Článek

Unie neselhala. Státy jí nic neřekly, ozvalo se na Seznamu. Už je tu výsměch

 
V souvislosti s koronavirovou krizí se často ozývá názor, že Evropská unie selhala, například od prezidenta Zemana. Milan Rokos na Seznamu Zprávách však tvrdí, že neselhala Unie, ale členské státy. Tím, že neoznámily Unii, že mají zdravotnického materiálu málo. Ale už se ozvaly hlasy, že tento článek je výsledkem „podpory nezávislých médií“ ze strany EU.
07.04.2020 14:51 |

podobné články

Podobné články

Policie při demonstracích neselhala, tvrdí Chovanec. Pelikán nesouhlasí

 
Demonstrace, které se v Praze uskutečnily 6. února, byly pravděpodobně největší za posledních dvacet let, prohlásil v pondělí na tiskové konferenci ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD). Uvedl také, že policie při ve své práci neselhala. S tím v pondělí odpoledne znovu vyjádřil nesouhlas ministr spravedlnosti Robert Pelikán z koaličního hnutí ANO.
22.02.2016 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1425 článků)

Letošek? To byla jen ochutnávka. Uznávaný publicista varovně o letech 2015 a hlavně 2016

 
ROK 2015 – A CO DÁL? „Schengen naprosto selhal. Jednotlivé státy přestaly dodržovat pravidla, ke kterým se zavázaly. Přitom z historie je zjevné, že společenství, které není na určitém území schopno mít pod kontrolou své hranice a ubránit je, bylo vymazáno. Neselhala EU, selhali lidé, kteří ji vedou,“ sdělil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz František Matějka, úspěšný bloger a nově zvolený místopředseda Strany svobodných občanů.
14.12.2015 04:40 |

podobné články

Návrh na rozšíření národního seznamu evropsky významných lokalit zamířil k připomínkám rezortů

 
Ministerstvo životního prostředí odeslalo do mezirezortního připomínkového řízení návrh na doplnění národního seznamu evropsky významných lokalit (EVL), které jsou spolu s ptačími oblastmi součástí evropské soustavy Natura 2000. K doplnění seznamu dochází na základě požadavků evropské legislativy a Evropské komise, která pro ČR stanovila nepřekročitelný termín doplnění seznamu do ledna 2016. Na seznamu přibylo 55 nových lokalit na území ČR, do 70 lokalit jsou doplněny další předměty ochrany, 11 lokalit EVL bude úplně zrušeno a k úpravě hranic dojde u 253 lokalit.
10.07.2015 21:06 |

podobné články

UNIKÁTNÍ VIDEO: Nic takového vám televize neukáže! Takhle se bojovalo o holý život v pařížské kavárně

 
Nové a naprosto unikátní záběry z Paříže ukazují, jak probíhal boj o holý život v jedné z místních kaváren. Kdyby radikálovi z IS neselhala zbraň, bylo by obětí ještě více.
19.11.2015 10:11 |

podobné články

Pekarová? To aby si volič ODS vzal tři ibalginy... Vyléčený Jiří Pospíšil hájil u Xavera dotace kultuře a tvrdil, že EU neselhala

 
Xaver hostil ve studiu bývalého předsedu TOP 09 Jiřího Pospíšila. Ten prodělal v minulých týdnech koronavirus. „A kdo je teď aktuálně více v kondici? Vy, pane doktore, nebo TOP 09, co myslíte?“ zeptal se Xaver. Pospíšil pobaveně odpověděl, že jak on sám, tak strana. Tématem byla i společná koalice ODS, KDU-ČSL a TOP 09. „Jestli náhodou nevyléváme s vaničkou dítě, protože možná některé skalní voliče tím můžete, já vím, že o nic nejde, ono jich není moc v případě TOP 09, ale můžete je odradit,“ rýpl si moderátor.
29.10.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2138 článků) , Jiří Pospíšil (2138 článků)

HK ČR a ČESMAD: Rozhodnutí Evropské komise je výsměch českým dopravcům. Zrušte opatření, která ničí jednotný trh

 
Za výsměch českým podnikatelům působících v přepravě označují Hospodářská komora a ČESMAD Bohemia rozhodnutí Evropské komise zmírnit požadavky některých států na minimální mzdu řidičů kamionů. Ta dala sice za pravdu Hospodářské komoře České republiky a ČESMAD Bohemia, které v Evropě iniciovaly boj proti opatřením, jimiž chtějí staré členské státy EU vytlačit ze svých silnic české dopravce. Zmírnění podmínek regulujících podmínky přepravy ze zahraničí se ale týká jen v součtu tří dnů měsíčně.
05.06.2017 10:40 |

podobné články

VIDEO: Pozor, Tigere, letí párek! Na Woodse zaútočili hot dogem

 
Americký golfista Tiger Woods se na turnaji Frys.com Open připravoval v závěrečném kole na putt na jamce čísle sedm, když se ozvalo hlasité zvolání: „Tigere!“ Woods už se chystal k úderu, když se znovu ozvalo: „Tigere!“ V tu chvíli už i kliďas Woods zvedl oči. A kolem něj proběhli chlapíci z ochranky vstříc k muži, který směrem k někdejší světové jedničce hodil... párek v rohlíku.
10.10.2011 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Tiger Woods (314 článků)

Tady Václav Klaus, můžu se u vás zastavit, ozvalo se občanovi v telefonu. A nebyl to vtip, podívejte se sami

 
Velké překvapení čekalo v neděli 88letého důchodce z Trutnova Miroslava Šafaříka. Když mu odpoledne zazvonil telefon, ve sluchátku se ozvalo: „Dobrý den, tady Václav Klaus! Můžu se u vás zastavit?“ Během několika desítek minut jej skutečně exprezident spolu s vnukem navštívil. Informoval o tom server Trutnovinky.cz, který celou jinak těžko uvěřitelnou příhodu dokumentuje několika fotografiemi Václava Klause, jeho vnuka, pana Šafaříka a dvou jeho známých.
17.08.2015 16:21 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10465 článků)

Na hovno! ozvalo se z lidu na otázku prezidenta Zemana

 
Svou návštěvu Jihomoravského kraje zakončil prezident Miloš Zeman v Letovicích. Jako vždy se zeptal lidí na předčasné volby. Absolutní většina byla proti jejich konání. „Na hovno,“ ozvalo se dokonce z publika.
01.12.2017 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25620 článků)

Obří podvod s osiřelými bratry: Teď zaměstnává policisty! Za den se jim ozvalo přes 100 napálených dárců

 
Tři telefonní linky nyní nepřetržitě vyzvánějí na pražské policii. Volají na ně lidé, kteří naletěli podvodníkům a poslali peníze na neexistující opuštěné sirotky. Během pondělí se jich policistům ozvalo přes 100, v úterý přibyly další desítky!
26.08.2020 06:00 |

podobné články

Výhra Němcové: Čůr*k a osina v ..., ozvalo se. Bude veselo

 
Výsledky senátních voleb na Praze 1 mají silné dozvuky. Poslankyně Miroslava Němcová (ODS) v tomto obvodě silně dominovala a nechybělo málo a její soupeř senátor Václav Hampl (KDU-ČSL) by se ani nedočkal druhého kola voleb. Právě ten se posléze pro Deník N vyjádřil jak k poslankyni, tak i k samotné ODS a jeho slova mu příliš podpory nepřidala. „Čůr*k,“ ozvalo se na Hampla. To nebylo vše. Zazněla i slova o „osině v prd*li“.
04.10.2020 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1628 článků)

Evropská komise a státy EU nebrání technologiím Huawei. Ten vyzývá ČR ke spolupráci na zajištění její bezpečnosti

 
Evropská komise vydala 29. ledna letošního roku soubor nástrojů ke zmírnění rizik. Jde o takzvaný EU Toolbox on 5G Cybersecurity. Do 30. dubna musí členské státy přijmout první opatření plynoucí z Toolboxu. Státy EU si podle Evropské komise mohou samy vybrat, s jakými dodavateli 5G technologií chtějí spolupracovat. Některé naše sousedící státy a státy V4 se k Toolbooxu již vyjádřily, mezi nimi jsou Rakousko, Polsko či Maďarsko.
20.04.2020 15:31 |

podobné články

Všichni v OSN sledovali Obamu a Putina. My jsme však poslouchali dvě nastupující velmoci, o kterých vám české noviny neřekly skoro nic

 
Kromě projevů prezidenta Obamy, Putina nebo Zemana v rámci obecné rozpravy jubilejního 70. zasedání Valného shromáždění OSN vystoupili lídři evropských, asijských, afrických a také asijských zemí. Byli mezi nimi i představitelé dvou regionálních velmocí, prezidentka Brazílie Dilma Rousseffová a čínský prezident Si Ťin-pching. Obě země jsou nejenom členy BRICS, nýbrž dnes představují regionálně, ale i globálně nepřehlédnutelné hráče na poli mezinárodních vztahů, ale také ve světové ekonomice. To nejzajímavější z jejich projevů přináší pro ParlamentníListy.cz Veronika Sušová-Salminen.
01.10.2015 04:50 |

podobné články

Ministr Kalousek: Česku kontrola neselhala

 
Již jsem si zvykl, že někteří redaktoři serveru Aktualne.cz rádi překrucují fakta a vypomáhají si značně nepřesnými a zavádějícími informacemi.
22.12.2011 13:55 |

podobné články

Exekutoři jdou po tříletém chlapci z Jesenicka

 
Teprve tříletý chlapeček z Jesenicka se stal terčem exekutorů kvůli miliónovým dluhům, které nezavinil. O případu informuje ve středu FTV Prima. Jeho matka totiž za dítě rozhodla o přijetí dědictví po zemřelém otci, jehož součástí jsou ovšem také značné dluhy. Otázkou pro právníky nyní je, zda neselhala notářka, když nechala matku za dítě rozhodnout.
05.09.2012 18:20 |

podobné články

Exekutoři jdou po tříletém chlapci z Jesenicka

 
Teprve tříletý chlapeček z Jesenicka se stal terčem exekutorů kvůli miliónovým dluhům, které nezavinil. O případu informuje ve středu FTV Prima. Jeho matka totiž za dítě rozhodla o přijetí dědictví po zemřelém otci, jehož součástí jsou ovšem také značné dluhy. Otázkou pro právníky nyní je, zda neselhala notářka, když nechala matku za dítě rozhodnout.
05.09.2012 19:30 |

podobné články

Neselhala jsem, prohlásila Clintonová k ISIS. Byla by prý dobrý vrchní velitel

 
Minutou ticha za oběti pátečních teroristických útoků v Paříži začala v sobotu v americkém městě Des Moines druhá televizní debata demokratických kandidátů na prezidentský úřad. Kromě Hillary Clintonové, favoritky demokratické nominace, se utkali bývalý guvernér státu Maryland Martin O'Malley a vermontský senátor Bernie Sanders. Pařížská tragédie byla hlavním tématem.
15.11.2015 08:56 |

podobné články

Osobnosti: Martin O'Malley (1 článek) , Bernie Sanders (49 článků)

Komentář: Policie na uprchlické demonstraci neselhala. Jen trochu hnědne

 
V populární hudbě se tomu říká evergreen. Nahrajete hit a ten pak do lidí dávkujete, dokud nemají dost. Stejným postupem se poslední dobou asi inspiruje policie i ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD). „Není důvod někoho trestat a není důvod tvrdit, že policie selhala,“ shrnul ministr výsledky kontroly práce policie na protiuprchlických demonstracích 6. února.
22.02.2016 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1425 článků)