Článek

Ulice: Vztahy mezi Šimonem a Jirkou houstnou, ani Gábinu nečekají příjemné chvilky

 
Šimon se ve 4406. dílu vrhne slovně na Jirku, že za jeho neúspěch může jedině on. Ingrid čeká těžká zkouška v podobě rozhovoru s Alexem. Kupodivu vše dopadne dobře, ale smutno bude oběma. Gábina zažije velmi nepříjemné setkání se zákaznicí. Ani Frantovi nebude do smíchu, když uvidí Skyler.
22.01.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (254 článků)
Podobné články

Ulice: Vztahy mezi Jirkou a Šimonem se začínají kazit. Proč si najednou přestávají rozumět?

 
Skyler pokračuje v provokacích a zve Frantu k sobě. Blanka s Luďkem se nevzdávají a každý po svém přemlouvá Kristýnu, ať se vrátí do školy. Šimon odmítá poslouchat Jirku a začíná si dělat věci po svém. Před Gábinou to oba ve 4394. dílu ututlají, ale napětí mezi nimi zůstává dál.
04.01.2023 07:15 |

podobné články

Tahle rozkošná brunetka už dva roky chodí s Jirkou Mádlem: Konečně opustila čtyři spolubydlící a nastěhovala se k němu!

 
Půvabná herečka Eva Josefíková  (24) už dva roky chodí s kolegou Jirkou Mádlem. Nyní se potkali také při natáčení filmu Vejška. Eva však hraje partnerku jiného herce a Mádl musel zkousnout, že si jeho milá užívá milostné chvilky s jiným mužem.
02.04.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (571 článků) , Eva Josefíková (159 článků)

Nejvysmívanější postava seriálu Ulice Miládka se opět vrátí na obrazovku. Co o tom víme?

 
Prostorově geometricky rozšířená Miládka z Ulice, pozoruhodná to žena, ztvárněná "Marikou Procházkovou":http://www.extra.cz/tema/marika-prochazkova (41), která by nejprve kvůli Lumírovi klidně běžela maraton s bosýma nohama a po střepech, "aby mu vzápětí osolila život":http://www.extra.cz/z-milady-z-ulice-se-stala-pekna-mrcha-po-facebooku-tasila-na-lumira-bulvar, protože si ji její pan Božský "nakonec nevzal":http://www.extra.cz/prochazkova-z-ulice-ma-zajimave-choutky-misto-facebooku-hecuje-napadniky-k-dotykum-vedle-bordelu-ve-smeckach-co-jeste-o-miladce-nevite, v seriálu skončila. Nám se ale podařilo zjistit, že o Miládku diváci nekonečného seriálu "jen tak nepřijdou":http://www.extra.cz/ulice-ocima-odbornika-novotneho-smrt-uz-si-brousi-kosu-skoda-ze-ne-na-kombajn-miladku-ci-slepici-gabinu.
04.07.2014 07:25 |

podobné články

Karla z Ulice káže vodu, ale sama pije víno

 
Vzpomínáte, jak Dominika zažívala nudu ve vztahu s Tonym a začala si dopisovat s bývalým spolužákem? Karla jí radila, ať toho nechá, dokud je čas. Sama si teď ale rozbíjí rodinu kvůli Jakubovi. Místo toho, aby si udělala pořádek ve vlastních vztazích, řeší Gábinu s Jirkou.
06.04.2022 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Dominik (31 článků) , Sam Sam (661 článků)

Ulice: I po svátcích dokáže vánoční stromeček vykouzlit hotové zázraky. Zato Franta zkazí, co se dá

 
Jirku trápí neshody se Šimonem, ale nechce do jejich sporů tahat Gábinu, sama má toho teď nad hlavu s e-shopem. Ve 4395. dílu Skyler tahá Františka k sobě, aby mu předala dárek od Chrise. To ale samozřejmě není její jediný záměr. Kryštof s Karlou se po dlouhé době cítí znovu šťastní.
05.01.2023 07:15 |

podobné články

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Procházková z Ulice má zajímavé choutky: Místo Facebooku hecuje nápadníky k dotykům vedle bordelu ve Smečkách! Co ještě o "Miládce" nevíte?

 
"Marika Procházková":http://www.extra.cz/tema/marika-prochazkova (40) alias "Miládka ze seriálu Ulice":http://www.extra.cz/prsata-miladka-z-ulice-je-ukazala-jen-jednou-ale-stalo-to-za-to-na-tahle-kuzlatka-vzpomina-langos-dodnes-divite-se je velmi zajímavá nejen dobrým ztvárněním "metrnice, která uhání Lumíra":http://www.extra.cz/ulice-ocima-odbornika-novotneho-smrt-uz-si-brousi-kosu-skoda-ze-ne-na-kombajn-miladku-ci-slepici-gabinu, ale i zajímavými obsesemi v osobním životě.
08.01.2014 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Marika Procházková (21 článků)

Adele zuří: Prý se rozešla s přítelem Simonem!

 
Vánoce nebyly pro zpěvačku Adele jen obdobím pozitivních zpráv. Dozvěděla se totiž z médií, že její vztah s životním partnerem Simonem Koneckim skončil. Šestadvacetiletá držitelka devíti ocenění Grammy se ale velmi namíchla. S otcem svého dítěte totiž trávila báječné Vánoce a na rozchod ani jeden z nich nepomyslel. Zpěvačka nakonec vyvěsila na Twitteru fotku, na níž se po Simonově boku tváří šťastně a zamilovaně.
02.01.2015 10:01 |

podobné články

Osobnosti: Simon Konecki (29 článků)

I když Česko letos žádné volby nečekají, důležitých politických událostí přijde řada

 
Českou republiku sice letos po mnoha letech nečekají žádné volby, i tak ale rok přinese celou řadu politických událostí, které mohou výrazně ovlivnit budoucnost země. Všechny tři koaliční strany si vyberou nová vedení, vláda bude prosazovat například zákony o prokazování původu majetku nebo elektronické evidenci tržeb a rozhodne také o klíčovém náměstkovi pro státní službu. Dá se také předpokládat, že politické vody znovu rozvíří střety mezi sociální demokracií a hnutím ANO, nebo mezi vládou a prezidentem Milošem Zemanem.
01.01.2015 08:27 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27758 článků)

Ulice: PLEŠATÝ detektiv Jirka to má rozehrané na více JAMEK! Do koho ŠŤOUCHÁ za zády Digi?

 
V nekonečném seriálu Ulice o žhavé trojúhelníky nebude nouze. Všichni už moc dobře víme, že první spletité vztahy se týkají těhotné Jindry, Bedřicha a Aničky. Jenomže na obzoru se nám jeví další problémy. V naoko dokonalém vztahu mezi Digi a Jirkou je evidentně trhlina jménem Karla!
27.03.2017 18:00 |

podobné články

Září bude příjemně teplé, slibují meteorologové

 
Počasí v září bude přinejmenším zpočátku příjemné, odpolední teploty se budou držet nad 20 stupni Celsia, slibují meteorologové ve výhledu na následující čtyři týdny. Nejtepleji by mělo být v týdnu od 7. do 13. září, kdy by teploty mohly šplhat až k letním 27 stupňům. Z hlediska srážek nečekají meteorologové žádné velké výkyvy, pršet by mělo průměrně.
22.08.2020 06:30 |

podobné články

Do Moniky se Šimonem (1) v kočárku narazilo zezadu auto: Po nárazu letěli jako hadrové panenky!

 
Se synem v kočárku si vyšla na procházku. Najednou se ale zezadu přiřítilo auto, které maminku Moniku (37) i se synem Šimonem (1) oba smetlo. Vzduchem letěli jako hadrové panenky. Děsivá autonehoda jako z hororu se odehrála ve slovenské obci Brusnica.
18.06.2014 19:15 |

podobné články

Fiala se setkal se Šimonem Pánkem. Je prý nepostradatelný

 
Premiér Petr Fiala (ODS) se na svém twitterovém účtu pochlubil setkáním s ředitelem organizace Člověk v tísni Šimonem Pánkem.
15.12.2021 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4922 článků) , Šimon Pánek (39 článků)

Odstěhuje se Anička za Šimonem?

 
Když před více než 16 lety Ljuba Krbová v Ulici začínala, málokdo by jí tipoval tak dlouhou dějovou linku. Aktuálně je ve vztahu s fotografem Šimonem, se kterým řeší vztah na dálku. Diváci tak mohou jen hádat, jestli se za ním odstěhuje.
17.02.2022 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Ljuba Krbová (88 článků)

Nyklová z Ulice slavila 75. narozeniny. Jak to má s velkými mejdany?

 
Herečka Jaroslava Obermaierová  (75) oslavila minulý týden půlkulatiny. A protože stále ještě platil zákaz cestování mezi okresy, proběhla oslava přesně tak, jak si sama herečka přála - ve skromném duchu. Žádné návštěvy z Prahy totiž herečka nechtěla a vlastně ani nemohla přijímat. „Už léta bydlím mimo Prahu, takže jsem žádné návštěvy ani gratulanty nevítala. Jsem vlastně ráda, že platil ten zákaz opouštění okresů, měli jsme doma alespoň klid. Já nemám ty velké oslavy a radovánky ráda, nikdy jsem si na ně nepotrpěla,” sdělila pro Super.cz představitelka Vilmy Nyklové ze seriálu Ulice. Nyklová z Ulice slaví 75. Ve své době patřila k sex symbolům a nebála se ani odvážných scén „Popřáli mi samozřejmě sousedé a známí tady z vesnice, bylo to v poklidu a bylo to fajn. Od rána jsem taky přijímala telefonické gratulace, takže mi skoro celý den zvonil mobil,“ dozvěděli jsme se od herečky. „Vzpomínám, jak mi kolegové uspořádali před 10 lety tajnou oslavu a místo toho, abych si ji užila, tak jsem z toho byla pěkně na nervy. Všichni se tehdy veselili a já pořád myslela na to, že musím ráno v 5 vstávat a točit Ulici,“ řekla herečka, která už má naočkované obě dávky vakcíny proti koronaviru. „Musím upřímně říct, že jsem za to očkování ráda. Neměla jsem vůbec žádné bolesti, všechno to proběhlo úplně hladce. Ta druhá dávka, to byl takový dárek k narozeninám, se mi to hezky sešlo,“ sdělila herečka , která si do dalších let dala za úkol více odpočívat. Když nemůžeme hrát, můžeme alespoň fotit! Takhle vypadá drbna z Ulice, když si ji vezme do parády profík „Kdo má dům, tak ví, že práce je pořád hodně, ať je léto nebo zima. Už 15 let točím mou oblíbenou Vilmu Nyklovou v seriálu Ulice a v Divadle Broadway hraji v muzikálech Kvítek mandragory a Mýdlový princ. Práce mám naštěstí hodně, nemůžu si vůbec stěžovat,“ dodala závěrem. Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}
17.04.2021 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Obermaierová (269 článků) , Vilma Nyklová (95 článků)

Dovolená mimo sezónu přináší řadu výhod

 
Prázdniny klepou na dveře a vy si děláte vrásky s tím, že ještě nemáte vybráno místo pobytu vaší dovolené a netušíte na kdy si v práci vzít volno? Nezoufejte si, protože vám přinášíme pár tipů, proč jet na dovolenou právě po sezóně. Dovolená těsně po prázdninách – tedy v září přináší nejen mnohem nižší ceny, ale i příjemné teploty a mnohem méně turistů. Stejný luxus, ale za nižší cenu Nabídky zájezdů nekončí dnem 31.7, ale pokračují i po sezóně. Mnoho lidí záměrně čeká na tento okamžik, protože na pláži není tolik nahuštěno, ceny jsou už přijatelnější, teploty úžasné a rozhodně vám neunikne nic z tohoto luxusu. Teplé moře a příjemné teploty V mnoha zemích se pyšní tím, že i po ukončení hlavní turistické sezóny se teploty stále pohybují na příjemných 25 – 30 stupňů. V měsíci září je moře stále ještě příjemné teplé ve srovnání s jarními měsíci. Vhodné je například Řecko, Itálie, Sardinie, Sicílie, Tunisko či Egypt. Nabídka je skutečně velmi pestrá a je z čeho vybírat. Klid, relaxace a žádný stres Po sezóně nebudou tak přelidněné pláže, hotely, bary a ulice. Rovněž místní obyvatelé si užívají příjemných teplot bez spěchu a stresu, který odezněl s větším počtem turistů. Také ceny potravin a některého druhu zboží jsou lákavější. Jestliže plánujete i výlety a prohlídky, vyhnete se dlouhým frontám při čekání na vstupenky. Zaměstnavatel to také ocení V případě, že nemáte celozávodní dovolenou i váš zaměstnavatel ocení, že alespoň někdo bude přes prázdniny pracovat. Aby to nebylo pro vás tak zdlouhavé, a také jste si léta trochu užili, můžete si vzít volno třeba v pátek a pondělí a udělat si prodloužený víkend, kdy zavítáte na koupaliště či přehradu někde u nás. Vaše vysněná a zasloužená dovolená vám neuteče a naopak tím, že si ušetříte nějakou tu kačku, můžete sobě a svým blízkým udělat ještě i radost výletem za krásami České republiky. U... Čtěte více Příspěvek Dovolená mimo sezónu přináší řadu výhod pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
19.06.2015 09:06 |

podobné články

Co vás čeká dnes večer v Ulici? Magda slíbí Prokopovi, že si Mirka nevezme!

 
Prokop se znovu pokusí zapůsobit na Magdu. I když jí nemůže nabídnout to, co Mirek, má ji upřímně rád. Zdá se, že Magda se už konečně pevně rozhodla, kterému z mužů dá přednost. Dovede si ale za svým rozhodnutím stát? A jak se to dnes vyvine pro Gábinu s Jirkou?
01.04.2022 00:05 |

podobné články

Co přinesl tento týden v Ulici? Hořký rozchod i sladká vyznání

 
Anička se těšila na Šimonův příjezd, ale její radost netrvala dlouho. Sabine přijala zprávu o Gábinině nemoci vstřícně, což Gábinu potěšilo natolik, že se rozhodla dát šanci vztahu s Jirkou. Prokop vyčetl Magdě, že mu nic neříká. Hádka skončila vyznáním lásky a příslibem, že Magda zruší svatbu.
02.04.2022 07:00 |

podobné články

RECENZE: Chvilky. Pěkná studie jedné neměnné postavy

 
Velmi výstižný název má nový český film Chvilky debutující režisérky Beaty Parkanové. Zachycuje opravdu jen chvilky v životě mladé ženy Anežky, která ještě zdaleka neví, co chce nebo bude chtít, a zatím jí chybí především láska k sobě samotné.
22.11.2018 11:40 |

podobné články