Článek

Ulicí se kutálela hořící plynová bomba, zapálila autobus

 
V centru čínského města Čchung-čching způsobila pořádné pozdvižení jedna nemotorná kuchařka. Nešťastnou náhodou zapálila plynovou bombu, která se po ulici skutálela až po autobus, jenž následně začal hořet.
11.11.2015 08:40 |

podobné články

Podobné články

V čínské restauraci explodovala plynová bomba: Výbuch, požár a 17 mrtvých!

 
Nejméně 17 obětí na životech si dnes vyžádal výbuch v restauraci ve městě Wu-chu na východě Číny. V podniku patrně explodovala plynová bomba, která sloužila k vaření. Po výbuchu následoval požár, oznámily zatím bez dalších podrobností místní úřady.
10.10.2015 11:10 |

podobné články

Kuchtík Láďa Hruška zachránil zakrvácenou paní: Kutálela se dolů po eskalátorech!

 
Perné ráno zažil potravinový inspektor a milovník kuřecích kůžiček Láďa Hruška. Cestou do práce, kdy měl ještě lehkou hladinku alkoholu z předchozí noci, zachránil invalidní ženu. Ta totiž upadla na jezdících schodech v metru a kutálela se dolů. Byla celá od krve.
17.07.2014 15:35 |

podobné články

PLYNOVÁ VÝHEŇ! Vybuchla mu v autě bomba...

 
V zaparkovaném autě Huyndai vybuchla zřejmě plynová láhev. Zraněný muž byl převezen na popáleninové centrum Fakultní nemocnice v Ostravě. Podle informací policie chtěl spáchat sebevraždu
10.03.2011 10:05 |

podobné články

Ve Varech vybuchla plynová přípojka, nikdo nebyl zraněn

 
V Karlových Varech v úterý odpoledne vybuchla plynová přípojka před domem v Západní ulici naproti autobusovému nádraží. Explozi patrně předcházel únik plynu.
05.10.2010 16:20 |

podobné články

V hořící chatě vybuchla plynová bomba

 
Trosky zůstaly z rekreační chaty po nočním požáru v chatové oblasti Mečkov u Veverské Bítýšky na Brněnsku. Chatu zničily plameny a exploze plynové bomby.
26.10.2009 16:55 |

podobné články

Řádí plynová mafie: Zloději kradou plyn i elektřinu nejvíc na Ústecku

 
Na ilegální odběry plynu a eletřiny se chystají posvítit si kontroloři RWE. Případy se množí, nejvíce na Ústecku, kde řádí plynová mafie! Opakuje se tak situace, kdy po zlodějích energie šel ČEZ. Ten si však před několika lety zřídil dokonce specializované komando.
27.08.2014 14:05 |

podobné články

VIDEO Molotovovy koktejly, hořící autobus a mladíci řvoucí Alláhu Akbar. Ve Francii bylo zase jednou pořádně horko

 
V pařížském předměstí Saint-Denis se znovu rozhořely plameny. Čtvrť, která si ještě dobře pamatuje hořící auta z nepokojů v roce 2005. Noc co noc tehdy na ulicích hořely desítky aut. Nedávno se plameny do čtvrti vrátily. Skupina mladých mužů donutila zastavit jeden z městských autobusů, vyhnali z něj řidiče i cestující a za pokřiku Alláhu Akbar autobus zapálili.
05.08.2016 20:55 |

podobné články

MÓDNÍ POLICIE: Jak slavní zvládli black tie? Vede Kotek i bez motýlku

 
Slavnostní pražská premiéra trilogie Hořící keř byla ve stylu hollywoodských premiér a měla i svůj dress code. Hosté v pozvánce našli poznámku: black tie. Vyrovnali se s ní po svém. Někdo ji dodržel, jiný si s ní hlavu nelámal. Černých motýlků ale bylo mezi herci z filmu pomálu. Další články k tématu: Premiéru Hořícího keře navštívili herci i diplomati SPECIÁL: Synova oběť, matčin boj. Uvádíme Hořící keř o Janu Palachovi Hořící keř o Palachovi se po premiéře přesune do Rotterdamu DO KINA: Nejlepší film do kin nejde, nejhorší je zapatlá výkaly
25.01.2013 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Jan Palach (146 článků)

Petra K. vzrušují hořící bezdomovci: Jednoho ukopal k smrti

 
Pije s kamarády na lavičce, čeká, až usnou, zapálí je a nedaleko ze křoví se pohledem na hořící těla ukájí! Pyrofilnímu sadistovi (vzruší jej hořící lidé) Petru K. (19) hrozí více než 20 let.
10.08.2018 21:20 |

podobné články

Brutální záběry: Žárlivá žena zapálila exmilence!

 
V Newyorské čtvrti Queens se před dvěma lety odehrála hrůzostrašná scéna. Žárlivá žena (47) v zuřivosti zapálila svého bývalého milence. Sama se přitom vznítila… Muž na snímku na následky popálenin zemřel. O život přišli ale i další tři lidé, kteří byli v blízkosti bláznivé ženy. Scénu zachytila bezpečnostní kamera na ulici před potravinami  Žena, která celou tragédii zavinila, má zohavenou tvář a je obviněna ze čtyřnásobné vraždy. Následující video není vhodné pro slabé povahy.
17.06.2010 18:35 |

podobné články

Před aténskou burzou vybuchla bomba

 
V centru řecké metropole Atén vybuchal ve středu ráno bomba. Exploze před aténskou burzou zapálila okolo stojící auta a zanedbatelně poškodila okolní budovy.
02.09.2009 07:30 |

podobné články

Na Jindřichohradecku havaroval autobus plný Číňanů: Několik zraněných

 
Zájezd po krásách Čech pokazil 34 čínským turistům nepříjemný zážitek. Autobus, který je převážel, totiž havaroval u Studené na Jindřichohradecku. Několik pasažérů je lehce zraněných. Na místě zasahují záchranáři, policie i hasiči, kteří přistavili evakuační autobus. Podle prvotních informací šlo o zájezdový autobus.
27.07.2017 12:15 |

podobné články

Dopravu na Spořilovské ulici komplikoval hořící náklaďák. Oheň způsobila technická závada

 
Dopravu na Spořilovské ulici v pondělí odpoledne zkomplikoval hořící náklaďák. Vlivem technické závady vzplály části podvozku, oheň museli zlikvidovat hasiči. Škoda je vyčíslena na zhruba 200 tisíc korun.
26.09.2017 14:05 |

podobné články

Hořící kamion blokoval dopravu v Novopacké ulici. Při požáru vybuchla propan-butanová lahev

 
Hořící kamion v Novopacké ulici zablokoval v noci na pátek dopravu. Vznítil se z dosud nezjištěných příčin a při zásahu hasičů explodovala propan-butanová lahev. Podle dostupných informací nebyl nikdo zraněn.
02.02.2018 08:05 |

podobné články

Kbelskou ulici zablokovalo hořící auto! Požár silnici obousměrně uzavřel, tvořily se kolony

 
Frekventovanou Kbelskou ulici zablokovalo v pondělí odpoledne hořící auto, které po nehodě vzplálo přímo uprostřed vozovky v oblasti Bažantnice ve směru na Ústí nad Labem. Na místo ihned vyrazili hasiči, kteří živel zlikvidovali. Silnice byla po dobu zásahu uzavřená, kolony se tvořily v obou směrech.
10.09.2018 16:30 |

podobné články

Po výbuchu plynové bomby na Znojemsku skončil člověk v nemocnici

 
V rodinném domě v Hraběticích na Znojemsku vybuchla ve středu půl hodiny po poledni plynová bomba.
14.07.2010 13:50 |

podobné články

V domě vybuchl propan-butan, muž bojuje o život

 
V Bošově na Karlovarsku hořelo v pondělí ráno v rodinném domku poté, co v něm vybuchla desetikilogramová plynová bomba s propan-butanem. Hasiči po uhašení ohně z domu vyprostili těžce zraněného jedenapadesátiletého muže.
09.08.2010 14:45 |

podobné články

Výbuch plynové bomby zranil muže, zřejmě se chtěl zabít

 
V osobním vozidle v Šumperku ve čtvrtek ráno explodovala plynová bomba. Při neštěstí byl vážně zraněn pětatřicetiletý cizinec, který chtěl podle policie zřejmě spáchat sebevraždu.
10.03.2011 14:45 |

podobné články

Výbuch v kavárně v marockém Marrákeši zabíjel

 
Kavárnou na náměstí marockého turistického města Marrákeš ve čtvrtek otřásla silná exploze. Podle prvních zpráv agentury Reuters zřejmě v podniku vybuchla plynová bomba. Zda jde o teroristický útok není známo.
28.04.2011 14:50 |

podobné články