Článek

Usámova manželka žila v "domácím vězení"

 
Ze sídla, v němž americké komando zabilo Usámu bin Ládina, nevyšla manželka vůdce Al-Káidy pět let. Vyplývá to z výpovědi devětadvacetileté Amál Sadáhové, o které píše webový portál televize CNN.
06.05.2011 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Usáma bin Ládin (321 článků)
Podobné články

Wesleyho Snipese propustili z vězení, zbytek trestu stráví doma

 
Po dvou letech a čtyřech měsících se americký herec Wesley Snipes dostal na svobodu. Z trestu, který dostal za daňové úniky, mu zbývají ještě čtyři měsíce. Ty stráví v domácím vězení. Další články k tématu: Soud zamítl odvolání Wesleyho Snipese, herec zůstává ve vězení Herec Wesley Snipes je ve vězení, chce tam vytvořit hru o sobě Snipes strávil Vánoce za mřížemi, k večeři dostal kuře a kaši Herec Wesley Snipes si odsedí tři roky za daňové úniky, oznámil soudce Wesley Snipes, odsouzený na tři roky, zatím do vězení nenastoupí Snipesovi nepomohly ani modlitby, do vězení nastoupil už před Vánoci Wesley Snipes jde do vězení, neplatil daně
08.04.2013 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Wesley Snipes (43 článků)

USÁMOVA SMRT snížila cenu stříbra o deset procent

 
Cena stříbra po zprávě o smrti nejhledanějšího teroristy světa Usámy bin Ládina spadla o deset procent, a vrátila se tak na zhruba 44 dolarů (asi 717 Kč) za troyskou unci (oz; 31,1 gramu). Naopak cena zlata a ropy se snížila pouze nepatrně, zatímco akcie ve většině asijských zemí zrychlily růst. Relativně vysoké zisky naznačují i futures na evropské a americké akcie.
02.05.2011 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Usáma bin Ládin (321 článků)

Nečas: Usámova smrt je významný milník v boji proti terorismu

 
AKTUALIZOVÁNO. Smrt vůdce teroristické sítě Al-Káida Usámy bin Ládina označil český premiér Petr Nečas (ODS) za významný milník v boji proti terorismu a v úsilí o bezpečnější svět, i když zdaleka neznamená jeho konec.
02.05.2011 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Usáma bin Ládin (321 článků) , Petr Nečas (9277 článků)

Neznámý bin Ládin: Z usměvavého hocha ďáblem

 
Na dovolené jezdil malý Usáma do Švédska a miloval růžové cadillaky. Jako malý chlapec byl tak milý a nic nenasvědčovalo tomu, že právě on se stane jedním z největších zločinců v dějinách lidstva. Ještě v sedmdesátých letech žil obklopen luxusem, který jeho rodina získala mimo jiné výnosnými obchody s rodinou Usámova budoucího nepřítele Georgem Bushem.
04.05.2011 05:20 |

podobné články

V Británii opět zatkli Usámova teroristu. Chtějí ho už konečně vyhostit

 
Britové v úterý opět zatkli radikálního islámského duchovního Abú Katadu, který je pokládán za duchovního vůdce Al-Káidy v Evropě.
17.04.2012 17:10 |

podobné články

Bývalý člen komanda SEAL vzpomíná: Jak jsem zabil Usámu bin Ládina

 
Identifikovat tělo nejhledanějšího teroristy světa pomohlo malé děvče, píše  Matt Bissonnette (36). Byla to prý Usámova dcera... Takové a další detaily prozrazuje elitní voják ve svých pamětech.
01.09.2012 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Usáma bin Ládin (321 článků)

Na místě Usámovy rezidence vyroste zábavný park

 
Pakistánská vláda má v plánu zbavit se Usámova sídla v Abbottabadu. Rozhodla totiž, že tam vyroste turistický zábavní park. Práce by měly začít za několik měsíců. Výstavba potrvá 8 let.
06.02.2013 18:50 |

podobné články

Nalezený vůdce ukrajinské opozice Bulatov byl zadržen policií. Bude v domácím vězení

 
Ukrajinský opoziční aktivista Dmytro Bulatov, který byl po více než týdnu nalezen těžce zraněný, skončí v domácím vězení pro podezření z organizování masových nepokojů. Ukrajinské ministerstvo vnitra to v pátek zdůvodnilo tím, že byl od ledna na úředním seznamu hledaných osob. Normálně by byl uvržen do vyšetřovací vazby, ale vzhledem k jeho bědnému stavu požádal pro něho soudce o uložení do domácího vězení, uvedla agentura Interfax. 
01.02.2014 16:25 |

podobné články

Nevítaná zlatá žíla: hemoroidy

 
Pro hemoroidy má hovorová čeština různá označení. Někdy se tomuto onemocnění říká píštěl, jindy křečová žíla konečníku, či dokonce zlatá žíla. S drahocenným kovem má ovšem tato choroba, která dnes postihuje téměř každého třetího dospělého Čecha, pramálo společného.
09.01.2010 12:45 |

podobné články

Tajemství zpěvačky Mel B: Pět let žila se ženou!

 
Zpěvačka Mel B prohlásila, že je bisexuální. Pět let totiž žila se ženou a nepovažuje toto období za žádný experiment. Ačkoli se poté provdala za Stephena Belafoneho a žila s několika slavnými muži. Lesbickou partnerku si prý zvolila vědomě a prožívala s ní krásných pět roků života.
16.05.2016 16:10 |

podobné články

Pikantní přiznání Freje (73): Manželka Galatíková (†69) ještě žila, a on... Našel si novou ženu!

 
Šel s pravdou ven! Ladislav Frej (73) po své současné partnerce pokukoval ještě v době, kdy žila jeho manželka Věra Galatíková (†69). „S ženou Věrou jsme chodili do restaurace, kde obsluhovala Gábinka, má současná přítelkyně. Koukal jsem po ní,“ prozradil herec.
26.05.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Věra Galatíková (55 článků) , Ladislav Frej (183 článků)

Manžel držel ženu 20 let ve vězení

 
Zákaz vycházení a naprosté odříznutí od všech blízkých a okolního světa. Dlouhých dvacet let žila žena (45) z brazilského města Mariluz v domácím vězení, ve kterém ji držel její manžel (60).
06.02.2011 06:40 |

podobné články

Dva vysoce postavení politici v Tunisku jsou v domácím vězení

 
Tuniská policie drží v domácím vězení dva vysoce postavené spojence bývalého prezidenta Zína Abidína bin Alího a po třetím pátrá.
23.01.2011 21:25 |

podobné články

Egypt: Baradeje drží v domácím vězení, policie nešetří demonstranty

 
Podle egyptských bezpečnostních zdrojů je opoziční politik Muhammad Baradej, který se připojil k protivládním protestům, držen v domácím vězení. Oznámila to agentura AP. Policie v pátek v Káhiře opět tvrdě zasáhla proti demonstrantům.
28.01.2011 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Muhammad (171 článků)

MUBARAK: Nedávno prezident, dnes v DOMÁCÍM VĚZENÍ!

 
Svržený egyptský prezident Husní Mubarak je spolu se svojí rodinou v domácím vězení. Informuje o tom v pondělí agentura AFP s odvoláním na prohlášení egyptské armády.
28.03.2011 16:25 |

podobné články

Zadržený exprezident Gbagbo je v domácím vězení

 
Bývalý prezident Pobřeží slonoviny Laurent Gbagbo je od úterka v domácím vězení. Ve středu o tom informovala AFP, odvolala se na informace vlády mezinárodně uznávané hlavy státu Alassanea Ouattary.
13.04.2011 05:55 |

podobné články

Zbabělý kapitán je v domácím vězení! Byl pod vlivem drog?

 
Kapitán ztroskotané výletní lodi Concordia Francesco Schettino opustil vazbu, ale bude v domácím vězení. Jeho právník tvrdí, že z lodi vypadl při náklonu.
17.01.2012 12:35 |

podobné články

Kapitán Concordie zůstane v domácím vězení

 
Kapitán ztroskotané italské výletní lodi Costa Concordia zůstane v domácím vězení, informuje agentura Reuters.
07.02.2012 15:50 |

podobné články

Arcibiskup je po sexuálním skandálu v domácím vězení. Vyhnul se žaláři

 
Bývalý australský arcibiskup Philip Wilson, který byl odsouzen k odnětí svobody na jeden rok za to, že kryl sexuální zneužívání dětí jiným duchovním, skončil dnes v domácím vězení. Podle australských médií se tak na poslední chvíli vyhnul pobytu v normální věznici. Jako důvod byly uvedeny zdravotní komplikace 67letého kněze.
14.08.2018 07:00 |

podobné články