Článek

Ulice: První láska Kristýny Volákové, Filip Maléř

 
Kristýna Voláková (herečka Sára Korbelová) aktuálně v Ulici neprožívá své nejrůžovější období. Rozešel se s ní Denis, který ji jednoduše vyměnil za jiný model a trpí záchvaty paniky. A zatímco Kristýna neúnavně pátrá po okamžiku, kdy se to mezi nimi pokazilo, a co vlastně odstartovala její panické ataky, my můžeme zavzpomínat na její první lásku – Filipa Maléře.
24.02.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Denis Denis (43 článků)
Podobné články

Ulice: První setkání s terapeutkou Julií Papežovou

 
V nejnovějších dílech se Ulice zaměřuje mj. na duševní zdraví mladých lidí, a to nejen prostřednictvím příběhu Kristýny Volákové (Sára Korbelová), ale také skrze nesnáze Žofie Duškové (Kateřina Ujfaluši). Do života Kristýny teď vstoupila terapeutka Julie v podání Jitky Schneiderové.
07.02.2023 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (406 článků) , Jitka Papežová (2 články) , Julie Julie (188 článků)

Ulice otevírá další velké téma: Co vězí za kolapsem Kristýny Volákové?

 
Po alkoholismu, znásilnění, šikaně ve školách a mobilních hospicech přináší Ulice další velké téma, nepříliš příjemné, ale důležité – duševní onemocnění, konkrétně úzkostné poruchy. V rámci kampaně chce spolupracovat s odborníky a poukázat na úskalí panické ataky, s níž se potýká Kristýna Voláková.
16.01.2023 14:05 |

podobné články

Filip Maléř z Ulice si zahrál v seriálu Chlap

 
Ačkoli se seriál Chlap teprve rozjíždí, pro každý dosavadní díl se zdá typické řešení nového záhadného případu, jemuž obvykle přijde na kloub bývalý primář Ondřej Frank. Nejinak tomu bylo ve druhém díle nazvaném Selfie, kde si pacienta zahrál Marek Salvet známý jako Filip Maléř z Ulice.
28.03.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Salvet (5 článků) , Frank Filip (1 článek)

Dnes se v Ulici objeví nová postava, Martina se vrátí z Itálie a Šimon schytá facku

 
Do Ulice dnes zavítá nová postava – terapeutka Kristýny Volákové. Jestli jí ale dokáže pomoct s panickou atakou, se teprve ukáže. Martina se nastěhuje ke Kateřině a Šimon se rozhodne ignorovat domluvu s mámou. Nemá ani dost slušnosti, aby se za to omluvil. Konečně tak sklidí, co zasel…
06.02.2023 00:00 |

podobné články

Nevěra v Ulici: 3 důvody, proč je Maléř chronický sukničkář

 
V nekonečném seriálu Ulice se v poslední době dějí věci. Tou nejzásadnější je úlet otce rodiny se servírkou z vedlejší hospody. Martin Maléř je pohledný chlap a jistě se líbí spoustě žen. Jeho jediný problém je, že je ženatý a má dvě děti. Navíc je jeho manželka Veronika půvabná ženská. Proč je Maléř typickým příkladem chronického nevěrníka? Tady jsou 3 důvody!
29.10.2018 19:15 |

podobné články

LÁSKA POD LUPOU: Nejvíc bolela smrt dcery, přiznali manželé Davidovi

 
Poprvé se viděli v roce 1984, když oba slavili velké úspěchy ve svých kariérách. Ani jeden o druhém paradoxně nikdy předtím neslyšel. Michal a Marcela Davidovi to přiznali v Lásce pod lupou, kde každý zvlášť odpovídá na stejné otázky. Za nejtěžší okamžik považují smrt desetileté dcery Michaely. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: 22 let a nahota. Kynychová s manželem se představují LÁSKA POD LUPOU: Nejtěžší byly dva potraty, říkají Saudek a Hodková LÁSKA POD LUPOU: Miluju večerní ňuchňání, říká o vztahu Doubravová LÁSKA POD LUPOU: Nechtěl si mě vzít, říká herečka Filippi o manželovi LÁSKA POD LUPOU: Dostává mě její tajná piha, říká Kříž o přítelkyni LÁSKA POD LUPOU: Spojují nás vášně, říkají Emma Smetana a Jordan Haj
10.06.2013 00:55 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (172 článků) , Emma Smetana (636 článků) , Michal David (1632 článků) , Marcel Kříž (1 článek) , Michaela Tomešová (204 článků) , David Jordan (2 články)

Tři ostřílení chlapi z Ulice, kterým nevěra není cizí: Divočák Bedřich, mlsný Hejl a labužník Maléř

 
V nekonečném seriálu Ulice se to hemží nevěrníky, kteří mají slabost pro ženské a nenechají jednou sukni v klidu. Mezi ty největší patří jednoznačně Bedřich Liška, který zkoušel trpělivost Aničky tak dlouho, až ho poslala k šípku. Další v řadě je ostřílený Jarda Hejl, který se už podruhé zamiloval do mladičké krásky. A v neposlední řadě se k nevěrným pánům řadí i Martin Maléř, který poměrně nedávno opustil svoji rodinu kvůli číšnici Šárce.
09.04.2020 18:11 |

podobné články

Osobnosti: Bedřich Liška (32 článků)

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Koho z Ulice svedl alkohol na scestí?

 
Démon alkohol se nevyhnul ani postavám v Ulici. Pamatujete si, koho svedl na scestí? Úplně na začátku s ním bojoval Petr Boháč (herec Pavel Kříž), který se tímto způsobem snažil vyrovnat se životním zklamáním. Později alkoholu propadla Libuška Nekonečná (herečka Zuzana Vejvodová). Alkohol vstoupil i do života Evžena Šmída a Blanky Volákové.
27.06.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Boháč (14 článků)

LÁSKA POD LUPOU: Už máme byt i psa, říká Veronika Stýblová ze SuperStar

 
Devatenáctiletá Veronika Stýblová, která byla výrazným hlasem poslední SuperStar, je čtyři měsíce šťastně zadaná. S partnerem, který je o šest let starší a kterého poznala v gay baru, už dokonce bydlí. V Lásce pod lupou dostali stejné otázky, každý ale odpovídal zvlášť. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: Poprvé žárlím, říká pěvkyně Kalivodová o nové lásce LÁSKA POD LUPOU: Dům, děti a rybičky, plánují mladí manželé Hejdovi LÁSKA POD LUPOU: Přebral jsem ji kamarádovi, řekl o Šípkové její muž LÁSKA POD LUPOU: Ondráčková se odhalila i s přítelem a přiznala svatbu LÁSKA POD LUPOU: Nejvíc bolela smrt dcery, přiznali manželé Davidovi
22.08.2009 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Ricky Martin (111 článků) , Veronika Stýblová (106 článků) , David Kalivoda (5 článků)

LÁSKA POD LUPOU: Plnoletý Bendig odhodil stud i se sexy přítelkyní

 
Letos na Valentýna oslavil zpěvák Jan Bendig osmnáctiny. Do plnoletosti ale vcházel zamilovaný až po uši. Jeho vyvolenou je vrstevnice Miroslava Pikolová. Jak moc se milují a znají, odhalil videorozhovor iDNES.cz. Stejné otázky jsme jim pokládali zvlášť. Rozhovor doprovázejí svůdné fotky Lenky Hatašové. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: Vezmeš si mě? zašeptal Řepka Erbové u stromku LÁSKA POD LUPOU: Vojtkovi pózovali bez kabátu, ale s vášní v srdci LÁSKA POD LUPOU: Gavriely a Tran se poprvé odhalili fyzicky i duševně LÁSKA POD LUPOU: Válková se odhalila i s partnerem, fotky chce na zeď LÁSKA POD LUPOU: Podhůrský s mladší partnerkou odhalili nejen těla
06.03.2012 01:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (343 článků)

LÁSKA POD LUPOU: Nejtěžší byly dva potraty, říkají Saudek a Hodková

 
Uznávaný fotograf Jan Saudek a novinářka Pavla Hodková tvoří pár dlouhých osm let. Brzy jej zřejmě zpečetí svatbou, kterou si slíbili i před kamerou iDNES.cz. V Lásce pod lupou otevřeně promluvili o všem, co jejich soužití přineslo. Mimo jiné dva potraty, ale i dvě zdravé děti. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: Miluju večerní ňuchňání, říká o vztahu Doubravová LÁSKA POD LUPOU: Nechtěl si mě vzít, říká herečka Filippi o manželovi LÁSKA POD LUPOU: Dostává mě její tajná piha, říká Kříž o přítelkyni LÁSKA POD LUPOU: Spojují nás vášně, říkají Emma Smetana a Jordan Haj LÁSKA POD LUPOU: Večeře a rovnou pusa, vzpomínají Vondráčková a Michal
14.05.2013 03:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Saudek (376 článků) , Pavla Hodková (33 článků) , Jordan Haj (172 článků) , Emma Smetana (636 článků) , Pavel Kříž (251 článků)

LÁSKA POD LUPOU: Poprvé žárlím, říká pěvkyně Kalivodová o nové lásce

 
Operní pěvkyně Andrea Kalivodová je žena, která miluje celým srdcem. A ne jinak je tomu prý i ve vztahu s podnikatelem Radkem Tögelem, se kterým randí teprve krátce. V Lásce pod lupou se odhalili nejen fyzicky, ale i duševně. Na stejné otázky odpovídali zvlášť. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: Dům, děti a rybičky, plánují mladí manželé Hejdovi LÁSKA POD LUPOU: Přebral jsem ji kamarádovi, řekl o Šípkové její muž LÁSKA POD LUPOU: Ondráčková se odhalila i s přítelem a přiznala svatbu LÁSKA POD LUPOU: Nejvíc bolela smrt dcery, přiznali manželé Davidovi LÁSKA POD LUPOU: 22 let a nahota. Kynychová s manželem se představují
03.09.2013 01:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kalivodová (235 článků) , David Kalivoda (5 článků)

Nová DVD: Líbánky, Láska na inzerát, Láska přes internet, Láska s výstrahou

 
Tento týden vychází film Líbánky Jana Hřebejka, který reprezentoval českou kinematografii na MFF Karlovy Vary. Blížící se Valentýn je příležitostí podívat se na filmy Láska na inzerát, Láska přes internet a Láska s výstrahou. A až té lásky bude dost, můžete si dát akční krimikomedii 2 zbraně.
04.02.2014 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (527 článků)

Troška nemá s kritiky slitování, začne natáčet další Babovřesky

 
V jihočeském Pištíně se 24. května ozve první klapka pokračování nejúspěšnější komedie desetiletí Babovřesky. Podle producentky Dany Volákové tak režisér a scenárista Zdeněk Troška splnil slib, který dal při únorové premiéře svého snímku. Že totiž do roka a do dne začne natáčet "dvojku".
14.05.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Troška (536 článků) , Dana Voláková (2 články)

Šárka z Ulice ztrácí nervy a půvab: Proutník Martin Maléř vesele pečuje o bývalku Veroniku

 
Veronika Maléřová prodělala vážnou operaci a celá její rodina o ni měla velký strach. Chvíli to dokonce s Veronikou nevypadalo vůbec dobře. Ještě stále Veroničin manžel Martin Maléř si její vážný stav dává za vinu. Vykašlal se na celou svoji rodinu, utekl za milenkou Šárkou a toto je výsledek. Proto se nyní ze všech sil snaží nemocné Veronice pomáhat. To se ale nelíbí číšnici Šárce, která pomalu ztrácí nervy.
19.02.2020 18:31 |

podobné články

Zásadní prozření v Ulici: Nevěrník Maléř balancuje na tenkém ledě mezi manželkou a milenkou

 
Už začalo pomalu vypadat, že trojúhelník mezi Martinem Maléřem, Veronikou Maléřovou a číšnicí Šárkou je u konce. Na nové díly nekonečného seriálu Ulice se mohou diváci těšit v polovině srpna a dočkají se spousty zvratů. Rozina Maléřová do toho praštila s Victorem a stačila jedna svatba a Martin Maléř si po boku své stále ještě ženy Veroniky Maléřové začíná uvědomovat spoustu věcí. Milenka a nová přítelkyně Šárka možná od vztahu s Maléřem očekávala něco jiného. Jak tohle nakonec dopadne?
05.08.2020 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Victor Victor (24 článků)

Vyostřené chvíle v Ulici: Eutanazie, mlsný násilník a nevěrník Maléř, kterému Šárka nasadila parohy

 
V nekonečném seriálu Ulice začíná jít do tuhého, a to na všech frontách. Zdena, která trpí alzheimerem, se dobrovolně rozhodla, že podstoupí eutanazii. Tento fakt ale nemůže přijmout její dcera Magda, která se snaží své matce v tomto kroku jakkoliv zabránit. Ve velmi vyhrocené situaci se nachází i nevěrník Martin Maléř, kterému se pomalu, ale jistě začíná bortit vztah s číšnicí Šárkou. Jednoduché to nebude mít ani Jana, která bude muset zatnout všechny zuby a tváří v tvář stanout před člověkem, který se ji několikrát pokusil znásilnit.
06.10.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Maléř (3 články)

Kruté prozření v Ulici: Nevěrník Martin Maléř dostal kopačky od Šárky, může za to statný detektiv

 
V nekonečném seriálu Ulice začíná být pořádné dusno. Martin Maléř kvůli blonďaté servírce Šárce překopal celý svůj život. Rozvedl se, opustil krásnou ženu Veroniku a to vše jenom proto, aby začal nový život po boku Šárky. Ta mu ale nyní zasadila kudlu do zad. Nejdříve se s ním rozešla s tím, že v tom rozhodně není nikdo třetí. Martin se ale od svého syna Filipa dozví, že se možná Šárka tak trochu zakoukala do pohledného detektiva.
12.10.2020 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Filip (55 článků)