Článek

Ulice: Vanda si začne Luďka omotávat kolem prstu a Kristýna se zamiluje do Tomáška

 
Evžen doufal, že podpisem smlouvy se Hany zbaví, ale exmanželka se mu bude nadále vracet do života prostřednictvím své nové kamarádky Vandy. Právě Vandina angažovanost s rodinnými vztahy pořádně zamává. Spolu s ní začne zářit štěstím i Kristýna, kterou osud svede dohromady s Tomáškem.
24.01.2024 15:30 |

podobné články

Podobné články

Vanda a Luděk z Ulice se usmíří ve vánoční epizodě, a to hodně vtipným způsobem

 
To, co si Vanda pro Luďka o Vánocích připraví jako láskyplné překvapení, určitě nikdo nečekal. Nejenže to vyvolá smích snad u všech obyvatel Ulice, kteří budou zrovna přítomní na charitativním jarmarku, ale hlavně to Luďka konečně přiměje uvědomit si, že tahle bláznivá ženská ho vážně miluje.
19.12.2023 00:00 |

podobné články

Udělejte z Kristýny a Tomáška zamilovaný pár, přejí si diváci Ulice

 
Od chvíle, kdy Kristýna upozornila na Juliiny praktiky Dalibora Tomáška a ten ezošmejdce zatnul tipec, se mezi diváky šíří názor, že by se k sobě novinář a dívka náramně hodili. Ano, možná by jim to spolu opravdu slušelo, ale Kristýna se chce odstěhovat na statek, což novému vztahu nedává moc šancí.
26.09.2023 13:00 |

podobné články

Vanda objeví hazardní hry! Ke zklamání z Luďka přidá finanční trable

 
Vanda bude mít v novém roce poměrně divoký start. Místo vytoužených svatebních zvonů kolem ní začnou cinkat penízky, ovšem jen do chvíle, než přijde o všechno. Jak praví staré známé přísloví – první vyhrání z kapsy vyhání. Vanda bude brzy čelit obrovským problémům.
06.01.2023 13:30 |

podobné články

Rodinné rozepře v Ulici: Vanda chystá slavnostní večeři pro mámu i její manželku, Marie však odmítne účast

 
Vanda chce Luďka předvést mámě během slavnostní večeře, kterou sama připraví. Pozve domů Jolanu a ví, že spolu s ní musí přibrat i Marii. Ačkoli to netěší ji ani Luďka, Marie je přece Jolanina manželka. Jenže zatímco Luděk souhlasí, Marie ostře zaprotestuje.
26.10.2022 13:30 |

podobné články

Co Vanda udělá, až ji Luděk odkopne?

 
Vanda se dál vznáší na obláčku neskrývaného štěstí. Nehodlá marnit čas tím, že by se zamyslela, co vlastně Luďka popohání k tomu, aby s ní –⁠ s nulou, jak tehdy řekl –⁠ trávil čas. Je prostě přesvědčená, že Luděk je jejím osudovým mužem. A možná že také je, jen trošku v jiném slova smyslu. Co Vanda udělá, až ji Luděk odkopne?
08.06.2022 13:45 |

podobné články

Kam až dojde utrácení Vandy? Rozbije to její vztah?

 
Vztah Vandy a Luďka vzkvétá i přesto, že mu většina diváků nedávala velké naděje. Vanda to s Luďkem umí a Luďkovi je s Vandou kupodivu dobře. Vanda je komunikativní, reprezentativní a ke štěstí jí stačí nákupní maraton s Luďkovou platební kartou. Jediné, co by jim mohlo zkazit jejich společné štěstí, je Vandino utrácení. To by se Vanda měla držet určitě zpátky.
15.01.2023 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (646 článků) , Vando Vando (15 článků)

Vanda Hybnerová se poprvé od rozchodu se Sašou Rašilovem objevila na veřejnosti: Smutek? Ale kdeže...

 
Herečka Vanda Hybnerová  (45) se poprvé od chvíle, co Saša Rašilov  (42) oznámil rozchod, objevila na veřejnosti. Rašilov přiznal novou známost, ale Vanda se k celé kauze doposud nevyjádřila. I když se tématu rozvod vyhýbá, Super.cz přiznala, že je zase šťastná. "Myslím si, že jsem," usmívá se Vanda.
28.08.2014 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (232 článků) , Saša Rašilov (266 článků)

Vanda Hybnerová ze ZOO slaví dnes narozeniny. Co má Vanda se svým seriálovým já společného?

 
Charismatická herečka Vanda Hybnerová, která v seriálu ZOO ztvárňuje postavu Stáni Smíškové, zkrátka nestárne. Stejně jako seriálová Stáňa si i Vanda prošla nelehkými vztahovými situacemi, ale na kráse jí to rozhodně neubralo, ba naopak.
30.09.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (232 článků)

Vanda Janda překvapila láskou k bojovým sportům: Začala jsem Oktagon sledovat u vyšívání, říká

 
Sobotní galavečer Oktagonu navštívila i návrhářka Vanda Janda. Ačkoli její účast mnohé fanoušky překvapila, Vanda sleduje bojové sporty dlouhodobě. Jak se ostatně rozpovídala i v rozhovoru pro eXtra.cz, sama má za sebou dokonce několik tréninků a v jejím obsáhlém šatníku mají místo i boxerské rukavice; samo sebou růžové. Nechá se i Vanda strhnout současným tuzemským trendem a objeví se v kleci? 
05.08.2023 13:05 |

podobné články

Vanda touží po svatbě, někdo nachytá Adama s Jarkou a Šíma chce se vším skoncovat. Co dalšího přinesou nové díly Ulice?

 
Vanda se pokusí Luďka dostrkat k žádosti o ruku, ale s jakým výsledkem? Adam a Jarka se scházejí tajně, přesto je někdo načapá. Šimon ve zkratu provede něco šíleného a Kateřinu trápí, že Lumír a Ingrid k sobě mají až příliš blízko. Márovo chování začne být podezřelé Věrce…
05.11.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (592 článků) , Adam Adam (592 článků)

Ulice: Spáchá nakonec Vanda kvůli Luďkovi sebevraždu?

 
To, že je Vanda ve svých téměř čtyřiceti letech ztracená, nesamostatná a neví si rady s vlastním životem, to je smutné. To, že si za větší část své smůly a problémů může sama, to je k naštvání ostatních. Ještě, že má své strážné anděly, kteří nad ní drží ochrannou ruku. Když se však na Vandu naštve takový Luděk, ani strážný anděl jí nepomůže. Co Luďka v 4182. dílu Ulice tak vytočí?
09.01.2022 07:00 |

podobné články

Ve čtvrtek se do Ulice vrátí Vanda, Vítek slavně opije Roberta a Gábina se pohádá s Hynkem

 
Vanda se do Ulice vrací stejně potrhlá a umíněná, jak si ji pamatujeme. Ve svém boji o znovuzískání Luďka se nezastaví před ničím. Vítkovi se podaří něco, za co by mu Miloš nejspíš dal medaili. Úspěšně opije Duška, ale i sám sebe. Gábina rozčílí Hynka, když mu řekne, aby si ze Šimona nedělal chůvu.
18.10.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Robert Dušek (38 článků)

Enrique Iglesias přišel po nehodě s dronem trvale o cit v prstu

 
Zpěvák Enrique Iglesias trvale ztratil cit v prstu pravé ruky. V květnu tohoto roku se pokusil při koncertu v mexickém městě Tijuana chytit dron s kamerou přímo během písně. Lopatka vrtule ho ale sekla do prstu, zlomila mu kost a způsobila silné krvácení. Koncert sice dokončil, ale musel do nemocnice na šití a pro dlahu. A teď prozradil, že mu dron přesekl také nerv, takže v poraněném prstu přišel trvale o cit.
23.10.2015 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Enrique Iglesias (137 článků)

Tesař má celkem 28 prstů! Bojí se, že o ně přijde při práci

 
Čtrnáct prstů na rukou a čtrnáct prstů na nohou. Ind Devendra Suthar (43) má podle Guinessovy knihy rekordů nejvíce prstů ze všech lidí na zemi. Indický tesař je na to náležitě pyšný, ale bojí se, aby při své náročné práci o nějaký nepřišel.
28.01.2016 14:45 |

podobné články

Nejzásadnější momenty 18. sezóny Ulice: Šimonova šikana, příchod Tomáška a návrat Hynka

 
Jedním z nejvýraznějších témat 18. sezóny Ulice byla Šimonova šikana ze strany starších spolužáků, jíž chtěl seriál upozornit na hrůzy, které se odehrávají na školách. Šíma na kluky namířil Jirkovu zbraň, což vyústilo mj. v příchod ambiciózního novináře Tomáška. Později se v Ulici objevil i Hynek.
25.06.2023 00:00 |

podobné články

Ulice: Kryštofovi dojde trpělivost, Štěpánka vytrestá sám. Ani Vanda nezahálí, směle postupuje k cíli - svatbě s Luďkem

 
Ve 4352. dílu Kryštof připravuje pomstu, na kterou Štěpánek do konce života nezapomene. Vanda postupuje ve svém plánu, jak si k sobě Luďka co nejvíce uvázat. I Magda by se ráda vázala, co na to Prokop?
24.10.2022 07:15 |

podobné články

Ulice: Vanda stále čeká na žádost o ruku. Luděk se tím velmi dobře pobaví

 
Vanda se všemožně snaží Luďka opatrně upozornit na to, že ji ještě stále nepožádal o ruku, a přitom má připravený prstýnek. V jednu chvíli už to nevydrží a přizná se, že o něm ví. A Luděk? Ten se ve 4399. dílu nasměje jako zatím nikdy. To Michal a Šimon bojují o své dívčí lásky, jak se dá.
11.01.2023 07:15 |

podobné články

Ulice: Jak se do prázdnin vyvine ostře sledovaný vztah Vandy a Luďka?

 
Neklaplo to… prostě to nevyšlo. Na to, aby se to mohlo podařit, to byla buď příliš velká lež, nebo by musel být Luděk úplný ignorant. Vanda je v Kanadě už třetí měsíc a jemu se to nepozdává. Co bylo ještě průhlednější byl fakt, že mu Vanda doslova zakazovala za ní přiletět.
16.06.2023 15:30 |

podobné články

Dnes v Ulici: Vanda už zase čeří klidné rodinné vody

 
Vanda patří ke kontroverzním postavám Ulice a v dnešním díle, vlastně už v tom minulém, opět čeří vody. Ano, své místo vedle Luďka si odvážně vybojovala. Některým divákům se však pořád může zdát, že má tahle holka více štěstí než rozumu. Svým kontaktem s Hanou dráždí hada bosou nohou.
01.02.2024 00:00 |

podobné články