Článek

Úlet Jakuba Voráčka, hvězdy ČT po boku Záruby. Hrubé

 
Zblblí Češi na všechno skočí Andreji Babišovi. Tak se v minulosti vyjádřil někdejší elitní hokejista Jakub Voráček, který nyní jako spolukomentátor září po boku Roberta Záruby při přenosech z mistrovství světa v ledním hokeji v Praze. Jeho profil na sociální síti obsahuje i vyjádření, které někdo může považovat za skutečný úlet. Nebojte, pane premiére, na každou svini se vaří voda, napsal o Babišovi v roce 2020. Každopádně, Voráček není jediný český hokejista, který promlouvá do politiky.
23.05.2024 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Voráček (289 článků) , Robert Záruba (204 článků)
Podobné články

Nadace Jakuba Voráčka pořádá charitativní fotbalový turnaj. Lidé s roztroušenou sklerózou ocení i vaši pomoc

 
Hokejky pro Kluka Puka 2017. Tak se jmenuje akce, která proběhne v sobotu 24. 6. 2017 v Mikulově v areálu FC Pálava. Záštitu akce převzal starosta města Mikulov Rostislav Koštial. Charitativní fotbalový turnaj proběhne ve prospěch Nadace Jakuba Voráčka. Turnajem provede Karolína Gudasová, zápasy týmů bude komentovat Pavel Nečas. Přidejte se ke sportovním hvězdám a dalším osobnostem, přijďte si užít skvělý den s celou rodinou a podpořit tak lidi s roztroušenou sklerózou.
15.06.2017 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nečas (469 článků) , Jakub Voráček (289 článků)

Dominik Hašek věří v medaili českých hokejistů. Pro nevšední komentář Jakuba Voráčka má jen slova chvály

 
Hokejová legenda Dominik Hašek se zájmem sleduje letošní mistrovství světa v hokeji. "Mužstvo dobře šlape jako tým, to je to nejpodstatnější. Hrají jako tým, výborně bruslí, jsou výborně koučovaní, dokážeme soupeře přetlačit, a i když jsme všechny zápasy nevyhráli, ve všech jsme hráli velmi dobře," řekl pro eXtra.cz Dominik a promluvil i o posilách z NHL. Zároveň pochválil i komentátorský výkon Jakuba Voráčka, jehož hlášky se v posledních dnech staly hitem sociálních sítí.
22.05.2024 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (575 článků) , Jakub Voráček (289 článků)

Ve Žďáru nad Sázavou se v hokejové exhibici utkají týmy Voráčka a Nečase

 
Přehlídku hokejových hvězd nabídne charitativní zápas ve Žďáru nad Sázavou, který je naplánován na 19. srpna pod názvem Hvězdy 2022. Utkají se v něm týmy Jakuba Voráčka a Martina Nečase složené tak, jak si je hlavní aktéři akce poskládají. Jak dnes na tiskové konferenci přislíbili, většina hráčů bude mít zkušenosti z NHL, a to jak z minulosti, tak i ze současnosti.
28.06.2022 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Voráček (289 článků)

Fotbaloví komentátoři Bosák se Zelenkou pod palbou kritiky. Tragédie, kam se hrabou na Zárubu s Voráčkem, zuří lidé

 
Česká fotbalová reprezentace má za sebou první zápas na Euru, a to proti Portugalsku. Fanoušci zkritizovali nejen výkon našich sportovců, ale zejména komentátorů zápasu, kteří mají laťku nasazenou velmi vysoko. Po bravurním výkonu Roberta Záruby a Jakuba Voráčka na MS v hokeji je těžké je překonat. Lidé se na sociálních sítích vysmáli zejména Jaromíru Bosákovi. 
19.06.2024 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Voráček (289 článků) , Robert Záruba (204 článků) , Jaromír Bosák (40 článků)

Kaleta dostal za zákrok na Voráčka trest na čtyři zápasy

 
Hokejový útočník Patrick Kaleta ve službách Buffala Sabres byl za zákrok na českého forvarda Philadelphie Jakuba Voráčka potrestán zákazem startu ve čtyřech zápasech NHL.
04.11.2011 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Voráček (289 článků)

Pavelec předvedl neuvěřitelný zákrok! Lapačkou zneškodnil tutovku krajana Voráčka

 
Brankář Ondřej Pavelec si v severoamerické NHL buduje velmi dobré jméno. V noci na úterý předvedl další famózní zákrok, když natáhl svou lapačku a chytil jasný gól útočníka Philadephie Jakuba Voráčka. Český souboj sice nakonec rozhodl vítěznou trefou zkušený Jaromír Jágr, Pavelec však bude díky rychlému reflexu po skrumáži ve vlastním brankovišti hvězdou večera.
22.02.2012 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3173 článků) , Jakub Voráček (289 článků) , Ondřej Pavelec (248 článků)

VIDEO: Voráčka zlikvidoval Švéd Kronwall. Museli ho sešívat

 
Hodně bolestivě skončilo utkání NHL pro útočníka Philadelphie Jakuba Voráčka, který nedohrál duel s Detroitem po ostrém zákroku Niklase Kronwalla.
07.03.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Voráček (289 článků) , Niklas Kronwall (4 články)

Pařba v pevnosti Boyard: Kdo se opil na účet Voráčka?

 
Velký mejdan od příjezdu do odjezdu! I tak vypadá natáčení Pevnosti Boyard. Alespoň tak to probíhalo, když se ve Francii setkala parta Jakuba Voráčka (28) se soutěžícími z týmu Romana Šebrleho (42). Pařili do rána a hokejista za všechny platil.
21.09.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (453 článků) , Jakub Voráček (289 článků)

Jaromír Jágr kvůli odsouzení Voráčka pod palbou tvrdé kritiky: Fanoušci ho počastovali vulgárními výrazy

 
Spor hokejových legend Jaromíra Jágra a Jakuba Voráčka kvůli trenérovi české reprezentace hýbe světem tuzemského sportu a vyvolal mnoho emocí. Hokejoví fanoušci se pustili do Jágrova vyjádření na Facebooku a mnoho z nich vyjádřilo svůj nesouhlas.
21.06.2023 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3173 článků) , Jakub Voráček (289 článků)

Nová milenka sporťáka Roberta Záruby si nechala vztah schválit od jeho exmanželky, moderátorky Witovské

 
Nová milenka sporťáka Roberta Záruby  (44) , jeho televizní kolegyně Nora Fridrichová, nechtěla dělat problémy v rodině. Proto si nechala vztah schválit od jeho bývalé manželky Světlany Witovské, s níž má Robert syna. Telefonovala jí kvůli tomu.
24.09.2011 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Záruba (204 článků) , Nora Fridrichová (469 článků)

Milenka sporťáka Záruby si nechala vztah schválit od jeho exmanželky Witovské

 
Nová milenka sporťáka Roberta Záruby  (44) , jeho televizní kolegyně Nora Fridrichová, nechtěla dělat problémy v rodině. Proto si nechala vztah schválit od jeho bývalé manželky Světlany Witovské, s níž má Robert syna. Telefonovala jí kvůli tomu.
24.09.2011 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Robert Záruba (204 článků) , Nora Fridrichová (469 článků)

Milenka a exmanželka sporťáka Záruby: Kdo je chce rozeštvat?

 
Vypadá to, že spory mezi bývalou manželkou sportovního komentátora Roberta Záruby, moderátorkou Světlanou Witowskou, a jeho současnou přítelkyní, reportérkou Norou Fridrichovou, neexistují.
25.09.2011 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (448 článků) , Robert Záruba (204 článků) , Nora Fridrichová (469 článků)

Exmanželka Roberta Záruby chce zpět do České televize. Po neúspěšném konkurzu to zkouší znovu

 
Světlana Zárubová - Witovská (39) se už poněkolikáté snaží dostat zpět do České televize, v níž působila již v roce 2006 a odkud odešla na konkurenční Primu. Kvůli rodině ale i tam po čase skončila a teď by ráda znovu naskočila do pracovního procesu. O sympatickou moderátorku a bývalou ženu Roberta Záruby  (44) , který čeká dítě s kolegyní Norou Fridrichovou , ale jaksi není zájem.
03.02.2012 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (448 článků) , Robert Záruba (204 článků) , Nora Fridrichová (469 článků)

To je bříško: Nová partnerka sporťáka Záruby Nora Fridrichová rodí už za tři týdny

 
Rodí už za tři týdny, ale ještě pořád chodí do práce. Nová partnerka sporťáka Roberta Záruby  (44) prožívá těhotenství tak dobře, že obrazovku dosud neopustila. "Dohodli jsme se ale, že v neděli už opravdu skončím," řekla Super.cz moderátorka publicistického pořadu 168 hodin na České televizi Nora Fridrichová.
01.04.2012 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Robert Záruba (204 článků) , Nora Fridrichová (469 článků)

Roberte, už můžu? Netrpělivý Voráček natěšeně prosil Zárubu o povolení k výbuchu emocí. Jeho hlášky opět baví diváky

 
Během čtvrtečního čtvrtfinálového zápasu českého týmu s USA opět bavil diváky spolukomentátor Roberta Záruby Jakub Voráček. „Já to řeknu, Roberte. Těšme se…,“ začal nadšený Voráček před koncem poslední třetiny, ve které si šli Češi pro vítězství. „Ještě ne!“ zastavil jej však Záruba. "Už můžu? Už můžu? Už můžu?" opakoval však nedočkavý Voráček, jehož hlášky během zápasů diváci milují. Sociální sítě pak oběhlo video, na kterém bývalý útočník hopsá vedle stále soustředěného Záruby.
24.05.2024 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Voráček (289 článků) , Robert Záruba (204 článků)

Senátor Michálek: NKÚ - zkratka pro Největší Koaliční Úlet

 
Koaliční strany začaly před volbami soutěžit o cenu Největší koaliční úlet (dále jen NKÚ). Když ČSSD smetla regulaci provizí pojistných zprostředkovatelů, dal se tento koaliční podraz hodnotit pozitivně. Když hnutí ANO smetlo (ČSSD a dalšími stranami vyprázdněný) pro(ti)kuřácký zákon, tento úlet se také ještě dal odůvodnit. Cenu NKÚ tedy zřejmě dostane KDU-ČSL. Většina senátorů za KDU-ČSL totiž včera potopila 2 roky odkládanou změnu Ústavy, která měla rozšířit pravomoci Nejvyššího kontrolního úřadu.
27.05.2016 16:35 |

podobné články

Trápení Míši Jílkové: Jde o nemocného syna!

 
Minulý rok oblíbená televizní moderátorka nechala posvětit svůj jedenáctiletý vztah a v tichosti provdala za milionáře Michala Voráčka (55). Práce má stále dost, život s manželem si  užívá po boku dvou jezevčíků a dětí Jakuba (17) a Marie (9). Vypadá to jako idylka z reklamy na spokojenou rodinku, ale přesto je tu něco, co Michaelu Jílkovou (46) trápí.
27.10.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Jílková (465 článků) , Michal Voráček (22 článků) , Jakub Voráček (289 článků)

Lavi hobloval Agátu, smějí se fanoušci Vyšehradu! Nové díly oblíbeného seriálu už budou bez Jakuba Prachaře

 
Seriál Vyšehrad rozhodně nekončí. Jen po boku Jakuba Štáfka už neuvidíme Jakuba Prachaře. A fanoušci mají pocit, že přesné důvody znají. Lavi prý hobloval Agátu.
08.05.2017 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1455 článků) , Jakub Štáfek (240 článků)

Budete mě zasypávat nesmysly, že šířím proruskou propagandu, ale... Senátor Valenta podpořil „úlet“. Rudá hvězda, azbuka, Kreml

 
Senátor Ivo Valenta podpořil satirickou akci, při níž se na budově na náměstí Míru v Uherském Hradišti objevila rudá hvězda a azbukou napsaný nápis Kreml. Symbol má pomoci tomu, aby se politici začali více zajímat o nedalekou chátrající budovu věznice. „Pokud existuje cokoliv, co start rekonstrukce urychlí, jsem tomu rád – i kdyby to měl být kontroverzní úlet v podobě dočasného vyvěšení rudé hvězdy,“ píše Valenta.
09.07.2020 16:50 |

podobné články