Článek

ÚLET V PROSTŘENO! Podivín u plotny vyráží dech

 
Prostřeno bude tentokrát v Olomouckém kraji, kde v boji o výhru 60 tisíc korun a hostitelskou čest k tomu budou muži v převaze – čtyři ku jediné ženě. A jeden z hostů působí, jako kdyby přiletěl z jiného světa!
07.09.2020 12:10 |

podobné články

Podobné články

V posledním dílu Prostřeno se předvedou oblíbení komentátoři: Nešikovného Vydru Boušková vyžene od plotny!

 
Poslední den pořadu VIP Prostřeno! se hrnců chopili ti nejpovolanější, a to komentátoři Jana Boušková (57) a Václav Vydra (55). A jen co se pustili do díla, byl koňař odvolán od plotny. Nic na tom, že mají tři zbývající dvojice nacpaná břicha ještě od předchozího večera. Milovníci koní a oblíbení herci se rozhodli udělat menu o pěti chodech a poslední den zabojovat o 40 tisíc korun.
23.12.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Vydra (256 článků) , Jana Boušková (104 článků) , Václav Vydra (256 článků) , Václav Vydra (256 článků)

Žena Pohlreicha v Prostřeno! O pikantním seznámení se ženáčem Zdeňkem

 
Prostřeno bude příští týden ve vánočním duchu. O své rodinné sváteční recepty se s diváky podělí manželky šéfkuchařů, žena z druhé strany plotny a partner kuchařky. Prostě všichni, co doma vařit moc nemusí. Vybrané pochoutky jim totiž servírují ostatní. Jenomže... Tento týden se karta obrátí. A předvedou, co umí u plotny. Jako první sváteční večeři nachystá Zdeňka Pohlreich.
11.12.2020 12:05 |

podobné články

Vánoční Prostřeno! Svůj talent předvedou polovičky slavných šéfkuchařů a šéfkuchařek

 
Prostřeno bude tentokrát vánočně. O své rodinné sváteční recepty se s diváky podělí manželky šéfkuchařů, žena z druhé strany plotny a partner kuchařky. Prostě všichni, co doma vařit moc nemusí. Vybrané pochoutky jim totiž servírují ostatní. Jenomže... Tento týden se karta obrátí. A předvedou, co umí u plotny.
13.12.2020 20:35 |

podobné články

Senátor Michálek: NKÚ - zkratka pro Největší Koaliční Úlet

 
Koaliční strany začaly před volbami soutěžit o cenu Největší koaliční úlet (dále jen NKÚ). Když ČSSD smetla regulaci provizí pojistných zprostředkovatelů, dal se tento koaliční podraz hodnotit pozitivně. Když hnutí ANO smetlo (ČSSD a dalšími stranami vyprázdněný) pro(ti)kuřácký zákon, tento úlet se také ještě dal odůvodnit. Cenu NKÚ tedy zřejmě dostane KDU-ČSL. Většina senátorů za KDU-ČSL totiž včera potopila 2 roky odkládanou změnu Ústavy, která měla rozšířit pravomoci Nejvyššího kontrolního úřadu.
27.05.2016 16:35 |

podobné články

TV Prima uniklo ze střižny brutální video ze show Prostřeno: Sledujte nejhloupější účinkující televizní historie!

 
Nejnovější internetovou senzací je jako obvykle video, které publiku ukazuje nepříliš bystrého člověka. Tím je tentokrát paní v tyrkysové haleně, účastnice lidového "jídelního souboje":http://www.extra.cz/tema/prostreno s názvem "Prostřeno":http://www.extra.cz/tema/prostreno. Ten je notoricky známý každému Čechovi, jenž někdy slyšel o vynálezu jménem televize.
02.06.2014 17:10 |

podobné články

Podvod v Prostřeno? Podivín Karel má byt hrůzy od soupeře!? Je to všechno nahrané?

 
Největší hvězdou kuchařské reality show Prostřeno poslední doby je bezesporu Karel Ondrka (28), který tento týden předvádí velkou show. Žije v bytě se slepicí, spí v rakvi a podle vlastních slov trpí Tourettovým syndromem. Ukázkový záchvat vzteku předvedl ve čtvrtek, kdy zdemoloval vlastní byt. Jenže… začíná se ukazovat, že všechno to může být jen sehraný podvod na diváka!
24.03.2017 10:00 |

podobné články

Sprostý podivín Karel podvedl Prostřeno a teď naříká: Vyhrožují mi!

 
Obelhal celé Prostřeno! i diváky. Podivínský ajťák Karel Ondrka (28), který tvrdil, že trpí Tourettovým syndromem, spí v rakvi a žije se slepicí, sprostě nadával a předvedl i ukázkový záchvat vzteku a skálopevnou erekci, vše patrně zinscenoval. Teď si stěžuje, že mu chodí výhrůžky.
25.03.2017 14:40 |

podobné články

Podvodník Karel z Prostřeno: Poslední důkaz jeho lží! Sprosťárny nevykřikuje, usvědčil se sám

 
Fanoušci kuchařské reality show Prostřeno už vědí, že cyklus z uplynulého týdne byl jeden velký podvod. Nejvýraznější člen party, podivín Karel Ondrka (28), který o sobě prohlašoval, že trpí Tourettovým syndromem, své scény jen hrál. Finální důkaz pro poslední pochybovače si natočil sám.
27.03.2017 08:55 |

podobné články

Zfalšované Prostřeno s Karlem: Čím vším obelhával diváky?

 
Konečně už je do detailů jasné, jak vznikl nejbizarnější cyklus kuchařské reality show Prostřeno! K tomu, že podivín Karel Ondrka, který prý trpěl „Tourettovým syndromem“, byl jen nastrčený herec, se přiznal tým internetového baviče Kamila Bartoška alias Kazmy.
17.05.2017 11:30 |

podobné články

Další podivín v Prostřeno: Marian se samopaly řve kvůli rohlíku

 
Tento týden jsme se seznámili s dalšími účastníky soutěže Prostřeno a soutěžící Marian na sebe poukázal hned na začátku hlavně tím, že je od rány a s ničím se nemaže. Ve čtvrtek zavede soupeře k sobě domů a ukáže nejenom samopaly na zdi, ale také se pořádně naštve!
24.05.2017 15:35 |

podobné články

Falešný ajťák s permanentní erekcí je zpět! Prostřeno vrací Karla!

 
Před více než měsícem televize Prima odvysílala Prostřeno, kterého se účastnil i Karel Ondrka. Podivín s permanentní erekcí, zálibou v babičkách, který spal v rakvi a choval slepici Babiše. Pár dní po odvysílání se provalilo, že za vším stál bavič Kazma, který Primu uvedl do pěkně trapné situace. Televizi to ale asi nevadí. Díly s Karlem totiž vysílá znovu.
27.06.2017 16:25 |

podobné články

Nejhorší módní přehlídka historie? Tyto české modelky a jejich hadříky vám vyrazí dech

 
Jsou situace, kdy nezaujatý divák musí bezradně kroutit hlavou a ptát se, jak je něco takového vůbec možné. Podobné myšlenky se mohly honit i v mozcích návštěvníků módní přehlídky, při níž byla prezentována hodně podivná kolekce. A i dámy, které s výrazy nezaujatých voskových figurín předváděly tak nadčasovou módu, že by se jeden začal modlit, aby snad pro ni nikdy nenastala vhodná doba, nepatřily k výkvětu českého modelingu. Podívejte se (raději nalačno) do fotogalerie na snímky, které vám vyrazí dech!
13.04.2013 11:10 |

podobné články

Tyhle fotky vám vyrazí dech: Svůdná kráska Táňa Kuchařová dráždí svou dokonalostí!

 
Šestadvacetiletá modelka Taťána Kuchařová sama sobě posunula laťku. Snímky, které nafotila pro nový kalendář, kterému se právem přezdívá „český Pirelli“, vám totiž vyrazí dech!
06.11.2014 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (925 článků)

Vítězka MasterChefa na nejvíc sexy fotkách kariéry: Její nová image vám vyrazí dech

 
Nejmladší vítězka soutěže MasterChef Česko (trofej získala v roce 2019 ve svých 17 letech) Kristína Nemčková prošla obrovskou proměnou a její nová image vám vyrazí dech. "Chtěla jsem ukázat, že už nejsem holka, že jsem se v životě posunula zase o něco dál. Proto jsem neváhala ani minutu, když můj kadeřník přišel s nabídkou focení, které bylo od začátku plánované jako trochu víc odlišné,“ řekla Super.cz Kristína.
18.02.2021 20:25 |

podobné články

PROSTŘENO: Gratinované brambory s panenkou a houbovou omáčkou podle Hany Věrné

 
Tento týden bude v Prostřeno ve znamení krásných dívek. Jako pátá a poslední se u plotny ukáže II Vicemiss České republiky 2009 Hana Věrná. Nebojácně se vrhne na typickou českou kuchyni a kolegyně překvapí ne zrovna dietním menu.
23.03.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Věrná (51 článků)

Soutěžící Karel v Prostřeno: "Vymažeme si plech mýdlem..." Pak přijdou další katastrofy

 
Dnešní Prostřeno bude opět obzvláště vypečené. Dá-li se to tedy tak říct. Soutěžící Karel, poněkud svérázný chlapík, totiž nejspíš u plotny nikdy nestál…
22.10.2015 13:45 |

podobné články

Prostřeno v pravěku? Kadibudka a sporák na heslo

 
Další premiérové Prostřeno! se odehraje v Jihomoravském kraji. Ve čtvrtek předvede, co u plotny dovede, důchodce a trenér juda, Jirka. Ten hosty pozve na chatu. Pronajatou. A podmínky to budou všelijaké…
27.01.2020 12:05 |

podobné články

Prostřeno v pravěku? Kadibudka a sporák na heslo

 
Další premiérové Prostřeno! se odehraje v Jihomoravském kraji. Ve čtvrtek předvede, co u plotny dovede, důchodce a trenér juda, Jirka. Ten hosty pozve na chatu. Pronajatou. A podmínky to budou všelijaké…
27.01.2020 14:45 |

podobné články

Napínavé Prostřeno!: Kritika zahraničního menu a taktizování v plném proudu!

 
Ani další týden nebude v kulinářském pořadu Prostřeno! nuda. Odborníci na amatérské vaření, tentokrát z Plzeňského kraje, se budou snažit u plotny předvést to nejlepší. Někdo ale bude mít problém s úkolem týdne, a někdo ho dokonce nesplní. U stolu se sejde zajímavá partička a i přes chutná jídla se bude jako obvykle taktizovat...
21.09.2020 11:30 |

podobné články