Článek

Uniklo: Klaus ml. před lidmi mluvil o Tomiu Okamurovi

 
REPORTÁŽ Jak na Evropskou unii. Zdali se dá „okleštit“ Lisabonská smlouva, ale také o rusobijectví a číňanofóbii, rušení víceletých gymnázií – to vše a ještě mnoho dalšího zaznělo na besedě Václava Klause mladšího v Plzni, které se zúčastnily stovky lidí. Padlo i jméno Tomia Okamury, zmínilo se ANO, „nakopli“ se Piráti. Na pódiu se s šéfem Trikolóry objevil také bývalý plzeňský radní za ODS, proslulý svoji soudní kauzou s jedním známým plzeňským aktivistou, Petr Rund. A nechyběl dotaz bývalého plzeňského zastupitele za TOP 09, nyní člena nového Klausova hnutí.
10.02.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9753 článků) , Petr Václav (841 článků)
Podobné články

Sprostota, odráží kardinál Duka útoky Halíka, Putny a jiných za to, že napsal Okamurovi. Má matka byla prosté děvče, a naučila mě slušnosti, dodává

 
Kardinál Dominik Duka čelí vlně kritiky za to, že zaslal blahopřání předsedovi SPD Tomio Okamurovi. Nejvyšší český duchovní Okamurovi pogratuloval k volebnímu výsledku. Lidé, kteří Okamuru považují toliko za populistu a šiřitele strachu, nechápou, proč Duka Okamurovi napsal. Kardinál se proti této kritice důrazně ohradil.
15.11.2017 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (945 článků) , Tomio Okamura (2268 článků)

Počasí se Okamurovi vymstilo! Za bouračku zaplatí 182 tisíc!

 
Počasí se pořádně vymstilo kandidátovi na českého prezidenta, česko-japonskému podnikateli Tomiu Okamurovi (39). Na zledovatělém 52. kilometru dálnice D1 dostal smyk, kmital mezi svodidly a zdemoloval své luxusní auto Aston Martin za 3,6 milionu. Podle informací Aha! mu ale navíc od policie hrozí pokuta!
22.01.2012 12:10 |

podobné články

Lidé chtětí proti Okamurovi bojovat kebabem

 
Internetová komunita se šikuje proti Tomiu Okamurovi. Hromadným pojídáním kebabů hodlá vyjádřit nesouhlas s xenofobními výroky poslance na účet muslimů.
09.01.2015 09:27 |

podobné články

Duka poslal dopis Okamurovi a spustustil se řev. Hanba, je třeba se za něj stydět. Znechucení vyjádřil Putna, Halík i lidovecký výkvět

 
Členům KDU-ČSL se nelíbí, jakým způsobem kardinál Dominik Duka blahopřál šéfovi SPD Tomiu Okamurovi ke zvolení jeho strany do sněmovny. Lidovcům nevadí samotný dopis, ale kardinálova věta, že jej s Okamurou spojuje péče o bezpečnost i řada jiných témat.
14.11.2017 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (945 článků)

Duka poslal dopis Okamurovi a spustil se řev. Hanba, je třeba se za něj stydět. Znechucení vyjádřil Putna, Halík i lidovecký výkvět

 
Členům KDU-ČSL se nelíbí, jakým způsobem kardinál Dominik Duka blahopřál šéfovi SPD Tomiu Okamurovi ke zvolení jeho strany do sněmovny. Lidovcům nevadí samotný dopis, ale kardinálova věta, že jej s Okamurou spojuje péče o bezpečnost i řada jiných témat.
14.11.2017 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (945 článků)

„Hulvátství,“ ohradil se Duka proti kritice za dopis Okamurovi. Schytal to i od Halíka

 
Dopis, ve kterém gratuloval Dominik Duka šéfovi SPD Tomiu Okamurovi k úspěchu ve volbách, rozvířil velké emoce. A to i přesto, že Duka gratuloval všem předsedům stran, které se dostaly do Sněmovny. Naposledy to kardinál schytal od profesorů Martina C. Putny a Tomáše Halíka. Sám Duka se proti kritice ohradil s tím, že demokracie má být debatou, nikoliv hulvátstvím.
15.11.2017 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (540 článků) , Dominik Duka (945 článků) , Tomio Okamura (2268 článků)

Ze šéfů sněmovních stran jsou nejpopulárnější Babiš a Okamura. I oni ale ztrácejí

 
Z představitelů sněmovních stran věří lidé nejvíc šéfům ANO, SPD a Pirátů, Andreji Babišovi, Tomiu Okamurovi a Ivanu Bartošovi. Babiš a Okamura mají spolu se šéfem ČSSD Milanem Chovancem ale i nejvíc odpůrců. Vyplývá to z lednového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). U všech politiků v žebříčku převažuje nedůvěra lidí. Třeba Okamurovi věří třetina Čechů a nevěří téměř dvě třetiny.
14.02.2018 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Milan Ivana (34 článků)

Hřebejk si odplivl před voliči Zemana a přišel protiúder. Hned tři režiséři mu narovinu vzkázali...

 
ANKETA Režisér Jan Hřebejk poskytl rozhovor serveru seznamzprávy.cz. Zhodnotil v něm současnou politickou situaci a také sdělil své pocity z osoby prezidenta Miloše Zemana. Rozhovor sice Hřebejk poskytl před Zemanovým - pro někoho sporným - projevem na Pražském hradě při prezidentské inauguraci, i tak ale jeho slova byla velmi tvrdá. Krom toho se ještě Hřebejk obul do komunisty Zdeňka Ondráčka, nekompromisní byl také vůči předsedovi KSČM Vojtěchu Filipovi a vůči šéfovi SPD Tomiu Okamurovi. Na režisérova slova vyřčená před kamerou seznamzprávy.cz pak pro ParlamentníListy.cz reagovali umělci.
09.03.2018 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (408 článků) , Vojtěch Filip (1257 článků) , Miloš Zeman (23481 článků)

Analytik jednoznačně: Čunek, ten jasně vyhraje

 
Senátorovi Jiřímu Čunkovi se podle odborníka jednoznačně podaří obhájit svůj post v horní parlamentní komoře. Ještě před časem se takové suverénní vítězství předpovídalo i Tomiu Okamurovi. Mediální odborník Tomáš Zdechovský na Zlínsku očekává tvrdý souboj. Proč už nepůjde o Okamurovu jízdu?
12.10.2012 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (769 článků)

„Zábavná reakce.“ Takto se posmíval protidukovský aktivista Zemanovi, který stejně jako on posílá dopis papežovi

 
Křesťanští aktivisté před pár dny vyzvali v dopise papeže Františka, aby neprodlužoval mandát pražskému arcibiskupovi Dominiku Dukovi a jmenoval nového arcibiskupa. Podle autora tohoto dopisu a signatáře Jana Bierhanzla, který proti Dukovi vystupoval už ve více médiích, se křesťanským aktivistům nelíbí kardinálova blízkost k prezidentovi Miloši Zemanovi, dopis s gratulacemi Tomiu Okamurovi a také přístup kardinála k migrantům. „Zavírat hranice by se podle mě neměly, hlas církve má znít jinak než hlas státu,“ uvedl v rozhovoru na DVTV.
20.02.2018 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (945 článků) , Jan Zeman (392 článků)

Tomio Okamura trénuje jak Rocky!

 
Umí se porvat v byznyse i v ringu. O kom je řeč? Přeci o známém podnikateli Tomiu Okamurovi! Ten si natáhl zápasnické rukavice a na vlastní kůži vyzkoušel trénink hodný Rockyho. A instruktora bojových sportů pořádně potrápil...
22.08.2010 19:06 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2268 článků)

Okamura se zlobí: Koaliční kabinet nemůže fungovat. Je to boj o moc

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Tomiu Okamurovi chodí denně prý pět až patnáct nabídek i výzev od lidí, aby vstoupil do různých politických stran i iniciativ. Aby s nimi začal spolupracovat. On je však zatím odmítá - mimo jiné i proto, že by mu vstupem do politiky významně klesl životní standard. V půlnočním rozhovoru ParlamentníchListů.cz však o politice a věcech, které pálí jeho stejně jako většinu veřejnosti, rád rozpovídal.
03.04.2011 00:05 |

podobné články

Okamura si špital s Gazdíkem. Vstup do TOP 09 ale prý neplánovali

 
Tomiu Okamurovi chodí denně prý pět až patnáct nabídek i výzev od lidí, aby vstoupil do různých politických stran i iniciativ. Proto nebylo velkým překvapením to, že na křtu jeho knihy Umění vládnout, bylo vidět známé tváře jak z Poslanecké sněmovny, tak i Senátu - napříč celým spektrem politických stran. To, že by se však chystalo nějaké přímé spojení Okamury s nějakou politickou stranou však popírá jak on - tak i oslovení politici.
05.05.2011 11:45 |

podobné články

Okamura vzkazuje novinářům: Ty největší lháře budu žalovat

 
Tomiu Okamurovi dnešní ráno příliš radosti neudělalo, na paškál si ho totiž vzaly hned dva časopisy - Magazín MF Dnes a Reflex - a nenapsaly o něm nic zvlášť pěkného. Podnikatel a kandidát do Senátu (a možná i na příští hlavu státu, zavede-li se přímá volba) se proti nim ohrazuje: bezostyšně o mně lžou a já se budu bránit.
19.01.2012 15:20 |

podobné články

Senátorka Wagnerová opouští klub KDU-ČSL. Nechce být s Čunkem a Okamurou

 
Senátorka Eliška Wagnerová opustila klub KDU-ČSL. Protestuje tak proti nominaci Jiřího Čunka na místopředsedu klubu. Nelíbí se jí jeho názory na Romy. Stejné pocity chová k dalšímu kolegovi z klubu, Tomiu Okamurovi.
07.11.2012 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (769 článků)

PROFIL KANDIDÁTA: Tomio Okamura

 
Češi si v lednu poprvé zvolí v přímé volbě svého prezidenta. Přinášíme vám profily jedenácti kandidátů, kteří se dostali do prvního kola boje o prezidentské křeslo. Přečtěte si o prezidentském kandidátovi Tomiu Okamurovi.
21.11.2012 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2268 článků)

Okamura vyrazil kvůli Ornelle do boje s matkou Štikovou: Té dnes přijde rozsudek! Víme, co v něm je!

 
Senátoru "Tomiu Okamurovi":http://www.extra.cz/tema/tomio-okamura (39), který má ambice řídit v budoucnosti republiku a posléze i zeměkouli, došla trpělivost s "Monikou Štikovou":http://www.extra.cz/tema/monika-stikova (40), která si ráda do Okamury dloubne kvůli dávnému "kamarádství" své dcery s ním.
10.06.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1075 článků)

Je to tu horší než v bordelu, zaznělo na mítinku Okamury. Ten pak prosil lidi, ať mu vezmou plat

 
REPORTÁŽ Na Úsvitu přímé demokracie by měla stát a padat vláda. Alespoň takový povolební scénář by se líbil Tomiu Okamurovi. Ten zároveň vyzval občany, aby ho připravili o milion korun senátorského platu ročně a raději ho poslali do sněmovny. Také o tom byla řeč na nedělním mítinku ve Valašském Meziříčí.
06.10.2013 18:30 |

podobné články

Hrozí změna režimu! Okamura láká spodinu a má své bojůvky, dočetli jsme se

 
Určitě by se za poslední rok našlo hodně českých politiků, kteří by dnes a denně měli být, a to nejen v médiích, tepáni za to, kam tuto zemi zavedli. Přesto si časopis Reflex našel terč v Tomiu Okamurovi, který se do vysoké politiky teprve snaží dostat. V nejnovějším svém čísle pak časopis rozebírá jeho populismus i hovorovou mluvu sklouzávající k hovoru spodiny.
10.10.2013 15:21 |

podobné články