Článek

Uniklo z natáčení Ulice: Cyril Hejl dostane infarkt! Přežije to?

 
VIDEO Jak se nám podařilo zjistit, dnešní díl seriálu Ulice bude opět plný napětí. A půjde i o život. Se zdravotním stavem Cyrila Hejla to vypadá velmi špatně. Dokonce prodělá přímo na operačním sále infarkt. Přežije to?
07.05.2012 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Cyril Hejl (3 články)
Podobné články

Ulice očima odborníka Novotného: Hejl bručí, Miládka žere, Nyklová čumí a vrah je zahradník!

 
Když jsem minule vystavoval senilnímu tragédovi Peškovi smutný účet týkající se jeho vyšetřovacích schopností, které končí někde u ranního rozvzpomenutí si, že si má vzít prášky na prostatu (stejně mu to nakonec připomene Amálie, která se pak celý den modlí v ordinaci, aby nezabloudil s čoklem až půjde kolem baráku), netušil jsem, že televize Nova chystá hned v pondělí tomuto seriálovému mongoloidovi nad hrobem další detektivní fiasko, během kterého stihne přijít na to, že Hejl asi jeho nezdárnou dcerku nezabil, aby celé své úspěšné vyšetřování zabil myšlenkou, že ale přeci jen mohl Kláru nedopatřením z těch schodů strčit…
14.03.2014 18:45 |

podobné články

Cyril Svoboda o manželce: Vypadá dobře, ale prý nemá co na sebe

 
Bývalý ministr Cyril Svoboda zavítal na výstavu o Marilyn Monroe bez manželky, o to víc ji před kamerou iDNES.cz chválil. Šaty jí prý sluší, protože vypadá dobře. Potíž je jen v tom, že často lamentuje nad tím, že nemá co na sebe. Další články k tématu: Cyril Svoboda dostal padáka z ministerstva zahraničí Cyril Svoboda míří na post velvyslance v OSN
07.10.2013 01:20 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Monroe (411 článků) , Cyril Svoboda (361 článků)

Víme druzí a je nám to fuk: eX Čvančarové, milovník prostitutek a představitel Jardy Hejla z Ulice se oženil!

 
Herec "Martin Hofmann":http://www.extra.cz/tema/martin-hofmann (35) alias "Jarda Hejl z Ulice":http://www.extra.cz/ulice-zacne-o-par-tydnu-driv-vime-co-se-stane-koho-se-nova-zbavuje-a-zname-nove-postavy se před měsícem tajně oženil.
30.07.2014 11:30 |

podobné články

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Cyril Svoboda: Kalousek přežije jen s pupeční šňůrou ODS

 
Cyril Svoboda kandiduje na předsedu KDU-ČSL. Jeho dlouholetý konkurent ve straně Miroslav Kalousek oznámil odchod z partaje a chystá založení nového subjektu. Podle Svobody od lidovců ke Kalouskovi půjde kolem deseti lidí.
29.05.2009 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Cyril Svoboda (361 článků) , Miroslav Kalousek (6550 článků) , Miroslav Svoboda (152 článků)

Cyril Svoboda vzpomíná, jak zkazil Kalouskův plán a říká: Ano, žijeme ve vybydleném starobinci

 
Bývalý předseda KDU-ČSL Cyril Svoboda, který v minulosti vykonával funkci ministra zahraničí, vnitra a pro místní rozvoj, vyloučil, že by se v případné budoucí vládě s ČSSD a ANO stal ministrem nebo náměstkem. „Teď je potřeba dát šanci nové generaci,“ prohlásil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Cyril Svoboda, který dnes vede soukromou diplomatickou akademii. Současnou situaci v ČSSD přirovnal k boji dvou křídel v KDU-ČSL, který skončil odchodem Miroslava Kalouska a jeho příznivců do nové strany TOP 09.
08.11.2013 07:46 |

podobné články

Osobnosti: Cyril Svoboda (361 článků) , Miroslav Kalousek (6550 článků) , Miroslav Svoboda (152 článků)

Cyril Svoboda teď radí: Vstoupit do eurozóny, nejlépe už zítra a bez referenda. Jinak budeme v EU jen salutovat

 
ROZHOVOR Pokud jsme právní stát, musíme respektovat i rozhodnutí organizací, jejichž jsme členy, říká bývalý ministr zahraničních věcí Cyril Svoboda k našemu odmítání povinných kvót pro rozdělení uprchlíků v zemích Evropské unie. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz také prohlásil, že bychom měli okamžitě přijmout euro, a vyjadřuje se i k boji s terorismem. „Nad teroristy nevyhrajete s pomocí pandurů, nadzvukových letadel nebo raket, ale tím, že máte informace ze sítě teroristů, abyste je mohli likvidovat. Nechci zpochybňovat potřebu pandurů nebo nadzvukových letadel, ale v boji proti terorismu jsou nám tyto nástroje platné jako mrtvému zimník,“ prohlásil Cyril Svoboda.
14.06.2017 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Cyril Svoboda (361 článků)

Učte se u Merkelové, doporučuje všem českým politikům Cyril Svoboda

 
ROZHOVOR Bývalý ministr zahraničních věcí Cyril Svoboda doporučuje politikům, kteří chtějí uspět ve volbách, aby se chovali jako německá kancléřka Angela Merkelová, která nelavíruje a pevně drží svoji linii. „To je silný postoj, který na voliče samozřejmě působí. Když společnost uvidí, že ani v době kritiky neměníte názor podle toho, jak se mění nálada ve společnosti, tak vám to vždycky prospěje,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Cyril Svoboda.
04.07.2017 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2316 článků) , Cyril Svoboda (361 článků)

ANO začíná mít nemoci velkých stran. Zkušený Cyril Svoboda je diagnostikoval podrobněji

 
ROZHOVOR Prezident republiky nemůže jmenovat premiérem někoho, proti komu se vede řádné trestní řízení, to by byla jeho vizitka, říká dlouholetý politik, právník a vysokoškolský pedagog Cyril Svoboda. Žasne, když poslouchá některé výroky kandidátů na prezidenta. Například Michal Horáček prohlásil, že by Andreje Babiše jako hlava státu jmenoval předsedou vlády, protože podle něj prezident ani vzhledem k presumpci neviny nemá jinou možnost. „Prezident není ničím vázán, může jmenovat, koho chce. Premiér ani nemusí být předsedou vítězné strany, dokonce nemusí být ani člen žádné politické strany,“ oponuje Cyril Svoboda v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. A jako „dar vlasti“ nabízí všem prezidentským kandidátům kurs o právech a povinnostech prezidenta ve své Diplomatické akademii. Potřebují ho prý všichni kromě Miloše Zemana, ten si ale podle něj jen svévolně dělá, co chce.
18.08.2017 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (781 článků) , Andrej Babiš (14050 článků) , Cyril Svoboda (361 článků) , Miloš Zeman (21461 článků)

Cyril Svoboda by si přál vyrazit do sněmovny s motorovou pilou

 
Hostem čtvrtečních Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu byl bývalý ministr zahraničí Cyril Svoboda (KDU-ČSL). Moderátorka Marie Bastlová se však bývalého šéfa diplomacie ptala spíše na českou ústavu, protože Cyril Svoboda byl jedním z jejích tvůrců. To, co host řekl k základnímu zákonu státu, možná leckoho překvapí. Do sněmovny by prý přišel s motorovou pilou.
14.12.2017 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Cyril Svoboda (361 článků)

Mirko Raduševič: Cyril a Metoděj z pohledu dneška

 
Soluň, město odkud pocházeli Cyril a Metoděj, byla tehdy po Cařihradu druhým největším městem Byzantské říše. Odtud věrozvěstové Cyril a Metoděj doputovali na Velkou Moravu a dodnes zůstává tajemstvím, zda jižní Slované byli již osvícení a znalí písma. A jak se dnes žije v pravoslavných arcibiskupstvích na Balkáně?
05.07.2018 11:00 |

podobné články

Účastník reality show (†25) Kdo přežije zemřel během prvního dne natáčení

 
Chtěl světu ukázat, že právě on má na to, aby přežil v drsné kambodžské přírodě a splnil ty netvrdší úkoly v reality show. Gerald Babin (†25) však zemřel během prvního dne natáčení francouzské mutace soutěže Kdo přežije.
27.03.2013 13:05 |

podobné články

Strašná tragédie: Mladý Francouz zemřel během prvního dne natáčení reality show Kdo přežije

 
Teprve pětadvacetiletý účastník soutěže Koh-Lanta (francouzské verze reality show ‚Kdo přežije‘) Gerard Babin zemřel během prvního dne natáčení. Stalo se tak v pátek v Kambodži, kde se 16. řada soutěže odehrávala. Televizní stanice TF1 se po nešťastné události rozhodla pořad předčasně ukončit.
28.03.2013 14:00 |

podobné články

Překvapení u Martina Hoffmana (35): Sukničkář má dceru a to není všechno!

 
Bývalý milenec Jitky Čvančarové (35) a oblíbený Jarda Hejl ze seriálu Ulice si dává moc velký pozor, co se o jeho soukromí dostane na veřejnost. Není divu. Má své zkušenosti z dob, kdy byl VIP zákazníkem nevěstinců, a proto je obezřetný. Nakonec až měsíc po jeho svatbě prasklo, že je v chomoutu!
30.07.2014 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (710 článků)

To jsou tajnosti: Jarda Hejl z Ulice je prý už víc jak měsíc ženáč!

 
Jedna z hlavních postav nováckého seriálu Ulice Martin Hofmann, jenž ztvárňuje Jardu Hejla, se v červnu tajně oženil.
30.07.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Hofmann (23 článků)

Infarkt ročně v Česku dostane 86 tisíc lidí!

 
Každý to zná z filmů a někdo bohužel i z reality. Člověk se chytí za hrudník a padá. Skolil ho infarkt. Takhle to ročně »sekne« asi se sedmi tisíci Čechy. Jak tomu zabránit? Jak poznat riziko a jak nejlépe infarkt přežít?
03.12.2009 12:10 |

podobné články

Uniklo z natáčení Ulice: Koho čeká velký návrat a kdo bude mít problémy?

 
Nové díly Ulice už odstartovaly na televizních obrazovkách a diváci se po prázdninách konečně dočkali svého oblíbeného seriálu. Natáčení jako obvykle provází mnoho zvratů a osudy postav se nezastavitelně naplňují. Jak to s oblíbenými hrdiny bude tuto sezonu?
25.09.2014 05:10 |

podobné články

Steinmasslová zažila peklo před kamerou: Uniklo z natáčení Ulice!

 
Emoce na pochodu! Tak budou vypadat nové díly seriálu Ulice. Drama nezažila Milena Steinmasslová (62) jen v rámci scénáře, ale i při natáčení.
21.08.2017 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Milena Steinmasslová (21 článků)

Gerald (†25) z reality show Kdo přežije: Zemřel během prvního dne natáčení!

 
Mladík chtěl ukázat, že právě on přežije v drsné kambodžské přírodě a splní ty nejtěžší úkoly v reality show, píše  Huffington Post.
28.03.2013 14:15 |

podobné články