Článek

Ulice: Vilda Burda přišel a odešel. Arnošt Goldflam se k lítosti diváků v Ulici dlouho nezdržel

 
Jeden z mála pozitivních lidí v Ulici, tak se mluvilo o Vildovi Burdovi v podání sedmasedmdesátiletého Arnošta Goldflama. Krásně nám zpestřil druhou polovinu devatenácté sezóny, ale v té další už ho vídat nebudeme. Není divu, že to valnou část diváků mrzí.
10.07.2024 00:00 |

podobné články

Podobné články

Arnošt Goldflam po boku dcery: Z Mimi vyrostla okatá slečna

 
Herec Arnošt Goldflam (76) ukázal svou dceru Mimi Irenu. Ta svého tatínka skutečně nezapře, je totiž celá on. Na filmovém festivalu ve Zlíně se spolu prošli po červeném koberci, a zatímco dcera vynesla slušivé šaty, Arnošt zvolil poměrně ležérní styl. Oblékl si tričko s Arnoldem Schwarzeneggerem. Na akci nechyběla ani redakce eXtra.cz.
06.06.2023 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (686 článků)

Burda International CZ koupila digitální mediální společnost Extra Online Media

 
Burda International CZ získala společnost Extra Online Media (EOM), jednu z předních digitálních mediálních společností v České republice. Akvizicí mediální dům Burda International CZ výrazně posiluje svou pozici na online trhu. Aktuální portfolio Burda International CZ tvoří mezi jiným značky jako jsou ELLE, Marianne, Svět ženy a Apetit. Do portfolia EOM patří některé z nejoblíbenějších webů v České republice, mimo jiné eXtra.cz, jeden z největších českých webů, dále web pro ženy a životní styl Lifee.cz a také Toprecepty.cz, jednička mezi weby o vaření a receptech v ČR.
01.06.2023 13:00 |

podobné články

Hvězda Špuntů Arnošt Goldflam prozradil pikantnost: 70 Kč za sex!

 
O panictví přišel Arnošt Goldflam (75) až ve dvaceti letech a to dost netradičním způsobem. Tatínek vzal herce a spisovatele za ženou lehčích mravů k ní do bytu, kde mu zkušená dáma za 70 korun připravila první sexuální zážitek.
29.03.2022 05:10 |

podobné články

Hvězda Špuntů Arnošt Goldflam prozradil pikantní tajemství: 70 Kč za sex!

 
O panictví přišel Arnošt Goldflam (75) až ve dvaceti letech, a to dost netradičním způsobem. Tatínek vzal herce a spisovatele za ženou lehčích mravů k ní do bytu, kde mu zkušená dáma za 70 korun připravila první sexuální zážitek.
29.03.2022 11:45 |

podobné články

Arnošt Goldflam se nezdá: Svěřil se s historkou, jak přišel o panictví s prostitutkou

 
Herec a dramatik Arnošt Goldflam (75) je autorem více než osmdesáti divadelních her, a i když napsal mnoho knížek pro děti, netají se tím, že ve svých dramatech se věnuje ženám a sexuálním tématům. Ve svém posledním díle s názvem Písek popisuje i svou ztrátu panictví. O tom, jak to celé proběhlo, a dalších životních pikantnostech vyprávěl v oblíbené talkshow 7 pádů Honzy Dědka. 
29.03.2022 16:15 |

podobné články

Dramatik a režisér Arnošt Goldflam: Já su starý poťouchlý kořeň

 
Dnes večer má v pražském Divadle Na Jezerce premiéru hra Komedianti, kterou dramatik a režisér Arnošt Goldflam napsal přímo pro tuto scénu a také ji zde sám nastudoval.
12.12.2013 12:05 |

podobné články

Arnošt Goldflam začal v Divadle Rokoko zkoušet českou premiéru Happy End

 
V Divadle Rokoko se připravuje česká premiéra současné izraelské tragikomedie Happy End, ve které se lehce a s nadhledem vypráví o velmi vážných věcech. Režie se ujal Arnošt Goldflam, který tak vůbec poprvé uvede na česká jeviště hru dramatičky Anat Gov. V inscenaci uvidíte Danu Batulkovou, Radku Fidlerovou, Jitku Smutnou, Evellyn Pacolákovou, Hanu Doulovou, Jiřího Hánu a další. Záštitu nad ní převzalo Velvyslanectví Státu Izrael v ČR. Premiéra proběhne 28. března.
30.01.2015 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Dana Batulková (331 článků) , Jitka Smutná (146 článků) , Radka Fidlerová (2 články) , Jiří Hána (47 článků) , Hana Doulová (4 články)

Arnošt Goldflam v Případu mrtvého nebožtíka: Na mrtvolu mu najali dubléra!

 
Měl si lehnout na smetiště a hrát mrtvolu. Nakonec za sebe ale do Případu mrtvého nebožtíka Arnošt Goldflam (73) sehnal náhradníka, který se za něj válel v odpadcích. Blesk zjistil pozadí dalších filmových mordů.
30.12.2019 15:00 |

podobné články

Žiju v očekávání katastrofy, říká Arnošt Goldflam trpící depresí

 
Populární herec, dramatik, režisér a spisovatel Arnošt Goldflam (76) působí na své okolí pozitivně a optimisticky. „Kdybych nebyl pozitivní, tak už nebudu naživu,“ řekl k tomu v pořadu 13. komnata, kde popsal svůj boj s depresemi způsobenými traumatem z dětství.
30.05.2023 00:15 |

podobné články

Arnošt Goldflam sebekriticky: Byl jsem měkkej otec, děti jsem myslím ani nikdy nepraštil, překvapuje

 
Dramatik Arnošt Goldflam prožil dospívání po boku svého přísného otce Otto Goldflama. V rozhovoru pro eXtra.cz známý spisovatel, herec a režisér prozradil, jaké jsou jeho výchovné praktiky a zdali by se po tatínkově vzoru ženil ještě po osmdesátce.
17.07.2023 10:50 |

podobné články

Někdy se divím, že to se mnou žena tak dlouho vydržela, říká Goldflam

 
Napsal řadu divadelních her, často o ženách, ač malověrně tvrdí, že jim dodneška nerozumí. V knížkách se zase hodně věnoval tématu tatínkovství. Ale o své mamince napsal až teď, ve čtyřiasedmdesáti. Arnošt Goldflam na ni vzpomíná v knížce povídek.
23.07.2020 00:05 |

podobné články

Polívkův kámoš Goldflam: Tajemství jeho plnovousu!

 
Schovává se za vousy. Herec, režisér a spisovatel Arnošt Goldflam (69) se neholí dobrých 20 let. „Bez vousů vypadám příšerně,“ svěřil Aha!.
10.07.2016 12:05 |

podobné články

Polívkův kámoš Goldflam: Tajemství jeho plnovousu!

 
Schovává se za vousy. Herec, režisér a spisovatel Arnošt Goldflam (69) se neholí dobrých 20 let. „Bez vousů vypadám příšerně,“ svěřil Aha!.
14.07.2016 12:20 |

podobné články

Goldflam z Lotranda a Zubejdy o členství v KSČ: „Trošku jsem byl blbej“

 
Jedna z výrazných moravskoslezských osobností: režisér, dramatik, pedagog, herec a spisovatel Arnošt Goldflam (71) se vžil televizním a filmovým divákům do paměti zejména svými vedlejšími rolemi ve filmu Lotrando a Zubejda nebo Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Sám si prý nedokáže říct, v jakém povolání se vlastně cítí nejlépe. Během normalizace byl členem KSČ, dnes toho ale prý lituje. Blesk.cz to řekl během své návštěvy krajanů v Bruselu.
18.02.2017 17:55 |

podobné články

Neuvěřitelný osud: Otec herce Arnošta Goldflama přežil koncentrák, nucené práce v Sovětském svazu i válečná zranění

 
Známý divadelník Arnošt Goldflam se narodil až rok po válce, v září 1946, a může tedy děkovat všem svatým, že jeho tatínka Ottu nezlomili ani nacisté, ani sovětská tajná služba NKVD. Otto Goldflam (†97) přežil i dvě střelná zranění, která utrpěl jako voják Svobodovy armády při osvobozování Československa.
25.03.2018 15:35 |

podobné články

Hluchota, zánět mozku i plic. Pneumokok může být smrtící, očkování fandí i Goldflam

 
Covid-19 není jediné zákeřné onemocnění, které sužuje českou společnost. Vážné následky, včetně těch smrtících, může i mít nákaza pneumokokem. Existuje proti němu očkování, přesto této ochrany tisíce ohrožených Čechů nevyužívají. To je podle infektoložky Hany Roháčové špatně, jelikož průběh této nemoci může být velmi nebezpečný. Vakcína není škodlivá, pro děti a seniory je zdarma, a je jí dostatek. Navíc když ji lidé využijí, je možné, že pak budou mít lehčí průběh koronaviru, pokud se jím nakazí. Očkovat se letos rozhodl i herec Arnošt Goldflam a všem doporučuje, aby tak učinili také.
08.11.2020 06:45 |

podobné články

Nebyla to žádná sláva, stálo mě to 70 korun, říká Goldflam o ztrátě panictví

 
Arnošt Goldflam (75) s humorem sobě vlastním zavzpomínal na svoji první sexuální zkušenost. Pomohl mu s ní jeho tatínek Otto, který mu sehnal slečnu. Herec a spisovatel v primácké show 7 pádů Honzy Dědka promluvil i o sedmi rozvodech svého otce.
29.03.2022 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Otto (13 článků)

Herecké řady Ulice rozšíří osobitý renesanční umělec. Nová postava způsobí v Ulici pořádné pozdvižení

 
Pro někoho pohádkový dědeček, pro jiné herecká legenda a uznávaný dramatik, to všechno je populární Arnošt Goldflam, jehož jistě znáte mj. z filmů Dědictví aneb Kurvahošigutntág či Lotrando a Zubejda. Odteď bude svou přítomností těšit také diváky seriálu Ulice.
28.02.2024 05:00 |

podobné články

Čok: Můj kamarád má... Vilda opět šokoval!

 
VIDEO: Zpěvák Vilda Čok se někdy chová jako utržený ze řetězu a je mu srdečně jedno, co si o něm okolí v tu chvíli myslí. Podívejte se, co vykřikoval při slavnostním otevřením jednoho pražského klubu.
01.05.2009 05:05 |

podobné články