Článek

Ulice: Mastný je nepoučitelný starý pes, s čím má zase problém?

 
Z nějakého důvodu se cítí být vždy nadřazený nad ostatní. To má ze svého dlouhého působení v politice a na pozici starosty, kde se všemi mluvil spatra. Jenže na tento styl jednání by si měl už dávno odvyknout. S čím má Mastný zase problém?
17.09.2022 15:30 |

podobné články

Podobné články

Zemře nejvíce nenáviděná postava Ulice? Všichni podezřelí měli důvod Mastného zabít

 
V seriálu Ulice několika postavám zamrzl úsměv na tváři. Radek Mastný byl napaden ve svém bytě a nyní v nemocnici bojuje o život. Podezřelých je spousta a každý z nich měl s Mastným nevyřízené účty a potíže. Mastného v tratolišti krve našel Lumír, ale těsně před jeho příchodem se Mastný pohádal a pošťuchoval s nebohým řezníkem, jehož rodině pije dlouhodobě krev. Důvod k ublížení Mastnému měl i Evžen, kterému se snažil Radek Mastný přebrat přítelkyni Blanku. Stane se nakonec někdo z podezřelých vrahem? Nebo se objeví zcela jiné skutečnosti, které s osudy obyvatel Ulice pořádně zamávají?
15.01.2020 17:41 |

podobné články

Osobnosti: Radek Mastný (17 článků)

Spekulace z Ulice: Opravdu Mastný okouzlil svou exmanželku?

 
Pravidelní diváci Ulice jistě vědí, že teď do každodenních dějů výrazně zasahuje svérázná dvojice padouchů: Radek Mastný a Milena Pumrová. Od začátku roku 2022 je vídáme častěji díky návratu Gábiny Pumrové. Ta to se svými rodiči nemá vůbec lehké…
23.02.2022 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek Mastný (17 článků)

Nepoučitelný hazardér Colombo (49): Zase ho málem slisovali!

 
Nepoučitelný hazardér s vlastním životem Ivan K. (49) z Březnice na Zlínsku, kterému neřeknou jinak než Colombo, má zvláštní slabost pro nocování v kontejnerech na odpadky. Jednou takový nocleh téměř zaplatil životem, když skončil v lisu »kukavozu«. Přesto si v kontejneru v noci na včerejšek ustlal znovu... Před pěti lety přitom smrti unikl jen zázrakem. „Tehdy mě chytlo nějaké chapadlo a lisovací nůž mě minul jen o fous. Měl jsem docela vážně zraněnou ruku,“ vzpomíná si dobře ještě dneska.
18.08.2011 12:05 |

podobné články

Nemocný a nepoučitelný! Taclík utekl hrobníkovi z lopaty, ale zase TO udělal!

 
Chuť na pivo je někdy silnější než strach o zdraví. Herec Marek Taclík (44) je zkrátka nepoučitelný. Už jednou mu lékaři kvůli nemocné slinivce zachraňovali život, loni opět skončil v IKEM na hepatologii. I přes přísný zákaz, jak se zdá, někdy zlatavému moku neodolá.
25.04.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Taclík (213 článků)

Plukovník o smrti džihádisty Johna: Zbyl z něj jen mastný flek na podlaze!

 
Z džihádisty Johna zbyl jen mastný flek na podlaze! Uvedl to americký plukovník Steve Warren, který akci, při níž byl obávaný kat ISIS zabit, označil za „nejpreciznější leteckou operaci v historii válčení“.
18.04.2016 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Steve Warren (6 článků)

To tedy na radnici v Ulici dopadli: Z Lumíra a Hložánka jsou násosky a Mastný se bojí vlastní ženy

 
Mastný se směje a Pumrová má hlavu plnou starostí. Její bývalý manžel si nechce nechat vymluvit prodej domu a už má dokonce svůj vlastní záměr, co s nabytými penězi podnikne. A s Milenou Pumrovou v něm nepočítá. Ta se však v 4189. dílu jen tak lehce nevzdá.
18.01.2022 07:00 |

podobné články

Mastný se vězení nakonec vyhne

 
Dělal vše pro to, aby se tak stalo – a povedlo se! Mastný si u doktorů vyběhal papíry, které dokazují, že je na tom po psychické i zdravotní stránce špatně, a tudíž do vězení nemůže. Radost z toho nemá Jirka Herman ani jeho dcera Gábina.
13.03.2022 19:00 |

podobné články

Mysleli jste, že se to v Ulici nemůže stát? Ale ano, Luděk stráví noc s Vandou a Mastný kvůli vnukovi nastoupí do vězení

 
Mastný ukáže svou lidskou tvář milujícího dědy a po tom, co mu Gábina prozradí, jaký důkaz proti němu Herman drží, vážně uvažuje o nástupu do vězení. To Luděk se ve 4253. dílu také projeví jako džentlmen, ale jinou tvář než tu svou neukáže. Za svou ochotu bude chtít odměnu.
19.04.2022 07:00 |

podobné články

Radek Mastný zůstal u elegantního stylu oblékání i po tom, co na radnici už nepracuje

 
Zejména v době, když pracoval na radnici, jste mohli Radka Mastného vídat v oblecích, v košilích a kravatě. Byl vždy hezky upravený, což se nezměnilo ani po tom, co na radnici už nepracuje. Je vidět, že se Radek Mastný obléká volněji než na radnici, avšak pořád z něj vyzařuje elegance.
15.05.2022 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek Mastný (17 článků)

Zatímco Mastný sžírá sám sebe vztekem, Herman dodává sílu Gábině i jejímu synovi

 
Major Herman má síly, trpělivosti a podpory na rozdávání. Drží nad vodou zoufalou Gábinu, což je nyní velmi obtížné, a stará se o ni i Šimona. Herman si tak získává i sympatie Pumrové, která mu doteď nemohla přijít na jméno. Mastný nemůže ódy na Hermana vystát. Ve 4280. dílu na něj totiž dojde řada.
26.05.2022 07:00 |

podobné články

Radek Mastný se ukáže u Gábiny doma, utekl snad z vězení?

 
Van Ruyterovi mají za to, že o Chrise není v Praze dobře postaráno. Odvezou ho zpátky do Amsterdamu? Miloš najde způsob, jak naprosto připravit Justine o řeč. Slova dojdou i ublížené Vandě, která si zvýšené nájemné vyloží jako útok na svou osobu. Radek Mastný bude dnes propuštěn do domácího vězení.
09.09.2022 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek Mastný (17 článků)

Nepoučitelný řidič: Chytila ho hlídka, sebrala mu řidičák a on za chvíli sedl za volant

 
Jako nepoučitelný se ukázal řidič (30), kterého chytila policejní hlídka na pražském Smíchově. Na policejní služebně totiž skončil dvakrát během jedné noci, vždy řídil pod vlivem drog.
27.03.2017 20:05 |

podobné články

Zlatá mládež v BMW? Tomáš F. opět v akci a nepoučitelný: Kvůli 300 km/h mu jde policie po krku!

 
Mladý řidič Tomáš F. je patrně nepoučitelný. Opět se silnici hnal nebezpečnou rychlostí, znovu si to nezapomněl natočit a umístit na svoje sociální sítě. Za jeho předchozí jízdu ho vyšetřuje policie.
09.04.2021 06:25 |

podobné články

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Ulice plná zvratů: Život podváděné Veroniky znova v ohrožení a neobvyklý posun ve vyšetřování

 
V nekonečném seriálu Ulice to začíná pěkně vřít. Detektivové Karla a Jirka Herman jsou v koncích s případem Mastný, ale náhodou natrefí na horkou stopu, která jim odhalí zajímavá fakta. Zároveň v rodině Maléřových probíhá doslova peklo. Veronika je po vážné operaci a Martin dělá všechno proto, aby jí pomohl. To se zase nelíbí jeho nové přítelkyni Šárce. Co se stane tento týden v Ulici?
18.02.2020 19:31 |

podobné články

„Vy buzeranti za*raný,“ vyslechl si šéfredaktor gay magazínu na náplavce. Popsal brutální napadení

 
Brutální rvačka se strhla v pátek kolem půlnoci na pražské náplavce. Napaden tu podle svých slov byl šéfredaktor gay časopisu Lui Jakub Starý se svým partnerem a dalšími třemi přáteli. Skupina osmi agresorů na ně údajně zaútočila poté, co si všimli, že se Starý se svým partnerem drží za ruce. Rvačku ukončila až náhodně projíždějící hlídka policie. Starý skončil s vyraženým zubem, pohmožděninami na hlavě a modřinami po celém těle, podobně dopadl i jeho partner a další kamarád, který schytal i několik kopů do hlavy.  Podle mluvčího pražské policie Jana Rybnaského útok převzali krajští kriminalisté, kteří ho dále vyšetřují. Už o víkendu mluvčí Blesku sdělil, že je případ zatím prošetřován pro podezření z výtržnictví a poškození cizí věci, Starý teď Blesku popsal, jak celý incident proběhl.
01.06.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Starý (21 článků) , Jan Starý (19 článků)

Pavel Novotný z Ulice: V seriálu vrhá blesky jako Radek Mastný, v soukromí rád tvoří a modeluje

 
Pavel Novotný působí v seriálu Ulice vlastně od jeho úplného začátku. Coby charismatický úřednický šiml s vysokými ambicemi a nekalými praktikami to dotáhl opravdu vysoko. A někteří diváci ho za Radka Mastného vlastně mají rádi.
20.07.2021 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1225 článků) , Radek Mastný (17 článků) , Radek Novotný (41 článků) , Radek Novotný (41 článků)

VIDEO: Fenka zachránila své štěně před utopením v bazénu

 
Dojemná scénka se naskytla majiteli fenky zlatého retrívra. Ta se vrhla do bazénu za svým štěnětem, které se nemohlo dostat ven z vody. Když viděla, že mu nemůže pomoci z bazénu, vylezla ven a vytáhla ho svými zuby. Další články k tématu: Pes zachránil v Kanadě malého chlapce před rozzuřenou pumou Pes zachránil postiženou, kočku už z ohně nedostal Pes zachránil celou rodinu, vzbudil je, když začala hořet střecha Pes ukousl svému pánovi palec u nohy. A zachránil mu život Tříletý hoch přečkal noc v polských hvozdech, zachránil ho věrný pes
10.04.2012 14:20 |

podobné články

V Karlíně budou snášet starý ocelový most. Část ulice Prvního pluku se uzavře, autobusy pojedou jinudy

 
Karlín čeká dopravní omezení v souvislosti s další fází rozsáhlé rekonstrukce Negrelliho viaduktu. Dělníci tu budou snášet starý ocelový železniční most. Událost si vyžádá uzavírku části ulice Prvního pluku, šest autobusových linek pojede po objízdné trase.
14.02.2018 17:00 |

podobné články