Článek

Ulice: Jak to dopadne s manželstvím Karly a Kryštofa? Dokáže Kryštof nakonec překonat nevěru?

 
Kryštof se nedokáže vypořádat sám se sebou a se svými negativními emocemi. Tony se o něj začíná bát a zdá se, že Karla se naopak bojí Kryštofa a jeho chování. Skyler znovu splétá sítě na polapení Františka. Bude ve 4367. dílu úspěšná?
14.11.2022 07:15 |

podobné články

Podobné články

Přiznat nevěru – ano či ne?

 
Dlouholeté vztahy často dospějí do fáze, kdy alespoň jeden z partnerů začne být vedle své drahé polovičky nespokojený. Najednou mu v jejich vztahu začne něco chybět – ať už to bude porozumění, kvalitní sex nebo ono pověstné mravenčení v břiše, které zažíváme na začátcích našich vztahů. Velmi často nedostatky ve vztahu začnou řešit jediným způsobem: nevěrou.  Uklouznout může každý. Vůbec nezáleží na tom, zda k nevěře dojde jednou nebo opakovaně. Tak či onak je to přímý zásah do důvěry a ne každý tuto skutečnost dokáže strávit. Nabízí se tedy otázka: přiznat nevěru – ano nebo ne? Vyplatí se přiznat nevěru? Nevěra ze strany milovaného partnera dokáže srazit na kolena i toho nejsilnějšího z nás. Nejenže jeho nevěru vůbec nečekáte, ale zároveň to dokonale nabourá vaši důvěru. Pokud jste vašemu partnerovi zahnuli, pak si určitě říkáte, zda mu svou nevěru máte přiznat či nikoli. Uvědomte si, že tuto skutečnost nedokáže skousnout každý. Jedině vyrovnaný člověk umí přijmout tuto nepříjemnou skutečnost, dokáže se přes ní přenést a své polovičce odpustit. Bohužel ale většina z nás nevěru neodpouští, a proto se dnes a denně rozpadají vztahy i manželství právě díky tomuto zaškobrtnutí. Přiznání nevěry pro vlastní úlevu Byli jste nevěrní a nyní se chystáte k přiznání? Pak se zkuste zamyslet nad tím, zda tak nechcete učinit jen kvůli obrovské tíze vašeho svědomí, které vám v noci nedá spát a které vás nutí štítit se sami sebe. Jenže pozor – vám se možná po sdělení kruté pravdy skutečně uleví, ale jak na tom bude ten druhý? Není nefér přenést vaše černé myšlenky na někoho jiného jen proto, aby vám bylo lépe, zatímco on bude trpět? Jedno uklouznutí nebo opakovaná chyba? Názory lidí na přiznání nevěry se hodně liší. Někdo dokonce říká, že hodně záleží na tom, zda šlo o jednu nevěru, nebo zda oněch... Čtěte více Příspěvek Přiznat nevěru – ano či ne? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.07.2016 04:30 |

podobné články

4 rady jak překonat strach z řízení

 
Závěrečné zkoušky v autoškole máte již dávno za sebou, řidičský průkaz nosíte v dokladech a ačkoli jste podle papírů způsobilá řidička, při pohledu na auto a představě, že musíte řídit, se vám zvedá žaludek, kolena připomínají rosol, čelo se orosí potem a srdce začne tlouct nepředstavitelnou rychlostí. Již několik týdnů či dokonce měsíců se ptáte sama sebe, jak překonat strach z řízení. Když už jste se učila na zkoušky a zvládla jste i technickou stránku věci, pak by byla škoda, kdyby vaše vynaložené úsilí ve finále přišlo vniveč. Věřte nebo ne, ale s otázkou jak překonat strach z řízení, si nepohráváte jen vy. Je mezi námi hodně lidí, kteří mají z řízení strach, děsí je představa hustého provozu a nejvíce se bojí ostatních řidičů, kteří ne vždy dokážou respektovat začátečnickou snahu. I přes obavy ale víte, že řídit potřebujete, aby vám auto nestálo ladem skladem v garáži nebo zaparkované před domem. Jak tedy překonat strach z řízení? Na to se teď společně s námi můžete podívat! Víte, jak překonat strach z řízení? My ano! Možná jste se nad touto otázkou zamýšleli už několikrát, ale ještě se vám nepodařilo přijít alespoň na jedno rozumné řešení. Cesta autem pro vás představuje noční můru a kdo ví, možná jste si do auta nesedli od té doby, co jste z něho vystoupili po dokončení závěrečné zkoušky. Nebojte se, my vám s vaším strachem pomůžeme. Máme totiž několik rad, které vám poradí, jak se zbavit strachu sednout za volant! Rada první: Jezděte v klidném provozu Pokud se bojíte řízení automobilu, nevrhejte se ihned do náročného provozu. Spousta aut kolem vás by vám na jistotě rozhodně nepřidala, nemluvě o neintuitivních řidičích, kteří zkrátka nedokážou pochopit, že se někdo bojí – bohužel i tací jsou mezi námi. Trénovat můžete na poklidných cestičkách nebo můžete vyzkoušet jízdu o... Čtěte více Příspěvek 4 rady jak překonat strach z řízení pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
22.11.2016 06:20 |

podobné články

Čapí rekviem. Za Kryštofa, vlastně za Kryštofu

 
Mladého čápa Kryštofa loni vybavili plzeňští ornitologové minivysílačkou a s napětím sledovali jeho cestu do Afriky. Zimu strávil v Senegalu a na jaře se vrátil domů, na rozdíl od dalších tří stejně vybavených opeřenců, po nichž se slehla zem. Navrátilec se usadil na hnízdě postaveném na lampě veřejného osvětlení v Polžicích u Horšovského Týna, a jak se brzy ukázalo, nebyl to Kryštof, ale Kryštofa. Ale to už je teď jedno. Je mrtvá.
13.09.2021 18:05 |

podobné články

Markéta Stehlíková o postavě rázné Karly z Ulice: Marečkovi jsou na tom finančně zle a bude hůř

 
Sympatická herečka Markéta Stehlíková (36) je známá momentálně především z nekonečného seriálu Ulice. Její postava neohrožené policistky Karly prošla za krátkou dobu celkem razantní proměnou. S příchodem těhotenství a následně mateřství Karla přehodnotila životní priority a v současné době se naplno věnuje své rodině. Představitelka Karly Markéta prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz, jak se bude vyvíjet těžká životní situace u Marečků, kteří nyní válčí s finanční krizí, a také to, co má se svojí seriálovou postavou společné.
11.02.2021 16:41 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Stehlíková (19 článků)

3 tipy jak překonat podzimní únavu

 
Ve chvílích, kdy za okny panuje pochmurné počasí, dny jsou najednou kratší a sluníčko už se ukáže jen občas pociťuje spousta z nás podzimní únavu. Najednou se nemohou přinutit do jakékoli aktivity, postrádají energii i elán a jejich život tak začne ovládat lenost. Na podzim je únava či deprese typická. Jestliže i vy máte pocit, že se vám do ničeho nechce, nic vás nebaví, zničeho se nemůžete radovat a do všeho se musíte doslova nutit, pak si přečtěte náš dnešní článek  ve kterém vám poradíme tři tipy jak překonat podzimní únavu. 3 tipy jak překonat podzimní únavu Spánek pohladí na těle i na duši Spánek je pro náš život nesmírně důležitý  a rozhodně bychom se neměli v tomto ohledu šidit. Odborníci o osmi hodinách spánku denně rozhodně nemluví jen tak. Zvláště na podzim bychom si spánku měli dopřát dostatek. Chcete-li překonat podzimní únavu, poslouchejte dobře vaše tělo, které vám posílá jasné signály, zda má spánku dostatek nebo zda by ještě potřeboval spánkový nášup. Kdo se chce dobře vyspat, měl by si k tomuto účelu zajistit vhodné prostředí, kdy záleží nejen na vhodné matraci, ale i na atmosféře panující v ložnici. Uvidíte, že dostatečně odpočatí nakopete únavě zadek! Nebojte se společnosti Na podzimní únavu skvěle platí, pokud na ni nejste sami. Pokud se necítíte dobře, nesnažte se být sami a místo toho buďte co možná nejvíce času s rodinou či s přáteli. Přátelé si můžete pozvat k sobě domů nebo můžete vyrazit do společnosti. S rodinou se nebojte trávit čas sledováním televize, povídáním si o zážitcích z uplynulého dne nebo hraním společenských her. Nenechte podzimní únavu, aby ovládala váš společenský život, neboť má velmi nemilou vlastnost nutit vás stranit se okolí a vyhýbat se sociálním kontaktům a komunikaci. Dopřejte si masáž S podzimní únavou vám může pomoci i profesionální masáž, při které... Čtěte více Příspěvek 3 tipy jak překonat podzimní únavu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
13.10.2016 06:30 |

podobné články

Sen každého muže: Kryštofa Hádka v novém filmu svádí tato nádherná brunetka

 
V novém filmu Signál si vedle Vojtěcha Dyka  (26) a Kryštofa Hádka  (29) zahraje také nadějná herečka Eva Josefíková (21). A právě tato rozkošná mladá dáma se ukáže jako pořádná koketa. Rozhodne se totiž uplatnit na Kryštofa Hádka své půvaby a nestoudně ho svádí.
24.01.2012 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Hádek (246 článků) , Vojtěch Dyk (921 článků) , Eva Josefíková (155 článků)

Posteloví hřebci v Love Islandu: Kryštofa s jeho 4 vteřinami trumfnul soupeř o půlku

 
Čtyřsekundovým výkonem Kryštofa z Love Islandu to zkrátka nekončí! Poté, co vypluly na povrch záběry erotických hrátek Kryštofa a Denisy, kteří se zkrátka neudrželi a před kamerami si užili prvního pohlavního styku, přišlo další přiznání. V bonusovém pořadu Beach Hut, který moderují účastníci předchozí série Gabriela Gašpárová a Petr Havránek, došlo na další pikantní detaily ze zákulisí. Gabča na svého milého práskla, že v době natáčení taktéž nepředvedl nejlepší výkon. ”Bylo to 8 sekund!” prozradila. Zkrátka: Po dlouhé nucené pauze není žádný muž kapitán. 
19.10.2022 19:45 |

podobné články

Kryštof chystá letní Kryštof kempy. Poté si dá pauzu

 
Kryštof se od vydání alba Inzerát v loňském roce prakticky nezastavil. Od příštího srpna si tak sestava kolem Richarda Krajča naordinuje minimálně roční volno. Ještě předtím však odjedou zimní klubové turné a v létě několik venkovních akcí pod titulem Kryštof kempy.
12.12.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (395 článků)

Kryštof zahájili turné k albu Srdcebeat. Většina koncertů je již vyprodaná

 
Před téměř vyprodanou Ostrava Arénou zahájila kapela Kryštof své podzimní halové turné k albu Srdcebeat. Vyprodané jsou i další koncerty. Zbývá na ně jen několik stovek vstupenek. Show skupina zahájila skladbou Cesta, v minulosti se Kryštof touto písní s publikem spíše loučil. Součástí koncertu byla i nákladná výprava. Její součástí byly například dva přelety zpěváka Richarda Krajča nad publikem. Kryštof na turné připravil obří scénu s více než 300 světly, vizuální dojem umocnila projekce na celkové ploše 100 metrů čtverečních, řadu prvků si muzikanti přivezli ze zahraničí. O turné je mezi fanoušky velký zájem. Kapela postupně přidávala koncerty v Praze, Brně a Ostravě.
20.10.2015 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (395 článků)

Kryštof Mareček z Ulice v seriálu dospěl

 
Kryštofa Marečka, kterého v Ulici hraje Kryštof Rímský, znají diváci především jako Máru. V Ulici je už od roku 2007 a za tu dobu prošel opravdu velkou proměnou. Z lehkovážného floutka se proměnil ve zodpovědného tátu od rodiny.
02.12.2021 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Rímský (13 článků) , Kryštof Mareček (4 články)

Kryštof Rímský z Ulice má za sebou divokou minulost

 
Šestačtyřicetiletý Kryštof Rímský se do povědomí diváků dostal hlavně díky seriálu Ulice, ve kterém působí už od roku 2007. S postavou Máry z Ulice ho spojuje hodně věcí. Ovšem Ulice není jeho jediným projektem, kde je vidět.
29.11.2021 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Rímský (13 článků)

Pamatujete na nevěru Tomáše Jordána z Ulice?

 
Seriál Ulice je součástí našich životů už po dlouhé roky. Prošlo jí mnoho postav, které nám více či méně uvízly v paměti. Některé jsou stálicemi a v Ulici se objevují od samého počátku až dodnes. Jedním z těchto obyvatel Ulice je i Tomáš Jordán, kterého v seriálu vídáme stále, ačkoli už zdaleka ne tak často jako dříve. Zavzpomínejme tedy na něj, na jeho začátky a také na jeho nevěru. Proč k ní došlo? A jak to tehdy bylo a dopadlo?
21.01.2022 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jordán (14 článků)

Ulice: Kryštof se vrací a dává Karle pořádnou sodu za nevěru

 
Kryštof se nehodlá kvůli Karle nikde potulovat a ve 4346. dílu se vrací domů. Přece jen tam má děti i zázemí. A nedovolí, aby Karlin románek zničil jejich rodinu. Karla se však radovat nebude. Prokop si užívá zasloužené vítězství nad nezničitelnou Duškovou a udobřuje se s Magdou.
16.10.2022 07:15 |

podobné články

Mára z Ulice má nový účes! Proč se nechal ostříhat?

 
Kryštof Rímský, jehož znáte z Ulice jako Kryštofa Marečka, zásadně změnil image. Dlouhé vlasy milovníka metalu nahradil krátkým sexy sestřihem. Co ho k tomu vedlo a jak teď vypadá? A co prožívá jeho postava v aktuálních dílech seriálu?
09.11.2022 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Rímský (13 článků)

Kryštof Hádek visel na činžáku: Utrhl se s ním okap

 
Obyvatelé Karlína byli asi hodně udivení, když na jednom z činžáků spatřili visícího Kryštofa Hádka (30). Herce do akční scény dostalo natáčení filmu Všiváci. I když se Kryštof hodně snažil, bez kaskadéra se to neobešlo.
28.06.2012 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Hádek (246 článků)

Do Polžic se vrátil čáp Kryštof. Je z něj paní čápová

 
Dlouhé putování čápa ze západu Čech do Afriky a zpět má poněkud pikantní dohru. Ornitologové si ptáka, kterého vybavili miniaturní satelitní vysílačkou, pokřtili jménem Kryštof a minulý týden slavili jeho návrat. Opeřenec si po více než pětitisícikilometrové anabázi vyhlédl hnízdo na lampě veřejného osvětlení v Polžicích u Horšovského Týna. A tam se záhy ukázalo, že jde o samičku. Tak je to tedy ta Kryštofa.
25.04.2021 09:35 |

podobné články

Ulice: Kryštof si vyřizuje účty se svými blízkými

 
Kaštan je po návratu z nemocnice ve velmi špatném stavu. Chce všechno vzdát a raději by nebyl. Naštěstí jsou tu Klímovi. I Kryštof teď potřebuje velkou podporu, nejdříve si však potřebuje něco vyjasnit. Vnitřní napětí si Kryštof ve 4348. dílu znovu vybíjí doma, tentokrát je však u toho i Vojta.
18.10.2022 07:15 |

podobné články

To je úlet: Nádherně vyvinutá přítelkyně Kryštofa Hádka se balí do igelitu a zpívá hit o frndě

 
Herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová (20) je pěkné kvítko. Tahle odvážná a přírodou skvěle obdařená dívka, která před časem sbalila herce Kryštofa Hádka, chystá nevídaný útok na klidné vody domácí pop music. Vidět jste ji mohli například v televizním filmu Rytmus v patách nebo v muzikálu Hello Dolly! Od září bude hrát v nekonečném seriálu Ulice.
02.08.2011 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Hádek (246 článků) , Berenika Kohoutová (404 článků)

Ulice: Měla by se Karla na čas odstěhovat od Kryštofa? U Marečků je čím dál větší dusno a Vojta poprvé slyší tátu křičet

 
Kryštof ukazuje Karle, kde je její místo. Karla nemá šanci cokoliv říct nebo udělat. Skyler s Františkem čeká bolestivé loučení. Chris však bude šťastný, když ho babička s dědou odvedou pryč. Co všechno se stane ve 4360. dílu Ulice?
03.11.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (38 článků)