Článek

Uhrančivá Kristal Shine míří do Like House 2: Nikdy nebudete oblíbení u všech

 
Influencerka Kristal Shine (20), jež své sociální sítě zaměřuje na módu a krásu, míří do reality show Like House 2. Slovenka, která se pyšní nejen půvabem, ale také nekonečně dlouhou hřívou, v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, co od účasti v show očekává, ale také čeho se obává či zda má připravenou třeba i nějakou taktiku. 
13.10.2021 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Shin Shin (3 články)
Podobné články

Vizážista Tadeáš míří do Like House 2: Lidé mi přejí smrt, je to nechutné, svěřil se

 
Jedním z účastníků nové řady reality show Like House 2 bude influencer a vizážista Tadeáš Kuběnka (18), který prozradil, co od účasti v show očekává, čeho se obává či jak by naložil s peněžní výhrou. V rozhovoru se také svěřil, že mu kvůli účasti v Like House 2 přejí lidé smrt, nechutná mu přetvářka a na hatery je připravený. "S hatery počítám. Jsem gay v Česku, který se maluje, a mluvím jako dělník."
09.10.2021 08:45 |

podobné články

Co říkáte na první návštěvu ve vile Like House? zeptala se Prima diváků. A sklidila nálož kritiky

 
Hodnocení diváků nové reality show Like House Primu nepotěší. Na otázku položenou na facebookové stránce pořadu „Co říkáte na první návštěvu ve vile Like House?“, jež měla rozproudit diskuzi, se dočkala jen kritiky.
20.04.2021 11:55 |

podobné články

Uražená Lada v Like House drsně útočí na Djany: Co tady vůbec děláš? Táhni!

 
Lada Horová se v nejnovější epizodě reality show Like House pořádně opře do Djany. Ta na Like House v minulosti nadávala a účinkování odmítla. Teď ale ve vile je a diváci ji milují. To dohání Ladu k šílenství.
27.05.2021 15:20 |

podobné články

Like House 2: Agáta Hanychová zabojuje vedle Sebevraždy i výstředního vizážisty

 
Druhá řada reality show Like House 2 představí novou partu soutěžících, ale také vilu, kde se vedle sedmi mladých influencerů bude objevovat i Agáta Hanychová. Diváci tak budou po dobu tří měsíců sledovat jejich každodenní život, který nově nabídne i noční show. Tohle jsou influenceři, kteří se v Like House 2 objeví.
06.10.2021 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3050 článků)

Sebastian z Like House 2 vyvolal zmatení: Lidé nevědí, jestli jsem kluk nebo holka, svěřil se

 
Influencer Sebastian Šikl (18) vystupuje a tvoří pod pseudonymem Vyslovuje se to mem, ale také Sebevražda. Sebastian je taktéž jedním z účastníků reality show Like House 2, kde bude společně s dalšími sedmi influencery obývat tři měsíce vilu. V rozhovoru pro eXtra.cz se ještě před nástupem do reality show svěřil, co od Like House 2 očekává, jak by naložil s výhrou, ale také prozradil, čeho se nejvíce obává. "Na influencery z první řady byl hate kvůli tomu, jak v televizi vystupovali."
10.10.2021 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Sebastian (108 článků)

Like House 2 ukázal znělku! Agátu a spol. uvidíte ve vile už v pondělí

 
Premiéra reality show LIKE HOUSE 2 se blíží. Už v pondělí 25. října odstartuje na novém kanálu Prima SHOW očekávaná druhá série populárního pořadu LIKE HOUSE 2. V něm se představí nová parta influencerů v čele s modelkou a moderátorkou Agátou Hanychovou.
21.10.2021 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3050 článků)

Zemřel nejstarší muž planety: Polák Kristal se dožil 113 let

 
V izraelské Haifě dnes ve věku 113 let zemřel nejstarší muž planety Jisrael Kristal. S odvoláním na jeho dceru Šulamit o tom informovala agentura DPA. Příští měsíc by Kristal, který přežil holokaust, oslavil 114. narozeniny.
11.08.2017 19:25 |

podobné články

Hrát House byla noční můra, říká Hugh Laurie

 
Role arogantního doktora House mu vynesla dva Zlaté glóby i titul nejlépe placeného televizního herce. Za jednu epizodu inkasoval britský herec Hugh Laurie v přepočtu až sedm a půl milionu korun. Přesto svou roli nenáviděl a přál si mít nehodu, aby měl od House pár dní pokoj. Další články k tématu: Přijede k nám Dr. House. Bez skalpelu, ale s kapelou a novou deskou „Dr. House z New Orleansu“ se vrací. Hugh Laurie vydává další album Hugh Laurie zřejmě končí s Dr. Housem. Chce se víc věnovat hudbě Hugh Laurie natočil s exkluzivními hosty a skvělým producentem album OBRAZEM: Dr. House skončil. Kdo chce vědět jak, ať čte dál
30.04.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Hugh Laurie (62 článků)

Nová reality show Like House: Do vily zavřou tyhle 4 žhavé krásky, kterou budete šmírovat?

 
6. dubna startuje na Primě nová reality show LIKE HOUSE. V soutěži ve stylu VyVolení se o přízeň diváků poperou oblíbení čeští influenceři a influencerky. Připravili jsme pro ás galerii plnou sexy fotek těchto žhavých mláďat.
17.03.2021 19:05 |

podobné články

Dusno v Like Housu: Datel poslal k vodě přítelkyni Nikol, té zbyly oči pro pláč

 
V reality show Like House začíná jít pomalu, ale jistě do tuhého. Kdo by čekal, že do povědomí veřejnosti se dostane málo výrazná a milá Bára právě ve spojitosti s bouřlivým Datlem, který na sociálních sítích platí za známého provokatéra? Po údajném románku s pohlednou fitnesskou Datel ohlásil pauzu se svou krásnou přítelkyní Nikol, která tento vztahový milník nese velmi těžce. Čeká nás první bouřlivý rozchod v Like House?! 
27.04.2021 11:40 |

podobné články

Velký zvrat v Like House: Fňukna Bára s Markem přiznali, že jsou spolu

 
V reality show Like House se poslední týdny neřešilo nic jiného než románek Marka Valáška s Bárou Stříteskou.  Kvůli faktu, že přišel do Like Housu Marek Valášek zadaný, stejně jako Bára, tak jim nezbývalo nic jiného, něž románek zapírat a zapírat, přestože je měli všichni za hlupáky, protože byl jejich vztah kvůli podložené informaci za jasně daný. Nyní konečně vše přiznali.
15.05.2021 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (16 článků)

Do Like House míří Jan Bendig: Zkrotí zkušený influencer chování amatérů Báry a Datla?

 
Jan Bendig (27) míří do reality show Like House, kterou mohou diváci sledovat každý den kromě víkendů v 17:15 na TV Prima. Parta influencerů, z nichž jediný zkušený je Adam Kajumi, bude mít šanci se naučit něco od zkušenějšího Honzy Bendiga. Zejména Bára Stříteská a Marek Valášek by měli pozorně poslouchat, protože jejich prozatímní neustálé fňukání o nabourávání soukromí začíná divákům a fanouškům už pěkně lézt krkem. 
10.05.2021 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (296 článků) , Marek Valášek (16 článků) , Adam Adam (258 článků) , Adam Adam (258 článků)

Datel a Bára z Like House pálí do svých bývalých: Nikolu jsem nikdy nemiloval

 
Reality show Like House na sebe se skandály mezi soutěžícími nenechala dlouho čekat. Dříve zadaný influencer Marek řečený Datel sbalil také zadanou Báru. Oba zapírali a Datel dokonce natočil několik "pravdivých" videí, ve kterých vlastně neříkal tak docela pravdu, a to také kvůli své dnes už bývalé přítelkyni Nikole, o které nyní prohlásil, že ji nikdy nemiloval a nechtěl jí pravdu "vpálit do ksichtu". Ve vztahu byla stejně jako Marek i Bára, a když se k jejímu přiteli dostala informace o románku ve vile, měl Báře vyhrožovat, že pokud je vše pravda a měla něco s Datlem, on si ublíží na zdraví. 
16.05.2021 10:45 |

podobné články

Do Like House vily míří perská krasavice: Přijdou s ní nová dramata a skandály?

 
V primácké reality show Like House se neustále řeší nějaká dramata. I tak se ale tvůrci rozhodli, že ještě přilejí olej do ohně a pozvali novou soutěžící. Tou je jednadvacetiletá Djany, která má na svém TikTok profilu více než 265 tisíc fanoušků.
17.05.2021 16:55 |

podobné články

Do Like House míří čokoládová kráska: Angie Mangombe strčí influencerky do kapsy

 
Skupina vlivných influencerů v reality show LIKE HOUSE se rozšíří o další novou soutěžící! Od dnešního dne do vily nastoupí a o výhru v hodnotě půl milionu korun bude bojovat Angie Mangombe, čtyřiadvacetiletá Češka původem z Angoly.
07.06.2021 16:55 |

podobné články

Agáta Prachařová míří do Like House 2: Uživím tím svoje děti, vzkázala

 
Agáta Hanychová (36) si připravila nejenom pro svoje fanoušky pořádné překvapení. Televize Prima představila novou sestavu úspěšné reality show Like House a Agáta mezi nimi nebude chybět. Prostřednictvím videa se nechala slyšet, že si vždy přála mít 7 dětí. Redakci eXtra.cz v rozhovoru řekla, kdo ji vlastně do vily dostal. 
05.10.2021 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3050 článků)

Agáta Hanychová míří do Like House 2: Uživím tím svoje děti, vzkázala

 
Agáta Hanychová (36) si připravila nejenom pro svoje fanoušky pořádné překvapení. Televize Prima představila novou sestavu úspěšné reality show Like House a Agáta mezi nimi nebude chybět. Prostřednictvím videa se nechala slyšet, že si vždy přála mít 7 dětí. Redakci eXtra.cz v rozhovoru řekla, kdo ji vlastně do vily dostal. 
05.10.2021 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3050 článků)

Samuel z Like House 2: Píšou mi, ať se vrátím domů, přitom jsem se narodil v Česku

 
Influencer Samuel Samake (18) je hvězdou zejména na TikToku, na kterém má základnu téměř půl milionu sledujících, pro něž tvoří hlavně humorné příspěvky. Samuel míří do reality show Like House 2, kde chce být podle svých slov vedle dalších sedmi influencerů sám sebou. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, co od účasti očekává, jak by naložil s peněžní výhrou, ale také se svěřil, jak se vypořádává s hatery.
12.10.2021 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Samuel Samuel (44 článků) , Samuel Samuel (44 článků) , Samuel Samuel (44 článků) , Samuel Samuel (44 článků)

Agáta Hanychová o své lásce a nástupu do Like House 2: Vím, kde je moje místo, vzkázala

 
Agáta Hanychová (36) sází v poslední době jedno překvapení za druhým. Není tomu tak dávno, kdy oznámila, že míří do reality show Like House 2, a vzbudila tím různé ohlasy. Na sociálních sítích se k celé účasti v show pro náctileté následně vyjádřila. Agátě také konečně klape její vztah s majitelem  wakeboardové firmy Jiřím Hellerem a pěje na něj samou chválu. 
13.10.2021 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3050 článků)