Článek

Ulice: Prokop míří do Portugalska i bez urýpané Magdy. Důležitý závěr však neudělá jen on

 
Vydrží Magdě s Prokopem jejich bouřlivý vztah? Jen co se objeví první překážka, nejsou schopni se jeden druhému přizpůsobit a najít kompromis. Štěpánek zase přijde Karlu psychicky trýznit ve 4299. dílu až k ní domů.
22.06.2022 05:00 |

podobné články

Podobné články

Ulice: Prokop stráví noc u Magdy a prozradí jí zásadní tajemství

 
Profesoři si v 4180. dílu krátí dlouhou chvíli na lyžařském výcviku, a tak Prokop navštíví Magdu na jejím pokoji, aby jí zvedl náladu.
05.01.2022 07:00 |

podobné články

Seriál Ulice posiluje tajemný hezoun Prokop: Hlavu zamotá barvoslepé Magdě

 
Nadcházející týden v seriálu Ulice startují zbrusu nové příběhy a diváci se mohou těšit na hvězdné stálice, ale i nové herečky a herce. Prvního z nich poznají diváci už příští čtvrtek, kdy dojde k nečekanému seznámení Prokopa v podání Ondřeje Studénky (35) a Magdy v podání Veroniky Čermák Mackové (26).
30.10.2020 17:31 |

podobné články

Jak dopadne vztah Magdy a Prokopa?

 
Je to už nějaký ten týden, co se Mirek dozvěděl o podrazu svých nejbližších a z dění Ulice se vypařil. Teď konečně mají Magda s Prokopem prostor být spolu. Jenže to, co bylo předtím tolik lákavé, má teď nepříjemný pach zrady a viny. Jak dopadne vztah Magdy a Prokopa?
24.05.2022 13:45 |

podobné články

Bratr Magdy Reifové z Kouzelné školky: Živoří v ruině, měsíčně má jen 4600 Kč!

 
V ruině bez vody žije nevlastní bratr moderátorky dětských pořadů Magdy Reifové (51) Ondřej Reif (40). Přežívá jen na invalidním důchodu a nemá ani na uhlí!
10.08.2015 21:00 |

podobné články

Zeman byl vždycky těžký egocentrik, baží po moci. Ten sám z Hradu neodejde. Prezidentův poločas rozebírá rocker Michal Prokop, který jej zná už od devadesátých let

 
POLOČAS MILOŠE ZEMANA „Miloš Zeman to s lidmi umí. Je to bezpochyby muž s velkým politickým talentem, který ví, koho a kdy má oslovit, ale já jej nevolil,“ tvrdí rocker, moderátor, překladatel a také bývalý politik Michal Prokop. Na Zemanovi mu totiž vadí jeho mimořádná ambicióznost, těžký egocentrismus a také populismus. Prokop se však v rozhovoru ParlamentníchListů.cz vyjádřil i k tématu uprchlické krize.
28.08.2015 17:51 |

podobné články

Osobnosti: Michal Prokop (98 článků) , Michal Prokop (98 článků)

Zpěvák Michal Prokop varuje před vývojem Západu: My ten svět uděláme lepší, i kdybyste nechtěli

 
Muzikant a bývalý politik Michal Prokop se hrozí, kam směřuje vývoj západních demokracií. „Totální netolerance a představa, že ten svět musí být za každou cenu lepší. A my ho uděláme – i kdybyste nechtěli,“ říká Prokop, kterému na české politické scéně vadí současná politická kultura. Politika podle něj totiž už není o ideálech a snaze zlepšit stát, je to jen boj o moc.
13.09.2021 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Prokop (98 článků) , Michal Prokop (98 článků)

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

V Ulici hazarduje mateřská touha se životem. Kvůli čemu chce Gábina odložit pro ni tak důležitou operaci?

 
Gábina se rozhoduje o zásadním kroku pro její další možné těhotenství. Mirkovi zase vrtá hlavou náhlý nápad Magdy uspořádat svatbu co nejdříve a úplně bez lidí. Snaží se z Magdy vypáčit proč, ale Magda mlčí. Mirek proto půjde ve 4232. dílu za Prokopem, aby se dozvěděl více.
21.03.2022 06:30 |

podobné články

Ulice: Skyler musí mít všechno. Ukradne si i Frantu? A co Magda? Ta by také měla ráda všechno podle sebe

 
Bára měla asi správné tušení, když Skyler nemohla přijít na chuť. Pochopila však, že sokyni je nejlepší držet si blízko u sebe. Když se totiž Bára ve 4298. dílu vzdálí, Skyler motá Frantovi hlavu. Hrdličky v podobě Prokopa a Magdy se znovu hádají. Měl Mirek pravdu, že Prokop vztah s Magdou nedá?
21.06.2022 07:00 |

podobné články

Dcery Milana Lasici a Magdy Vášáryové: Takhle dnes vypadají Hana a Žofia

 
Zesnulý Milan Lasica (†81) po sobě zanechal dvě dcery, krásnou Hanku a Žofii. Plody lásky hereckých legend Milana Lasici a Magdy Vášáryové (72) však v hereckých šlépějích rodičů nepokračovaly, každá z dívek se rozhodla kráčet vlastní cestou. Jednu lákaly knihy, druhou podnikání.
23.07.2021 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Magda Vášáryová (153 článků) , Milan Lasica (197 článků)

Šéfka "bělošské poroty" Meryl Streep stylově odpálkovala novináře!

 
Herečka Meryl Streep se nenechá vyvést z míry ani těmi nejdotěrnějšími novináři. Po kontroverzní debatě o nominacích na Oscary, v nichž mezi herci chybí lidé negroidní a asijské rasy, tak na ni zaútočili jako na šéfku poroty Mezinárodního filmového festivalu Berlinale. Porota je totiž tvořena jen bělochy. Ale hollywoodská hvězda má jasno. Urýpané novináře odpálkovala prohlášením: „My všichni jsme Afričani.“
15.02.2016 10:05 |

podobné články

Michal Prokop v Trutnově poprvé zahrál písně z chystaného alba

 
Také písně z chystaného alba Sto roků na cestách představil při svém čtvrtečním vystoupení na 25. ročníku festivalu Open Air Trutnov Michal Prokop. V zaplněném areálu vedle osvědčených hitů zazněly také novinky Sto roků samoty a Zatmění. Šestašedesátiletý Prokop chystá nové studiové album po šesti letech. Finální práce na něm právě vrcholí.
17.08.2012 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal Prokop (98 článků) , Michal Prokop (98 článků)

Hudebník Michal Prokop: Můj život nebyl a není jednoduchý

 
Michal Prokop je český rockový zpěvák a hudebník známý především pro své účinkování v kapele Framus Five. Je držitelem mnoha ocenění, několika platinových a zlatých desek a je dvojnásobným členem Beatové síně slávy Radia Beat (2007, 2017). V roce 2018 vstoupil do Síně slávy české populární hudby v rámci ceremoniálu Cen Anděl. Na podzim představí Česká televize dokument s názvem Michal Prokop Až si pro mě přijdou…, který režíroval Jiří Vondrák.
12.08.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal Prokop (98 článků) , Michal Prokop (98 článků)

V 70. letech jsem dělal „béčko“. Michal Prokop upřímně v TV dokumentu

 
Zpěvák, moderátor a bývalý politik Michal Prokop se stal tématem dokumentárního filmu Jiřího Vondráka Michal Prokop Až si pro mě přijdou.
05.11.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Prokop (98 článků) , Michal Prokop (98 článků)

Člen Berdychova gangu Jaroslav Prokop: Nejsem gangster! řekl u soudu. Stráví 11,5 roku ve vězení?

 
Státní zástupce navrhl ve čtvrteční závěrečné řeči 11,5 roku vězení pro Jaromíra Prokopa, posledního neodsouzeného člena takzvaného Berdychova gangu. Je to o dva roky méně, než kolik Prokop dostal od českých soudů v době, kdy se skrýval v USA. Mezitím se totiž v jeho prospěch změnily sazby v trestním zákoníku. Prokop se ke čtyřem loupežím z 90. let přiznal, odmítl ale tvrzení spolupachatelů, že přepadení vymyslel a zorganizoval.
14.10.2021 17:00 |

podobné články

Expert: Neočkovaní do restaurací stejně moc nechodí. Česko je zranitelné

 
Sociolog Daniel Prokop tvrdí, že místo restriktivního tlaku na neočkované by bylo lepší znovu zapojit očkované lidi do testování na pracovišti a do chytré karantény. „Očkovaní se nesmějí vynechávat z té chytré karantény, to není racionální a ti neočkovaní to pak vnímají jako diskriminační tlak a vzniká polarizace společnosti,“ říká Prokop. Právě současná diskriminace neočkovaných je podle něj horší, než případné povinné očkování. „To by bylo možná méně kontroverzní,“ míní Prokop.
22.11.2021 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Daniel (818 článků) , Daniel Daniel (818 článků) , Daniel Daniel (818 článků) , Daniel Daniel (461 článků) , Daniel Daniel (818 článků) , Daniel Daniel (818 článků) , Daniel Daniel (818 článků) , Daniel Daniel (818 článků)

Prokop ztrácí sebekontrolu, Mirek ho zpovídá a Magda se zatím třese doma. Povedený milostný trojúhelník v Ulici

 
Milovat Magdu je jako jezdit na horské dráze. Své o tom ví i Prokop, který by ji rád měl pro sebe i navzdory jeho přátelství s Mirkem, ale Magda není schopná se rozhoupat a rozhodnout se pro jednoho z nich. Prokop na ni ve 4241. dílu zatlačí.
03.04.2022 07:00 |

podobné články

Zdrcená máma Magdy (†27), která záhadně zemřela v Egyptě: Jela si odpočinout, vrátila se nám v urně

 
Měla krásnou, milující a šikovnou dceru, teď jí zůstaly jen vzpomínky a bolest. Maminka sedmadvacetileté Magdy Zuk, která za podivných okolností zemřela během dovolené v Egyptě, nedokáže pochopit, co za tragédií stojí.
20.05.2017 05:25 |

podobné články

Vrátí se Mirek ještě někdy do života Magdy?

 
Místo svatby přišel rozchod. Mirek se teď musí cítit jako pořádný hlupák. Zatímco fyzicky byla s ním, v myšlenkách byla Magda s Prokopem, s jeho dobrým kamarádem. Určitě o nich vědělo i širší okolí. Jen Mirek byl do Magdy natolik zamilovaný, že ohleduplně přecházel její časté změny nálad a pocity nejistoty.
05.06.2022 13:45 |

podobné články