Článek

Ulice: Nevěstě i hostům to na svatbě ohromně slušelo. Stojí za tím nemalé úsilí kostymérek a maskérek

 
Ono se řekne učesat a nalíčit nevěstu, vždyť co na tom může být složité… Ale musíte si uvědomit, že při natáčení Gábininy svatby bylo třeba daný proces opakovat každý den nejen u nevěsty, ale u dalších dvaatřiceti herců, aby bylo vše naprosto perfektní a aby jednotlivé záběry plynule navazovaly.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Podobné články

Moderátor České televize v živém vstupu čelil útoku nic netušících maskérek

 
Diváci České televize se v úterý odpoledne zřejmě nestačili divit. Pokud totiž po 14. hodině sledovali zpravodajský kanál televize, mohli spatřit moderátora Davida Borka, jak jej v živém vstupu usilovně upravuje dvojice maskérek.
13.11.2012 22:20 |

podobné články

Nevěstě Monice »ruply« šaty: Neměla jsem zvedat ruce!

 
Šaty každá nevěsta volí dlouho a pečlivě. A ty, které si vybrala Monika Babišová, vyrazily hostům dech. Jenže… jak se nakláněla k hostům, kteří jí gratulovali a objímali ji, stala se nehoda, která i díky bohatému dekoltu mohla dopadnout všelijak.
30.07.2017 17:15 |

podobné články

Vysmátou a bez péče maskérek, které z ní dělají Moniku Farskou, byste herečku z Ulice možná ani nepoznali

 
Televizní diváci ji znají z nekonečného seriálu Ulice, ve kterém účinkuje již od prvních dílů, jako Moniku Farskou. A ačkoli jí natáčení seriálu zabírá spoustu času, Anna Fixová je i divadelní herečkou.
13.03.2016 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Anna Fixová (22 článků) , Monika Farská (21 článků)

Jejda! Karel Gott na svatbě Agáty Prachařové poprvé předvedl nevkus a promluvil o své další svatbě

 
Páteční církevní dodatek první svatby Agáty Prachařové  (28) (ta si prvně vzala Prachaře spontánně v lázních , a aby uklidnila naštvané příbuzenstvo, uspořádala pro ně veselici před farářem) ukázal překvapivou změnu. Za všech okolností vždy bezvadně oblečený Karel Gott  (73) s manželkou byli totiž kvůli svému oblečení neoficiálně vyhlášeni nejhůře oblečenými hosty veselky . Podívejte se na to, jak mu to (ne)slušelo, co řekl o svatbě Agáty, o svatbě své a co prozradila matka Jakuba Prachaře  (29) Dana Batulková nebo nevlastní otec Agáty Martin Stropnický!
25.05.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6842 článků) , Jakub Prachař (1460 článků) , Agáta Hanychová (3971 článků) , Martin Stropnický (1951 článků) , Dana Batulková (331 článků)

Štramáci David Beckham a George Clooney rozdělili svět: Kterému z nich to slušelo více?

 
Je pravdou, že sobotní den patřil hlavně nevěstě Meghan Markle (36) a ženichovi princi Harrymu (33). Lidé ale nehodnotili jenom je, ale posvítili si také na hosty. Mezi nejdiskutovanější patřily samozřejmě hollywoodské hvězdy George Clooney (57) a David Beckham (43). Kterému z elegánů to slušelo více? Na tom se nemohou lidé shodnout.
21.05.2018 14:55 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (826 článků) , David Beckham (1142 článků) , Meghan Markle (987 článků)

Majk Spirit si vzal svou Marii: Těhotné nevěstě to v bílém slušelo, velká svatba ale ještě přijde

 
Krásný den prožili slovenský rapper Majk Spirit (35) s jeho milovanou Marií, když se rozhodli pro venkovní malou svatbu. Nevěsta má sice krátce před porodem, ale v bílých upnutých šatech jí to opravdu moc slušelo. Známý rapper prozradil, že se však chystá mnohem větší paráda...
22.07.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (117 článků)

Vypadala nádherně: Podívejte se, jak to dceři Petra Jandy Elišce slušelo ve svatebním

 
Zpěvák Petr Janda  (78) v sobotu provdal svou dceru Elišku. Svatba se konala na Vysočině za přítomnosti asi sedmdesáti hostů. Podívejte se, jak to nevěstě a ženichovi slušelo.
03.08.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (885 článků) , Petr Janda (885 článků) , Petr Janda (427 článků)

Zdají se vám sny o svatbě? Podívejte se na jejich význam, budete překvapeni

 
Sny o svatbě se mohou objevit i tehdy, kdy vůbec nic takového neplánujete. Možná se vám zdálo o vaší vlastní svatbě, svatbě někoho jiného nebo se ve vašem snu jen objevily jen svatební šaty či prstýnky. Znamená to opravdu, že tajně toužíte po svatbě?
10.04.2021 16:10 |

podobné články

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Těhotná dcera Nálepkové Pepina se vdala: Takhle to slušelo novomanželům na svatbě v kostele

 
Dcera herečky Světlany Nálepkové a jejího bývalého kolegy z kdysi populárního seskupení Mimtrio Michala Nesvadby se dnes těsně před polednem vdala. Bylo to tak tak, aby nevěstě nebylo vidět ve svatebních šatech těhotenské bříško.
10.08.2013 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Nálepková (237 článků) , Michal Nesvadba (72 článků)

Fotbalista Patrik Schick se oženil: Podívejte se, jak to slušelo jeho krásné nevěstě

 
Už i hvězdný fotbalista Patrik Schick je v chomoutu. Oženil se jedenáct měsíců po své sestře, půvabné modelce Kristýně , která s manželem na sobotní svatbě také nechyběla a podělila se o snímky, jak to na veselce, která se konala na zámku, vypadalo.
20.07.2020 09:15 |

podobné články

Po 17 letech manželství vzpomínala na veselku: Takto to Lucii Benešové slušelo jako nevěstě na svatbě s Tomášem Matonohou

 
Herečka Lucie Benešová  (46) zavzpomínala na svou veselku s Tomášem Matonohou  (50) . Kupodivu si po 17 letech manželství vůbec nepamatuje, kdy se přesně konala. Pochlubila se ale archivním snímkem, kde zářila v bílých svatebních šatech.
27.04.2021 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Matonoha (210 článků) , Lucie Benešová (260 článků)

Šok. Hrozí naprostý kolaps, překvapil známý psycholog

 
Psycholog Jiří Brančík je šokován myšlenkou nepodmíněného základního přijmu. Všem zastáncům tohoto nápadu připomněl, že lidé odnepaměti museli vyvinout nemalé úsilí, aby přežili. Právě tato snaha byla rozvojem mozkové kapacity lidstva. Základní nepodmíněný příjem toto tvořivé úsilí může utlumit. Celou společnost může dokonce přivést k hrozivému kolapsu. Dobře se to prý ukazuje na neziskových organizacích placených státem.
20.09.2016 07:20 |

podobné články

Nevěstě začaly kontrakce, svatba se přesunula na porodní sál

 
Svatbu přímo na porodním sále v sobotu 15. října zažila olomoucká porodnice. Těhotné nevěstě začaly kontrakce a hrozilo, že by dítě přišlo na svět předčasně. Příbuzní se dohodli s oddávajícím a s personálem Porodnicko-gynekologické kliniky FN Olomouc a přemístili obřad z radnice do porodnice.
15.10.2011 18:05 |

podobné články

Exmilenec Mašlíkové krasavec Vojnar se bude ženit. Nevěstě půjde za družičku travestita

 
Bývalý přítel Hany Mašlíkové  (29) Petr Vojnar (35) se rozhodl usadit. „O Vánocích jsem ji i rodiče své přítelkyně požádal o ruku,“ přiznal nám moderátor VIP zpráv a zábavné show Nikdo není dokonalý. Svatbu plánuje patrně v létě, nejdéle však do roka a do dne. Za družičku jeho nevěstě, krásné modelce Petře Frantové půjde travestita Naděžda Krupská.
22.01.2012 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (178 článků) , Hana Mašlíková (577 článků) , Petra Frantová (11 článků) , Naděžda Krupská (41 článků)

Ženich z Klatov, který utekl od oltáře: NE řekl těhotné nevěstě!

 
Svatba v Klatovech 16. července připomínala spíše tu z amerického filmu. Ženich (25) to nechal dojít až tak daleko, že řekl nevěstě (24) NE až u oltáře. Té zůstaly jen oči pro pláč a on prostě z obřadní síně utekl. Nikdo nemohl pochopit, proč to udělal. Teď vypluly na povrch další šokující informace. Nevěsta byla dokonce těhotná!
15.08.2016 10:25 |

podobné články

Nedostali jste se na střední školu? Nevěšte hlavu a zkuste druhé kolo!

 
Neměl váš potomek u přijímaček na střední školu štěstí? Nevěšte hlavu! Šanci ještě má nyní v květnu a v červnu, kdy se může zúčastnit druhého, třetího či čtvrtého kola přijímacího řízení a na některé školy dokonce nedělají ani přijímací zkoušky!
19.05.2017 08:10 |

podobné články

To je úlet! Zlata Adamovská jako namyšlená seriálová stařena

 
Jedna z největších seriálových hvězd současnosti Zlata Adamovské  (53) si během své kariéry musela zvyknout na různé způsoby řádění scénáristů, kostymérek a maskérů. Role Scarlett Francové, namyšlené manželky komunistického funkcionáře v seriálu Vyprávěj, je ale asi hodně i na ni. Podívejte se do fotogalerie, jak se kvůli postavě musela změnit v maloměšťáckou paničku. Kostýmek s kloboučkem jí přidal minimálně patnáct let navíc.
15.03.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (543 článků)

Matt Damon odkoupil od Mareše kožichy. Teď v nich dělá parádu v Hollywoodu!

 
Jako by se "Matt Damon":http://www.extra.cz/hledat?q=damon (43) chystal rozjet kariéru moderátora a za vzor si k tomu vzal Leoše Mareše. A ono ne. V Hollywoodu se teď jen natáčí film Pod svícnem s Mattem a "Michaelem Douglasem":http://www.extra.cz/tema/michael-douglas (68) v hlavních rolích a oba pánové vyfasovali od kostymérek dost úchylné oblečky.
17.06.2013 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Matt Damon (185 článků) , Leoš Mareš (3490 článků)