninu snahu jediným bodem a hrdě přizná, že to je jeho taktika. S ohledem na to, že si přišel pro výhru mu prý ani nic jiného nezbývá. Vždyť i výhra by se hodila – jako investice do pořádného mejdanu pro přátele!
15.06.2020 12:05 |

podobné články

Největší taktik Prostřena? Odplata přijde v pátek

 
Páteční finále aktuálního Prostřeno! z Moravskoslezského kraje bude stát za to. Během závěrečné večeře u Jakuba se rozvine debata na téma, kdo je největší taktik. Právě on totiž po celý týden nenechal na pokrmech soupeřů nit suchou a lze tedy očekávat, že přijde odplata.
02.09.2021 12:10 |

podobné články

Vzhůru do oblak a ještě dál! Parkourista dobývá střechy mrakodrapů

 
Přeskakuje ze střechy na střechu, na okraji střech vysokopodlažních budov metá přemety a bez jištění visí ve vzduchu na lanech mezi budovami. Ruský parkourista vystupující jako Vovan Blogger pokořuje gravitační zákony.
26.09.2021 17:00 |

podobné články

Největší taktik v dějinách Prostřena! Kamila má na výhru tabulku

 
Největší taktik týdne, Kamila, vaří ve čtvrtek. Předvede tabulku, kde si spočítala, jak bodovat, aby shrábla výhru. Podaří se jí její propočty? Kolik má Kamila dětí a jak proč pořád myslí na taktiku? A podělí se s někým o svou plánovanou výhru?
12.05.2021 12:15 |

podobné články

Podvod na soutěžící v Prostřeno! Zákeřný taktik Vojta je vyučený kuchař!

 
Tak tohle by nikdo v soutěži amatérských kuchtíků Prostřeno nečekal! Soutěžící Vojta, který se od začátku netají tím, že bude taktizovat a na spoluhráče hrát habaďůru, je vyučený kuchař! Ale jak se říká, kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.
03.11.2015 13:10 |

podobné články

Taktik Veronika v Prostřeno: Doufám, že to neuvidí majitelé bytu...

 
Od příštího týdne se na obrazovky konečně vrací premiérové Prostřeno, odstartuje ho partička z Prahy. Královnou taktizování tentokrát bude slečna Veronika, ovšem sama toho příliš nepředvede. Spíš naopak!
18.08.2017 08:15 |

podobné články

Jihomoravské Prostřeno!: Mladý pětinásobný otec a nejistá sexuální orientace!

 
V pořadu Prostřeno! z Jihomoravského kraje se o výhru utkají čtyři muži s jedinou ženou. Úkol týdne tak trochu navazuje na minulý speciál: Musí se připravit něco zdravého a chutného, ideálně vlastní recept. Diváky čeká například pravý moravský večer ve sklípku či pobyt na chatě – a při obou návštěvách bude hostům trochu zima. Kdo se ze soutěžících předvede jako nejlepší kuchař... a kdo jako nejlepší taktik?
23.01.2020 17:05 |

podobné články

Prolhaný taktik v Prostřeno!: Jednou už soutěžil, ostatním to ale zamlčí!

 
Liberecká partička se sice bude na oko tvářit, jak se všichni navzájem milují, respektují a vše je zalité sluncem, ve skutečnosti se však rozjede drsné kritizování. Na tuhle taktiku vsadí především jeden ze soutěžících, co se pořadu Prostřeno! už jednou účastnil. A jeho manželka rovněž. Přizná se?
25.05.2020 08:25 |

podobné články

Nejdrsnější taktik v Prostřeno!: Z jeho přetvářky vám bude šoufl!

 
V pořadu Prostřeno! jde nejenom o kulinářské tipy a triky, dobré jídlo a zábavné „šmejděníčko“, ale i o výhru šedesát tisíc. A to je částka, pro kterou se někteří účinkující do soutěže přihlásí vícekrát, anebo se rozhodnou taktizovat. V Jihočeském kraji budou muži v převaze – tři ku dvěma ženám. Večeřet se bude ve stodole, na chatě, na statku, v jihočeském stavení či hájence… a více než dobře odvedená práce v kuchyni tentokrát bude bodovat ten, kdo je bez svědomí…
15.06.2020 12:15 |

podobné články

Prostřeno nabité emocemi: Honění ptáka, jedinečný mazlíček. A co bude dál?

 
Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Jak to bude soutěžícím u plotny fungovat? Kde se stane chyba a kdo si neporadí s úkolem týdne? Objeví se mezi nimi nějaký taktik, nebo celý soutěžní týden proběhne na pohodu? Dvě ženy a tři muži se, kromě jiného, budou muset poprat s úkolem týdne, kterým je v tomto týdnu příprava hamburgeru. Kdo se na jeho přípravu vykašle, a kdo jej vymazlí k dokonalosti? Věkový rozptyl všech soutěžících opět vede k otázce, zda u plotny vyhrává zkušenost, nebo odvaha riskovat. Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně.
15.06.2021 12:10 |

podobné články

Na obloze se objevil záhadný ČERNÝ KRUH! Vědci nevědí, co to je

 
V anglickém městě Warwickshire se na obloze objevil záhadný černý kruh. Záhadný proto, že nikdo netuší, co to je, a odkud se tam vzal.
17.04.2014 19:45 |

podobné články

Vrba musí vysvětlit svou kauzu, jinak skončí ve vedení ústecké ČSSD

 
Předsednictvo soc. dem. se v pátek zabývalo kauzou místopředsedy stranické ústecké krajské organizace Karla Vrby. Ten byl v minulosti dvakrát odsouzen za úmyslné trestné činy. Zástupcům ústecké soc. dem. bylo uloženo, aby případ s Vrbou probrali. Pokud vše dostatečně nevysvětlí, doporučuje předsednictvo jeho odvolání z funkce místopředsedy krajské organizace.
11.12.2009 21:00 |

podobné články

Vzácnou srnu albína pokousali psi, pomohli jí v zoo

 
Do ústecké zoologické zahrady se v neděli dostala neobvykle zbarvená srna s bílou srstí a červenýma očima. Albína do zoo přivezli městští policisté, kteří ji odchytili u hřbitova v ústecké čtvrti Krásné Březno. Srnu zranili psi, nyní je již v pořádku. V pátek to uvedla mluvčí ústecké zoo Věra Vrabcová.
01.01.2010 23:50 |

podobné články

Krajská zdravotní otevřela laktační poradnu při ústecké Masarykově nemocnici

 
Novou službu maminkám s miminky nabízí ústecké novorozenecké oddělení při ústecké Masarykově nemocnici. Rodičky, které mají problémy s kojením, mohou zavítat do laktační poradny, kde se dozví spousty rad, jak potížím předejít, a jak je řešit. Slavnostní otevření poradny proběhlo 9. května v prostorách zrekonstruovaného dětského pavilonu.
12.05.2017 16:55 |

podobné články

Na slepák mi doporučili paralen: Skandální úmrtí vyhozeného pacienta v ústecké nemocnici má dohru

 
Případ úmrtí pacienta v ústecké Masarykově nemocnici šokoval Česko. Itala Maria Fava (†75), který si stěžoval na vážné zdravotní potíže, lékaři poslali dvakrát domů s tím, že mu nic není a ať si vezme paralen. Muž nakonec zemřel. Za poslední dobu jde už o několikátý skandál ústecké nemocnice a lidé na internetu nešetří na místní zdravotnické zařízení kritikou.
11.04.2018 05:35 |

podobné články