Článek

Usedlí taťkové ve svetrech přivedli sál do varu

 
Ve Velké Británii momentálně probíhá talentová soutěž Britain´s Got Talent. Přesto, že je teprve na začátku, už má své favority. Mezi ně patří i pětičlenná taneční skupina Old Men Grooving. Na první pohled partička postarších tatínků v usedlém oblečení to totiž na pódiu pořádně rozbalila, uvedl server listu The Mirror.
09.05.2015 05:30 |

podobné články

Podobné články

Čtyřem ajťákům ve svetrech se všichni posmívali, teď jsou oni vysmátí a vydělávají jmění

 
Čtyřem polským studentům informatiky v nepřehlédnutelných svetrech se posmíval celý svět. Jejich vtipné foto z roku 1997, na němž sedí všichni u stolu, se stalo rychle virálním. Teď jsou to ale oni, kdo jsou vysmátí.
20.07.2016 22:20 |

podobné články

Norové chtěli na olympiádu ve svetrech s nacistickými znaky. Plán odpískali

 
Oficiální oblečení norského lyžařského týmu pro únorové zimní olympijské hry v jihokorejském Pchjongčchangu se dostalo pod palbu kritiky. Na černošedých pletených svetrech sjezdařů jsou totiž vyobrazeny dva runové znaky, které mají základ v severské mytologii, ale používají je také jako své symboly neonacistická hnutí. Píše o tom britský list Daily Mail.
31.01.2018 16:40 |

podobné články

Všichni doktoři na sál: na GoGu vyšla strategie Theme Hospital

 
„Doktor Šamšula, nechť se neprodleně dostaví na operační sál. Opakuji, doktor Šamšula nechť se okamžitě dostaví na operační sál. Přijali jsme pacienta se závažnou chorobou, operace nutná, nebo nám to tu celé pozvrací.“ Podobné varování (ne to samé) se samozřejmě nevyplatí ignorovat, takže jsem kurzorem ve tvaru stříkačky čapnul zevlujícího doktora a prsknul...
10.12.2010 04:10 |

podobné články

Osobnosti: Chuck Norris (94 článků)

Děti slavných: Rostou jako z vody! Michal David ukázal vnuka, škvrňata přivedli i Csáková, Gottová, Vojtek a další...

 
Hitmaker a muzikálový skladatel Michal David (50) poprvé na veřejnosti ukázal vnuka! Tříměsíční klouček Sebastian se na sportovním klání k zahájení sezony divadel Broadway a Hybernia stal největší atrakcí, a to přesto, že svá škvrňata přivedli i rocker Petr Janda, Ilona Csáková, Ivana Gottová nebo Karel Šíp...
06.09.2010 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1298 článků) , Karel Šíp (309 článků) , Petr Janda (694 článků) , Ilona Csáková (484 článků) , Petr Janda (694 článků)

Policisté přivedli seniora sedícího v bytě k vědomí a poskytli mu první pomoc

 
Policisté nalezli seniora sedícího v bytě. Přivedli ho k vědomí a poskytli mu první pomoc.
05.08.2014 12:46 |

podobné články

Rodiče trpí kyberšikanou za to, že přivedli na svět chlapečka bez lebky

 
Jaxonu Buellovi je jeden rok a žije, i když mu chybí podstatná část mozku a lebky. Jeho rodiče to považují za zázrak. Denně však čelí internetovým trollům, kteří je napadají za to, že takové dítě přivedli na svět.
29.09.2015 11:55 |

podobné články

Proč žádný estébák nešel sedět? Správná otázka. Přečtěte si, jak vypadá pojízdná show Fialy s Dejdarem

 
Web Info.cz napsal, že sál brněnského klubu Šelepka byl zaplněný do posledního místa. Na osvíceném pódiu proti sobě usedli předseda ODS Petr Fiala a herec Martin Dejdar. Postupně procházeli celou abecedu, což jim zabralo zhruba hodinu a půl. U každého písmene se totiž zastavili. Dejdar vždy uvedl heslo začínající na dané písmeno. Většinou na to šel s vtipem. Poté už pokračoval Fiala. I když sám také v průběhu večera prohodil několik vtipů, držel se především role „profesora“ a předsedy politické partaje. Do voleb tou dobou ještě zbýval zhruba týden a šéf ODS si užíval návratu do svého domovského Brna.
19.10.2017 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (439 článků) , Petr Fiala (1347 článků)

Slavní taťkové pilně plodí synátory

 
Představitel Brandona ze seriálu Beverly Hills 90210 očekává narození chlapečka. To Spider-Man se už synka nedávno dočkal.
26.05.2009 08:05 |

podobné články

Michael Douglas: Nemůžu se dočkat, až bude Matt Damon mým milencem

 
Herci Michael Douglas a Matt Damon se potkají před kamerou při natáčení nového filmu Liberace o stejnojmenném pianistovi. A hollywoodští taťkové si společně zahrají milence. Minimálně starší Michael se na to velice těší. „Bůh žehnej Mattovi,“ pronesl Douglas v rozhovoru o biografické roli.
16.02.2010 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Matt Damon (169 článků) , Michael Douglas (425 článků)

Endless Space - recenze

 
Taky máte dojem, že se s vesmírnými hrami poslední dobou roztrhl pytel? Tedy ne, že by se snad velcí taťkové herního průmyslu jali oprášit historické velikány, to se jen indie scéna nachází v kreativním rozpuku, přičemž hledí ke hvězdám a do šuplíků, kde se jim válí krabičky Alpha Centauri, Masters of Orion, Wing Commander a bůhvíčeho ještě. Zažehl to vedle komunitního...
16.12.2010 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3110 článků)

Elton John (63) a jeho přítel David (48): Mají syna Zachary!

 
Napodruhé se jim to povedlo! Zpěvák Elton John a jeho přítel filmař David Furnish jsou už čtyři dny taťkové. Dítě chtěli mít už loni, teprve teď však mohou vychovávat syna.
28.12.2010 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Elton John (473 článků) , David Furnish (90 článků)

Gotham City Impostors - recenze

 
Na Gotham City Impostors jsem se docela těšil. Nijak přehnaně, ale samotný princip nadsazené a zběsilé multiplayerové střílečky, nadupané pomocí praštěných vynálezů a udělátek mi byl sympatický. Na rozdíl od jiných se mě také nijak nedotkl fakt, že hra celkem otevřeně parazituje na batmanovském herním boomu. Vždyť jsou hlavními hrdiny právě ti geekové, taťkové...
02.04.2012 20:10 |

podobné články

Starosti novopečeného taťky: Pepa Vojtek si nechává na své mikádo naplétat dlouhou hřívu

 
Takové starosti běžně novopečení taťkové nemají. Zatímco manželka Jovanka je už pár dní doma z porodnice se synem Adámkem, Pepa Vojtek  (47) tráví dny na divadelních zkouškách. A kvůli roli čaroděje si dokonce musel nechat naplést dlouhé vlasy.
05.09.2012 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (577 článků)

Starosti novopečeného taťky: Pepa Vojtek si nechává na své mikádo naplétat dlouhou hřívu

 
Takové starosti běžně novopečení taťkové nemají. Zatímco manželka Jovanka je už pár dní doma z porodnice se synem Adámkem, Pepa Vojtek  (47) tráví dny na divadelních zkouškách. A kvůli roli čaroděje si dokonce musel nechat naplést dlouhé vlasy.
05.09.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (577 článků)

"Taťkové" Dyk s Prachařem si u Krause notovali o domácích pracech

 
Členové kapely Nigthwork, kteří byli minulý pátek hosty talkshow Jana Krause, se přiznali, že jim role tatínků velmi vyhovuje a svěřili se, co mají v domácnosti na starosti.
28.01.2013 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1022 článků)

Spisovatelka o Sandře: I sex symboly stárnou. Tohle jsme neměli vidět…

 
Věk - nakonec nás všechny dostane. Někdo ztloustne, někdo vyhubne na kost, někdo se stane po několika plastikách svou vlastní karikaturou. Ti, které jejich vzhled živí, zoufale bojují všemi prostředky, ale stejně se ze sexbomb časem stanou tety, vděčné za zařazení do kategorie MILF a z hřebců taťkové s povoleným břichem. Čas je nemilosrdný a požadavky doby bohužel také.
10.01.2014 05:55 |

podobné články

Taťkové z New Kids On The Block? Budete koukat na jejich pekáče buchet!

 
Bylo jich pět, prodali víc než 80 miliónů hudebních nosičů  a začali zpívat ještě mnohem dřív, než Take That nebo Backstreet Boys... Z chlapců z kapely New Kids on the Block jsou dnes čtyřicátníci, ale o své fanynky ani po znovuvzkříšení uskupení nehodlají přijít a dělají pro to evidentně maximum!
21.05.2015 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Backstreet Boys (64 článků)

Lunetic po dvaceti letech: Z bývalých hezounů jsou dnes už vrásčití taťkové

 
Když před mnoha roky vstoupili na pódium, fanynky omdlévaly a jejich spodní prádlo létalo vzduchem! Dnes by asi náctileté dívenky těžko polilo z členů skupiny Lunetic horko, ale přesto o jednoho zakládajícího člena menší band pořád úspěšně vystupuje. Mrkejte, jak dnes vypadají!
19.11.2015 19:00 |

podobné články

MÓDNÍ POLICIE Z VARŮ: Božská Čvančarová, sexy Chýlková a Schneiderová

 
Nedílnou součástí karlovarského filmového festivalu jsou nejrůznější večírky, kde se to slavnými osobnostmi jenom hemží. Na ty nejluxusnější party páni vytáhnou smokingy a dámy společenské šaty. Módní policistka Martina Hřebíková hodnotila outfity známých tváří, které se objevily na party značky Moët&Chandon; ve stylu Velký Gatsby. Další články k tématu: MÓDNÍ POLICIE Z VARŮ: Kuchařová a Rajská na jedničku, Němcová propadla MÓDNÍ POLICIE: Propadl Issa i Kristelová, bez pokuty je Gavriely MÓDNÍ POLICIE: Vignerová ukázala pánský styl, Pilarová divné boty MÓDNÍ POLICIE Z VARŮ: Na červeném koberci pohořeli muži a Osvaldová
07.07.2012 01:00 |

podobné články