Článek

Ukrutné bolesti 12 dní po porodu. Ornella Koktová musela zpět do nemocnice

 
Ornella Koktová  (28) je již dvanáct dní trojnásobnou maminkou. Pochvaluje si, jak hodný je její třetí potomek, dcera Lilianne. Nebýt toho, zvládala by péči nyní o dost hůře. Obzvlášť proto, že jí krátce po opuštění porodnice začaly velké bolesti. Ornella musela také přestat kojit malou dcerku.
26.04.2021 15:35 |

podobné články

Podobné články

Ornella se pohádala s matkou a odstěhovala se ke Koktovi

 
Rodina Štikových je na kordy. Ornella Štiková se po narození syna Quentina nepohodla se svou matkou a rozhodla se odstěhovat. Josef Kokta má tak svou novou rodinku na krku. Syna Quentina nechají teď pokřtít. Další články k tématu: VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková VIDEO: Ornella si Quentina odvezla limuzínou. Je to můj princ, říká Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Partyšová účtuje v kauze Ornella. Zvažuji rozvod, šokuje VIDEO: Ornella chce milionáře, zatím jí všechno platí rodiče VIDEO: Ornella vystavila bříško na večírku, Decastelo na protest odešla
24.05.2013 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (985 článků) , Ornella Štiková (1111 článků)

VIDEO: Ornella si Quentina odvezla limuzínou. Je to můj princ, říká

 
Dvacetiletá Ornella Štiková si ve středu dopoledne z pražské podolské porodnice odvezla domů syna Quentina. Odjezd byl ve velkém stylu a na maminku s dítětem čekala limuzína. "Jsem ráda, že má takový stylový odchod, protože je to můj malý princ," řekla iDNES.cz Ornella. Další články k tématu: Ornella Štiková je matkou, porodila syna Quentina VIDEO: Ornella Štiková chce být herečkou, hlásí se na DAMU VIDEO: Partyšová účtuje v kauze Ornella. Zvažuji rozvod, šokuje VIDEO: Ornella chce milionáře, zatím jí všechno platí rodiče VIDEO: Ornella vystavila bříško na večírku, Decastelo na protest odešla
21.03.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1111 článků)

Ornella Koktová musela po třetím porodu císařem zpátky do nemocnice: Obří bolesti!

 
Sotva ji propustili z nemocnice, musela být po několika dnech znovu hospitalizována. Čerstvá trojnásobná maminka Ornella Koktová (28) se svěřila s velmi bolestivou poporodní komplikací, která ji ohrožovala na zdraví.
26.04.2021 14:50 |

podobné články

Ornella Koktová (28) po třetím porodu bojuje na JIPce: Nález v břiše, kapačky zavedené do krku a věštba kartářky!

 
Ornella Koktová (28) deset dní po porodu třetího dítěte, dcery Lilianne, byla s nesnesitelnou bolestí břicha převezena do nemocnice a umístěna na JIPku. Lékaři odhalili nález ve střevech a napojili jí na kapačky.
01.05.2021 11:45 |

podobné články

Ornella Koktová o děsivém průběhu císaře: Zkazili to, mohlo mi prasknout břicho

 
Ornella Koktová (28) se stala trojnásobnou maminkou. Svému manželovi Josefu Koktovi (64) porodila třetího potomka, dceru Lilianne. Doma na malou sestřičku čekají už dva starší bráchové Sven a Quentin. Ornella je podle svých slov po třetím porodu velmi vyčerpaná, ale šťastná. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, proč musela jít Lilianne na svět také císařem, a popsala dramatický průběh druhého porodu, při kterém přišel na svět rozkošný Sven. 
15.04.2021 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (985 článků)

Ornella Koktová se pochlubila vánočním Svenem: Roztomilejší jezulátko hned tak neuvidíte

 
Ornella Koktová (27) překvapila nedávno nejenom své fanoušky zprávou, že očekávají třetího člena rodiny. Není tomu tak dávno, kdy sympatická Ornella přivedla na svět druhé syna Svena. Bývalá modelka je již v 6. měsíci těhotenství a stihla potřetí otěhotnět pouhé tři měsíce po porodu. Samotná Ornella eXtra.cz přiznala, že třetí těhotenství je pro ni velmi psychicky náročné a není se čemu divit. Přesto se snaží své rodině věnovat všechnu svoji píli a nedávno se pochlubila vánočním Svenem, který je snad nejrozkošnějším dítětem českého šoubyznysu.
23.12.2020 09:31 |

podobné články

Poporodní komplikace a mučivé bolesti: Ornella Koktová skončila na pohotovosti

 
Ornella Koktová (28) čelí poporodním komplikacím. Novopečená maminka prodělala třetí císařský řez a její těhotenství bylo rizikové. Pár dní po příjezdu z porodnice jí začaly urputné bolesti. Musela na pohotovost!
27.04.2021 08:16 |

podobné články

Jak se vypořádat s bolestí v křížové oblasti?

 
Bolesti v křížové oblasti spadají mezi nejčastější civilizační onemocnění. Zkušenosti s nimi má drtivá většina populace, bez ohledu na věk či věkovou kategorii. Ačkoli v drtivé většině případů po čase odezní, rozhodně bychom je neměli brát na lehkou váhu. Pokud vás trápí bolesti v křížové oblasti, měli byste zpozornět. Vaše tělo se vám snaží prostřednictvím těchto nepříjemných pocitů dát najevo, že něco není tak úplně v pořádku. Příčiny vzniku bolesti v křížové oblasti Bolesti právě v této části zad jednou potkají snad úplně každého. Velmi často vznikají při nadměrné zátěži, například když něco těžkého nesete nebo přenášíte. Zvláště pokud vaše záda nejsou na takovou zátěž zvyklá a připravená. Bolest se nutně nemusí objevit v ten okamžik, zpravidla přijdou až následující den, kdy začnete pociťovat nepříjemné tupé bolesti v oblasti  bederní páteře. Další příčinou vzniku bolesti v křížové oblasti je dlouhé stání v předklonu. Jak se dá bolestem v křížové oblasti předejít? To nejlepší, co pro své zdraví můžete udělat, je předcházet bolestem. Prevence se tedy v tomto případě jeví jako dobrý nápad. Doporučit vám můžeme pravidelný pohyb, záda si tak snáze zvyknou na fyzickou aktivitu a občasná vyšší zátěž je tak nepřekvapí. Věnovat se můžete i kompenzačnímu cvičení, kdy je ale dobré navštívit odborníka a nechat si cvičení navrhnout na míru. Jako prevence v tomto případě může posloužit i zdravý životní styl. Když se bolest objeví Když vás náhle překvapí bolesti v křížové oblasti, logicky začnete přemýšlet nad tím, jak se těchto nepříjemných obtíží zbavit. Jako první pomoc může zafungovat klidový režim léky na uvolnění svalového spazmu. Někomu pomáhá i suché teplo nebo úlevové polohy. Jakmile akutní bolest odezní, zaměřte se na cviky, které fungují na uvolnění a obnovu vadných pohybových stereotypů. Příspěvek Jak se vypořádat s bolestí v křížové oblasti? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.05.2017 18:10 |

podobné články

Druhý porod a nebude u toho mít muže! Ornella Koktová bude kvůli koronaviru rodit bez manžela Pepy

 
Ornella Koktová  (27) už každým dnem přivede na svět druhého syna. S manželem Pepou Koktou plánovali, že v porodnici U Apolináře budou oba, a Pepa jí během porodu bude oporou. Bohužel se toho Ornella nedočká. Otcové dle vládního nařízení u porodů být nesmí.
28.03.2020 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (985 článků)

Ornella Koktová je půl roku po porodu opět v tom: Dočká se konečně holčičky?

 
Ornella Koktová (27) je potřetí těhotná. Prostřednictvím sociálních sítí oznámila radostnou novinku svým fanouškům, kteří jsou nejen nadšení, ale také překvapení. Třetí dítě čeká Ornella se svým manželem Josefem Koktou (63) pouhých sedm měsíců po porodu druhého syna Svena.
23.11.2020 16:21 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (985 článků)

Božská Ornella Koktová: Chvíli po 3. porodu se pyšní senzační postavou a dekoltem

 
Ornella Koktová (28) se před necelými dvěma měsíci stala trojnásobnou maminkou. Po porodu se potýkala s vážnými zdravotními komplikacemi, které, zdá se, zmizely jako mávnutím kouzelného proutku. Rozzářená Ornella teď vystavila svou skvostnou postavu i nadupaný dekolt v plavkách. Josefu Koktovi (64) musí muži tento poklad závidět.
08.06.2021 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (985 článků)

Ornella Koktová ukázala rozkošnou holčičku: Je to puclík po tátovi!

 
Ornella Koktová (28) se stala trojnásobnou maminkou. Na svět přivedla holčičku Lilianu, která stejně jako její předešlé děti musela na svět císařským řezem. Po náročné operaci Ornella přiznala, z čeho měla největší strach, a popsala také samotný průběh i vyčerpávající dny po porodu. 
17.04.2021 08:10 |

podobné články

Ornella Koktová se chystá k porodu třetího potomka. Z vtípku lékaře ji málem kleplo

 
Ornella Koktová  (28) už se málem chystala k porodu třetího potomka. O víkendu ji postihly bolesti, nakonec se ukázalo, že to byly falešné kontrakce, takzvaní "poslíčci". Na porod je ale připravená.
08.03.2021 14:50 |

podobné články

Dva roky spolu nepromluvily. Co říká Ornella Koktová na zásnuby mámy Štikové (47) s o 25 let mladším kolouškem?

 
Ornella Koktová  (27) už dva roky nepromluvila s matkou Monikou Štikovou  (47) . Ta neviděla ani tříměsíčního vnuka Svena, a nepřišla od ní ani zpráva poté, co Ornella porodila. "Nezajímáme se jedna o druhou, neřešíme životy té druhé. Přes dva roky nejsme v kontaktu," řekla Super.cz Ornella.
07.07.2020 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (109 článků) , Ornella Štiková (1111 článků)

Těhotná Ornella Koktová ukázala královský pokojíček i nahou fotku těsně před porodem

 
Ornella Koktová (28) se zanedlouho stane již trojnásobnou maminkou. S manželem Josefem Koktou (63) na svět přivedla dva syny, sedmiletého Quentina a jedenáctiměsíčního Svena. Tentokrát se Ornella připravuje na dceru, kterou brzy porodí. Těsně před porodem Ornella nechala nahlédnout do svého soukromí, pochlubila se krásným dětským pokojíčkem, ale i nahou těhotenskou fotkou.
12.03.2021 11:51 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (985 článků)

Od porodu viděla dceru jen pár dní. Ornella Koktová v ohrožení života na JIP. Poprvé promluvila

 
Moc se těšila, jak si celá rodina bude užívat nového člena, dcerku Lilianne. Jen pár dní po příjezdu z porodnice ale přišly první zdravotní komplikace. To ještě Ornella Koktová  (28) netušila, že se během následujících dní její zdravotní stav tak zhorší, že bude bojovat o život.
03.05.2021 07:20 |

podobné články

Tři měsíce po porodu šla do bikin i s pneumatikou: Ornella Koktová vystavila na odiv ženské křivky

 
Ornella Koktová  (27) teprve před třemi měsíci přivedla na svět syna , kterého s manželem Pepou Koktou  (63) pojmenovali Sven. Ornella už těhotenská kila shodila a troufla si i na plavky.
08.07.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (985 článků)

Ornella Koktová je 7 měsíců po porodu opět těhotná: Bude nás pět, oznámila

 
Začátkem dubna letošního roku se Ornella Koktová  (27) stala dvojnásobnou maminkou. Na svět spolu s manželem a prvorozeným synem Quentinem přivítali dalšího chlapečka, který dostal jméno Sven. Jen 7 měsíců po jeho narození se nyní Ornella pochlubila další novinkou.
23.11.2020 15:45 |

podobné články

Ornella Koktová o třetím dítěti: Jsem konsternovaná, ale paní Goebbelsová nebudu

 
Necelé tři měsíce po porodu druhorozeného syna Svena se Ornella Koktová (27) a Josef Kokta (63) rukou nerozdílnou zasadili o to, že se jim už na přelomu března a dubna narodí třetí společné dítě. Zatímco šestinásobný táta Josef je od začátku štěstím bez sebe, Ornella prý doteď zprávu vydýchává.
24.11.2020 12:41 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (985 článků)