Článek

Ulice: Vyhoďme Soňu a Magdě najděme chlapa

 
Do podzimu je daleko, ale už teď můžeme nadšeně debatovat o tom, jak se v září změní vztahy ve škole, respektive v našem známém kabinetě. Jak vidno, Kalina zase někam tiše zmizel, ale snad se ještě ukáže. Soňa by naproti tomu mohla zmizet už napořád a místo ní by se mohl objevit nápadník pro Magdu.
09.07.2024 00:00 |

podobné články

Podobné články

Prudička Soňa z Ulice nám v roce 2024 poodhalí své soukromí. Magdě dá asi ještě zabrat

 
Soňa Čechová je teď v Ulici pro diváky nepřítelem číslo jedna. Podle některých se tam nehodí a je naprosto zbytečná, podle jiných přivodí Magdě ještě spoustu vrásek. Mnozí ale také oceňují, jak přesvědčivě ji Lucie Vondráčková hraje. Právě ta nyní naznačila, co Soňu čeká v novém roce.
22.12.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2055 článků) , Soňa Čechová (20 článků) , Lucie Čechová (9 článků)

Ulice plná ženských intrik: Marie jde po krku Vandě, Landová zase Magdě

 
Ředitelka gymnázia si smlsne na Magdě kvůli ekologickému workshopu, na kterém nezůstala až do konce. Magda moc netuší, co přesně je jí vyčítáno, ale Landová do ní šije jako divá. Zrovna tohle ale nyní Magdě nepřidá. Co dalšího nečekaného se bude dít v 4124. dílu?
06.10.2021 10:00 |

podobné články

Ulice: Zápletka s Irenou by asi zaujala víc, kdyby nebyla postavená na hlavu

 
Důvěřuj, ale prověřuj. Kéž by se tímto rčením řídila Irena Landová, jejíž víra v zákeřnou Soňu nezná mezí. Vůbec si neuvědomuje, jak nespravedlivě jedná s Magdou, přitom v minulosti už pár lidem ukřivdila, a tak bychom od ní čekali více obezřetnosti. Možná ale proto nechce Soňu z ničeho obviňovat.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Soňu (†30) zavraždili v Jindřichově Hradci po vánočním večírku! Kde se skrývá její vrah?

 
Kriminalisté pořád věří, že jednoho dne zjistí, kdo zavraždil třicetiletou Soňu Illeovou. Jenže záhada pokračuje a rozluštění se asi neblíží. Od tajemné vraždy uplynulo už 10 let.
25.12.2018 18:56 |

podobné články

Hraba (STAN): Navrhuji doktorku Soňu Pekovou na státní vyznamenání

 
Senátor Zdeněk Hraba navrhne na státní vyznamenání, konkrétně na Medaili za zásluhy v oblasti vědy, MUDr. Soňu Pekovou, Ph.D., která ve své laboratoři přišla na jednodušší testování na nový typ koronaviru SARS-CoV-2.
27.03.2020 04:35 |

podobné články

Dnes v Ulici: Soňa intrikuje, ale Magda s Eddiem mají o svém vzájemném vztahu jasno

 
Nasadit si Soňu Čechovou do školy nebylo zas až tak moudré, jak si Magda na začátku myslela. Ještě hloupejším tahem pak bylo zvát zvědavou Soňu do svého soukromí. Pár chvil totiž stačilo na to, aby si udělala své závěry.
09.10.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Soňa Čechová (20 článků)

Konec Terezy v domě Big Brothera naštval diváky. Rozcupovali falešnou Soňu a tydýta Františka

 
Další vyřazování v domě Big Brothera je za námi. Se spolubydlícími se musela rozloučit Tereza, která od diváků dostala nejvíce hlasů pro odchod. Mnozí diváci však na sociálních sítích vyjádřili nespokojenost a raději by vystěhovali Soňu, která je podle nich falešná, anebo Františka, který je podle některých nejnudnější osoba v celé show. 
10.12.2023 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (153 článků)

Nejzásadnější momenty 19. sezóny Ulice: Soňa sesadila z funkce Magdu, zblbla Prokopa a vymyla mozek Ireně

 
Soňa Čechová je bezesporu jednou z nejvýraznějších postav devatenácté sezóny, na jejímž začátku vstoupila do děje Ulice. Rychle se vybarvila jako pěkná potvora a kariéristka, která si jde za svým i přes mrtvoly. Po Magdě převzala chlapa a ráda by také místo ředitelky.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Soňa Čechová (20 článků)

Třináctileté Magdě z Mostu se narodilo dítě. Bydlí v dětském domově

 
Magdě se dcerka Vanesa narodila, když jí bylo 13 let. Teď obě děvčátka bydlí v mosteckém dětském domově.
07.05.2009 09:50 |

podobné články

Úder Magdě Vášáryové: Kopec srandy s ňou bolo. Postrižiny. Robíš hanbu celému Slovensku. Podgurážená výčapnička

 
Slovenský poslanec za SMER-SD Luboš Blaha se vyjádřil k herečce a diplomatce Magdě Vášáryové. Ta v minulých dnech poskytla rozhovor serveru Seznam Zprávy, kde se mimo jiné vyjádřila k prezidentu Miloši Zemanovi.
19.02.2018 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Magda Vášáryová (177 článků)

Magda dostane záhadný dopis, který jí napsala zesnulá maminka. Co se v něm píše?

 
Už je to dlouho, co Magdě zemřela maminka Zdena. Teprve teď ale Magda dostává dopis, který jí byl určený a ve kterém se jí snaží vysvětlit, co ji vedlo k tomu, aby předčasně ukončila svůj život asistovanou sebevraždou. Zároveň se jím snaží dodat Magdě sílu do života.
14.10.2022 17:30 |

podobné články

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Dva a půl chlapa se vyplatí, Kutcher se stal nejlépe placeným hercem

 
Komediální seriál Dva a půl chlapa je pro herce zlatý důl. Dokazuje to umístění Ashtona Kutchera na první příčce žebříčku nejlépe placených televizních herců, který sestavil časopis Forbes. Dosud mu kraloval původní hlavní hrdina oblíbené show Charlie Sheen. Teď zvítězil Kutcher, ačkoli jeho někdejší výdělky zdaleka nepřekonal. Další články k tématu: Kutcher a Kunisová už spolu bydlí, svůj vztah přestali tajit Vizionáře Steva Jobse si ve filmu zahraje Ashton Kutcher Tvůrci seriálu Dva a půl chlapa nechají Sheenovu postavu zemřít Sheena má v seriálu Dva a půl chlapa nahradit Ashton Kutcher
05.08.2009 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Ashton Kutcher (472 článků) , Charlie Sheen (488 článků)

Herec Dyk burcuje: Vyhoďme politiky z oken, zapalme auta

 
Ambiciózní herec a frontman skupiny Nightwork Vojta Dyk má politiků plné zuby a vadí mu, že Češi se při současné situaci nebouří tak jako třeba ve Francii, kde při protestech blokují dálnice a zapalují auta.
08.07.2011 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (955 článků)

Vyhoďme úředníky a zrušme euro. Liberální ekonom v kůži Kalouska

 
Ekonom a děkan Národohospodářské fakulty VŠE Miroslav Ševčík byl v úterý hostem pořadu Hyde Park. Nastínil svůj recept na krizi a snížení státního dluhu – jako ministr financí by zprůhlednil veřejné zakázky. Řekl také, že i média mají podíl na negativní náladě spotřebitelů.
28.02.2012 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7862 článků)

Jeden na všechny, všichni na jednoho

 
Moc dobře si to Petr Borka vymyslel. Jeho úprava Vyhoďme ho z kola ven čili Přelet nad kukaččím hnízdem Kena Keseyho měla premiéru v památný den převratu, následujícím čtvrtstoletím po česku zmršeného. Borka ošidil dramatizaci Dale Wassermanna a vrátil téma autorovi spojujícímu generaci beatniků a hippies.
04.02.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Ken Kesey (6 článků)

Režisér evergreenu o (ne)svobodě: Co jste zvolili, je nám buřt

 
ROZHOVOR Slavný titul Přelet nad kukaččím hnízdem, známý zejména z filmového zpracování Miloše Formana v titulní roli s Jackem Nicholsonem, je jednou z letošních premiér mosteckého divadla. Kriticky laděný námět podle knihy Kena Keseyho „Vyhoďme ho z kola ven“ způsobil v době svého vydání v roce 1962 malý otřes v americké kultuře.
28.04.2013 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Jack Nicholson (112 článků) , Miloš Forman (546 článků) , Ken Kesey (6 článků)

Jiří Weigl: Vyhoďme ho z kola ven

 
Fenomén Trump zamotal hlavu politikům, politologům i žurnalistům. Nikdo neuvěřitelný politický úspěch newyorského podnikatele nechápe.
09.11.2016 09:50 |

podobné články

Německé školky dostaly manuál doporučený ministryní: Nosí holčička copánky? Mají chlapci hodně svalů? To jsou projevy „radikálního prostředí“, zakročte

 
Rozeznat chování děti neonacistů nebo xenofobů by mohlo jít podle toho, zda nosí culíky, nebo mají svaly. Alespoň to nastiňuje nová brožurka, kterou vydala nadace Amadeu Antonio Stiftung a která dorazila do některých školek v Německu. Nese v překladu název „Ten, ten nebo ten – vyhoďme ho ven“. Je určena vychovatelům a učitelům ve školkách a předškolních zařízeních a seznamuje je se zdánlivě „jednoznačnými“ příklady z praxe, kdy by prý měli zpozornět a případně zakročit.
22.12.2018 15:30 |

podobné články