Článek

Uhynula první kočka Micka, byla hvězdou Pavlovy prezidentské volební kampaně

 
První dáma Eva Pavlová (59) informovala o víkendu na Instagramu o tom, že její nalezenec, kočka Micka, vyžaduje kvůli zhoršení zdravotního stavu zvýšenou míru péče. Podle informací bulváru však už oblíbený mazlíček prezidenta Petra Pavla (62) a jeho manželky není na světě.
16.04.2024 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2887 článků) , Eva Petra (115 článků)
Podobné články

Slibuji věrnost, budu dodržovat zákony? Novinářka zveřejnila Pavlovy prohřešky

 
Heslo z loňské prezidentské kampaně Petra Pavla bylo „Lhaní bylo dost. Zvolme si pravdu a důstojnost“. „Pravdu a důstojnost jsme si nezvolili a lhaní, toho asi dost nikdy nebude,“ komentuje Jana Bobošíková první rok dosavadního prezidentování Petra Pavla. V Aby bylo jasno Bobošíková porovnala Pavlovy předvolební sliby z kampaně s realitou prezidentových činů v oblasti slušnosti, zákonnosti, nebydlení na Hradě, odmítání prezidentského portrétu na známky nebo cestování vlakem.
27.01.2024 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (1037 článků) , Petr Pavel (2887 článků)

Uhynula nejstarší kočka na světě Tiffany Two

 
Ve věku 27 let, dva měsíce a devět dní uhynula ve Spojených státech údajně nejstarší kočka na světě. Tiffany Two žila v kalifornském San Diegu a jako nejstarší kočku ji vedla i Guinnessova kniha rekordů.
08.06.2015 19:11 |

podobné články

'Mafián' Jan Kočka: Víte, kdo vydíral mne? Taky Kočka!

 
Jan Kočka, "hrdý světský" a bratr zavražděného Václava Kočky, nechal Blesk.cz nahlédnout do svého soukromí. Řeč se stočila i k vydírání a výpalnému, tzv. "mafiánským" praktikám, s nimiž je jméno Kočka také spojováno. Víte třeba, že Honzu Kočku vydíral Honza Kočka? Jen se podívejte na video!
16.04.2009 12:01 |

podobné články

9 životů jí už došlo: Zemřela nejstarší kočka světa Poppy (†24)

 
O svých devět životů už nadobro přišla. V Anglii uhynula kočka Poppy, která se po dosažení 24 let dostala v květnu do Guinnessovy knihy rekordů jako nejstarší kočka na světě. Uprostřed minulého týdne začala trpět infekcí a v pátek její nezvykle dlouhý život skončil.
12.06.2014 10:30 |

podobné články

KDU-ČSL: Do druhého kola senátních voleb postoupilo šest lidoveckých kandidátů

 
Za lidovce se ucházelo o senátorské křeslo celkem 11 kandidátů, do druhého kola postoupili: Miluše Horská (volební obvod č. 43 Pardubice), Jaromíra Vítková (volební obvod č. 49 Blansko), Lumír Kantor (volební obvod č. 61 Olomouc), Bohuslav Procházka (volební obvod č. 40 Kutná Hora), Eva Rajchmanová (volební obvod č. 79 Hodonín) a Ivana Váňová (volební obvod č. 67 Nový Jičín). Ze současných senátorů postoupili do druhého kola tři současní senátoři - Lumír Kantor, Miluše Horská a Jaromíra Vítková. V prvním kole byl zvolen Petr Fiala, který bude senátorem za volební obvod č. 46 Ústí nad Orlicí.
26.09.2022 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6384 článků) , Eva Kantor (2 články)

Kdo platí koronové cestování generála Pavla? ,Tento kandidát je dobře zajištěn z mezinárodních zdrojů, dovozuje Paroubek

 
Expremiér Jiří Paroubek se ostře pouští do generála Petra Pavla a jeho „koronavirového turné“. Nechápe, proč Pavel chce objíždět republiku a vydávat průřezovou zprávu, když nemá v týmu žádné epidemiology, ale spíše armádní specialisty. Kritizuje také Pavlovo prohlášení, že se nejedná o začátek prezidentské kampaně. A nakonec s nelibostí komentuje Pavlovy politické názory a jeho údajný zbrojařský lobbing.
17.07.2020 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4815 článků) , Petr Pavel (2887 článků)

Partnerku Micka Jaggera našli oběšenou v bytě. Sebevražda?

 
Proslulá americká módní návrhářka a dlouholetá partnerka zpěváka Micka Jaggera L´Wren Scottová byla nalezena mrtvá ve svém bytě na Manhattanu. Newyorská policie se domnívá, že mohla spáchat sebevraždu. Podle nejmenovaného policejního zdroje ji našli oběšenou. Devětačtyřicetiletá žena, která oblékala řadu filmových hvězd, byla Jaggerovou partnerkou od roku 2001.
17.03.2014 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Mick Jagger (301 článků)

Byla múzou Micka Jaggera a porodila mu čtyři děti: Takhle nyní vypadá bývalá modelka (63) v plavkách

 
Jerry Hall byla uznávanou modelkou už v 70. letech a objevila se snad na všech titulkách módních časopisů té doby. Štíhlou postavu si tahle bývalá partnerka Micka Jaggera udržuje dodnes.
01.01.2020 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Mick Jagger (301 článků) , Jerry Hall (31 článků)

Ombudsman obvinil veřejnoprávní média z přímého zapojení do volební kampaně

 
Ombudsman Stanislav Křeček hodnotí průběh i výsledek prezidentských voleb: „Poučme se z volební kampaně, kterou jsme prošli. Přidejme k pocitu jednoty a očekávání lepších příštích věcí i vědomí občanských hodnot včetně vzájemné tolerance. Bez toho může být to dobré brzy zapomenuto,“ píše ve svém blogu na serveru Aktuálně.cz. Kritizuje také zapojení veřejnoprávních médií do volební kampaně i vládní plány na boj s „dezinformacemi“.
07.02.2023 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Křeček (612 článků)

Na internetu je první singl Micka Jaggera a Damiana Marleyho

 
Projekt Super Heavy soustředěný kolem zpěváka Micka Jaggera je očekávaným podzimním hitem. Na internetu koluje první singl, reggae nahrávka Miracle Worker.
10.08.2011 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Damian Marley (6 článků) , Mick Jagger (301 článků)

ZLOM VE VYŠETŘOVÁNÍ: Kočka ujížděl od banální nehody! Proto to vzal protisměrem a zabíjel

 
Proč se Jan Kočka vydal do protisměru? Před čím ujížděl? Redakci eXtra.cz se to podařilo zjistit. Osmadvacetiletý Kočka ujížděl před banální autonehodou. Nehoda byla nahlášena a Kočka se bál v noci setkat s policisty. Tak to vzal do protisměru. Tam se střetl se stejně starým řidičem dodávky a zabil ho.
01.10.2018 20:00 |

podobné články

Nejznámější novozélandská ovce Shrek uhynula

 
Novozélanďané truchlí nad ztrátou nejznámější ovce jménem Shrek, která uhynula dnes na farmě na Jižním ostrově. Shrek se proslavila v roce 2004, když byla objevena po sedmi letech, kdy se schovávala a vyhýbala se tak stříhání. Její vlna za tu dobu narostla na šestinásobek obvyklého porostu.
07.06.2011 11:05 |

podobné články

V královédvorské zoo uhynula samice nosorožce, na světě zbývají poslední čtyři

 
V zoo ve Dvoře Králové uhynula v pondělí večer samice vzácného nosorožce tuponosého severního. Byla jedním z pěti posledních nosorožců tohoto druhu ve světě. Samici Nabiré praskla podle zoologické zahrady cysta.
28.07.2015 11:40 |

podobné články

Na světě zbyli jen čtyři severní bílí nosorožci. Samice Nabiré uhynula

 
Nosorožci severní bílí jsou bohužel o něco blíže úplnému vyhubení. V Zoologické zahradě ve Dvoře Králové nad Labem v pondělí na následky prasklé cysty uhynula 32letá samice Nabiré. Byla jednou z posledních pěti jedinců tohoto druhu na světě, zároveň posledním nosorožcem bílým v Evropě.
28.07.2015 13:35 |

podobné články

Epicentrum: Tragédie v liberecké zoo. Proč uhynula dvě lvíčata?

 
V Zoologické zahradě Liberec uhynula obě lvíčata, která se tam v prosinci narodila. Dalo se tomu nějak zabránit? Mohl pomoci umělý odchov? Nejen o tom byla řeč v úterním Epicentru, živě vysílaném přímo z liberecké zoo s jejím ředitelem Davidem Nejedlem a vedoucím zoologem Lubošem Melicharem.
08.01.2019 15:00 |

podobné články

Lvice ze „zoo smrti“ uhynula, byly jí vidět kosti. Zahrada tvrdí: Nebyly peníze

 
V zoo v súdánském Chartúmu uhynula lvice, která patřila k pětičlenné skupině mimořádně podvyživených lvů. Jejich fotografie obletěly sociální sítě a lidé se začali scházet u klecí. Byla také zahájena kampaň na pomoc zvířatům, jimž jsou pod kůží vidět kosti.
20.01.2020 21:55 |

podobné články

Ostravské slůně zabil sloní herpes

 
Neradostnou zprávu oznámila ostravská zoo na čtvrteční tiskové konferenci novinářům. Ostravská sloní samička Sumitra uhynula na konci ledna na herpes virus. Jde o první takový případ v Česku. Na světě už ale tento virus zabil 80 slonů žijících v lidské péči, například vloni na něj v zoologických zahradách uhynula další čtyři slůňata.
25.02.2016 14:10 |

podobné články

První zvíře na oběžné dráze: Lajka uhynula na přehřátí pár hodin po startu

 
Psal se 3. listopad 1957, když sovětská raketa Sputnik 2 vynesla na oběžnou dráhu drobnou fenku křížence, které vědci familiárně říkali Kudrlinka. Přestože měla podle předpokladů vydržet až pětidenní pobyt v kosmu, uhynula fenka oficiálně přejmenovaná na Lajku na následky stresu a přehřátí už zhruba pět hodin po startu.
03.11.2020 09:25 |

podobné články

Zemřela nejslavnější česká kočka: Micka manželům Pavlovým umetala cestu na Hrad

 
Na Pražském hradě je smutno. Prezident Petr Pavel a první dáma Eva Pavlová přišli o svou kočičku Micku, která se velmi často objevovala také v prezidentské kampani. Byla to chlupatá hvězda jejich sociálních sítí. Pod svá křídla si ji prezidentský pár vzal v roce 2012, po zdravotních problémech ale kočička v dubnu tohoto roku zemřela. 
16.04.2024 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2887 článků)