Článek

Ulice: Magda se zastává Romana, který měl na Šimonově šikaně největší podíl. Prokopovi kvůli němu ztropí scénu

 
Vážně se Magda postaví na stranu Romana a Viktora, i když viděla video, zprávy a e-mail od Gábiny, kde popisuje všechno, co dělali Šimonovi? Dokonce se kvůli nim ve 4371. dílu pohádá s Prokopem. Blance se poodhalí tajemství mezi Adamem a Jarkou a Vanda má nahnáno.
20.11.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Viktora (4 články)
Podobné články

Přitáhne to Magdu k Prokopovi zpět?

 
Magda Procházková a Prokop Junek omladili učitelský sbor gymnázia v seriálové Ulici. Jeden čas spolu něco měli, teď ale Magda chodí s Mirkem. Není však vyloučeno, že to Magdu k Prokopovi znovu nepřitáhne, co myslíte?
16.12.2021 07:00 |

podobné články

Zamilovaný profesor z Ulice bude muset skousnout krutá slova. Magda mu bodne další ránu milostným nožem

 
Kdo dokáže Prokopovi z Ulice nejvíc ublížit? Paradoxně je to Magda, kterou přemlouval, aby se nevdávala a žila s ním. Po tom, co si však vyslechne, by byl blázen, kdyby se o něco dalšího takového pokoušel. Jak se Magda ve 4248. dílu vyjádří na účet Prokopa?
12.04.2022 07:00 |

podobné články

Rozmyslí si Magda svatbu kvůli Prokopovi?

 
Učitelka Magda Procházková z Ulice zažívá pohádku, kterou by si nechala líbit většina žen. Potkala sympatického a dobře situovaného Mirka, který by ji na rukou nosil. Udělá pro ni první poslední a teď ji dokonce požádal o ruku. Rozmyslí si Magda svatbu?
04.03.2022 19:00 |

podobné články

Ulice: Magda má o Prokopovi jasno. Návrat k bývalce a prodloužení pobytu v Portugalsku

 
Sice jsou ještě prázdniny, ale pro nekonečný seriál Ulice to už neplatí. Příběhy jednoho z nejoblíbenějších pořadů TV Nova se začaly odvíjet již minulý týden, kdy odstartovala již osmnáctá série. I tento týden čekají diváky dějově nabité nové díly, v nichž se například po dvou měsících znovu setkají Magda a Prokop, které hrají herci Ondřej Studénka (36) a Veronika Čermák Macková (28). Podle informací serveru tn.cz budou zastiženi v okamžiku, kdy se u nich bude skloňovat rozchod ve všech pádech.
24.08.2022 18:15 |

podobné články

Blondýn nebo brunet? Fandíte spíše Prokopovi nebo Mirkovi z Ulice?

 
Magda stojí před důležitým rozhodnutím. Mirek nebo Prokop? Jistota nebo dobrodružství? Magda skáče rovnýma nohama do nejistoty a bouřlivého vztahu s Prokopem. Udělala však dobře? Kdo by zvítězil u vás?
09.07.2022 05:00 |

podobné články

Ulice: Je v pořádku, že se Magda staví proti Prokopovi? A má Jirka Herman nárok míchat se Gábině do výchovy?

 
Gábina v Jirkovi nachází velkou oporu nejen pro sebe ale i pro Šimona. Chvíli jí však bude trvat, než si to uvědomí. V 4322. dílu se však Jirka dočká pochopení a Gábina mu dává najevo, jak moc je pro ni důležitý. To Magda s Prokopem si navzájem ukazují svá ega. Nakonec je svede dohromady operace.
12.09.2022 07:15 |

podobné články

Co vás čeká dnes večer v Ulici? Magda slíbí Prokopovi, že si Mirka nevezme!

 
Prokop se znovu pokusí zapůsobit na Magdu. I když jí nemůže nabídnout to, co Mirek, má ji upřímně rád. Zdá se, že Magda se už konečně pevně rozhodla, kterému z mužů dá přednost. Dovede si ale za svým rozhodnutím stát? A jak se to dnes vyvine pro Gábinu s Jirkou?
01.04.2022 00:05 |

podobné články

Magda dnes navrhne Prokopovi společné bydlení. Jeho reakce ji ale zklame

 
Magda cítí, že je potřeba učinit další krok ve vztahu s Prokopem. Mámino doporučení, aby šla do všeho po hlavě, ji v tom utvrdí. A tak svého milého překvapí otázkou o společném bydlení. Doufala však v docela jinou reakci… Mezitím Kryštof spřádá plán pomsty vůči Jakubovi a Adam zve Jarku na rande.
25.10.2022 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (447 článků) , Adam Adam (447 článků)

Krásné ztráty Live uvedou v premiéře film o Michalu Prokopovi

 
Součástí programu festivalu Krásný ztráty Live, který se uskuteční 14. a 15. srpna na statku ve středočeských Všeticích, bude premiéra celovečerního televizního dokumentu o Michalu Prokopovi. Snímek s názvem Až si pro mě přijdou... natočil filmař a Prokopův muzikantský kolega Jiří Vondrák, informovala za organizátory festivalu Krásné ztráty Live Nikola Páleníčková.
23.07.2020 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal Prokop (98 článků) , Michal Prokop (98 článků)

Recept Yvetty Simonové (86) na skvělou kondici? Denně třináct pater hezky pěšky! A opakovaně!

 
Vypadá to, že u zpěvačky Yvetty Simonové, která »vyfasovala« nálepku česká Sophia Loren, se zastavil čas. Při pohledu na ni si říkáte, zda tato dáma, stálice české populární hudby vůbec stárne… Přestože v listopadu oslavila 86. narozeniny, stále ji zdobí skvělá figura, moderní účes, úsměv na tváři. Pozitivní energie z ní doslova čiší!
08.02.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Sophia Loren (99 článků) , Yvetta Simonová (79 článků)

Proutník v Ulici: Prokop to klátí, až třísky létají, namotala se frigidní ředitelka i stydlivka Magda

 
Až do této doby platili za největší proutníky Ulice Bedřich Liška a Jarda Hejl, kteří za léta v nekonečném seriálu vystřídali spoustu ženských. Nyní to ale vypadá, že mají novou konkurenci v učiteli Prokopovi. Ten totiž zpočátku působil jako ňouma, který neumí do deseti napočítat, ale postupem času se proměnil v lovce žen. Komu už stihl zlomit srdce?
12.05.2021 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Bedřich Liška (32 článků)

Proč Herman z Ulice ztropí scénu? Bojí se masáže nohou

 
Gábina vezme Jirku na wellness a těší se, jak budou společně relaxovat. To ještě netuší, jak příšerně se major naštve během masáže chodidel. Jsou ale horší věci na světě než nekompetentní personál – třeba neočekávané zprávy z nemocnice.
11.08.2022 05:15 |

podobné články

Vrátí se Magda ke svému stylu oblékání, až ji opustí Mirek?

 
Učitelka Magda Procházková nastupuje do Ulice jako sympatická mladá žena, která miluje barevný a hravý styl oblékání. V Ulici ale potkává podnikatele Mirka, který ji pomalu ale jistě mění k obrazu svému. Najde Magda cestu zpátky ke svému stylu?
10.01.2022 14:00 |

podobné články

Magda a Blanka z Ulice: Dvě krásné ženy, kterými muži manipulují

 
Mirka seslalo samo nebe. Magda je hýčkaná jako v bavlnce a Otíkovi Mirek shání zakázky na malování obrazů. Jednu takovou dokonce přiveze až z Německa. Magda se však mění před očima a Otík si po jejím naléhání v 4150. dílu neodpustí poznámku, že na ni dříve býval radostnější pohled. Tím Magdin příšerný večer teprve začíná.
10.11.2021 07:00 |

podobné články

S láskou se nemá experimentovat. O tom se přesvědčí i opuštěná Magda z Ulice

 
Mirek udělal radikální řez ve vztahu s Magdou. Co naplat, Magda mu měla říct pravdu. Tu by totiž Mirek dokázal i pochopit, ale lež jí neodpustí. Magda ve 4258. dílu může jen vzpomínat a utápět se v tom, o co všechno přišla.
26.04.2022 07:00 |

podobné články

„Nesvěřila se ani doma.“ Kvůli utýrané učitelce míří na školu Valachová

 
Ministryně školství Kateřina Valachová (ČSSD) zavítá v úterý na střední průmyslovou školu na Praze 10, kde studenti šikanovali 55letou učitelku Ludmilu V. Ta krátce poté zemřela. Podle Valachové o šikaně neřekla ani doma. A i kvůli tomuto případu je nutné mluvit o šikaně na školách otevřeněji, ale i lépe připravit učitele a najít mechanismy, aby nebylo okolí v případě, že k šikaně dochází, netečné.
22.02.2016 20:10 |

podobné články

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Napětí mezi hvězdami Ulice vyvrcholilo v divokou hádku

 
Hádka mezi těmito dvěma kolegy se úplně vymkla kontrole. Magda Prokopovi hlasitě na chodbě jejich domu, kde společně bydlí, vyčiní, jak ohavně se chová k Ireně a úmyslně jí lže, aby se jí zbavil. A to je jen začátek.
19.04.2021 08:25 |

podobné články

Ulice: Magda dostane od Landové nevinný nůž na krk. Místo Mirkovi to o samotě svěří Prokopovi

 
Irena Landová je v 4196. dílu skálopevně přesvědčená o tom, že dělá maximum pro to, aby Magdu udržela na škole a zatím i v křesle třídní učitelky. Doporučí však Magdě, aby zvážila, zda chce v novém školním roce pokračovat jako třídní kantorka stejné třídy žáků.
29.01.2022 07:00 |

podobné články