Článek

Ulice: Kdy Lumír vykopne Ingrid a začne bydlet s Kateřinou?

 
Kateřina už dlouho uvažuje o společném bydlení s Lumírem. V cestě jí ale stojí pořádná překážka – Ingrid. Dokud ta bude žít u Lumíra, nepřichází sestěhování v úvahu. A rozhodně to nevypadá, že by se Ingrid chystala uvolnit své místo v bytě…
17.11.2022 15:30 |

podobné články

Podobné články

Ulice: Lumír se postaví mezi Ingrid a Kateřinu. Nevyřeší však vůbec nic

 
Prokop opatrně zpovídá Šimona a ujišťuje Gábinu, že už se o Šimona nemusí bát. Roman s Viktorem jsou vyslýcháni a trest je, zdá se, nemine. Lumír chce urovnat vztahy mezi Kateřinou a Ingrid, ale moc se mu to nepodaří. Ve 4369. dílu je obě zve do hospody, Ingrid však brzy po příchodu zase odchází.
16.11.2022 07:15 |

podobné články

Věčné přátelství v Ulici: Mohlo by to klapat Lumírovi a Ingrid?

 
Lumír a Ingrid ze seriálu Ulice si skvěle rozumí, jejich vztah ale zatím nepřekročil hranici přátelství. Lumír sám si dobře uvědomuje, jak báječná Ingrid je. Srdci však neporučíš – a to jeho jej zatím táhlo k neodolatelné Dianě. Co přijde dál?
11.01.2022 09:30 |

podobné články

Sokyně nebo kamarádky? Kateřina a Ingrid, která vyhraje Lumíra?

 
Konečně je Lumír u konce svého nejhoršího období, kdy alkoholem zapíjel žal po Světlaně a pak se snažil alkohol přebít randěním. Jenže to mu na rozdíl od Ingrid nešlo. Diana mu dala košem a nevydařily se ani další jeho vztahy. Teď nejspíš skončí s Kateřinou. Jak tuhle informaci nakonec pobere Ingrid?
20.04.2022 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Diana Diana (241 článků)

Lumír s Kateřinou se konečně dočkali své romantické chvilky!

 
Ani Itálie ani štěnice ani nic jiného už Lumíra s Kateřinou nepřipravilo o romanticky strávenou chvilku. Po době delší, než by sami chtěli, spolu Kateřina a Lumír skončili v posteli. Od té doby k sobě občas zaskočí a Lumír už si stihl kvůli sexu s Kateřinou vykoledovat malér u své dcery Venduly.
01.09.2022 13:30 |

podobné články

Bude Ingrid žárlit na Lumírův nový vztah v Ulici?

 
Ingrid se možná k Lumírovi stěhovala předčasně. Zrovna si na sebe zvykli a už má Lumír nový vztah. Mezi ním a Kateřinou to jiskří a po předchozích nezdarech to tentokrát vypadá, že se opravdu dají dohromady. Bude pak Ingrid žárlit na Lumírův nový vztah?
01.06.2022 07:15 |

podobné články

Nečekaný rozchod v Ulici: Lumír a Kateřina jdou od sebe kvůli Ingrid

 
Kateřina považovala Ingrid za dobrou a spolehlivou kamarádku. Nikdy by ji nenapadlo, že je osud postaví proti sobě. Ale to se změnilo, když před Ingrid zmínila své plány do budoucna a přání bydlet společně s Lumírem. Netušila, že zdánlivě neškodná zmínka rozpoutá dohady, které skončí rozchodem.
22.11.2022 09:00 |

podobné články

Ulice: Šimon pro Jirku udělá krásnou věc. To Lumír s Kateřinou se kvůli Ingrid rozejdou

 
Lumír znovu opakuje rozčarované Vilmě, že se právě rozešel s Kateřinou. Ta nevěří svým uším. Šimon cítí, že musí pro Jirku něco udělat. Trápí ho, že má kvůli němu potíže. František se vyhýbá Skyler, ale ta si ho ve 4373. dílu už nenechá utéct.
22.11.2022 07:15 |

podobné články

Lumír a Ingrid v Ulici: Sňatek z rozumu, nebo láska, která teprve vypukne?

 
Ingrid svěřila Lumírovi, že jí nynější způsob dvojího života nevyhovuje. Cestuje mezi Prahou a Málkovem a občas si není jistá, kde je vlastně doma. A vyznělo to tak, že naznačuje Lumírovi, aby to řešil, nebo za ním a Lexíkem nebude jezdit tak často. A tak Lumír začne v 4202. dílu jednat.
06.02.2022 07:00 |

podobné články

Velké vzplanutí a životní omyl v Ulici: Vdovec Lumír pokukuje po Ingrid a Jana bojuje o lásku

 
V nekonečném seriálu Ulice začíná pěkně přituhovat. S milostnými avantýrami se potýká nejedna postava. Půvabná začínající herečka Jana se opět dostala do milostné spleti. Tlačí na svého tajného přítele Sašu Beka, aby se konečně rozvedl, ale tomu se příliš nechce. Na druhé straně to vypadá, že se Lumír začíná dávat po smrti manželky Světlany dohromady a očkem pokukuje po Ingrid. Který pár má šanci a čí vztah nemá absolutně cenu?
04.03.2021 18:31 |

podobné články

Paralyzovaný pacient v exoskeleton obleku vykopne první míč na MS ve fotbalu

 
Fotbalové mistrovství světa v Brazílii začne neskutečnou podívanou. Během slavnostního zahájení první míč mistrovství vykopne paralyzovaný člověk v exoskeleton obleku. 
19.05.2014 13:25 |

podobné články

Ulice: Žárlivá manželka versus sexy kamarádka. Jak to Iva ustojí?

 
Kdyby si měl Lumír zvolit mezi Ingrid a Kateřinou, těžko říct, která z žen by to u něj vyhrála. Ingrid mu od smrti Světlany hodně pomáhá, Kateřina Dubovská z hospody ho však nepřestává udivovat. I Vítek Klíma stojí mezi dvěma ženami, aniž by to tušil. Obě budou mít možnost se v 4201. dílu potkat.
05.02.2022 07:00 |

podobné články

Ulice: Dají se Lumír s Ingrid nakonec dohromady? Lumírovo chování ke Kateřině tomu nasvědčuje

 
Trvalo dlouho, než se dali Lumír s Kateřinou dohromady. A když už si i Alex začíná na Kateřinu zvykat, najednou má všechna ta vzájemná snaha přijít nazmar. Eva ve 4374. dílu oznamuje Milošovi, že ji teď bude mít doma každý den. Skyler se snaží zmanipulovat Frantu, aby s ní rychle odjel za Chrisem.
23.11.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (668 článků) , Alex Alex (222 článků) , Alex Alex (222 článků) , Alex Alex (248 článků) , Alex Alex (84 článků) , Alex Alex (43 článků)

VIDEO: V seriálu Ulice půjde o život kadeřnici Ingrid!

 
Blesk zjistil, co nového chystají tvůrci seriálu Ulice, který se vrací už v pondělí zpět na TV obrazovky. Blonďatá majitelka kadeřnictví Ingrid v podání herečky Jany Sovákové získá pocit, že její zesnulý muž žije. Zahlédne člověka, který jako by Ševčenkovi z oka vypadl. Je to dvojník, nebo si s Ingrid někdo ošklivě zahrává? Při nebezpečném pátrání na vlastní pěst půjde kadeřnici o život.
05.01.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Sováková (14 článků)

Co Ingrid z Ulice neustále schovává pod dlouhým rukávem?

 
Nepochybně jste zaznamenali, že Ingrid zpod dlouhého rukávu vykukuje jakýsi barevný obrazec. Je to tetování, které se jí táhne přes celou paži. Jana Sováková, jež tuto oblíbenou postavu z Ulice hraje, je známá tatérka. Co o ní možná ještě nevíte a co čeká Ingrid v nových dílech?
12.11.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Sováková (14 článků)

Kateřina vykopne Honzu: Jsi trapnej, vypadni!

 
V reality show Hledá se táta a máma dojde na hodně ostrá slova a propukne velká hádka. Protékající záchod a následná oprava probudí v mámě Kateřině Strnadové (30) tak nesnášenlivé pocity, že tátu Honzu Žítka (41) vykopne z bytu.
03.06.2010 10:05 |

podobné články

Show na jedničku v Ulici: Kateřina ukáže v hospodě Lumírovi, co je to nahoře bez

 
Lumír vesele a bez ostychu pokračuje v alkoholové šňůře, což nejvíc trápí Vilmu a Vendulu. Lumír si však myslí, že má všechno pod kontrolou. Lexík tráví pár dnů u Ingrid, a tak je Lumír jako neřízená střela. Party kolegu mu dělá Tonda Hložánek, kterému narostla ramena, protože jeho manželka odjela pryč z domova. Chystá se tak v 4177. dílu znovu do hospody, kde se má Kateřina Dubovská ukázat bez košile.
02.01.2022 07:00 |

podobné články

Ingrid z Ulice – opustila děti kvůli Lumírovi?

 
Když Lumír před nedávnem navrhl Ingrid možnost sestěhování, prakticky okamžitě po té myšlence skočila a kupodivu už se jí nepustila. Jak k tomu ale přijdou její dva synovci z Málkova, Vašík a Ládík?
06.03.2022 14:00 |

podobné články

Pořezaná Ingrid si oddychla: Násilník je ve vězení!

 
Pět dní žila rodina dvaačtyřicetileté Ingrid ve strachu! Báli se, že jim ublíží její bývalý, který Ingrid brutálně v obličeji zohavil nožem. Dařilo se mu totiž unikat policii…
02.06.2010 17:30 |

podobné články

Zohavená Ingrid: Za tyhle jizvy si násilník odsedí 8,5 roku!

 
Bolest, utrpení, strach. To všechno prožívala u soudu Slovenka Ingrid Čepáková (43), které v květnu na ulici v Dubnici nad Váhom expřítel brutálně pořezal levou stranu tváře. Ten byl odsouzen na 8,5 roku vězení. "Bojím se, co bude pak," svěřila se už nyní Ingrid.
05.11.2010 11:20 |

podobné články