Článek

Ulice: Magda dává Prokopovi za vinu, že si nevzala Mirka

 
Mirek se chce ve 4402. dílu znovu sejít s Magdou a Prokopem. Důvod jim však neprozradí, protože se vůbec neukáže. Místo schůzky se Magda s Prokopem příšerně pohádají. Kryštof je zase nepříjemný na Karlu kvůli její práci. Naštěstí si brzy uvědomí, že to byla chyba, a Karle dá i něco pro radost.
16.01.2023 07:15 |

podobné články

Podobné články

Rozmyslí si Magda svatbu kvůli Prokopovi?

 
Učitelka Magda Procházková z Ulice zažívá pohádku, kterou by si nechala líbit většina žen. Potkala sympatického a dobře situovaného Mirka, který by ji na rukou nosil. Udělá pro ni první poslední a teď ji dokonce požádal o ruku. Rozmyslí si Magda svatbu?
04.03.2022 19:00 |

podobné články

Zamilovaný profesor z Ulice bude muset skousnout krutá slova. Magda mu bodne další ránu milostným nožem

 
Kdo dokáže Prokopovi z Ulice nejvíc ublížit? Paradoxně je to Magda, kterou přemlouval, aby se nevdávala a žila s ním. Po tom, co si však vyslechne, by byl blázen, kdyby se o něco dalšího takového pokoušel. Jak se Magda ve 4248. dílu vyjádří na účet Prokopa?
12.04.2022 07:00 |

podobné články

Přitáhne to Magdu k Prokopovi zpět?

 
Magda Procházková a Prokop Junek omladili učitelský sbor gymnázia v seriálové Ulici. Jeden čas spolu něco měli, teď ale Magda chodí s Mirkem. Není však vyloučeno, že to Magdu k Prokopovi znovu nepřitáhne, co myslíte?
16.12.2021 07:00 |

podobné články

Ulice: Je v pořádku, že se Magda staví proti Prokopovi? A má Jirka Herman nárok míchat se Gábině do výchovy?

 
Gábina v Jirkovi nachází velkou oporu nejen pro sebe ale i pro Šimona. Chvíli jí však bude trvat, než si to uvědomí. V 4322. dílu se však Jirka dočká pochopení a Gábina mu dává najevo, jak moc je pro ni důležitý. To Magda s Prokopem si navzájem ukazují svá ega. Nakonec je svede dohromady operace.
12.09.2022 07:15 |

podobné články

Ulice: Magda má o Prokopovi jasno. Návrat k bývalce a prodloužení pobytu v Portugalsku

 
Sice jsou ještě prázdniny, ale pro nekonečný seriál Ulice to už neplatí. Příběhy jednoho z nejoblíbenějších pořadů TV Nova se začaly odvíjet již minulý týden, kdy odstartovala již osmnáctá série. I tento týden čekají diváky dějově nabité nové díly, v nichž se například po dvou měsících znovu setkají Magda a Prokop, které hrají herci Ondřej Studénka (36) a Veronika Čermák Macková (28). Podle informací serveru tn.cz budou zastiženi v okamžiku, kdy se u nich bude skloňovat rozchod ve všech pádech.
24.08.2022 18:15 |

podobné články

Co vás čeká dnes večer v Ulici? Magda slíbí Prokopovi, že si Mirka nevezme!

 
Prokop se znovu pokusí zapůsobit na Magdu. I když jí nemůže nabídnout to, co Mirek, má ji upřímně rád. Zdá se, že Magda se už konečně pevně rozhodla, kterému z mužů dá přednost. Dovede si ale za svým rozhodnutím stát? A jak se to dnes vyvine pro Gábinu s Jirkou?
01.04.2022 00:05 |

podobné články

Blondýn nebo brunet? Fandíte spíše Prokopovi nebo Mirkovi z Ulice?

 
Magda stojí před důležitým rozhodnutím. Mirek nebo Prokop? Jistota nebo dobrodružství? Magda skáče rovnýma nohama do nejistoty a bouřlivého vztahu s Prokopem. Udělala však dobře? Kdo by zvítězil u vás?
09.07.2022 05:00 |

podobné články

Ulice: Magda se zastává Romana, který měl na Šimonově šikaně největší podíl. Prokopovi kvůli němu ztropí scénu

 
Vážně se Magda postaví na stranu Romana a Viktora, i když viděla video, zprávy a e-mail od Gábiny, kde popisuje všechno, co dělali Šimonovi? Dokonce se kvůli nim ve 4371. dílu pohádá s Prokopem. Blance se poodhalí tajemství mezi Adamem a Jarkou a Vanda má nahnáno.
20.11.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Viktora (4 články)

Magda a Blanka z Ulice: Dvě krásné ženy, kterými muži manipulují

 
Mirka seslalo samo nebe. Magda je hýčkaná jako v bavlnce a Otíkovi Mirek shání zakázky na malování obrazů. Jednu takovou dokonce přiveze až z Německa. Magda se však mění před očima a Otík si po jejím naléhání v 4150. dílu neodpustí poznámku, že na ni dříve býval radostnější pohled. Tím Magdin příšerný večer teprve začíná.
10.11.2021 07:00 |

podobné články

Vrátí se Magda ke svému stylu oblékání, až ji opustí Mirek?

 
Učitelka Magda Procházková nastupuje do Ulice jako sympatická mladá žena, která miluje barevný a hravý styl oblékání. V Ulici ale potkává podnikatele Mirka, který ji pomalu ale jistě mění k obrazu svému. Najde Magda cestu zpátky ke svému stylu?
10.01.2022 14:00 |

podobné články

Magda dnes navrhne Prokopovi společné bydlení. Jeho reakce ji ale zklame

 
Magda cítí, že je potřeba učinit další krok ve vztahu s Prokopem. Mámino doporučení, aby šla do všeho po hlavě, ji v tom utvrdí. A tak svého milého překvapí otázkou o společném bydlení. Doufala však v docela jinou reakci… Mezitím Kryštof spřádá plán pomsty vůči Jakubovi a Adam zve Jarku na rande.
25.10.2022 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (469 článků) , Adam Adam (469 článků)

Co se stane v Ulici? Magda se schoulí v Prokopově objetí a Mirka si najednou nechce vzít

 
Jarní láska dýchne i na Ulici. Magda popustí uzdu svým skrývaným citům a jako lavina se její slova budou valit na Prokopa. Ten je šťastný, že se Magda konečně projevila, ale je tu ještě Mirek. Ani Gábina s Jirkou nezůstanou ve 4240. dílu pozadu, na ně ale naštěstí tentokrát žádné drama nečeká.
31.03.2022 07:00 |

podobné články

Prokop se ukázal jako ten největší ignorant. Nelituje teď Magda ztráty Mirka?

 
Otík Puklický se nikdy netajil tím, co si o obnoveném vztahu Magdy a Prokopa myslí. Teď se zdá, že se jeho prognóza naplňuje. Magda a Prokop jsou zase v sobě. Místo toho, aby trávili prázdniny společně, vymýšlí si každý svou dovolenou. Prokop jede do Španělska za svou ex a Magda s Irenou si zbyly.
19.07.2022 07:00 |

podobné články

Vydrží Magda Prokopovo pracovní tempo? Nebo už toho má dost?

 
Prokop neví, kam dříve skočit, a má štěstí, že je vedle něho Magda tak trpělivá. Jenže čeho je moc, toho je příliš. Reálně hrozí, že Magda brzy bouchne. Vždyť se s Prokopem vidí jen u večeře, a to je ještě schovaný za notebookem. Jestlipak přece jen neudělala chybu, když poslala Mirka k vodě?
16.10.2022 13:30 |

podobné články

Krásné ztráty Live uvedou v premiéře film o Michalu Prokopovi

 
Součástí programu festivalu Krásný ztráty Live, který se uskuteční 14. a 15. srpna na statku ve středočeských Všeticích, bude premiéra celovečerního televizního dokumentu o Michalu Prokopovi. Snímek s názvem Až si pro mě přijdou... natočil filmař a Prokopův muzikantský kolega Jiří Vondrák, informovala za organizátory festivalu Krásné ztráty Live Nikola Páleníčková.
23.07.2020 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal Prokop (101 článků) , Michal Prokop (101 článků)

S láskou se nemá experimentovat. O tom se přesvědčí i opuštěná Magda z Ulice

 
Mirek udělal radikální řez ve vztahu s Magdou. Co naplat, Magda mu měla říct pravdu. Tu by totiž Mirek dokázal i pochopit, ale lež jí neodpustí. Magda ve 4258. dílu může jen vzpomínat a utápět se v tom, o co všechno přišla.
26.04.2022 07:00 |

podobné články

Napětí mezi hvězdami Ulice vyvrcholilo v divokou hádku

 
Hádka mezi těmito dvěma kolegy se úplně vymkla kontrole. Magda Prokopovi hlasitě na chodbě jejich domu, kde společně bydlí, vyčiní, jak ohavně se chová k Ireně a úmyslně jí lže, aby se jí zbavil. A to je jen začátek.
19.04.2021 08:25 |

podobné články

Proutník v Ulici: Prokop to klátí, až třísky létají, namotala se frigidní ředitelka i stydlivka Magda

 
Až do této doby platili za největší proutníky Ulice Bedřich Liška a Jarda Hejl, kteří za léta v nekonečném seriálu vystřídali spoustu ženských. Nyní to ale vypadá, že mají novou konkurenci v učiteli Prokopovi. Ten totiž zpočátku působil jako ňouma, který neumí do deseti napočítat, ale postupem času se proměnil v lovce žen. Komu už stihl zlomit srdce?
12.05.2021 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Bedřich Liška (32 článků)

Ulice: Magda dostane od Landové nevinný nůž na krk. Místo Mirkovi to o samotě svěří Prokopovi

 
Irena Landová je v 4196. dílu skálopevně přesvědčená o tom, že dělá maximum pro to, aby Magdu udržela na škole a zatím i v křesle třídní učitelky. Doporučí však Magdě, aby zvážila, zda chce v novém školním roce pokračovat jako třídní kantorka stejné třídy žáků.
29.01.2022 07:00 |

podobné články