Článek

Ulice: Dají se Lumír s Ingrid nakonec dohromady? Lumírovo chování ke Kateřině tomu nasvědčuje

 
Trvalo dlouho, než se dali Lumír s Kateřinou dohromady. A když už si i Alex začíná na Kateřinu zvykat, najednou má všechna ta vzájemná snaha přijít nazmar. Eva ve 4374. dílu oznamuje Milošovi, že ji teď bude mít doma každý den. Skyler se snaží zmanipulovat Frantu, aby s ní rychle odjel za Chrisem.
23.11.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (667 článků) , Alex Alex (221 článků) , Alex Alex (221 článků) , Alex Alex (247 článků) , Alex Alex (83 článků) , Alex Alex (42 článků)
Podobné články

Věčné přátelství v Ulici: Mohlo by to klapat Lumírovi a Ingrid?

 
Lumír a Ingrid ze seriálu Ulice si skvěle rozumí, jejich vztah ale zatím nepřekročil hranici přátelství. Lumír sám si dobře uvědomuje, jak báječná Ingrid je. Srdci však neporučíš – a to jeho jej zatím táhlo k neodolatelné Dianě. Co přijde dál?
11.01.2022 09:30 |

podobné články

Ulice: Lumír se postaví mezi Ingrid a Kateřinu. Nevyřeší však vůbec nic

 
Prokop opatrně zpovídá Šimona a ujišťuje Gábinu, že už se o Šimona nemusí bát. Roman s Viktorem jsou vyslýcháni a trest je, zdá se, nemine. Lumír chce urovnat vztahy mezi Kateřinou a Ingrid, ale moc se mu to nepodaří. Ve 4369. dílu je obě zve do hospody, Ingrid však brzy po příchodu zase odchází.
16.11.2022 07:15 |

podobné články

Bude Ingrid žárlit na Lumírův nový vztah v Ulici?

 
Ingrid se možná k Lumírovi stěhovala předčasně. Zrovna si na sebe zvykli a už má Lumír nový vztah. Mezi ním a Kateřinou to jiskří a po předchozích nezdarech to tentokrát vypadá, že se opravdu dají dohromady. Bude pak Ingrid žárlit na Lumírův nový vztah?
01.06.2022 07:15 |

podobné články

Velké vzplanutí a životní omyl v Ulici: Vdovec Lumír pokukuje po Ingrid a Jana bojuje o lásku

 
V nekonečném seriálu Ulice začíná pěkně přituhovat. S milostnými avantýrami se potýká nejedna postava. Půvabná začínající herečka Jana se opět dostala do milostné spleti. Tlačí na svého tajného přítele Sašu Beka, aby se konečně rozvedl, ale tomu se příliš nechce. Na druhé straně to vypadá, že se Lumír začíná dávat po smrti manželky Světlany dohromady a očkem pokukuje po Ingrid. Který pár má šanci a čí vztah nemá absolutně cenu?
04.03.2021 18:31 |

podobné články

Ulice: Kdy Lumír vykopne Ingrid a začne bydlet s Kateřinou?

 
Kateřina už dlouho uvažuje o společném bydlení s Lumírem. V cestě jí ale stojí pořádná překážka – Ingrid. Dokud ta bude žít u Lumíra, nepřichází sestěhování v úvahu. A rozhodně to nevypadá, že by se Ingrid chystala uvolnit své místo v bytě…
17.11.2022 15:30 |

podobné články

Sokyně nebo kamarádky? Kateřina a Ingrid, která vyhraje Lumíra?

 
Konečně je Lumír u konce svého nejhoršího období, kdy alkoholem zapíjel žal po Světlaně a pak se snažil alkohol přebít randěním. Jenže to mu na rozdíl od Ingrid nešlo. Diana mu dala košem a nevydařily se ani další jeho vztahy. Teď nejspíš skončí s Kateřinou. Jak tuhle informaci nakonec pobere Ingrid?
20.04.2022 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Diana Diana (241 článků)

Lumíra mrzí Tondův nezájem. Chystá oslavu narozenin a řeší podivný spor mezi Ingrid a Kateřinou

 
Kateřina se vyhýbá Lumírovu bytu, Ingrid zase hospodě. Co za tím vězí? Jirka začíná oficiálně úřadovat jako starosta a mrzí ho, že jeho vztah s tátou se dosud nezlepšil. Tonda nereaguje ani na Lumírovo pozvání na oslavu. Prokop chce slyšet přímo od Šimona, co mu Roman s Viktorem prováděli.
16.11.2022 00:00 |

podobné články

Nečekaný rozchod v Ulici: Lumír a Kateřina jdou od sebe kvůli Ingrid

 
Kateřina považovala Ingrid za dobrou a spolehlivou kamarádku. Nikdy by ji nenapadlo, že je osud postaví proti sobě. Ale to se změnilo, když před Ingrid zmínila své plány do budoucna a přání bydlet společně s Lumírem. Netušila, že zdánlivě neškodná zmínka rozpoutá dohady, které skončí rozchodem.
22.11.2022 09:00 |

podobné články

Ingrid je zpátky z Málkova. Proč vlastně odjela a k čemu dospěla?

 
Ingrid ve skutečnosti odjela do Málkova, aby poskytla Lumírovi a Kateřině více prostoru se sblížit. Oni místo toho udělali pravý opak a rozešli se! To je třeba napravit, jenže jak, když ani jeden není ochotný udělat první krok? Neměla by jim Ingrid nějak pomoct?
30.11.2022 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (103 článků)

Lumír a Ingrid v Ulici: Sňatek z rozumu, nebo láska, která teprve vypukne?

 
Ingrid svěřila Lumírovi, že jí nynější způsob dvojího života nevyhovuje. Cestuje mezi Prahou a Málkovem a občas si není jistá, kde je vlastně doma. A vyznělo to tak, že naznačuje Lumírovi, aby to řešil, nebo za ním a Lexíkem nebude jezdit tak často. A tak Lumír začne v 4202. dílu jednat.
06.02.2022 07:00 |

podobné články

VIDEO: V seriálu Ulice půjde o život kadeřnici Ingrid!

 
Blesk zjistil, co nového chystají tvůrci seriálu Ulice, který se vrací už v pondělí zpět na TV obrazovky. Blonďatá majitelka kadeřnictví Ingrid v podání herečky Jany Sovákové získá pocit, že její zesnulý muž žije. Zahlédne člověka, který jako by Ševčenkovi z oka vypadl. Je to dvojník, nebo si s Ingrid někdo ošklivě zahrává? Při nebezpečném pátrání na vlastní pěst půjde kadeřnici o život.
05.01.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Sováková (14 článků)

Co Ingrid z Ulice neustále schovává pod dlouhým rukávem?

 
Nepochybně jste zaznamenali, že Ingrid zpod dlouhého rukávu vykukuje jakýsi barevný obrazec. Je to tetování, které se jí táhne přes celou paži. Jana Sováková, jež tuto oblíbenou postavu z Ulice hraje, je známá tatérka. Co o ní možná ještě nevíte a co čeká Ingrid v nových dílech?
12.11.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Sováková (14 článků)

Co Ingrid cítí doopravdy? Touží po hezké rodině a Kateřina jí do toho hodila vidle

 
Ingrid si s Lumírem a Lexíkem vybudovala možná netradiční, ale funkční rodinu, kterou si zamilovala. Kvůli Kateřině teď hrozí, že ji bude muset opustit. S podobným vývojem událostí měla počítat, přesto ji pořádně zaskočil. Uvolní Kateřině pozici, nebo snad bude o Lexíka bojovat?
18.11.2022 17:30 |

podobné články

Lumír v obležení žen, co se Kateřině nebude líbit?

 
O tom, jak těžké je najít tu pravou ženu, ví Lumír z Ulice své. Ani on ale nečekal, že se jeho dámy ze seznamky střetnou v hospodě. Problém se vyřeší prakticky sám, když Karina urazí Jarušku a Lumír zase Karinu. Jaký dojem to však udělá na Kateřinu?
24.04.2022 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Karina Karina (9 článků)

Show na jedničku v Ulici: Kateřina ukáže v hospodě Lumírovi, co je to nahoře bez

 
Lumír vesele a bez ostychu pokračuje v alkoholové šňůře, což nejvíc trápí Vilmu a Vendulu. Lumír si však myslí, že má všechno pod kontrolou. Lexík tráví pár dnů u Ingrid, a tak je Lumír jako neřízená střela. Party kolegu mu dělá Tonda Hložánek, kterému narostla ramena, protože jeho manželka odjela pryč z domova. Chystá se tak v 4177. dílu znovu do hospody, kde se má Kateřina Dubovská ukázat bez košile.
02.01.2022 07:00 |

podobné články

Vzít, anebo nevzít – přijme Lumír post místostarosty? A proč se o něm nezmínil Kateřině?

 
Jirkova nabídka je lákavá, ale Lumír stále váhá. Proč o ní Kateřině neřekl? Bude to nakonec ona, kdo ho přemluví, aby se stal místostarostou? Šímu zatím nadále obtěžují Roman s Viktorem. Dědova přítomnost je naštěstí drží v uctivé vzdálenosti, ale na jak dlouho?
31.10.2022 00:00 |

podobné články

Je už Lumír po smrti Světlany připraven na novou lásku?

 
Od doby, co Lumír ztratil Světlanu, ho už okouzlilo pár žen. Jedinou jistotu měl však v kamarádce Ingrid a nikoho dalšího si do života tak snadno nepustil. Díky sympatické hospodské Kateřině by se ale mohlo konečně všechno změnit k lepšímu.
02.08.2022 07:00 |

podobné články

Ingrid z Ulice – opustila děti kvůli Lumírovi?

 
Když Lumír před nedávnem navrhl Ingrid možnost sestěhování, prakticky okamžitě po té myšlence skočila a kupodivu už se jí nepustila. Jak k tomu ale přijdou její dva synovci z Málkova, Vašík a Ládík?
06.03.2022 14:00 |

podobné články

VÁŠNIVÝ SEX! Ingrid ukázala v ULICI téměř VŠE!

 
Ingrid se dočkala. Oplakávaný Vasil ji přišel navštívit. Chtěl se rozloučit, ale vše nakonec dopadlo jinak. Ingrid s Vasilem spolu skončili v posteli.
02.03.2011 18:10 |

podobné články