Článek

Ulice: Takovou pomoc pro Hanu si Blanka nepředstavovala. Mezi Evženem a jeho exmanželkou přeskočí jiskra

 
Přinejmenším to tak může působit, když se Evžen uvolí vzít zraněnou Hanu do nemocnice, ona mu dá ruce kolem krku a náhle si pohlédnou z očí do očí. Proběhne mezi nimi zvláštní a rozpačitá chvíle, která může znamenat cokoli. Snahu pomoct někomu v nouzi, možná i něco víc.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Podobné články

Kubalčík (KONS): Gramofonová deska

 
„A deska přeskočí, přeskočí, přeskočí, přeskočí...“ zpívá Karel Kryl v samém závěru písně Rakovina (album Rakovina, 1969).
19.08.2015 13:51 |

podobné články

Osobnosti: Karel Kryl (210 článků)

Nová sezóna Ulice: Blančina zdravotní sestřička zamotá Adamovi pořádně hlavu

 
Místo aby pečlivě studoval, zakouká se Adam do zdravotní sestřičky, která sedí ve stejné ordinaci jako jeho máma. Přeskočí jiskra i u této o několik let starší ženy? A bude mít i Blanka ze známosti jejího syna takovou radost jako on? Zapeklitá situace.
11.08.2022 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (618 článků) , Adam Adam (618 článků)

Ulice a její 4316. díl: Kristýna přistihne mámu s Evženem, Štěpánek vydírá Karlu přes nahrané video

 
Blanka s Evženem stvrzují svou lásku. Přistihne je Kristýna, a tak se zpráva o obnovení jejich vztahu rychle šíří. Dozví se ji i Luděk, který si k tomu řekne své. Pokoj si nechce dát ani Štěpánek, který Karle posílá video a nutí ji, aby za ním přijela.
04.09.2022 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Štěpánek (63 článků)

Ulice: Blanka se zcela odevzdá Evženovi. Zatímco Luděk lítá kvůli společnému domu, Blanka skončí s Evženem na gauči

 
Chodí pešek okolo, nedívej se na něho… Tak takhle nějak chodí Blanka okolo Evžena od doby, kdy se vrátil z Austrálie, a ještě mnohem déle. Ráda by ho u sebe měla napořád a blíž než s ním jen sedět u stolu. A tohle přání Blance Evžen v 4198. dílu splní!
31.01.2022 07:00 |

podobné články

Smutná zpráva z Ulice: Blanka to bohužel nezvládla

 
Blanka s Evženem jsou jako zlý sen. Chodí okolo sebe, aniž by spolu promluvili jedno slovo. A přitom by Blanka Evženovi měla svěřit spoustu slov. Možná by to potom nedošlo tak daleko jako v 4214. dílu.
23.02.2022 07:00 |

podobné články

Ukočíruje Blanka svou druhou alkoholovou zkoušku?

 
Blanka z Ulice je teď v pořádné kaši. Vášnivá chvilka s Evženem jí dodala sílu na to, aby konečně opustila Luďka. Jenže celé se to zamotalo a ona se kvůli velké frustraci opět napila. Přistihla ji při tom Veronika, která jí pomáhá problém hasit. Ukočíruje Blanka svou druhou alkoholovou zkoušku?
02.03.2022 09:00 |

podobné články

Konečně v Ulici: Vanda vítá vyděšeného Evžena v negližé. A Evžen? Ten se tomu s Blankou od srdce zasměje

 
Kdo by to byl řekl, že to bude právě Vanda a její dychtivost po Evženovi, která nakonec svede Blanku s Evženem dohromady. Co více, Blanka s Evženem budou mít možnost se ve 4237. dílu společně od srdce zasmát na Vandin účet. Jak uvolňující po tom dlouhém čase napětí.
28.03.2022 07:00 |

podobné články

Ulice: Blanka dostane ultimátum. Buď se s Luďkem rozejde, nebo s ní Evžen nadobro končí

 
Blanka s Evženem prožili krásnou, ale zakázanou milostnou chvilku, která ani pro jednoho z nich neznamenala jen tak nějaký úlet. Odstartovala novou šanci pro jejich společný život. Všechno nyní záleží jen na Blance. Od Evžena dostane v 4199. dílu jasně na vybranou.
01.02.2022 07:00 |

podobné články

Ulice: Blanka se přizná ke vztahu s Evženem. Luděk ji za to a za slova odporu vůči němu fyzicky zneužije

 
Evžen se s Blankou nechce ani bavit. S hlubokou prosbou v očích se ho Blanka snaží alespoň na chvilku zdržet, když se náhodou potkají před domem. Evžen jí odsekne a pokračuje dál svou cestou. Nastartuje Blanku ke zcela nepromyšlenému kroku, který ji v 4204. dílu bude stát ženskou čest a hrdost.
08.02.2022 07:00 |

podobné články

Že by se odjezd z Ulice nekonal? Evžen si ho kvůli Blance sám zkomplikuje

 
Blanka s Evženem prožijí nádherný den. Bohužel na dlouhou dobu poslední. Evžen se chystá strávit v Austrálii i několik let, ale také se může vrátit za měsíc. To však teď neví ani on sám. Blanka se proto hodně snaží a ve 4286. dílu naplánuje dokonalé rozloučení.
05.06.2022 07:00 |

podobné články

Ulice: Blanka nebo Vanda, která se k distingovanému lékaři hodí víc?

 
Pomineme na chvilku skutečnost, že Luděk Blance ublížil způsobem, který je neodpustitelný. Kdyby však k takové situaci nedošlo a Luděk s Blankou by žili společně tak, jak tomu bylo, než se Blanka znovu sblížila s Evženem, mohli by tvořit harmonický pár? Nebo se vám k Luďkovi více hodí Vanda?
30.07.2022 05:15 |

podobné články

Herec Ondřej Studénka: Původně jsem chtěl být učitelem

 
Do seriálu Ulice před pár dny nastoupil jako Prokop Junek, posila učitelského sboru. Mezi nováčkem a jeho kolegyní Magdou přeskočí jiskra. Od počátku to však nebude mít jednoduché. Co má herec Ondřej Studénka (35), dvojnásobný tatínek, který aktuálně žije na Moravě, s rolí společného? A co ho pojí s básníkem Janem Skácelem?
14.11.2020 10:00 |

podobné články

Těšte se na Ulici: Blanka to natře Luďkovi a pohrozí mu, že ho zničí, jestli jí nepůjde z cesty

 
Blanka s Evženem měli jedinečnou možnost být konečně o samotě a vyjasnit si vše, co mezi nimi stálo. Naprosto ji však promarnili. Sotva zabrousili na Vandu, Luďka a na to, co Evžen řekl Blance jako poslední, pohádali se. Ve 4246. dílu dostanou další šanci.
10.04.2022 07:00 |

podobné články

Hejtman Půta o dramatech v krizovém štábu: Nejhorší byl minulý pátek, trnuli jsme, že to přeskočí do domovů důchodců. Co řekl Hamáčkovi, když mu ujely nervy?

 
ROZHOVOR Nejhorší chvíle při potýkání se s koronavirovou pandemií byla pro hejtmana Libereckého kraje Martina Půtu minulý pátek. „Kdy jsme začali připouštět, že nám to přeskočí do domovů důchodců a nebudeme to mít pod kontrolou. Přiznám se, že jsem na jednání, kde byla i paní Maláčová a pan Hamáček, možná trochu ztratil nervy. Říkal jsem, že jestli nezvládneme domovy důchodců, tak budeme na konci sčítat mrtvé jako v Itálii. I díky tomu se za poslední týden opatření hodně zaměřila tímto směrem.“ Vyzdvihuje, kolik obětavých dobrovolníků i firem se v této době objevilo. Svět po pandemii podle něj bude jiný. „Nejsem si úplně jistý, že bude lepší. Budeme si muset – jak to vypadá – všichni aspoň na nějakou dobu utáhnout opasky,“ je si vědom.
05.04.2020 00:05 |

podobné články

„Někomu přeskočí. Vezme to vážně.“ Rajchl odhalil pravé důvody soudu s Etzlerem

 
Předseda strany PRO a advokát zastupuje Jordanku Jiráskovou v jejím soudním sporu s novinářem Tomášem Etzlerem, který ji na sociálních sítích nazýval „prokremelskou svoločí“ a jinak naznačoval, že slouží Rusku. Tento spor je podle něho zásadní, protože vymezí hranice. „Kolaborant“ je podle něho už za hranou. „To je člověk, který spolupracuje s cizí mocí proti zájmům vlastního státu. Pokud někoho takto nazvete, musíte mít důkazy,“ uvádí. A varuje před podobnými výlevy, jaké předvedl Etzler: „Je jen otázkou času, než někomu lidově řečeno přeskočí, vezme to vážně a zaútočí.“ Komentoval ale také současnou politiku vládu, summit NATO a případné plány do eurovoleb.
12.07.2023 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Etzler (79 článků)

Ulice: Blanka měla Evžena za neomaleného a drzého údržbáře, teď mu nabízí společné bydlení

 
Pamatujete na jejich začátky? Jiskra mezi nimi přeskočila hned na první pohled. A jaká! Evžen měl Blanku za povrchní dámičku a Blanka Evžena za neotesaného hulváta. Dnes jsou tihle dva zamilovaní až po uši. I Šimon je zamilovaný. Bohužel nešťastně. A k tomu má ještě trápení ve škole.
11.09.2022 07:15 |

podobné články

Seriál Ulice: Blanka a alkohol – kdo z nich tento boj vyhraje?

 
Linda Rybová, krásná herečka, která ztvárňuje roli Blanky. Zubařka, která se před určitou dobou do Ulice přistěhovala se svými dvěma dětmi. Sblížila se s Evženem, vyléčeným alkoholikem, se kterým dohromady sdílí byt. Bohužel se ale na scéně objeví alkohol, který u všech postav zamíchá kartami, hlavně tedy u Blanky. Kdo v tomto souboji zvítězí?
20.02.2021 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (190 článků)

V úterní Ulici si Evžen bude dělat starosti s Rosťou a Blanka s Evženem. Rozdílné názory povedou k hádce

 
Anonymní alkoholici se jevili jako dobrá věc, minimálně pro Evžena. Blanka o tom byla přesvědčená, vlastně ho v podstatě nabádala, aby tomu dal šanci. Ale teď, když se Evžen začal zajímat o problémy dalších účastníků, už si tak jistá není.
12.02.2024 07:15 |

podobné články

Dočkáte se v Ulici: Promění Blanka s Evženem chvilku o samotě konečně v něco víc?

 
Blanka se nejprve zdá být v pátek večer odkázána sama na sebe. Nakonec přemluví Veroniku, aby s ní šla do kina. Později se u ní doma dokonce ukáže Evžen. Jak k tomu ve 4245. dílu dojde? A bude se konat romantika?
07.04.2022 07:00 |

podobné články