Článek

Ulice: Blanka nabízí Jarce svůj vlastní byt

 
Kristýna v nemocnici naštěstí neskončí, ale podezření na panickou ataku jí rozhodně na klidu nepřidá. Martina se ve 4405. dílu loučí s Pavlem a Máriem, ale do Itálie možná ani neodjede. Blanka se zpočátku baví Evženovým nápadem, ale nakonec sama nabídne Jarce a Adamovi byt.
19.01.2023 07:15 |

podobné články

Podobné články

Blanku trápí neshody s Adamem a Jarkou. A to ještě netuší, že Kristýna sekla se školou

 
Dnes večer v Ulici to bude mít Blanka zatraceně těžké. Adamovy výčitky ji doženou k pláči. Omluva Jarce to snad napraví, ale dokáže se Blanka držet dál a řešit s ní jen pracovní záležitosti? Kéž by alespoň Kristýna měla svůj život v pořádku. Ukáže se však, že i ona chystá na rodiče pěknou bombu.
07.12.2022 00:00 |

podobné články

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Blanka ze slepeckého dua v Hlasu se málem zhroutila. Podívejte se na její projev plný slz, který vás rozbrečí taky!

 
"Slepecké duo Blanka Janečková a Martin Svátek":http://www.extra.cz/vystoupeni-slepeckeho-dua-v-hlasu-rozbrecelo-daru-i-martu-podivejte-se-na-jejich-dojemny-pribeh-a-budete-ronit-krokodyli-slzy svým dojemným příběhem v "Hlasu ČeskoSlovenska":http://www.extra.cz/tema/hlas-ceskoslovenska totálně dostalo nejen kouče, ale i publikum a své konkurenty. Během natáčení Souboje se dojatá "Blanka":http://www.extra.cz/tema/blanka-janeckova rozpovídala o svých pocitech během soutěžního klání a po tvářích se jí kutálely krokodýlí slzy.
23.04.2014 20:15 |

podobné články

V tunelu Blanka bude třeba vyměnit až 300 kabelů v délce 56 km

 
Zaměstnanci ČKD Praha DIZ začali v tunelu Blanka montovat namísto poškozených nové kabely. Dělníci zahájili práce v Troji. ČTK to řekl náměstek primátorky Petr Dolínek (ČSSD). V tunelu Blanka bude potřeba podle informací ČTK vyměnit namísto původních 80 kusů v délce asi 15 kilometrů asi 300 kabelů v délce zhruba 56 kilometrů, v květnu se na tom domluvili úředníci s dodavateli. Zprovoznění tunelu Blanka je zatím naplánováno na 15. září a výstavba dosud stála asi 37 miliard.
15.06.2015 17:10 |

podobné články

Z chalupy do špitálu! Hvězdě Ulice Obermaierové (75) se udělalo zle

 
Měla štěstí, že u ní byl na návštěvě kamarád. Jarce Obermaierové (75), populární drbně Vilmě Nyklové ze seriálu Ulice, se udělalo na chalupě nevolno. „Dokonce mi vyskočila teplota,“ svěřila Aha! herečka.
10.06.2021 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Nyklová (95 článků)

Chodí Adam s někým? Vanda v koupelně objeví stopu

 
Jarka stráví u Adama noc. Stane se tak ve vší počestnosti, ale ráno zaspí a zapomene si v koupelně sponku. Tu po návratu z Japonska objeví Vanda. Jak to Adam vysvětlí? A bude Blanka vyzvídat, od koho je kytice, kterou Jarce doručí kurýr?
13.10.2022 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (469 článků) , Adam Adam (469 článků)

Doprava v Praze ve špičce zkolabovala! Blanka byla zavřená, auta ucpala ulice

 
Tunelový komplex Blanka byl od úterního večera mimo provoz kvůli poruše bezpečnostního systému. Omezení dočasně postihlo dopravu v tunelu Mrázovka a Strahovském tunelu. Doprava kolabovala v úterý večer i ve středu v ranní špičce. Před devátou byl provoz v tunelu Blanka obnoven v nouzovém režimu, ve 12:22 byl nouzový režim zrušen a tunelem je opět možné projíždět.
10.04.2018 20:45 |

podobné články

Ulice: Blanka se zcela odevzdá Evženovi. Zatímco Luděk lítá kvůli společnému domu, Blanka skončí s Evženem na gauči

 
Chodí pešek okolo, nedívej se na něho… Tak takhle nějak chodí Blanka okolo Evžena od doby, kdy se vrátil z Austrálie, a ještě mnohem déle. Ráda by ho u sebe měla napořád a blíž než s ním jen sedět u stolu. A tohle přání Blance Evžen v 4198. dílu splní!
31.01.2022 07:00 |

podobné články

Ulice: Blanka se zhroutí před Veronikou. Musí se rozhodnout, buď láska nebo luxus a úplná rodina

 
Nešťastná Blanka se snažila Evženovi vysvětlit, že nemůže ze dne na den odejít od Luďka a z domova, kde s nimi žije i Adam. Evžen bere Blančino prohlášení, že potřebuje čas, jako výmluvu. Dost necitlivě dá Blance na vybranou. Buď se zbaví Luďka, nebo s ní končí. Blanka v 4203. dílu neví kudy kam.
07.02.2022 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (469 článků) , Adam Adam (469 článků)

Smutná zpráva z Ulice: Blanka to bohužel nezvládla

 
Blanka s Evženem jsou jako zlý sen. Chodí okolo sebe, aniž by spolu promluvili jedno slovo. A přitom by Blanka Evženovi měla svěřit spoustu slov. Možná by to potom nedošlo tak daleko jako v 4214. dílu.
23.02.2022 07:00 |

podobné články

Ukočíruje Blanka svou druhou alkoholovou zkoušku?

 
Blanka z Ulice je teď v pořádné kaši. Vášnivá chvilka s Evženem jí dodala sílu na to, aby konečně opustila Luďka. Jenže celé se to zamotalo a ona se kvůli velké frustraci opět napila. Přistihla ji při tom Veronika, která jí pomáhá problém hasit. Ukočíruje Blanka svou druhou alkoholovou zkoušku?
02.03.2022 09:00 |

podobné články

Paroubek: Kandidáti na pražského primátora mohou být potěšeni. Blanka se bude otevírat až po volbách

 
Česká média včera s velkou slávou ohlašovala, že 2. prosince bude otevřen tunel Blanka. Je sice marketingově povedené, že tunel se bude otevírat v den, kdy svůj svátek slaví právě Blanka, nicméně by bylo jistě lepší, kdyby se tento největší tunel v ČR měřící 6 382 m, za který město zaplatilo bez mála 37 miliard korun, otevřel ještě před volbami.
01.10.2014 16:05 |

podobné články

Obermaierové (75) se udělalo zle: Z chalupy do špitálu!

 
Měla štěstí, že u ní byl na návštěvě kamarád. Jarce Obermaierové (75), populární drbně Vilmě Nyklové ze seriálu Ulice, se udělalo na chalupě nevolno. „Dokonce mi vyskočila teplota,“ svěřila Aha! herečka.
10.06.2021 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Nyklová (95 článků)

Ulice: Luďkovi se vrací arogantní forma. K Jarce se zachová jako největší hulvát a nezastaví se ani před Adamem

 
Šimonova zpráva neměla dobrý ohlas. Ani Jirkovo setkání s novinářem nedopadlo nejlépe, druhý den o něm vychází první článek. Luděk ve 4379. dílu zjišťuje, kdo je Adamova přítelkyně. Setkání s Jarkou proběhne příšerně. Adam odchází pryč z bytu.
30.11.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adam (58 článků) , Adam Adam (469 článků) , Adam Adam (469 článků)

Příští týden v Ulici odstartuje veselým večírkem se dvěma Mikuláši

 
Příští týden se diváci Ulice mohou těšit na veselou mikulášskou nadílku, ale také na spoustu dramatických momentů a pěkně vyostřené vztahy. V Blančině rodině to vře kvůli Jarce a v té Gábinině zase kvůli čmuchání redaktora Tomáška. Miloš si pak zadělá na průšvih, když pozve Ditu na schůzku.
03.12.2022 07:15 |

podobné články

Linda Rybová alias Blanka z Ulice měla medvěda v pokoji

 
Blanka Voláková je dlouholetou oblíbenou postavou Ulice. Diváci ji obdivují, sympatizují s ní, litují ji, když se jí děje nějaká křivda. Čím to může být, že je zrovna tato postava tak oblíbená? Možná to bude i tím, že ji ztvárňuje herečka Linda Rybová.
25.07.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (161 článků)

Neckář po smrti manželky, Tofi po pohřbu táty: Smutek léčili na jevišti!

 
Při zpěvu potlačili oba svůj žal. Václav Neckář (72) truchlí po manželce Jarce (†76), Sagvan Tofi (51) nedávno přišel o nevlastního otce Miloslava Dočekala (†74). Nejlepší lék je práce.
07.02.2016 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Neckář (418 článků) , Sagvan Tofi (347 článků)

Neckář po smrti manželky, Tofi po pohřbu táty: Smutek léčili na jevišti!

 
Při zpěvu potlačili oba svůj žal. Václav Neckář (72) truchlí po manželce Jarce (†76), Sagvan Tofi (51) nedávno přišel o nevlastního otce Miloslava Dočekala (†74). Nejlepší lék je práce.
10.02.2016 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Neckář (418 článků) , Sagvan Tofi (347 článků)

Kriminalisté vyšetřují financování pražského tunelu Blanka

 
Kriminalisté vyšetřují okolnosti týkající se financování pražského tunelového komplexu Blanka. Zabývají se podezřením ze spáchání dvou trestných činů. Vyplývá to z dokumentů, které má ČTK k dispozici. Jde o částky v řádu miliard, zjistila ČTK. Problematická a podle mnohých předražená Blanka, která je součástí městského okruhu, už Prahu stála 27 miliard. Konečný účet má být 36 miliard korun. Otevření se plánuje na jaro příštího roku.
17.09.2013 13:50 |

podobné články