Článek

Upáleného z Plzně budou pitvat. Byl prý hledaný

 
Kriminalisté se dále zabývají případem sebevraždy asi sedmdesátiletého seniora, který doma zanechal dopis na rozloučenou a před jednou z plzeňských základních škol se v noci na dnešek upálil. Nyní se na serveru Krimi-Plzen objevila zpráva, že v případě úmrtí muže byla nařízena soudní pitva. Zároveň se spekuluje o tom, že šlo o hledaného muže.
23.11.2022 13:10 |

podobné články

Podobné články

Poslední vzkaz zdravotní sestry před smrtí: Jedna ústenka mi nestačí! Tělo budou pitvat

 
V neděli odpoledne byla v domě v Říčanech nalezena mrtvá zdravotní sestra (ročník 1972), která pracovala v Thomayerově nemocnici. Ministr Adam Vojtěch uvedl, že se nakazila koronavirem od taxikáře, u kterého byla prokázána nemoc Covid-19 poté, co byl hospitalizován se zápalem plic. Jen jeden den před smrtí nechala žena na sociálních sítích vzkaz, v němž si stěžovala na nedostatek ochranných pomůcek. Žena se bála chodit do práce. Její tělo budou pitvat.
30.03.2020 14:11 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1783 článků) , Adam Vojtěch (1379 článků)

Šéflékař Kubek: Už žádné operace, budeme vás rovnou pitvat

 
Drastické reformy šéfa zdravotnictví Leoše Hegera (TOP 09) prý pacienty přijdou hodně draho. Rodit se bude na ulicích nebo v autech a namísto operací se bude rovnou pitvat.
22.02.2012 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1275 článků)

Šéflékař Kubek: Už žádné operace, budeme vás rovnou pitvat

 
Drastické reformy šéfa zdravotnictví Leoše Hegera (TOP 09) prý pacienty přijdou hodně draho. Rodit se bude na ulicích nebo v autech a namísto operací se bude rovnou pitvat.
22.02.2012 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1275 článků)

Vysokoškolačka Ornella miluje koně. Jednoho budu pitvat, svěřila se

 
Do povědomí veřejnosti se dostala nejprve jen jako milenka ženatého Josefa Kokty (60). Dnes už je ale z tehdejší Ornelly Štikové (24) vdaná paní Koktová a maminka syna Quentina (4). Ještě ke všemu teď začala studovat vysokou školu, kde se musí zabývat nejrůznější havětí. Čeká ji také těžká zkouška, kdy bude muset pitvat koně!
11.10.2017 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (997 článků) , Ornella Štiková (1116 článků)

Smrtelná nehoda u Plzně: Mercedes řídil celostátně hledaný muž!

 
Tragická nehoda, při níž dopadli hledaného muže! V sobotu kolem sedmé večer došlo u Plzně k autonehodě, která bohužel skončila smrtí jednašedesátileté ženy. Policisté následně zjistili, že řidič druhého vozu je celostatně hledaný. Na místě možná navíc figurovalo další auto...
15.10.2017 18:30 |

podobné články

Mezinárodně hledaný terorista dopaden v Praze: Vycvičili ho v Sýrii

 
Na pražském letišti byl cizineckou policií dopaden mezinárodně hledaný terorista. Šestadvacetiletý Němec je podezřelý z pokusu o vraždu, uvedla dnes televize Prima. Na muže byl v německém Mnichově vydán evropský zatykač, zadrženého už české úřady vydaly do Německa.
04.05.2014 20:30 |

podobné články

Terorista z Manhattanu zatčen! Dopadli ho po přestřelce s policií

 
Dlouho spravedlnosti neunikal. Terorista Ahmad Rahami, hledaný po explozích v New Yorku a okolí, byl zadržen v New Jersey. Jeho zatčení předcházela dramatická přestřelka s policisty. Při ní byl hledaný postřelen.
19.09.2016 18:10 |

podobné články

VIDEO: „Zavolám fotrovi na ministerstvo!“ hrozil muž bez roušky strážníkům. Byl celostátně hledaný

 
Muž stál na tramvajové zastávce, četl si noviny a byl bez roušky. Strážníci muže vyzvali, aby si zakryl dýchací cesty. To muž odmítl, začal strážníky urážet a vyhrožovat svým vlivným otcem. Přitom si pod sebou řezal větev. Strážníci totiž zjistili, že gauner je celostátně hledaný a je na něj vydán zatykač.
30.11.2020 16:35 |

podobné články

V Paříži našli v odpadcích výbušnou vestu! Zahodil ji prý hledaný terorista

 
Utíká nejen před policií, ale i před ostudou v očích ISIS! Vše nasvědčuje tomu, že hledaný Salah Abdeslam se měl původně stejně jako všichni ostatní stát sebevražedným atentátníkem, ale na poslední chvíli si svou misi rozmyslel.
24.11.2015 08:30 |

podobné články

Hledaný rumunský podvodník pracoval jako moderátor v televizi

 
Po deseti letech na útěku konečně rumunská policie zatkla hledaného Viorela Plescana, který byl v roce 2001 obviněn z blíže nespecifikovaných podvodů. Celou dobu se mu úspěšně dařilo unikat před spravedlností. Prozrazení však přišlo náhodou ve chvíli, kdy hledaný muž udělal dopravní přestupek. K úžasu všech přítomných se jednalo o moderátora pořadu vysílaného v prime-timu na rumunské televizi.
23.02.2011 11:25 |

podobné články

Exploze před Krejčířovou směnárnou: Zemřeli dva jeho společníci, jeden byl hledaný Čech!

 
Být společníkem nebo známým uprchlého českého Radovana Krejčíře se nevyplácí! Před jeho směnárnou v jihoafrickém Bedfordviewu došlo k explozi, která zabila dva lidi. Podle ČT je jedním z mrtvých hledaný český podnikatel Jan Charvát.
12.11.2013 19:56 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (785 článků) , Jan Čech (273 článků)

Opilec hledaný policií nevybral zatáčku a spadl i s autem do bazénu, pak chtěl utéct

 
Až na zahradě v bazénu skončil svou jízdu v pátek večer opilý řidič. V Horoměřicích u Prahy pak navíc agresivního řidiče spoutali policisté a skončil na služebně. Později se ukázalo, že k tomu měli důvod, muž (36) byl totiž hledaný. V dechu měl přes jedno promile, za což mu hrozí vězení za obecné ohrožení pod vlivem návykové látky.
03.12.2016 13:20 |

podobné články

Celní správa: Z nelegálně pracujícího se vyklubal celostátně hledaný

 
?Pět nelegálně pracujících zahraničních dělníků odhalila mobilní hlídka Celního úřadu pro Kraj Vysočina na staveništi v Havlíčkově Brodě. Jeden z nich byl dokonce celostátně hledaný.
25.02.2020 20:31 |

podobné články

Policie zasahovala na koncertu Tří sester: Podle šéfa Slavie tam byl hledaný finančník Radil

 
Na koncertu slavné kapely Tři sestry v Brandýse nad Labem zasahovala během pátečního večera policie. Podle dostupných informací, na které upozornil operační středisko evropský šéf holdingu CITIC a prezident pražské fotbalové Slavie Jaroslav Tvrdík, se na akci nacházel i celoevropsky hledaný finančník Zdeněk Radil, zakladatel pivovaru Lobkowicz.
29.06.2021 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Lobkowicz (18 článků)

Valkova poprava: Svědka upálili zaživa?

 
Upáleného muže s páskou na ústech a svázaného našla ve spáleném autě slovenská policie. Objevily se dokonce informace, že muž byl upálen zaživa! Policie případ vyšetřuje, ale stejně jako v případě vraždy exposlance Valka (†57), o něm odmítá informovat. Podle informací Nového Času může případ otřesné vraždy totiž souviset právě s Valkovou popravou.
20.11.2010 09:00 |

podobné články

Čech hledaný Interpolem hlídal americké vězení

 
Hledaný Michal Preclik pracoval v Nebrasce jako strážce vězení s nejvyšší ostrahou.
21.10.2009 06:30 |

podobné články

Hledaný muž si na Klatovsku stopl policejní vůz

 
Velikou smůlu měl celostátně hledaný muž, který při stopování zastavil policisty.
22.06.2010 17:35 |

podobné články

Hledaný muž se před policisty ukryl v trafostanici. Uhořel

 
Policií hledaný devětatřicetiletý muž z Prahy v úterý v noci uhořel poté, co se před strážníky zabarikádoval v opuštěné budově trafostanice v Praze 4. Řekla to mluvčí pražských policistů Andrea Zoulová.
25.08.2010 12:33 |

podobné články

Hledaný terorista z Paříže si po útocích v klidu nakupoval. Televize přinesla první záběry

 
Francouzská televizní stanice BFM TV odvysílala snímky, na kterých je zachycen hledaný Salah Abdeslam záhy po listopadových útocích v Paříži. Snímky měly pořídit bezpečnostní kamery na čerpací stanici ve Francii 14. listopadu. To je jen den po útocích, které si vyžádaly 130 mrtvých. Abdeslam je stále na útěku.
12.01.2016 11:55 |

podobné články