Článek

Usmíření Krampola a Bubílkové se nekoná: Nechci s ní mít nic společného, říká nekompromisně herec

 
V jednu chvíli působili herec Jiří Krampol (85) a moderátorka a glosátorka Zuzana Bubílková (71) jako dvojice, pak se jejich cesty rozdělily. Oba to vnímají jinak, ale padala velmi ostrá slova a vzduchem lítaly tvrdé odsudky. Proto bylo překvapením, když se nedávno objevili společně v jednom pořadu. „Vystupovat s ní ale nebudu,“ krotí ovšem pro eXtra.cz Krampol nadšení těch, kteří by je chtěli vídat zase společně.
01.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (241 článků) , Jiří Krampol (1044 článků)
Podobné články

Bubílková trnem v oku Krampola? TO MÁ BÝT KONEC!

 
Nad spoluprací Zuzany Bubílkové (69) a Jiřího Krampola (83) se stahují mračna. Krampol je údajně vytočen  do běla a padají slova o nevyhnutelném konci spolupráce obou bavičů.
06.12.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (241 článků) , Jiří Krampol (1044 článků)

Podivná anomálie v rodině Zuzany Bubílkové: Má to také?!

 
Neměla žádné podezření, ani lékaři dlouho nic netušili. Až když bylo mamince Zuzany Bubílkové (68) sedmdesát, zjistili, že má tři ledviny! Týká se to i její dcery?
22.07.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (241 článků)

Slavní proti Kameňáku 4. Troška: Nechci s tím mít nic společného! Žilková: Nechci to ani vidět!

 
Přestože Kameňák 4 vidělo za první víkend v kinech přes 55 tisíc diváků, režisér Zdeněk Troška (60) ho dosud neviděl. Duchovní otec filmových Kameňáků nepřišel dokonce ani na premiéru!  »Čtyřku« totiž nerežíroval a nechce s ní mít vůbec nic společného. Proč? Co za tím vězí?
16.10.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Troška (542 článků)

Televize Barrandov pod novým vedením ukončí Politickou střelnici Zuzany Bubílkové

 
Z vysílání televize Barrandov má zmizet jeden z nemnoha původních pořadů stanice. Přestanou se točit premiérové díly Politické střelnice, satirického glosáře Zuzany Bubílkové, který je v programu vždy v neděli kolem tři čtvrtě na deset večer – poslední novinkové vydání se má vysílat 28. října, následně 4. listopadu je už v programových plánech uveden střihový díl.
14.10.2012 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (241 článků)

Bubílkové došla slova. Šéf bezpečnostních agentur jí začal otevřeně popisovat, jak se v jeho oboru perou peníze

 
Prezident Asociace bezpečnostních agentur Jiří Kameník ve středeční Kauze dne na Rádiu Impuls usedl proti moderátorce Zuzaně Bubílkové a popsal, jak to u nás vypadá s ochranou tzv. měkkých cílů. Došlo i na praní černých peněz. Moderátorka místy jen koukala.
19.04.2017 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (241 článků)

Stát má něco vyřešit, ale raději nás žene k soudu, stěžovala si Bubílkové končící zastupitelka

 
Náměstkyně ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (ANO) v pondělní Kauze dne na Rádiu Impuls Zuzaně Bubílkové vysvětlovala, proč se vzdala funkce pozice opoziční zastupitelky v Královéhradeckém kraji. Postěžovala si na stát, který prý nechtěl řešit složitou situaci, tak to „hodil na krk“ dvěma dámám – Dostálové a zastupitelce Středočeského kraje Daně Drábové za hnutí STAN.
24.04.2017 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (241 článků) , Dana Drábová (178 článků) , Zuzana Dostálová (3 články)

Dáda s Třeštíkovou vracejí úder Bubílkové: Je trapná! A drsná slova o mrtvém otci

 
Outfit Radky Třeštíkové (41) na červeném koberci v Karlových Varech nepřestává vyvolávat emoce. Z kritizovaného oblečení, které se podle mnohých nehodilo na tak seriózní událost, si vystřelila komička Zuzana Bubílková (70). Na fotografii, kterou umístila na Instagram, pózuje v Karlových Varech v imitaci oblečení Třeštíkové. Spisovatelka si však další vtípek na svůj účet už nenechala líbit a Bubílkové to v komentářích pořádně vytmavila. A co víc, přidala se i Dáda Patrasová!
08.07.2022 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (241 článků) , Dáda Patrasová (1513 článků)

Jiří Krampol a Zuzana Bubílková: Trpký konec spolupráce?

 
Pracovní vztah Jiřího Krampola (83) a Zuzany Bubílkové (69) spěje zdá se ke konci. Bavič, herec a moderátor se zlobí a podle informací eXtra.cz nechce pokračovat ve spolupráci. Kvůli čemu nemocný herec cítí naštvání?
06.12.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (241 článků) , Jiří Krampol (1044 článků)

Usmíření před smrtí? Dcera Jiřího Krytináře (✝68) zavrhla kvůli nahotě na dětském představení, dnes pláče

 
Zřekla se otce a nechtěla s ním mít nic společného! Když předloni vypukla aféra v úterý zesnulého Jiřího Krytináře (✝68) , jeho dcera Jana se od něj odvrátila a nechtěla s ním mít nic společného. Ke konci života nejmenšího herce, jehož patrně zabila plicní embolie , se ale ti dva usmířili, a Jiří tak mohl odejít v klidu.
30.09.2015 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krytinář (144 článků)

Manželka Krampola odepsala Cimického a říká: Už nikdy nechci být feťačka!

 
Manželka Jiřího Krampola  (74) Hana Krampolová  (51) , kterou, jak jsme informovali jako první, nedávno vyhodila Prima z pořadu TopStar , kde měla s manželem rubriku Deníček, se sice kvůli konci „brigády“ netrápí, na druhou stranu ale neprožívá zrovna lehké období. „Začíná podzim, přicházejí chmury. Čím dál tím víc myslím na maminku, která by brzy slavila narozeniny. Pořád jsem se s její smrtí nevyrovnala,“ řekla Super.cz Hanka, která ale už odmítá brát prášky, které ji málem zabily.
24.10.2012 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (1044 článků)

Válka Krampola a Bubílkové pokračuje. Slova o hysterii, buzeraci, urážkách a lhaní

 
Herec Jiří Krampol (83) už je po nedávném boji o holý život nejspíš z nejhoršího venku, a tak se sám mohl vyjádřit k tomu, co o něm řekla jeho dosavadní spolupracovnice Zuzana Bubílková (69). A pro eXtra.cz vyřkl slova, která si moderátorka za rámeček nedá. „Už za Šimka se snažila přisvojovat zásluhy za jeho práci. S ní už nikdy na pódium nevlezu,“ řekl nám.
17.12.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (241 článků) , Jiří Krampol (1044 článků) , Jiří Šimek (28 článků)

Jiří Paroubek prozradil, co říká jeho žena o ČSSD. V Lidovém domě mít radost nebudou

 
Expremiér Jiří Paroubek usedl ve středeční kauze dne proti moderátorce Zuzaně Bubílkové a spustil kanonádu. Bohuslav Sobotka (ČSSD) určitě nebude mít radost. Sociální demokraté prý pro Paroubka nic dobrého neudělali, říká jeho manželka, tak proč by teď měl ČSSD pomáhat. Došlo i na server ParlamentníListy.cz.
11.01.2017 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (241 článků) , Jiří Paroubek (4713 článků) , Bohuslav Sobotka (9582 článků)

Funkcionář utíká z VV: Už s nimi nechci mít nic společného

 
Počínání politiků nejmenší vládní strany neznechutilo jen její koaliční partnery, ale i samotné členy Věcí veřejných. V Moravskoslezském kraji straně utíkají členové, podle informací iDNES.cz nejsou výjimkou ani dosavadní předsedové městských organizací. Znechutili je pražští politici, s nimiž už nechtějí mít nic společného.
06.04.2012 09:25 |

podobné články

Petr Žantovský po zvolení: Čím víc se vás snaží očernit, tím lépe pro vás, to vidíme ve volbách. Lidský rozum má větší sílu než média. Pokyny poslouchat nebudu

 
ROZHOVOR „Divil jsem se, že jsem byl v prvním kole zvolen jediný,“ reagoval publicista, mediální analytik a vysokoškolský pedagog Petr Žantovský, který se ve středu stal novým členem Rady ČTK. Slibuje, že s politiky se rád pobaví o odborných věcech, ale: „Nechci být nikomu zavázán, nechci být nikomu nic dlužen, nechci poslouchat žádné politické pokyny.“ Navrhuje širší využití fotoarchivu „četky“ a říká: „Myslím si, že rada by mohla fungovat právě jako inspirace pro členy managementu.“
01.03.2018 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (308 článků)

VERONIKA DOSTÁLOVÁ NEKOMPROMISNĚ: Tahle youtuberka dokazuje, že lze padnout na úplné dno!

 
Nechci se na to dívat. Nechci věřit, že youtuberství jako takové existuje a je zábavou číslo jedna. Nepřijímám fakt, že děti nečtou knihy, ale koukají se na videa nevzdělaných, neinteligentních, zbytečných kriplů. Rodiče jim potom za tisícovku koupí lístek na akci, kde se s těmihle lobotomy mohou potkat mimo monitor a mohou se s nimi vyfotit. Ale o tom jindy. Dneska jsem totiž viděla tohle. A to už je vrchol.
04.05.2016 22:50 |

podobné články

Terminátorova dcera? Manželka Krampola má ve zmrzačeném rameni drátů jako robot

 
Není to úplně hezký pohled, ale takhle zkrátka vypadá rameno po pádu a smolné operaci, po níž manželka Jiřího Krampola  (77) Hana Krampolová  (54) částečně ochrnula a bude mít doživotní následky!
08.12.2015 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (1044 článků)

Dominika o usmíření s Ivanou nestojí: Nemá smysl něco měnit, říká nejstarší z Gottových dcer!

 
Vztahy Dominiky Gottové (47) a vdovy po Karlu Gottovi (†80) Ivany Gottové (46) by se daly již dlouhá léta přirovnat k jízdě na horské dráze. Nejstarší ze zpěvákových dcer své mladší "maceše" nemůže přijít na jméno a nejednou se do ní veřejně pustila a nit suchou na ní nenechala ani ve své knize Poslední roky s Karlem. Jak jsou na tom tyto dvě ženy Mistrova života nyní a jestli je vůbec nějaká šance na usmíření, to prozradila Dominika exkluzivně pro eXtra.cz. 
27.01.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Gottová (702 článků)

Manželka Jiřího Krampola odhalila děsivé tajemství: Psychiatr ze mě udělal feťačku

 
Hana Krampolová  (50) , manželka herce, baviče a moderátora Jiřího Krampola  (73) , přiznala dosud skrývané tajemství. Po děsivých událostech roku 2007, kdy jí uhnívaly žlázy kvůli srolovanému prsnímu implantátu a tělo měla těžce zasažené infekcí, se totiž kvůli psychickým potížím musela vydat do péče nejmenovaného, mediálně však prý poměrně známého psychiatra. A Krampolová nyní tvrdí. "Vůbec mě neléčil. Vypěstoval ve mně závislost na Neurolu," říká.
22.12.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (1044 článků)

Manželka Jiřího Krampola tvrdí: Zkopala mě lesbička

 
Nedávný incident v rodině Krampolů, při kterém měla Hana Krampolová  (50) napadnout manžela Jiřího Krampola  (73) paličkou, má další pokračování. I když bavič a herec odmítal, že by za úletem stála nabídka sexu ve třech a trval na tom, že si to jeho žena vymyslela pod vlivem alkoholu, Hanka Super.cz verzi o sexu potvrdila. A ještě si přisadila. „Byl to útok od lesbičky,“ tvrdí Krampolová.
20.03.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (1044 článků)