Článek

Unikátní video z lesa: Hříbek zmizel v přímém přenosu! Kamery načapaly veverku houbařku

 
Ještě ve středu si v lese kousek od sebe spokojeně rostly dva hříbky, jeden už je ale pryč! Za jeho zmizením stojí čiperná veverka, která ani netušila, že byla viděna přímo při činu! Pro svůj lup si přišla přesně v 5.39 ráno, kdy se ostatní houbaři do lesa teprve chystají.
03.07.2020 05:10 |

podobné články

Podobné články

Houbový krasavec „nepřežil“ atentát! Podívejte se na „smrt“ hříbku v přímém přenosu!

 
Hříbek smrkový padl! Houba, jejíž růst jste mohli od pátku pozorovat díky „super pomalému“ přímému přenosu z lesa, nevydržela a rozlomila se. Za vším stojí armáda červíků a slimáků, kteří poškodli nohu hřibu a neohroženě se vrhli i na klobouk. Tohle musíte vidět!
29.06.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (247 článků)

Živý přenos z lesa má novou hvězdu! Rychle se podívejte, než hříbek zase seberou!

 
Máte pocit, že je toho na vás před koncem pracovního týdne už trochu moc? Máme bezva tip, jak se hodit do téměř zenové nálady! Poté, co si z lesa dva krásné mladé hříbky odnesla záhadná houbařka, si kamery Mall.TV našly nový objekt. Jeho růst můžete sledovat vteřinu po vteřině!
17.09.2020 08:50 |

podobné články

VIDEO: Moderátoři Óčka se pohádali v přímém přenosu, padla i facka

 
Televize Óčko angažovala pro nový pořad s vtipnými videi z internetu dva mladé blogery, kteří spolu soupeří o přízeň čtenářů a teď i diváků. Při představování v pořadu Mixxxer to dávali najevo a v přímém přenosu se pohádali. Další články k tématu: Míra Hejda z Óčka se skryl do krabice a pak požádal přítelkyni o ruku VIDEO: V přímém přenosu zpravodajství došlo k trapné záměně hosta
18.09.2012 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (159 článků)

Vloupání v PŘÍMÉM PŘENOSU: Takhle kamery na Pankráci načapaly zloděje!

 
Městský kamerový systém nachytal dvojici mužů, kteří v Praze na Pankráci vykradli nejméně tři vozy. Na místo vzápětí vyrazili policisté, kteří zloděje zadrželi. Pachatelé poté začali házet vinu jeden na druhého.
25.03.2013 17:25 |

podobné články

Reportér Hruška v živém vstupu: Holky můžete vyšu*at, nebo vyšupat

 
Kouzlo nechtěného se povedlo reportérovi Ladislavu Hruškovi v živém vstupu. V reportáži o omezeních metra během velikonočních svátků divákům dal na výběr. Můžou přijet do hlavního města vyšu*at, nebo vyšupat dívky. Další články k tématu: Přebrept v Televizních novinách: Ochotská nevědomky pohřbila Duku Televize Nova propustila reportéra za „chrochtání“ na blogu VIDEO: V přímém přenosu zpravodajství došlo k trapné záměně hosta Mám vás u prd..., vypustil z úst v přímém přenosu Pavol Habera Švédskou veřejnost zaujalo neoholené dámské podpaží v přímém přenosu
07.04.2012 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavol Habera (273 článků)

Dojemné VIDEO: Dva jachtaři zachrání veverku uprostřed jezera

 
Internet obletělo video, ve kterém dva jachtaři, kteří se plaví po jezeře v americkém státě Vermont, uviděli uprostřed vody vyčerpanou plavající veverku, podívejte se, jak nebohého chlupáče zachránili.
22.06.2014 06:15 |

podobné články

Bizarní televizní zábava: Norsko bude vysílat pletení svetru v přímém přenosu

 
Norská televizní společnost NRK se 1. listopadu chystá odvysílat další z řady bizarně dlouhých pořadů: tentokrát divák v přímém přenosu bude moci sledovat vznik svetru v přímém přenosu. V minulosti již televize slavila úspěch s takřka šestidenní arktickou plavbou či dvanáctihodinovým záběrem ohně. 
16.10.2013 09:05 |

podobné články

Čtvrtníček dostal i spratka Novotného, sledujte, jak ho vytrolloval v přímém přenosu!

 
Známý herec "Petr Čtvrtníček":http://www.extra.cz/tema/petr-ctvrtnicek (50) by měl dostat ocenění za nejlepší trolling v televizním vysílání. Před pár dny se mu podařilo "pasovat pořad České televize Události, komentáře na zábavný pořad prvotřídní kvality":http://www.extra.cz/ctvrtnicek-vcera-totalne-rozlozil-udalosti-komentare-podivejte-se-co-vyvadel-v-primem-prenosu, když v přímém přenosu suverénně převzal vedení nad celým rozhovorem s moderátorem Danielem Takáčem.
13.06.2014 15:51 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Takáč (66 článků)

Houbařka (†77) zkolabovala cestou do lesa! Zřejmě ji zabilo horko

 
Procházka po lese, sem tam pohled na zem, jestli někde nevyrostl hříbek. Pro mnohé příjemný způsob trávení volného dne či dovolené. Jenže někdy bohužel i houbaření může skončit smrtí. Zvláště, pokud do lesa člověk vyjde v největších vedrech a nešetří se. To se pravděpodobně ve čtvrtek vymstilo i nebohé paní Milce (†77).
22.07.2017 15:55 |

podobné články

Jak se vrátit z lesa s košem plným hub? Mykolog prozradil zaručené tipy!

 
Víte, že existují faktory, kterých si můžete všímat, aby váš košík byl při cestě z lesa plný? Mykolog Michal Mikšík prozradil spoustu houbových zajímavostí! Jak dlouho si po dešti musíte počkat, než hříbek vyroste?
26.07.2020 05:30 |

podobné články

Muž skopl veverku do Grand Canyonu

 
Úřady v USA vyšetřují na základě videa případ, kdy muž kopl veverku dolů z okraje Grand Canyonu. Šance, že pachatele najdou, je ale podle představitelů parku malá, uvedla agentura AP.
05.08.2014 19:10 |

podobné články

Nejdrsnější blogger Česka: Člověk má právo skopnout veverku z útesu!

 
Internetové diskuze žijí videem, v kterém mladík na návštěvě Grand Canyonu naláká veverku na okraj srázu a potom ji skopne dolů. Někdo žádá smrt za smrt. Jiní by chtěli, aby turista mrtvolu zvířete jako pokání našel a pohřbil. Úřady po muži ve slaměném klobouku zatím marně pátrají.
06.08.2014 19:35 |

podobné články

Skopnul veverku do kaňonu, teď je na něj vypsaná odměna

 
Skupina na ochranu práv zvířat PETA vypsala odměnu ve výši téměř 17.000 dolarů (asi 340 tisíc korun) za informace vedoucí k zadržení a odsouzení muže, který zřejmě skopl veverku do Velkého kaňonu v Arizoně.
07.08.2014 08:40 |

podobné články

Na muže, který skopl veverku do Grand Canyonu, je vypsána odměna

 
Skupina na ochranu práv zvířat PETA vypsala odměnu ve výši téměř 17 000 dolarů (asi 340 000 korun) za informace vedoucí k zadržení a odsouzení muže, který zřejmě skopl veverku do Grand Canyon v Arizoně. Jeho čin se objevil na videu, které vyvolalo na internetu značný poprask.
07.08.2014 11:10 |

podobné články

Zachráněnou veverku vypustili do přírody! Situace jako z hororu!

 
Když malý Hoss přinesl domů zraněnou veverku, rodina jí velmi ochotně pomohla. Po pár dnech bylo zvířátko připravené na návrat do volné přírody. Po jeho vypuštění ale došlo k naprosto nečekané situaci.
15.01.2018 14:45 |

podobné články

Zvířecí záchranář vytrhl mláďata z náručí smrti: Liščata kníkala u zastřelené mámy, veverku zmrzačil pes

 
Vlastní smrt přežila dvě liščata a veverka, které našli lidé v lesích na Domažlicku. Veverku pokousal pes, malým liškám zase myslivec zastřelil jejich mámu. Všechna tři zvířátka se teď zotavují v Záchranné stanici živočichů ve Studánce na Tachovsku.
16.05.2018 15:05 |

podobné články

Pasažérku v USA vyvedli z letadla, na palubu si vzala „emočně podpůrnou veverku“

 
Dvouhodinové zpoždění letadla společnosti Frontier Airlines, které mělo v úterý večer namířeno z floridského Orlanda do ohijského Clevelandu, způsobila cestující, která si s sebou na palubu vzala veverku. Postarší žena tvrdila, že se jedná o emočně podpůrné zvíře, a odmítala letadlo opustit. Vyvést ji museli až přivolaní policisté, píše deník Daily Mail.
11.10.2018 10:30 |

podobné články

Mladík omylem srazil autem veverku, masíroval jí srdce

 
Na každém životě záleží, to je heslo, kterým se řídí 19tiletý Chris Felix z Minnesoty. Proto když cestou do práce nechtěně srazil svým vozem veverku, neváhal ani vteřinu a začal ji oživovat. Prováděl jí masáž srdce dlouhých 20 minut. Jeho úsilí se nakonec shledalo s úspěchem - zvíře se probralo a zmizelo v parku, informovala agentura AP.
14.10.2018 06:25 |

podobné články

Moderátorka: Jsem v přímém přenosu, debile!

 
VIDEO: „Už mě neotravuj, mám toho plné zuby! Jsem v přímém vstupu, ty debile!" křičí rosnička slovenské TV Markíza v přímém přenosu pořadu Tereláno do telefonu.
02.10.2009 14:45 |

podobné články