Článek

Uhrančivá Denisa Spergerová dobývá svět krásy z hotelu: Podmínky v Thajsku jsou neúprosné

 
Letošní rok na prestižní světové soutěži Miss Grand International reprezentuje loňská vítězka MISS CZECH REPUBLIC Denisa Spergerová (20), která je aktuálně studentkou oboru mediálního marketingu. Denisa musela nahradit v reprezentaci Barboru Aglerovou, jež se kvůli zdravotním komplikacím nemohla účastnit. Co Denisu na soutěži čeká? Jak probíhá karanténa v Thajsku? Je soutěž skutečně jen o rivalitě? To a více detailů prozradila zakladatelka a ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko.
09.03.2021 13:40 |

podobné články

Podobné články

Miss Denisa Spergerová se pochlubila novými trojkami: Už se nebude muset nic retušovat

 
Denisa Spergerová (19) je vítězka soutěže krásy Miss Czech Republic 2019 a zároveň patří mezi jednu z nejvýraznějších královen krásy u nás. Zanedlouho se bude muset Denisa rozloučit se svojí korunkou a předat ji nové nástupkyni. Možná právě proto, že půvabné Denise již končí funkční období, se rozhodla k radikální změně svého poprsí. Brunetka šla pod kudlu a nechala si chirurgicky vylepšit prsa a nyní její hrudník zdobí zbrusu nové trojky.
28.01.2020 19:11 |

podobné články

Nejkrásnější dívka Česka Denisa Spergerová bojuje o titul: Nesmí ztratit krok, radí Sam Dolce

 
Loňská vítězka prestižní soutěže krásy Miss Czech Republic Denisa Spergerová (20) odletěla reprezentovat Českou republiku na jednu z největších světových soutěží krásy Miss Grand International do Thajska. Ač musela na poslední chvíli nahradit Barboru Aglerovou, která se zranila, má kráska velkou šanci umístit se na jedné z prvních příček. Proč byla Denisa vybrána jako nejvhodnější kandidátka k reprezentaci? Čím předčila ostatní a další detaily prozradil pro eXtra.cz hvězdný stylista a kreativní ředitel Miss Czech Republic Sam Dolce.
04.03.2021 10:21 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (458 článků)

Miss Czech Republic Denisa Spergerová bojuje o korunku jako lev: Nucená karanténa a tvrdá práce

 
Miss Czech Republic Denisa Spergerová (20) v současné době bojuje na světové soutěži krásy Miss Grand. Jedná se o největší a nejprestižnější soutěž světa, kterou ještě nikdy nevyhrála dívka z Evropy. Velkým překvapením pro českou reprezentaci je letošní ročník, ve kterém má Denisa skvěle našlápnuto dostat se do TOP 5. Situace se ale může na poslední chvíli samozřejmě obrátit, což by bylo nejenom pro Denisu velkým zklamáním.
27.03.2021 12:20 |

podobné články

Adam Mišík si může trhat vzteky vlasy: Jeho ex Denisa slaví úspěchy v zahraničí a může si vybírat

 
MISS CZECH REPUBLIC 2019 odletěla minulý týden na světovou soutěž krásy. Úřadující vítězka Denisa Spergerová je nyní v Londýně, kde se uskuteční 69. ročník nejstarší a největší světové soutěže krásy Miss World. Denisa si s sebou na finálový večer veze šaty od Sama Dolce, se kterými tak bude soutěžit o cenu Best Designer Evening Gown. V průběhu 3 týdnů v Londýně bude mít nabitý program, kde budou různé výzvy. Denisa je rozhodně jednou z nejkrásnějších vítězek soutěže.
26.11.2019 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Adam Mišík (254 článků) , Sam Sam (458 článků)

Týnuš Třešničkové zůstaly oči pro pláč: Miss Denisa Spergerová jí sbalila bývalého přítele

 
Půvabná Miss Denisa Spergerová (19) už není sama. Redakci eXtra.cz exkluzivně potvrdila nový vztah s podnikatelem Viktorem Hajíčkem (34), který měl dřív za partnerku sympatickou youtuberku Týnuš Třešničkovou (24). Denisa byla po vítězství v soutěži Miss Czech Republic dlouho sama a přítele na sílu rozhodně nehledala. Nyní to vypadá, že je šťastná a zamilovaná až po uši.
29.05.2020 21:35 |

podobné články

Takhle bude reprezentovat Česko na Miss World: Denisa Spergerová zvolila rozparky i květinový věnec

 
Tři týdny stráví vítězka soutěže krásy Miss Czech Republic Denisa Spergerová  (19) na mezinárodním klání Miss World v Londýně. Těsně před jejím odletem jsme ještě měli možnost vidět nejdůležitější modely, které si brunetka bere s sebou.
19.11.2019 20:25 |

podobné články

Její nové silikony už znáte, pozadí v tangách ale často neukazuje! Na tomhle zadečku Denisa Spergerová tvrdě maká v posilovně

 
Modelka a bývalá královna krásy Denisa Spergerová  (20) předvedla své dokonalé křivky. Dovolenou si užívala ve francouzském Saint-Tropez a také v Chorvatsku. Na nových fotkách ukázala, v jaké je formě.
18.08.2020 05:50 |

podobné články

Tři dny před finále světové soutěže krásy se zranila! Účast horké favoritky Denisy Spergerové je vážně ohrožena

 
Vítězka soutěže krásy Miss Czech Republic Denisa Spergerová  (20) momentálně už třetí týden bojuje v Thajsku na jedné z neprestižnějších světových soutěži Miss Grand International. Jen pár dní před finále se bohužel zranila. Denisa patří mezi horké favoritky a hrozí, že nebude moci na finále o korunku zabojovat.
24.03.2021 13:00 |

podobné články

Korunka královny krásy jí sebevědomí zcela nezajistila. Spergerová si nechala chirurgicky přifouknout hrudník a toto je výsledek

 
Přestože loni v únoru vyhrála soutěž Miss Czech Republic a titul by ji mohl přesvědčovat k pocitu dokonalosti, úplně tomu tak není. Denisa Spergerová  (19) se rozhodla, že upraví poslední vadu na kráse a tou je velikost poprsí. Královna krásy se tedy rozhodla podstoupit augmentaci.
12.01.2020 16:50 |

podobné články

Ples jako Brno se vydařil! Podívejte se, jak si večer užili Ondřej Brzobohatý či Denisa Spergerová

 
Občas se stane, že Brno zastíní Prahu. A to platí o sobotním večeru. Ples jako Brno je mimořádně sledovaná společenská událost, která právem aspiruje na ples roku. Podívejte se, jak se v Brně bavili Denisa Spergerová, Nela Slováková, Anna Slováčková či Karel Janeček s partnerkou.
26.01.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (660 článků) , Karel Janeček (399 článků) , Anna Slováčková (198 článků)

Sloupává ze sebe vrstvy jako cibulka: Denisa Spergerová konečně ukázala nové trojky v plné kráse

 
Nejprve se ukázala těsně po operaci ve svetru , na Plese jako Brno už jsme mohli její nové trojky vidět v plesové róbě . Na soustředění svých následovnic z Miss Czech Republic už nám je Denisa Spergerová  (19) ukázala v plné kráse v bikinách.
02.02.2020 06:05 |

podobné články

Nejen její ex Adam Mišík má nový vztah: Miss Denisa Spergerová randí s bývalým partnerem Týnuš Třešničkové

 
Škalulata ve vztazích v českém šoubyznysovém rybníčku pokračují. Zatímco zpěvák Adam Mišík  (23) se pochlubil novou přítelkyní , ani jeho bývalka, panující Miss Czech Republic Denisa Spergerová  (19) , už není sama.
29.05.2020 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Adam Mišík (254 článků)

Silikonové krásky tasily zbraně: Miss Denisa Spergerová, smyslná Daniela a obří Lela

 
České a slovenské krásky přivítaly letní sezonu v odvážných modelech, ve kterých nechaly vyniknout své silikonové přednosti. Zatímco modelky Denisa Spergerová (20) a Daniela Zálešáková (21) si nechaly na svém hrudníku vymodelovat trojky, známá playmate a nyní především máma Lela Ceterová (30) rovnou osmičky. Pravdou ovšem je, že všem třem se jen stěží dá dívat do očí.
27.06.2020 17:40 |

podobné články

Má nová prsa i zvětšené rty: Modelka se svlékla a ukázala zbraně, s nimiž se chystá na světovou soutěž

 
Loňská královna krásy Denisa Spergerová  (20) bude Českou republiku reprezentovat na jedné z největších světových soutěží krásy Miss Grand International v Thajsku. Nahradí Barboru Aglerovou, která se zranila a odletět nemůže.
12.02.2021 10:55 |

podobné články

Nečeká ji exotický ráj. Modelka bude dva týdny zavřená v hotelové karanténě v Thajsku

 
Modelka Denisa Spergerová  (20) odletěla na mezinárodní soutěž Miss Grand International. Velké klání se koná v Thajsku, které se v době pandemie takřka uzavřelo.
02.03.2021 15:25 |

podobné články

Již 10 dní je sexy misska zavřená v karanténě v Thajsku. Zákaz vycházení z pokoje, neotevíratelná okna a vydýchaný vzduch

 
Již deset dní je v karanténě v Thajsku loňská vítězka Miss Czech Republic Denisa Spergerová  (20) . Ta odcestovala do Bangkoku reprezentovat Českou republiku na jednu z největších světových soutěží Miss Grand International. První dva týdny však musí být sama zavřená v hotelovém pokoji bez možnosti vycházení. Nemá balkón, okna nejdou otevírat.
11.03.2021 18:30 |

podobné články

Nejdřív měsíc v Thajsku, teď tři týdny v Mexiku! Nejkrásnější Češka vystavila božské tělo v bikinách na pláži

 
Vítězka Miss Czech Republic Denisa Spergerová  (20) strávila měsíc v Thajsku na světové soutěži Miss Grand International, kde se umístila v TOP 10 a už zase frnkla do teplých krajů. S přítelem, podnikatelem Viktorem Hajíčkem  (35) si užívají v Mexiku.
24.04.2021 10:00 |

podobné články

Poprvé veřejně provětrala svůj chirurgicky upravený hrudník. Miss Spergerová od nového poprsí čeká více nabídek práce

 
Je to vůbec poprvé, co Denisa Spergerová  (19) vyrazila do společnosti se svým zbrusu novým poprsím.
23.01.2020 10:05 |

podobné články

Co kdyby je také chtěli svlékat? Spergerová, Leová ani Pfauserová si pod sako pro jistotu nic nevzaly a ukázaly odhalený dekolt

 
Týden byla na pracovní cestě v Tunisku, ovšem hned po příletu vyrazila na večírek. Denisa Spergerová  (19) si přišla okouknout, jak vypadá párty pánského časopisu. Co kdyby ji také oslovili, aby se fotila díky svým novým vnadám nahá...
15.02.2020 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Denisa Pfauserová (48 článků)