Článek

Ulice a její 4329. díl: Jakuba pustí z léčebny, Vanda rozfofruje Luďkovy peníze a Lexík tajně proklouzne z domu

 
Kristýna se v tom pěkně plácá – netuší, kým bez Denise vlastně je, ale pochybuje, že odpověď najde zrovna na vysoké. Vanda kňučí, že nemá do Japonska žádné slušné oblečení, a tak lačně chňapne po Luďkově štědré nabídce. Jakub dnes bude propuštěn z léčebny. Proč se chce sejít zrovna s Věrkou?
22.09.2022 00:00 |

podobné články

Podobné články

Ulice: Alex je noční můra všech zamilovaných. Žít s Vandou je taky za trest, ale co, Luděk má, co chtěl

 
Vanda má obrovské starosti. Zatímco Blanka řeší ve 4329. dílu trable s Kristýnou, která uvažuje, že nenastoupí do školy, Vanda nemá co na sebe. Není to úsměvné? Alex si zase dojde do hospody pro Lumíra, pověsí se na něj a odvede si ho domů.
21.09.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (658 článků) , Alex Alex (212 článků) , Alex Alex (212 článků) , Vando Vando (8 článků) , Alex Alex (232 článků) , Alex Alex (74 článků) , Alex Alex (33 článků)

Vanda Hybnerová se poprvé od rozchodu se Sašou Rašilovem objevila na veřejnosti: Smutek? Ale kdeže...

 
Herečka Vanda Hybnerová  (45) se poprvé od chvíle, co Saša Rašilov  (42) oznámil rozchod, objevila na veřejnosti. Rašilov přiznal novou známost, ale Vanda se k celé kauze doposud nevyjádřila. I když se tématu rozvod vyhýbá, Super.cz přiznala, že je zase šťastná. "Myslím si, že jsem," usmívá se Vanda.
28.08.2014 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (221 článků) , Saša Rašilov (260 článků)

Medik radí - seriál článků

 
Spolupráce se serverem Gamester.cz. Články převzaty s jejich svolením. Autorem článků je student medicíny. Jedná se o jeho názory, ve snaze přiblížit určité problematiky v laické podobě. Články budou pravidelně přibývat. 9. díl - Základy anatomie - Srdce 8. díl - Pivo a zdraví - co je na tom pravdy? 7. díl - Prohlídka mrtvoly na místě činu 6. díl - Jak přestat kouřit 5. díl - Základy anatomie - Plíce 4. díl - Fotbal a údery do hlavy - nebezpečí demence 3. díl - Zakřivení penisu 2. díl - Tráva, velká šance na depresi 1. díl - Seznámení
04.08.2009 09:40 |

podobné články

Další díl Ulice: Zbabělý Štěpánek použije Karlu jako živý štít. Lexík vzpomíná na maminku

 
Úterní díl Ulice bude dramatický i dojemný zároveň. O napětí se postará psychicky vyřízený Štěpánek, kterému Karla vymlouvá sebevraždu. Jakub se nakonec zachová jako naprostý zbabělec. Lexíkovi se blíží narozeniny. Připravuje pozvánky na oslavu a nezapomíná ani na maminku. Bude to silný moment.
05.09.2022 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štěpánek (91 článků) , Karel Štěpánek (54 článků)

Tom Cruise natočí Mission Impossible 4

 
Třikrát a dost herci Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Mission Impossible . Sám se počtvrté zhostí role neohroženého Ethana Hunta. Do kin by měl snímek vstoupit v květnu 2011 a na produkci se bude podílet také J. J. Abrams .
12.02.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (1032 článků)

Vanda Janda řekla, jak probíhá příprava na přehlídku: Sam Dolce radí, co obléct

 
Slovenská módní návrhářka Vanda Janda naposledy uspěla na Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Přehlídka inspirovaná její babičkou uchvátila všechny příchozí hosty. Vanda Janda nám prozradila, jak dlouho se na poslední přehlídku připravovala. Pokud plánujete vyrazit na nějakou podobnou událost a nevíte, co obléci, máme pro vás rady od stylisty Sama Dolceho.
20.09.2020 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (624 článků)

Hysterická scéna v Ulici: Nepříčetná Vanda se zhroutí kvůli prohraným penězům!

 
Od doby, co se Vanda z ničeho nic objevila u ní doma, nemá Marie klidné spaní. Vidí, že Vanda před ní i Jolanou skrývá nepříjemné tajemství, ale je jediná, která to vidět chce. V 4135. dílu se Marie bude snažit otevřít Jolaně oči, ale její dobrý úmysl a upřímnost se obrátí proti ní.
20.10.2021 07:00 |

podobné články

Za hrátky s Jakubem Karla dostane velkolepý dárek. Vanda by si zase pro chvilku s Evženem zlomila v Ulici i nohu

 
Vanda ne a ne pochopit, že o ni Evžen nestojí a chce o něj soupeřit s Blankou. Navíc se naivně domnívá, že kdyby ho nedobývala, určitě by si Evžen dal říct sám od sebe. Její praktiky připomínají smyšlené milostné scénáře dospívající dívky. Vanda snad ve 4230. dílu ztratila veškerý dospělý rozum.
17.03.2022 06:50 |

podobné články

Šíleného vědce možná pustí z léčebny: Bude zase vykrádat hroby?

 
Šíleného ruského vědce Anatolije Moskvina (52) možná pustí z psychiatrické léčebny. V té je zavřený od chvíle, kdy vyšlo najevo, že krade těla z hrobů. Těla děvčat ve věku od tří do dvanácti let mumifikoval, oblékal do šatů, líčil je a žil s nimi. Takových „panenek“ měl v bytě 29.
24.09.2018 18:50 |

podobné články

Diva v každém okamžiku: Modelka Vanda Janda dokáže i v téhle době vynést dokonalé modely, účes i manikúru

 
Modelka a návrhářka Vanda Janda se i v době epidemie koronaviru drží svého životního motta Full Time Diva. Zatímco jiné ženy na svůj vzhled tak trochu rezignovaly, pomalu jim odrůstá gelová manikúra, vlasy si umyjí, jen když už by se na nich daly usmažit topinky a navléknou se maximálně do legín, Vanda předvádí, že to lze i jinak.
29.03.2020 20:45 |

podobné články

To je pro herečku to nejhorší. Kvůli covidu přišla Vanda Hybnerová o svou brilantní paměť

 
V období koronavirové pandemie pracovala Vanda Hybnerová  (52) minimálně. „Funguju tak na deset procent. Načítala jsem audioknihy, vrátila jsem se k dabingu a stejně jako všichni čekám, až budeme hrát pod otevřeným nebem,“ svěřila se nám herečka. Vanda potřebuje mít před sebou jasný cíl.
15.05.2021 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (221 článků)

Co Vanda udělá, až ji Luděk odkopne?

 
Vanda se dál vznáší na obláčku neskrývaného štěstí. Nehodlá marnit čas tím, že by se zamyslela, co vlastně Luďka popohání k tomu, aby s ní –⁠ s nulou, jak tehdy řekl –⁠ trávil čas. Je prostě přesvědčená, že Luděk je jejím osudovým mužem. A možná že také je, jen trošku v jiném slova smyslu. Co Vanda udělá, až ji Luděk odkopne?
08.06.2022 13:45 |

podobné články

Vanda Chaloupková to bere hopem: Svatba, půl roku nato rozvod a teď nový partner

 
Není to tak dávno, co si po šestiletém vztahu vzala herečka Vanda Chaloupková (31) svého přítele, aby se s ním půl roku nato rozvedla. Pochmurným chvilkám je ale nyní konec a Vanda září v náruči jiného muže. S ním se objevila i na premiéře nového filmu Prezidentka v pražském kině Lucerna.
23.06.2022 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Chaloupková (29 článků) , Vanda Chaloupková (22 článků)

Půlnoční temno na ČT3. Finanční kondice Kavčích hor očima Hany Lipovské, která to poznala zevrubně

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Bezpochyby je pravda, že Česká televize ročně utrácí více, než kolik činí její aktuální příjmy. Její představitelé se v tomto ohledu chovají jako poněkud frackovitá zlatá mládež, která ví, že když peníze rozfofruje, tatínek jim nakonec nějako korunu doplní, protože si nebude chtít uříznout před lidmi ostudu,“ říká Hana Lipovská, ekonomka a bývalá členka Rady České televize k finanční situaci veřejnoprávního média. Sama před rokem detailně prostudovala jeho hospodaření. Proč se tedy Česká televize dostala do současné situace, kdy musí propouštět a rušit program? A kde by bylo dobré nalézt úspory? Popsala pro ParlamentníListy.cz.
12.06.2022 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (624 článků)

Co přinesl tento týden v Ulici: Vrátila se Ema, Lumír přistižen s Kateřinou

 
Blanka se obávala rodinné oslavy ve společnosti Luďka, ale on se k ní choval mile. Zato Vanda se od něj dočkala pěkné zrady. Lexík přistihl Lumíra in flagranti s Kateřinou a dostalo se mu zajímavého vysvětlení. Ema se objevila v Ulici, aby oslavila narozeniny a hádala se s mámou kvůli vysoké škole.
18.06.2022 07:00 |

podobné články

I ministr zdravotnictví začal gruntovat. Odvolal ředitelku psychiatrické léčebny

 
Ministr zdravotnictví Martin Holcát dnes odvolal z funkce ředitelku Psychiatrické léčebny Šternberk na Olomoucku Dagmar Malotovou. ČTK to dnes řekla Malotová, která v čele psychiatrické léčebny stála od začátku roku 2011 a s odůvodněním svého odvolání nesouhlasí. ČTK zjišťuje vyjádření Ministerstva zdravotnictví, které je zřizovatelem Psychiatrické léčebny Šternberk.
01.08.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Holcát (80 článků)

ČEZ: Porotu zaujal inovativní léčebný pavilon pro děti u Macochy

 
Výstavba nového pavilonu Dětské léčebny se speleoterapií v Ostrově u Macochy byla vybrána hodnotiteli z OECD a Evropské komise mezi tři nejlépe zadané veřejné zakázky roku 2021 v kategorii Udržitelná veřejná zakázka soutěže PROCURA+. Porotci ocenili především unikátní způsob zadávání veřejné zakázky, který dodavatelům vytvořil dostatek prostoru k?tomu, aby mohli nabídnout inovativní a udržitelné řešení. Čestné uznání si projekt odnesl i za důraz na příjemné prostředí léčebny, cirkularitu a energetickou efektivitu projektu, ale také na rovné podmínky v?dodavatelském řetězci. Zadavatelem zakázky je Jihomoravský kraj, zřizovatel léčebny.
03.12.2021 11:20 |

podobné články

Ulice: Vanda zažívá nejkrásnější období svého života. Proč tedy nechce dát sbohem minulosti?

 
Vanda snad nedá pokoj nikdy. I když je s Luďkem, i když si nyní žije svou pohádku, na křivdy, které jí způsobili Evžen s Blankou, nezapomíná. Ne že by tedy nějaké, kdy nastaly. Svou pravdu má i Radek Mastný a nehodlá se vzdát podezření, že se Šimonovi děje nějaké příkoří. Sledujte 4328. díl.
20.09.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Radek Mastný (17 článků)

Ulice a poslední kapka pro Marii: Vanda zůstává, Marie se balí a odjíždí od Jolany

 
Přespávací křeslo, to je žhavé téma 4170. dílu Ulice. Nejprve ho Jolana Vandě vymlouvala vysvětlujíc jí, že je to zbytečná investice a také by to nevyřešilo jejich rodinnou situaci, kvůli které se na popud Marie Vanda odstěhovala.
08.12.2021 07:00 |

podobné články