Článek

Ulice: Autonehoda Klímových, z níž se vyklubala trapná kauza

 
Únavně dlouhé a neuspokojivé vyšetřování autonehody Ivy Klímové bylo pro tuhle rodinu jistě nejvýznamnější událostí sezóny, ale pro diváky vysloveným utrpením. Celé měsíce se museli dívat na Ivin utrápený obličej a nakonec ještě na Viktorovo nehorázné vítězství.
09.07.2024 07:15 |

podobné články

Podobné články

Ohrozí krásná Dita manželství Klímových? Vítek to nebude mít lehké

 
Zatímco v bance Vítek Klíma Ditině kouzlu zdárně odolával, teď bude zpátky v jejím dosahu, a to při rekonstrukci bytu její maminky. Bohužel pro Ivu povede celou předělávku bytu ne Ditina maminka, ale Dita. A to bude mimo jiné znamenat, že bude Iva s Vítkem neustále v kontaktu. Ohrozí tentokrát krásná Dita manželství Klímových?
15.08.2022 07:15 |

podobné články

Příští týden v Ulici: Zjitřené emoce u Klímových, nová postava v životě Moniky a detektiv Milošek

 
U Klímových to příští týden bude pořádně vřít. Iva se chytne nejenom s Vítkem, ale i s Robertem. Naštěstí pochopí, že toho nejlepšího chlapa má doma. U Moniky se objeví nový kamarád Maťo, jenž Kryštofa znejistí. Miloš si střeží tajemství, které se pokusí odhalit jeho syn Milošek.
21.10.2023 00:00 |

podobné články

Krutý Google: Když zadáte slovo TRAPNÁ, objeví se Ewa Farna!

 
O hodně ostrý vtípek se nechtěně postaral Google. Jeho inteligentní vyhledávač vám totiž po zadání slova "trapná" jako první možnost najde spojení "trapná Ewa Farna". Samotný systém ale za to vlastně nemůže…
18.05.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1469 článků)

Ulice očima odborníka Novotného: Knobloch - pedofilní vládce bytu, Nuselák - osud Hybnerové a největší zadek, jaký kdy periferní kampaň viděla!

 
Někdo by měl říct olympiádě, že jsou tu důležitější věci, namátkově třeba Slavia Praha, prsa snowboardistky Samkové a samozřejmě Ulice! Nebo ještě jinak. Kurva, to na Nově nevědí, že to není o tom, že olympiáda je důležitá věc a musí dostat přednost. Sakra, ale tak ta otázka přece nestojí. Primární má být přece zákon ulice, zákon, kterým se musí dramaturgie televize Nova propříště řídit jako nejvyšším poselstvím, totiž NEEXISTUJE NA SVĚTĚ NIC DŮLEŽITĚJŠÍHO NEŽ ULICE!!!! Mě doprdele nezajímá, že zrovna startují sdruženářky na patnáct a půl kilometru překážek s malorážkou a hromadným startem! Je mi jedno že venku je olympiáda, drakiáda nebo heydrichiáda! Do hajzlu, je Ulice, Ulice, Ulice a já chci Miládku v depresi a Peška ve své nekonečné demenci a ne Vichnara!!!!!
23.02.2014 18:15 |

podobné články

Rodina Klímových ze seriálu Ulice: Vydrží i přes Vítkovo blízké přátelství s Ditou?

 
Klímovi jsou relativně novou posilou seriálu Ulice a rozhodně s sebou přinesli zajímavé dějové linky. Nešťastné lásky, vážná nemoc, podnikatelská příkoří, a hlavně Vítkův nepříjemný šéf, to jsou jen některé problémy, které již rodina musela řešit.
28.10.2021 10:05 |

podobné články

Příští týden přiletí do Ulice Martina Dubovská a Žofka se zřejmě nastěhuje ke Klímovým

 
Do Ulice přibude nová postava – krásná Martina svým příjezdem překvapí nejen Kateřinu. Nemalý šok čeká také rodinu Klímových. Žofka si z jejich bytu udělá dočasné útočiště. Vandina touha po svatbě začne být neúnosná, stejně jako Šimonovo chování. Vztah Karly a Kryštofa bude podroben další zkoušce.
07.01.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Martina Dubovská (19 článků)

Kaštan z Ulice režíruje muzikály a s manželkou doma popíjí slivovici

 
Antonína Procházku zná každý věrný fanoušek Ulice jako všetečného hypochondra Kaštana, který si tak trochu adoptoval rodinu Klímových a pasoval se do role jejich dědečka. Michal si ho oblíbil a Vítek s Ivou už jej také přijali za svého. V době finančních problémů Kaštan navíc ochotně nabídne pomoc.
25.03.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Procházka (25 článků)

První novoroční díl Ulice přinese trapas Báry a Bruna i další kocovinu pařmenky Martiny

 
V pondělí 1. ledna se v premiérovém díle seriálu Ulice můžeme těšit na dozvuky silvestrovského veselí. Zatímco Bára s Brunem ho stráví zcela střízliví únavnou prací a pak nahatí zaspí v ložnici Klímových, Martina s alkoholem rozhodně nešetří. Kvůli ní Nyklovi prožijí první den nového roku v obavách.
31.12.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Bruna Bruna (42 článků)

Novinky z 20. sezóny Ulice: První školní den bude příležitostí k tomu, aby Klímovi prudili puberťáka

 
Začaly prázdniny, ale už teď se mohou diváci Ulice radovat z několika novinek a těšit se na první srpnové epizody. V rodině Klímových to však nevypadá na nějaké výrazné zlepšení oproti předchozí sezóně. Ukázka z nových dílů je sice stručná, ale naznačuje, že budou pořád stejně otravní.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Ze zmizelého romského pokladníka se vyklubala kachna

 
Na chvíli to byl hit mnohých internetových serverů, např. iDnes.cz, TN.cz, Týden.cz, Deník.cz, ale nikoliv Novinek, i deníkového zpravodajství. Ze senzace se však po několika dnech vyklubala klasická novinářská kachna. O co šlo?
22.02.2012 10:35 |

podobné články

Nevadí mi, že je hezčí než já! Agáta Prachařová ukázala čtrnáctiletou sestru Kordulu, ze které se vyklubala neuvěřitelná kočka

 
Neuvěřitelně se vyklubala. Mladší sestra Agáty Prachařové  (35) , dcera její maminky Veroniky Žilkové  (58) a velvyslance Martina Stropnického  (63) Kordula je neuvěřitelná kočka.
26.05.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3977 článků) , Martin Stropnický (1951 článků)

Z banální autonehody se vyklubala vražda! Dva cizinci podle obžaloby ubodali muže v Holešovicích

 
Neuvěřitelně krutého činu se podle obžaloby dopustil Rus s Gruzíncem loni v červnu v Praze. To, co původně vypadalo jako banální autonehoda, se totiž ukázalo být promyšleným pokusem o vraždu. Muži si s obětí dohodli schůzku na odlehlém parkovišti, kde ji Rus brutálním způsobem v jejím vlastním autě pobodal, zatímco Gruzínec hlídal u cesty. Těžce zraněnému řidiči se podařilo odjet, o pár chvil později však ztratil vědomí a v Jateční ulici havaroval. Oživit už se ho nepodařilo. Oběma mužům hrozí 15 až 20 let vězení nebo výjimečný trest.
03.10.2018 12:45 |

podobné články

Drsná válka mezi expartnery: Homola vzkázal Daře Rolins: Jsi trapná a ubrečená

 
Ještě pře pár týdny to vypadalo, že vztah mezi expartnery Darou Rolins  (38) a Matějem Homolou je relativně v klidu. Už kvůli jejich dceři Lauře. Teď je vše opět jinak. Homola se v rozhovoru nevybíravě vyjádřil ve smyslu, že je Dara trapná a ubrečená, když ve své písni Nebe, peklo, ráj popisuje jejich rozchod kvůli Matějově nevěře. A Dara nad tím nemávla rukou. Cítila potřebu se na Super.cz k expartnerovi vyjádřit.
29.07.2011 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2916 článků) , Matěj Homola (362 článků)

Homola vzkázal Daře Rolins: Jsi trapná a ubrečená! Víme, kvůli čemu začala tahle válka

 
Ještě pře pár týdny to vypadalo, že vztah mezi expartnery Darou Rolins  (38) a Matějem Homolou je relativně v klidu. Už kvůli jejich dceři Lauře. Teď je vše opět jinak. Homola se v rozhovoru nevybíravě vyjádřil ve smyslu, že je Dara trapná a ubrečená, když ve své písni Nebe, peklo, ráj popisuje jejich rozchod kvůli Matějově nevěře. A Dara nad tím nemávla rukou. Cítila potřebu se na Super.cz k expartnerovi vyjádřit.
29.07.2011 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2916 článků) , Matěj Homola (362 článků)

Další útok na Verešovou! Jsi trapná, vzkazuje jí sexbomba Vránová

 
VIDEO: Andrea Verešová (31) není mezi kolegyněmi z modelingové branže vůbec oblíbená. Už několik urážek na její hlavu padlo od Simony Krainové (38) nebo Agáty Hanychové (26). Prostřednictvím Blesk.cz jí Vicemiss ČR Andrea Kloboučková Vránová (29) vzkázala jediné: "Jsi trapná!"
26.12.2011 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3977 článků) , Andrea Verešová (1438 článků) , Simona Krainová (2356 článků) , Andrea Vránová (54 článků)

Trapná záležitost, která by už měla usnout. Poslanec Dolejš pohovořil o sporu mezi Kalouskem a Ondráčkem

 
ROZHOVOR Kritizujme jako lidi a ne jako sprosťáci. Trapná záležitost, která už by měla usnout. Tak hovoří poslanec Jiří Dolejš (KSČM) o sporu, který vznikl mezi místopředsedou TOP 09 Miroslavem Kalouskem a poslancem Zdeňkem Ondráčkem (KSČM), poté co Ondráčka označil Kalousek za „komunistického fízla“. Podle Dolejše je usnesení mandátového a imunitního výboru o tom, že by se měl Kalousek omluvit, platné. Zároveň ale dodává: „Všichni budou rádi, když situace nebude eskalovat.“
27.09.2014 17:46 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7862 článků) , Jiří Dolejš (537 článků)

Veleba se pustil do Němcové kvůli Zemanovi. Už je prý trapná

 
Poslankyně Němcová je trapná a odsouzeníhodná. Myslí si to alespoň senátor Jan Veleba (SPO), který znovu důrazně vystoupil na obranu prezidenta Miloše Zemana. Němcová hlavu státu zkritizovala za cestu do Moskvy a Veleba jí doporučil, aby se jela podívat do Petrohradu na milion hrobů lidí, kteří zemřeli během nacistické blokády Leningradu. A kdyby to snad nepomohlo, má prý Zeman stejně cestu předplacenou, neboť klade část svého platu na oltář vlasti.
18.03.2015 22:06 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28099 článků)

Písničkář Hutka pro PL: Alexandrovci? Trapná parta zpívajících vojáků. Vondráčková a Bílá budou zpívat tomu, kdo jim zaplatí. I Karel Gott, ten mocný a velký český kýč

 
ROZHOVOR Alexandrovci jsou trapná parta zpívajících vojáků, to není umělecké těleso, ale propagandistické těleso dříve Sovětského svazu a nyní Ruska, říká po nedávném koncertním vystoupení ruského souboru v ČR písničkář a účastník třetího protikomunistického odboje Jaroslav Hutka. Silnou kritikou nešetřil vůči těm českým umělcům, kteří s Alexandrovci vystupovali na pódiu, tedy například Helena Vondráčková či Lucie Bílá. A stejně tak kriticky komentoval i slova Karla Gotta týkající se dění kolem vystoupení Alexandrovců.
19.10.2015 18:41 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2720 článků) , Karel Gott (6843 článků) , Helena Vondráčková (1063 článků) , Jaroslav Hutka (103 článků) , Lucie Vondráčková (2055 článků)

StarDance: Kristýna Leichtová je rozmazlená a pořád fňuká! Bittnerová si nevidí do úst a Tereza Kostková je trapná jako vždy!

 
Dnešní StarDance je za námi. Další pár musel opustit soutěž a dát prostor těm lepším. Soutěžící Láďa a Eva byli jednoznačně nejslabší. Marek Eben opět nevhodně vtipkoval, Tereza Kostková byla stejně trapná jako vždy a Kristýna Leichtová zase o něco víc fňukala.
22.10.2016 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (528 článků) , Kristýna Leichtová (338 článků) , Tereza Kostková (1002 článků)