Článek

Ulice: Návrat Eddieho byl mnoho povyku pro nic. Ve 20. sezóně spolu Eddie a Magda něco plánují

 
Návrat Eddieho do Ulice vyhlížely mnohé divačky celé ty roky od jeho odjezdu do Barcelony. Devatenáctá sezóna byla zásadní v tom, že se v seriálu konečně zase objevil, ale asi jsme od toho čekali víc. Sympaťák Rambousek ani nemá vlastní dějovou linku a s Magdou se dohromady nedal – zatím.
06.07.2024 07:15 |

podobné články

Podobné články

Modelky musí mít hroší kůži, říká nejstarší dcera Eddieho Murphyho

 
Třiadvacetiletá Bria Murphyová se ve světě modelingu pohybuje už několik let. Jednou chce být supermodelkou a andílkem Victoria's Secret. V televizi přiznala, že život modelky není úplně snadný. Další články k tématu: Dcera Eddieho Murphyho bude tváří vlasové kosmetiky Eddie Murphy se překonává, s australskou modelkou už je přes půl roku Kariéra Eddieho Murphyho je v troskách. Je nejpřeplácenějším hercem Eddie Murphy představil novou přítelkyni, je o 23 let mladší
13.06.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Eddie Murphy (84 článků)

Eddie Murphy se překonává, s australskou modelkou už je přes půl roku

 
Proutník Eddie Murphy se po krátkém vztahu s rozhlasovou a televizní moderátorkou Rocsi Diazovou zřejmě zamiloval. Už osm měsíců randí s blonďatou modelkou Paige Butcherovou a zatímco s jinými už se tou dobou rozcházel, s Paige se stále vodí za ruku. Další články k tématu: Eddie Murphy představil novou přítelkyni, je o 23 let mladší Kariéra Eddieho Murphyho je v troskách. Je nejpřeplácenějším hercem Dcera Eddieho Murphyho bude tváří vlasové kosmetiky
13.05.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Eddie Murphy (84 článků)

Eddie –⁠ od pěstitele trávy po velkého milovníka žen z Ulice

 
Jednou z postav, která v Ulici prošla nevídanou proměnou osobnosti i vzhledu, je Eddie Rambousek v podání herce Jiřího Panznera. Aktuálně se sice Eddie už v Ulici nevyskytuje, avšak diváci si jej doteď mohou pamatovat rozcuchaného a s baloňákem. Eddie měl jednu dobu velmi blízko k Markétě v podání herečky Bereniky Kohoutové a také k Adrianě, s níž jednu dobu žil. Životem mu však prošla i Zorka nebo Magda.
12.08.2022 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Berenika Kohoutová (423 článků) , Jiří Panzner (7 článků)

3. poprázdninový díl: Magda z Ulice zlomila srdce Mirkovi i Prokopovi. Její milostný život by podle Eddieho vydal na román

 
Když se Eddie dozví, že ještě před Prokopem chodila Magda s bohatým, perspektivním Mirkem, nestačí koukat, kolik toho stihla a co všechno se během jeho nepřítomnosti změnilo. Bere to v podstatě s humorem, na rozdíl od Prokopa, který má na nového kolegu pořádnou pifku.
09.08.2023 15:30 |

podobné články

VIDEO: Sexy fanynka ukázala prsa zpěvákovi kapely Eddie Stoilow

 
Skutečně velké překvapení čekalo na zpěváka kapely Eddie Stoilow Honzu Žampu. Blonďatá fanynka se kvůli němu v autě svlékla do půl těla a darovala mu podprsenku. Další články k tématu: Čech je rocker v brance, říkají Eddie Stoilow o gólmanovi Chelsea VIDEO: Petr Čech vyměnil bránu za bicí, odehrál koncert s Eddie Stoilow
08.11.2012 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1228 článků) , Jiří Pomeje (1809 článků) , Jan Nedvěd (156 článků) , Jan Čech (282 článků)

Jiří Baťa: Mnoho povyku pro nic a něco k tomu

 
Dva přední čeští politici, z nichž jednoho lze, připusťme, považovat za státníka, druhého za zástupce Tchai-wanu v Senátu ČR, pronesli v TV svůj Novoroční projev. Jakkoli se oba snažili, aby několika málo slovy řekli obsah velkého významu lze konstatovat, že toho moc důležitého neřekli. Spíše nám jen zopakovali to, co všichni víme, ale už neřekli, zvláště pan premiér Fiala, jak se z těch nesnází a problémů dostat, byť o tom nadšeně a s plnou vážností mluvili, či spíše nás o tom ujišťovali před volbami, že oni ví, jak z toho ven (zřejmě v koordinaci se Ztohoven). Ale tak už to bývá, mnoho povyku pro nic! Pokud jde tedy o zmíněné dva proslovy, k nim patří dvě, možná tři ryze faktické připomínky.
02.01.2022 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Fiala (403 článků) , Jiří Fiala (403 článků)

Kdo je Eddie Rambousek z Ulice, čí život nejvíc ovlivnil a proč se po letech vrací

 
Ulice, její štáb a herci si dopřávají zaslouženou prázdninovou pauzu. Nabízí se tak prostor spekulovat, co nabídne nová, devatenáctá sezóna. Už víme, že se můžeme těšit na návrat sympaťáka Eddieho, jehož jsme v seriálu vídali od roku 2010. Připomeňme si, kdo to byl a jakými zkouškami prošel.
28.06.2023 16:20 |

podobné články

Zamilovaný profesor z Ulice bude muset skousnout krutá slova. Magda mu bodne další ránu milostným nožem

 
Kdo dokáže Prokopovi z Ulice nejvíc ublížit? Paradoxně je to Magda, kterou přemlouval, aby se nevdávala a žila s ním. Po tom, co si však vyslechne, by byl blázen, kdyby se o něco dalšího takového pokoušel. Jak se Magda ve 4248. dílu vyjádří na účet Prokopa?
12.04.2022 07:00 |

podobné články

Eddie Murphy představil novou přítelkyni, je o 23 let mladší

 
Mladá kráska byla s hercem Eddiem Muprhym spatřena nejprve na pláži a v kavárně. Nyní ji jednapadesátiletý herec představil jako svou novou přítelkyni. Osmadvacetiletá Rocsi Diazová s ním pózovala na rudém koberci na večírku BET Awards, kde se každoročně oceňují významné osobnosti afroamerického původu. Další články k tématu: Dcera Eddieho Murphyho bude tváří vlasové kosmetiky Cruise, DiCaprio, Murphy. Magazín Forbes spočítal, kteří herci se nevyplácí Eddie Murphy se vrací. Ve špatném filmu
02.07.2012 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Eddie Murphy (84 článků)

Eddie Redmayne má blízko k Jamiemu Dornanovi. Popsal ho jako hyperaktivní štěně!

 
Herci Eddie Redmayne a Jamie Dornan byli na počátku své kariéry spolubydlící. První z obou mužů na to ale nevzpomíná zrovna s nadšením. A to proto, že v době, kdy je většina lidí polomrtvá, Jamie vstává a je hyperaktivní jako štěně. Mezi pátou a šestou ranní prý pobíhal po bytě a Eddieho neustále budil.
16.02.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jamie Dornan (191 článků) , Eddie Redmayne (56 článků)

Eddie Van Halen se před smrtí usmířil se Sammym Hagarem

 
Bývalý zpěvák americké skupiny Van Halen, Sammy Hagar, řekl, že před smrtí Eddieho Van Halena, kytaristy stejné kapely, zakopali válečnou sekeru. Oba to ale před médii tajili, aby zabránili spekulacím, že se skupina vrátí. Eddie Van Halen zemřel 6. října ve věku 65 let po dlouhém boji s rakovinou.
15.10.2020 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Sammy Hagar (3 články)

Ulice: Magda už nechce jen randit a Prokop svádí boj s větrnými mlýny Landové

 
Ve 4413. díle Ulice se propast mezi Magdou a Prokopem zase o něco prohloubí. Aby také ne, když Prokop absolutně nechápe, co po něm Magda chce. Chápat by to ale měl. Magda je teď v prekérní situaci. Ačkoliv Otíkovi tvrdí, že Prokopa miluje, čím dál tím více si uvědomuje, jak moc se v něm nejspíš spletla.
31.01.2023 07:15 |

podobné články

Machrovali s čínskými investicemi, ale nakonec z toho povyku nebude skoro nic, rozebírá Zlámalová čínské investice

 
Lenka Zlámalová se na webu Echo24.cz pustila do tvrzení stoupenců čínských investic. Mnoho povyku pro nic. Nakonec totiž podle ní dopadne jen jedna z ohlášených investic, a to je odkup podílu v bankovní skupině J&T Group.
08.04.2016 13:10 |

podobné články

Novinky u Magdy z Ulice: Návrat staré lásky, nová kolegyně a pubertální ctitel

 
Zatímco někteří obyvatelé Ulice si ještě užívají letní pohody, Magda se už potýká s prvními pracovními problémy. Nový školní rok je za dveřmi a možná proběhne bez Prokopa. Ten totiž neunese přítomnost Eddieho Rambouska a bude chtít dát výpověď. Irena naštěstí doporučí Magdě kvalitní náhradu.
06.08.2023 00:00 |

podobné články

Ulice 4428: Magda je šťastná jako blecha, že už bydlí u Prokopa a Vanda už hvězdám nevěří

 
4428. díl Ulice se nese ve znamení velkého stěhování. Magda dělá, co může, aby se přestěhovala dřív, než si to Prokop rozmyslí. Moc tomu nechybí. Čím více věcí si Magda k Prokopovi stěhuje, tím více nervóznější Prokop je. A Vanda si zoufalstvím může ukousat nehty, prohrála totiž další peníze.
21.02.2023 07:15 |

podobné články

Eddie Murphy bude opět otcem: Přítelkyně mu porodí jeho devátého potomka

 
Herec Eddie Murphy (54) a jeho partnerka Paige Butcher čekají dítě. Zatímco pro šestatřicetiletou modelku jde o prvního potomka, Eddie se těší již na deváté dítě. Miminko by se mělo narodit v květnu, informují zahraniční média.
05.11.2015 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Eddie Murphy (84 článků)

Manžel Mariah Carey si Valentýna užíval s exmanželkou Eddieho Murphyho

 
Rozvodové řízení mezi Mariah Carey a Nickem Cannonem ještě zdaleka není u konce, ale protože už spolu dlouho nežijí, chovají se jako svobodní. Tedy minimálně hudební producent Cannon, který v sobotu na Valentýna pozval na rande bývalou manželku herce Eddieho Murphyho.
18.02.2015 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (483 článků) , Eddie Murphy (84 článků) , Nick Cannon (90 článků)

Drama a drsný rozchod v Ulici: Hysterie, pláč, křik, facky a létající nábytek!

 
Chodili spolu déle než tři roky. Teď je jejich vztah v troskách. Adriana neustála Eddieho loňskou nevěru omlouvala, a i když se oba všemožně snažili, slepit jejich vztah se jim nedaří a nedaří. V Adrianě dnes večer bouchnou saze a Eddieho s křikem vyrazí z bytu.
12.01.2017 16:50 |

podobné články

Eddie Murphy musí být pyšný: Tyhle krasotinky v bikinách jsou jeho dcery

 
Eddie Murphy (52) se snad odjakživa obklopoval výjimečně krásnými ženami. Jeho první manželka Nicole Mitchell, s níž má herec pět dětí, druhá žena Tracey Edmonds, milenka a bývalá Spice Girl Mel B i současná partnerka Paige Butcher mezi ně rozhodně patří. A nejinak tomu je i u jeho dcer Shayne a Brie. Eddie aby ctitele odhazoval vidlemi!
14.06.2013 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Eddie Murphy (84 článků) , Mitchell Edmonds (1 článek)