Článek

Ulice: Mastný se vyznamená jako nikdy, získá jasný důkaz. Eva si hraje na dámu, ale po pár skleničkách z ní dáma mizí

 
Ve 4366. dílu se Radek Mastný dostává k zásadnímu videu, které Šimonovi jistě pomůže v boji proti Romanovi s Viktorem. Sklidí za to dokonce pochvalu od Jirky. Eva Knoblochová už není jen tak obyčejná žena. S přibývajícím vínem už však za takovou dámu nebude.
13.11.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Radek Mastný (18 článků)
Podobné články

Zemře nejvíce nenáviděná postava Ulice? Všichni podezřelí měli důvod Mastného zabít

 
V seriálu Ulice několika postavám zamrzl úsměv na tváři. Radek Mastný byl napaden ve svém bytě a nyní v nemocnici bojuje o život. Podezřelých je spousta a každý z nich měl s Mastným nevyřízené účty a potíže. Mastného v tratolišti krve našel Lumír, ale těsně před jeho příchodem se Mastný pohádal a pošťuchoval s nebohým řezníkem, jehož rodině pije dlouhodobě krev. Důvod k ublížení Mastnému měl i Evžen, kterému se snažil Radek Mastný přebrat přítelkyni Blanku. Stane se nakonec někdo z podezřelých vrahem? Nebo se objeví zcela jiné skutečnosti, které s osudy obyvatel Ulice pořádně zamávají?
15.01.2020 17:41 |

podobné články

Osobnosti: Radek Mastný (18 článků)

Spekulace z Ulice: Opravdu Mastný okouzlil svou exmanželku?

 
Pravidelní diváci Ulice jistě vědí, že teď do každodenních dějů výrazně zasahuje svérázná dvojice padouchů: Radek Mastný a Milena Pumrová. Od začátku roku 2022 je vídáme častěji díky návratu Gábiny Pumrové. Ta to se svými rodiči nemá vůbec lehké…
23.02.2022 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek Mastný (18 článků)

Mysleli jste, že se to v Ulici nemůže stát? Ale ano, Luděk stráví noc s Vandou a Mastný kvůli vnukovi nastoupí do vězení

 
Mastný ukáže svou lidskou tvář milujícího dědy a po tom, co mu Gábina prozradí, jaký důkaz proti němu Herman drží, vážně uvažuje o nástupu do vězení. To Luděk se ve 4253. dílu také projeví jako džentlmen, ale jinou tvář než tu svou neukáže. Za svou ochotu bude chtít odměnu.
19.04.2022 07:00 |

podobné články

Ulice: Mastný je nepoučitelný starý pes, s čím má zase problém?

 
Z nějakého důvodu se cítí být vždy nadřazený nad ostatní. To má ze svého dlouhého působení v politice a na pozici starosty, kde se všemi mluvil spatra. Jenže na tento styl jednání by si měl už dávno odvyknout. S čím má Mastný zase problém?
17.09.2022 15:30 |

podobné články

Bývalá první dáma Francie: z krásné modelky šedou myškou

 
Třiačtyřicetiletá Carla Bruniová-Sarkozyová se za pět let v Elysejském paláci změnila. První dáma Francie v začátcích platila za typickou Francouzku s vytříbeným módním vkusem. Bývalá modelka se však při odchodu svého manžela z funkce předvedla coby šedá myška. Další články k tématu: První dáma Francie je k nepoznání, přehání to s botoxem Carla Bruniová plánuje vrátit se k hudbě. Už má natočené další album Občas si vezmu paruku a jdu mezi lid, prozradila první dáma Francie První dáma Francie mění image: v prezidentské kampani chce být obyčejná Sarkozyho dcera se jmenuje Giulia, potvrdila to první dáma Francie
16.05.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Carla Bruni (177 článků)

Radek Mastný se ukáže u Gábiny doma, utekl snad z vězení?

 
Van Ruyterovi mají za to, že o Chrise není v Praze dobře postaráno. Odvezou ho zpátky do Amsterdamu? Miloš najde způsob, jak naprosto připravit Justine o řeč. Slova dojdou i ublížené Vandě, která si zvýšené nájemné vyloží jako útok na svou osobu. Radek Mastný bude dnes propuštěn do domácího vězení.
09.09.2022 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek Mastný (18 článků)

Eva Longoria je zase sama, láska ze seznamky nevyšla

 
Herečka Eva Longoria má od rozvodu s Tonym Parkerem s láskou trable. Za tři roky vystřídala několik o hodně mladších mužů, ale nikdy to nevydrželo dlouho. Když se dala dohromady s o čtyři roky mladším Ernestem Arguellem, vypadalo to nadějně. Vydrželo to ale jen čtyři měsíce. Další články k tématu: Eva Longoria si našla přítele v seznamce, kterou produkuje Slavní bojují proti homofobii: Eva Longoria se nechala nafotit se ženou Longoria, Affleck a další slavní promovali, někteří i bez studia Eva Longoria je opět sama, vztah s mladíkem vydržel jen 2 měsíce Eva Longoria si našla dalšího zajíčka, její přítel je o 12 let mladší Eva Longoria je po roce opět volná, rozešla se s bratrem Cruzové Eva Longoria chce zapomenout na exmanžela, odstraňuje tetování
24.08.2013 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Tony Parker (36 článků)

Jiří Baťa: Důkaz je pouhé slovo. Jiným ale musí stačit, že bylo vysloveno

 
Co je to a jaký význam má důkaz? Důkaz je zdůvodnění nebo dokázání pravdivosti nějakého jevu, vlastnosti nebo tvrzení, které je naprosto nezpochybnitelné. V matematice jde buď o dokazování pravdivosti matematických vět, nebo formální důkaz dosažený s použitím logických výroků. V oblasti práva je však důkaz prostředkem, jak zjistit faktickou skutečnost a podat o ní svědectví.
15.04.2018 09:25 |

podobné články

Plukovník o smrti džihádisty Johna: Zbyl z něj jen mastný flek na podlaze!

 
Z džihádisty Johna zbyl jen mastný flek na podlaze! Uvedl to americký plukovník Steve Warren, který akci, při níž byl obávaný kat ISIS zabit, označil za „nejpreciznější leteckou operaci v historii válčení“.
18.04.2016 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Steve Warren (6 článků)

To tedy na radnici v Ulici dopadli: Z Lumíra a Hložánka jsou násosky a Mastný se bojí vlastní ženy

 
Mastný se směje a Pumrová má hlavu plnou starostí. Její bývalý manžel si nechce nechat vymluvit prodej domu a už má dokonce svůj vlastní záměr, co s nabytými penězi podnikne. A s Milenou Pumrovou v něm nepočítá. Ta se však v 4189. dílu jen tak lehce nevzdá.
18.01.2022 07:00 |

podobné články

Mastný se vězení nakonec vyhne

 
Dělal vše pro to, aby se tak stalo – a povedlo se! Mastný si u doktorů vyběhal papíry, které dokazují, že je na tom po psychické i zdravotní stránce špatně, a tudíž do vězení nemůže. Radost z toho nemá Jirka Herman ani jeho dcera Gábina.
13.03.2022 19:00 |

podobné články

Radek Mastný zůstal u elegantního stylu oblékání i po tom, co na radnici už nepracuje

 
Zejména v době, když pracoval na radnici, jste mohli Radka Mastného vídat v oblecích, v košilích a kravatě. Byl vždy hezky upravený, což se nezměnilo ani po tom, co na radnici už nepracuje. Je vidět, že se Radek Mastný obléká volněji než na radnici, avšak pořád z něj vyzařuje elegance.
15.05.2022 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek Mastný (18 článků)

Zatímco Mastný sžírá sám sebe vztekem, Herman dodává sílu Gábině i jejímu synovi

 
Major Herman má síly, trpělivosti a podpory na rozdávání. Drží nad vodou zoufalou Gábinu, což je nyní velmi obtížné, a stará se o ni i Šimona. Herman si tak získává i sympatie Pumrové, která mu doteď nemohla přijít na jméno. Mastný nemůže ódy na Hermana vystát. Ve 4280. dílu na něj totiž dojde řada.
26.05.2022 07:00 |

podobné články

Mastný a Jirka se sejdou nad rozbitou nástěnkou, budou létat třísky?

 
Šíma je nucen opravit nástěnku a pozve si na to Jirku Hermana. V tutéž dobu se objeví děda Mastný. Dojde k další hádce, nebo trojice spojí síly? Kristýna běduje nad množstvím náročných předmětů, zatímco Adam zvažuje, zda si vyjít s Jarkou. Skyler se cítí osamělá a mrzí ji, že kdysi opustila Frantu.
11.10.2022 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adam (56 článků) , Adam Adam (449 článků) , Adam Adam (449 článků)

Putin vyznamená po vzoru Zemana Nohavicu: Za co získá písničkář medaili?

 
Ruský prezident Vladimir Putin (66) vyznamená po vzoru českého prezidenta Miloše Zemana (73) písničkáře Jaromíra Nohavicu (65). Jaromír Nohavica obdrží Puškinovu medaili. A za co by měl vlastně Nohavica vyznamenání získat?
24.10.2018 18:21 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Nohavica (236 článků) , Miloš Zeman (27582 článků)

Eva Longoria o bratrovi Cruzové: Měla jsem štěstí, že jsem ho našla

 
Šestatřicetiletá herečka Eva Longoria je po uši zamilovaná do mladšího bratra herečky Penelope Cruzové Eduarda. Díky němu prý znovu věří v lásku. Další články k tématu: Nejlépe placenou televizní herečkou je Zoufalka Eva Longoria Eva Longoria natočila žhavou erotickou scénu se ženou Eva Longoria vydala kuchařku, sama se ale některým pokrmům z ní vyhýbá Eva Longoria nese rozvod těžce, i když má nového přítele Zoufalá manželka Eva Longoria se rozvedla a už má novou lásku Zoufalá manželka Eva Longoria požádala o rozvod
05.12.2011 16:35 |

podobné články

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Eva Longoria chce zapomenout na exmanžela, odstraňuje tetování

 
Šestatřicetiletá herečka Eva Longoria chce úplně vymazat exmanžela ze svého života. A to doslova. Už si nechala odstranit tetování z pravé ruky, kde měla datum jejich svatby. Teď přišlo na řadu tetování na zadní straně krku. Další články k tématu: Eva Longoria o bratrovi Cruzové: Měla jsem štěstí, že jsem ho našla Nejlépe placenou televizní herečkou je Zoufalka Eva Longoria Eva Longoria natočila žhavou erotickou scénu se ženou Eva Longoria nese rozvod těžce, i když má nového přítele Zoufalá manželka Eva Longoria se rozvedla a už má novou lásku Zoufalá manželka Eva Longoria požádala o rozvod
20.01.2012 10:05 |

podobné články

Po pěti měsících a před volbami se podařilo vyfotit dceru Sarkozyho

 
První dáma Francie Carla Bruniová-Sarkozyová prohlašovala, že se na veřejnosti nikdy neobjeví snímky její dcery. Přesto ale fotografové malou Giulii s matkou vyfotili při odchodu od lékaře. Spekuluje se, že jde o součást předvolební kampaně francouzského prezidenta. Další články k tématu: První dáma Francie mění image: v prezidentské kampani chce být obyčejná Sarkozyho kampaň je v úzkých, na pomoc mu přispěchá Merkelová Sarkozyho dcera se jmenuje Giulia, potvrdila to první dáma Francie Fotku dítěte nikdy neukážu, říká první dáma Francie Carla Sarkozyová Bruniová-Sarkozyová má být odlita z bronzu, její socha ale budí nevoli Carla Bruniová prý otěhotněla nečekaně, manželovi se to ale hodí
13.03.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Carla Bruni (177 článků)