Článek

Ulice: Kde je Kalina, když ho člověk potřebuje – jestli Soňu nepostaví do latě, úplně nám zblbne Prokopa

 
Mojmír Kalina zmizel z kabinetu, a tak se nedivme, že nám na uličním gymnáziu upadá morálka a dějí se hrozné věci. Otík štěká na Irenu, Magda na Prokopa a Soňa se někde v úkrytu škodolibě chechtá. Prokopa už si pěkně omotala kolem prstu. Pokusí se získat i jeho srdce.
04.02.2024 00:00 |

podobné články

Podobné články

Šéfkuchař Kalina: Smažák, hranolky a tatarka škodí zdraví. Na tom trvám

 
Spolumajitel pražské restaurace Kalina je jedním z tří porotců gastronomické reality show MasterChef, kterou na podzim uvede televize Nova. Miroslav Kalina se neúspěchu pořadu nebojí a slibuje, že...
14.09.2015 09:51 |

podobné články

Ulice 4454: Vendula zahájila protiútok. Pod palbou kritiky je také Kalina

 
Ve 4454. díle Ulice se vítr obrátí ve prospěch Venduly. Ta totiž cítí potřebu své divné chování Jirkovi vysvětlit. A dopadne to ještě lépe, než vůbec čekala. Mnohem hůř na tom bude Kalina, který teď bude mít Landovou věčně za zadkem. Jen jestli to Magda nepřestřelila.
29.03.2023 07:15 |

podobné články

Jasná potížistka – tak diváci vnímají Soňu Čechovou z Ulice. Spekulují, jak zamíchá dějem

 
Příchod Lucie Vondráčkové do Ulice rozdělil diváky na dva tábory – na ty, kdo ji mají rádi a těší se, jak zpestří seriál, a na ty, kteří ji už teď podezírají, že Magdu vyštípe z ředitelského křesla. Při té příležitosti nejspíš také okouzlí Prokopa. Každopádně s sebou jistě přinese problémy.
23.09.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2032 článků) , Soňa Čechová (16 článků) , Lucie Čechová (7 článků)

Kdybych nebyl herec, asi bych učil, říká představitel Prokopa z Ulice

 
Ondřej Studénka, který v seriálu Ulice ztvárňuje učitele Prokopa, by se na pedagogickou dráhu nejspíš vydal, kdyby nekráčel po té herecké. V takovém případě by však nejspíš nepoznal svou nynější manželku Evelínu. S tou se seznámil na prknech Městského divadla Brno, kde oba herečtí manželé působí. A nejsou takoví sami. „Jsme tam taková jedna velká rodina,“ říká herecká dvojice ve speciálním valentýnském rozhovoru.
15.02.2022 09:05 |

podobné články

30 případů majora Zemana: Přišla Kvadratura ženy a diváci jásali, že dostali konečně pořádný kriminální případ

 
Píše se rok 1958 a Zeman se stále vzpamatovává ze smrti manželky. V práci to chápou – nechávají Zemanovi tolik času, kolik jen potřebuje. Zeman se věnuje hlavně malé Lidušce. S dcerou v lunaparku jej zastihne i Kalina. Když si jde dcerka užít atrakce, Kalina začne Zemanovi popisovat čerstvý případ.
23.03.2023 17:30 |

podobné články

Z učitele hercem: jak si vede herec Ondřej Studénka v roli Prokopa Junka ze seriálu Ulice?

 
Nakonec se mu vlastně původní přání vyplnilo. V seriálu Ulice totiž Ondřej hraje profesora Prokopa. Jak se dvojnásobného tatínkovi v roli posily učitelského sboru daří? A co jiskra mezi ním a Magdou?
04.04.2021 13:30 |

podobné články

Bulharská princezna Kalina trpí kvůli nosu: Lékaři jí způsobili doživotní problém

 
Když se objeví bulharská princezna Kalina na veřejnosti, každý okamžitě začne řešit její nos. Mnozí by si mysleli, že jde o nepovedenou práci plastických chirurgů, avšak pravda je úplně jinde. Jak píše španělský deník Yellow Paper, důvodem není princeznina záliba v estetických zákrocích, nýbrž závažné lékařské pochybení. 
21.09.2023 10:55 |

podobné články

Mojmír Kalina: Milovaný i nenáviděný učitel z Ulice

 
Pavel Nový alias Mojmír Kalina se v Ulici objevuje už dlouhých deset let. Je uznávaný nejen mezi studenty, ale i mezi kolegy, a zdá se, že jeho postava se téměř nezměnila.
11.12.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nový (560 článků) , Pavel Nový (404 článků)

Zpěvák Honza Kalina z kapely Sto zvířat: Když hrajeme vášnivě, patří nám svět

 
Třicet let existence, návrat Petra Ostrouchova, až dětská radost z tvorby a odchod tří členů kapely. To jsou témata, která provázejí jedenácté album skupiny Sto zvířat nazvané 30 let testováno na lidech. Na otázky odpověděl spoluzakladatel kapely, zpěvák, klávesista a perkusionista Honza Kalina.
04.11.2020 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kalina (16 článků)

Soňu (†30) zavraždili v Jindřichově Hradci po vánočním večírku! Kde se skrývá její vrah?

 
Kriminalisté pořád věří, že jednoho dne zjistí, kdo zavraždil třicetiletou Soňu Illeovou. Jenže záhada pokračuje a rozluštění se asi neblíží. Od tajemné vraždy uplynulo už 10 let.
25.12.2018 18:56 |

podobné články

Páteční Ulice: Sylva rozhodí Karlu, Luboš si zahraje na tajného agenta a Prokopa potrápí Magdina odtažitost

 
Když Sylva vyjde ze dveří domu, kam míří Karla za synky, pochopitelně to policistku překvapí. Strávila ta krásná slečna noc u Kryštofa? Luboš se jako tajný agent vloudí do Coolny, aby ověřil, zda je čistý vzduch. Přehlédne ale sympatického cizince. Prokopa zamrzí, že s ním Magda skoro nekomunikuje.
31.08.2023 07:15 |

podobné články

Hejlík neboli Jáchym Kalina se chlubí synem: To se nám na podzim urodilo!

 
Konečně ukázal syna! Lukáš Hejlík (35) alias Jáchym Kalina z Ordinace v růžové zahradě 2 zveřejnil fotografii svého druhého potomka. Vojtíšek je celý táta! Oba mají místo nosu typickou hejlíkovskou bambuli.
18.10.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (202 článků)

Hejlík neboli Jáchym Kalina se chlubí synem: To se nám na podzim urodilo!

 
Konečně ukázal syna! Lukáš Hejlík (35) alias Jáchym Kalina z Ordinace v růžové zahradě 2 zveřejnil fotografii svého druhého potomka. Vojtíšek je celý táta! Oba mají místo nosu typickou hejlíkovskou bambuli.
20.10.2015 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (202 článků)

Hraba (STAN): Navrhuji doktorku Soňu Pekovou na státní vyznamenání

 
Senátor Zdeněk Hraba navrhne na státní vyznamenání, konkrétně na Medaili za zásluhy v oblasti vědy, MUDr. Soňu Pekovou, Ph.D., která ve své laboratoři přišla na jednodušší testování na nový typ koronaviru SARS-CoV-2.
27.03.2020 04:35 |

podobné články

Dnes v Ulici: Soňa intrikuje, ale Magda s Eddiem mají o svém vzájemném vztahu jasno

 
Nasadit si Soňu Čechovou do školy nebylo zas až tak moudré, jak si Magda na začátku myslela. Ještě hloupejším tahem pak bylo zvát zvědavou Soňu do svého soukromí. Pár chvil totiž stačilo na to, aby si udělala své závěry.
09.10.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Soňa Čechová (16 článků)

Konec Terezy v domě Big Brothera naštval diváky. Rozcupovali falešnou Soňu a tydýta Františka

 
Další vyřazování v domě Big Brothera je za námi. Se spolubydlícími se musela rozloučit Tereza, která od diváků dostala nejvíce hlasů pro odchod. Mnozí diváci však na sociálních sítích vyjádřili nespokojenost a raději by vystěhovali Soňu, která je podle nich falešná, anebo Františka, který je podle některých nejnudnější osoba v celé show. 
10.12.2023 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (150 článků)

Ze Základního instinktu v podání britského komika se Michael Douglas pozvracel

 
Anglický komik James Corden v neděli opět šokoval americké diváky svého pořadu The Late Late Show na stanici CBS. Tentokrát parodoval legendární scénku ze Základního instinktu, ke které přizval i Michaela Douglase. Sharon Stone si pochopitelně střihl on sám. Když však obtloustlý moderátor před Douglasem začne na židli opakovaně přehazovat nožku přes nožku, Douglasovi se udělá nevolno a nakonec se neudrží a hodí šavli.
22.04.2015 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (314 článků) , Michael Douglas (490 článků) , James Corden (37 článků) , Douglas Stone (4 články) , Michael Stone (16 článků) , Michael Michael (1903 článků) , Michael Stone (3 články) , Michael Stone (3 články)

Moderátor odmítá pozvat do karaoke taxíku Robbieho Williamse. Je prý málo slavný

 
Britský moderátor James Corden slaví se svou show Late Late v USA veliký úspěch. A v jeho rámci se mu daří do taxíku, který sám řídí a nazývá Carpool Karaoke, pozvat největší hvězdy hudebního nebe. Krom Beyoncé, Madonny či Adele tam byli také Elton John, Gwen Stefani či Lady GaGa. Jenže rád by si vedle něj sedl i Robbie Williams, jehož však Corden pozvat odmítá. I když jsou vlastenci, podle Jamese není Robbie dost slavný v rámci USA.
19.12.2016 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (577 článků) , Elton John (572 článků) , Gwen Stefani (141 článků) , James Corden (37 článků) , John Elton (174 článků)

Seriál Ulice: Kterápak uloví Prokopa. Usměvavá žačka, nebo ambiciózní ředitelka?

 
Od té doby, co profesorka Irena Landová usedla na ředitelské křeslo, stala se z ní ambiciózní dáma plná nových podnětů a nápadů. Posledním z jejích velkolepých plánů je ulovit mladého a pohledného profesora, Prokopa Junka, který přibyl do učitelského sboru. Ten se zdá být ale líbivým i pro mladé studentky, třeba pro Petru, lásku Adama Voláka.
23.03.2021 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Adam (122 článků)