Článek

Uničov se dočkal nečekaného večerního představení

 
Lidé žijící v uzavřené oblasti kolem Uničova a Litovle to v těchto dnech nemají jednoduché. Vědomy si toho jsou i záchranné složky, které se rozhodly Uničovu alespoň trochu vylepšit morálku a obyvatelům vykouzlit úsměv na tvářích.
24.03.2020 11:10 |

podobné články

Podobné články

Uničov i Litovel! Kvůli koronaviru uzavřeli 21 obcí na Olomoucku. Nikdo nesmí dovnitř ani ven

 
V pondělí ráno došlo kvůli koronaviru k neprodyšnému uzavření 21 obcí, mezi nimi je například Uničov, Červenka a Litovel na Olomoucku. Lidé nemohou tyto dvě obce a město opustit a zakázán je vstup do nich. Hygienici o tom rozhodli jen pár hodin poté, co byla na celé Česko uvalena karanténa.
16.03.2020 07:36 |

podobné články

Koronavirus uzavřel 22 obcí v Česku: Litovel, Uničov i bez vesnici bez obchodu

 
Hygienici v pondělí časně ráno uzavřeli Uničov a Litovel na Olomoucku, aby tam zabránili dalšímu šíření koronaviru. Celkem je uzavřeno 21 obcí v Olomouckém kraji a jedna na Vysočině. Lidé je nemohou opustit, zakázán je i vstup. Zásobování potravinami a dalším nezbytným zbožím je zachováno a nijak se nemění, oznámil dnes na webu Uničova starosta Radek Vincour (ODS). Na Litovelsku a Uničovsku bylo v neděli večer evidováno 25 případů koronaviru, v celém Olomouckém kraji jich bylo 32. Uzavřenou oblast v katastru Litovle pak střeží policisté, v místní galanterii tam narychlo šijí roušky, které roznášejí dobrovolníci. Uzavřena byla také obec Kynice na Havlíčkobrodsku.
16.03.2020 06:40 |

podobné články

Litovel, Uničov a další obce si vydechnou. Dvoutýdenní karanténa v pondělí končí

 
Hygienici rozhodli od pondělka zrušit mimořádná opatření, která na dva týdny uzavřela Litovel, Uničov a dalších 19 obcí kvůli šíření koronaviru. Podle nich opatření splnilo svůj účel. Novinářům to dnes řekla ředitelka olomoucké krajské hygienické stanice Lenka Pešáková. Hlídky policie a vojenské policie se stáhnou po půlnoci, doplnil hejtman kraje Ladislav Okleštěk (ANO). Oblast se zhruba 24.000 obyvateli byla uzavřena od pondělí 16. března. Lidé nemohli opustit katastrální území a striktně měli podle nařízení omezen také pohyb.
29.03.2020 13:30 |

podobné články

Marine Le Penová získala nečekaného příznivce. Není to vtip

 
Šéfka Národní fronty Marine Le Penová získala velmi nečekaného příznivce. Podporu její straně vyjádřil jeden z nejznámějších francouzských islamistů Omar Diaby, který stojí v čele syrské odnože al-Káidy. Více informací přináší britský deník The Telegraph.
31.05.2016 07:55 |

podobné články

Dívka měla mrtvý mozek a chtěli ji odpojit od přístrojů. Pak se ale stalo něco nečekaného!

 
Sam Hamming (22) měla velmi vážnou nehodu, po které upadla do kómatu. Bylo to tak vážné, že ji chtěli rodiče odpojit od přístrojů. Když se to chystali udělat, stalo se něco nečekaného.
02.10.2016 09:35 |

podobné články

Dominika v koncích: Výhrůžky smrtí a vydíraní Tima! Udělala něco nečekaného

 
Má nervy nadranc! Dominika Gottová (46) velmi těžce snáší, že za ní o víkendu do Česka přiletěl stále ještě její manžel, finský muzikant Timo Tolkki (53). Jeho cíl: potřebuje peníze a nejlépe, aby se k němu manželka vrátila. Nejstarší dcera Karla Gotta (†80) oboje odmítá, Timo jí proto začal hrozit sebevraždou. Na to konto jí povolily nervy a rozhodla se udělat něco nečekaného.
20.01.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6117 článků) , Timo Tolkki (146 článků) , Dominika Gottová (446 článků)

Mensa má nového a zcela nečekaného člena. Jsou mu tři roky

 
Nejstarší a největší organizace sdružující lidi s vysokým inteligenčním kvocientem má nového a zcela nečekaného člena – její britská pobočka přijala teprve tříletého chlapce malajsijského původu Muhammada Haryze Nadzima. Ve Stanfordově-Binetově testu získal 142 bodů. Jak řekla jeho matka Nur Anira Asyikinová, malý předškolák má percentil v intelektovém pásmu 99,7 procenta.
05.02.2020 13:45 |

podobné články

Opuštěná stanice lanovky v Turecku přilákala nečekaného návštěvníka

 
Podobně jako v řadě států po celém světě přijalo i Turecko různá opatření, která mají zabránit šíření koronavirové infekce v zemi. Všechny turistické lokality zůstaly liduprázdné poté, co vláda v pátek vyhlásila dvoudenní zákaz vycházení. Opuštěná stanice lanovky v Burse tak v sobotu přilákala nečekaného návštěvníka, který by tam za běžného provozu nevlezl. Na nástupišti do kabinek se totiž objevil medvěd, informovala agentura Reuters.
13.04.2020 11:50 |

podobné články

Dočkal není v Bílkově nominaci na kvalifikaci MS: Trenére, mám se svléknout z kůže?

 
Dočkal se nedočkal. Záložník norského Trondheimu Bořek Dočkal (24) by se asi musel svléknout z kůže, aby si ho kouč fotbalového nároďáku Michal Bílek všiml.
03.10.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Dočkal (35 článků) , Michal Bílek (366 článků)

Sparta se s Libercem trápila, rozhodla sporná penalta

 
Fotbalisté Sparty porazili v desátém kole první ligy na Letné 1:0 Liberec a minimálně do večerního zápasu Plzně s Teplicemi se posunuli na první místo tabulky. O výhře obhájce titulu rozhodl v 75. minutě z penalty Bořek Dočkal.
05.10.2014 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Bořek Dočkal (35 článků)

Sheen zpět na nohou: po prvním propadáku se v Chicagu dočkal ovací ve stoje

 
To už nečekal asi nikdo. Poté, co Charlie Sheen s prvním vystoupením v rámci turné My Violent Torpedo of Truth/Defeat Is Not an Option (Mé hrubé torpédo pravdy: Prohra není varianta) absolutně pohořel, vystoupení v Chicagu mu evidentně vyšlo. Ačkoli byly názory diváků dotázaných po představení různorodé, dočkal se dokonce i ovací ve stoje.
05.04.2011 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (475 článků)

Státní opera Praha zrušila středeční stávku

 
Protestní středeční stávku proti sloučení Státní opery Praha (SOP) s Národním divadlem (ND), jež měla vyústit ve zrušení večerního představení Lucie z Lammermooru, se podařilo odvolat. Organizátoři přitom varovali, že se stávka může protáhnout až do pátku.
08.12.2011 10:35 |

podobné články

Našli jsme muže, který se rázně postavil za EU. Je to slavný český herec

 
ROZHOVOR Herec Václav Vydra je prý počátkem léta v jednom kole – natáčí, vystupuje v divadle, dabuje. Během večerního přesunu na jedno z jeho mimopražských divadelních představení si v autě popovídal s ParlamentnímiListy.cz o Brexitu, o budoucnosti EU i o prezidentu Zemanovi. „Podle mne by byla chyba teď dělat ukvapené závěry a zbavovat se lidí, kteří jsou kvalitní a dobří, za něco, za co v podstatě oni nemůžou,“ zastal se v jedné z odpovědí šéfa Evropské komise Jeana-Clauda Junckera, jenž momentálně čelí po britském referendu tlaku, aby svou funkci opustil.
06.07.2016 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Vydra (248 článků) , Václav Vydra (248 článků) , Václav Vydra (248 článků)

Babiš po pískotu na sletu: Sokolům jsem zařídil miliony. Kalousek si přisadil

 
Politickou dohru má XVI. Všesokolský slet, na kterém ve čtvrtek v pražském Edenu převedlo své umění 15 tisíc cvičenců. Jde o moment ze začátku večerního programu, kdy se po představení premiéra Andreje Babiše (ANO) jako jednoho z diváků večera vmísil do potlesku z části tribun i pískot. Babiš pro Blesk Zprávy uvedl, že byl na místě už odpoledne a blízko plochy, s negativními reakcemi se v tu dobu nesetkal. To potvrdil i poslanec a vládní zmocněnec pro sport Milan Hnilička (za ANO). Oba pak podtrhli fakt, že premiér pomohl vrcholnou akci sokolů zajistit finančně.
06.07.2018 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Milan Hnilička (57 článků) , Andrej Babiš (20082 článků)

Žbirku ve Varech okradli!

 
Tak si festival ve Varech určitě nepředstavoval! Zpěvák Meky Žbirka (58) se po skončení jedné z festivalových party dočkal nečekaného překvapení – ze šatny mu zmizela peněženka i s doklady. Nakonec se ale i díky přímluvě zpěváka Ondřeje Hejmy ztracené věci ke Žbirkovi vrátily.
18.07.2011 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Hejma (163 článků)

Žbirku ve Varech okradli!

 
Tak si festival ve Varech určitě nepředstavoval! Zpěvák Meky Žbirka (58) se po skončení jedné z festivalových party dočkal nečekaného překvapení – ze šatny mu zmizela peněženka i s doklady. Nakonec se ale i díky přímluvě zpěváka Ondřeje Hejmy ztracené věci ke Žbirkovi vrátily.
26.07.2011 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Hejma (163 článků)

Jedenadevadesátiletá herečka Betty White paroduje klip Miley Cyrus, v němž se nahá houpe na kouli

 
Hojně parodovaný videoklip Miley Cyrus  (20) Wrecking Ball se dočkal jednoho vskutku nečekaného napodobení. Herečka Betty White, které je jedenadevadesát, si, stejně jako Cyrus, sedla na železnou kouli visící na řetězu a houpala se... Aby toho nebylo málo, líbala kladivo. Ve třicetisekundovém spotu tímto způsobem lákala na svou show Off Their Rockers na americké kabelové stanici Lifetime.
23.10.2013 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (923 článků) , Betty White (6 článků)

Nález z blešáku vynesl majiteli jmění

 
Nečekaného přilepšení se dočkal jeden muž z anglického hrabství Cheshire. Při vyklízení domu svého zemřelého otce našel staré hodinky. Dal je do aukce s tím, že by mu mohly vynést pár set liber, výsledná částka ale předčila všechna jeho očekávání.
21.03.2016 17:55 |

podobné články

Zkuste roušky, radí Babiš Trumpovi

 
Americký prezident Donald Trump se v souvislosti s bojem proti koronaviru dočkal nečekaného rádce. Český premiér Andrej Babiš (ANO) mu doporučil řešit rostoucí počet nakažených „českou cestou”, kterou podle něj zosobňuje povinnost nosit na veřejnosti roušky.
29.03.2020 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20082 článků) , Donald Trump (5490 článků)