Článek

Ufolog Miškovský promluvil o záhadě v Roswellu: Vše bylo jinak

 
Když se řekne UFO, většina lidí si představí létající blikající barevný talíř na obloze, opak je ale pravdou. Podle ufologa Pavla Miškovského (37) UFO vypadá zcela jinak. V Roswellu se v roce 1947 našly údajně zbytky mimozemské kosmické lodi. Co je na tom pravdy?
02.07.2020 11:50 |

podobné články

Podobné články

Objevuje se UFO v Česku? Ptejte se ufologa Pavla Miškovského

 
Už je to tady zase. Jako každé léto se v obilí začaly objevovat záhadné obrazce. Jsou to známky mimozemské civilizace? Jaké jsou nové záhady? Ve středu 2. července si připomínáme světový den UFO. V redakci Blesk.cz právě nyní odpovídá český ufolog Pavel Miškovský na vaše otázky. Ptejte se na vše, co vás zajímá!
01.07.2014 14:55 |

podobné články

Chatujte s ufologem: Kdo a proč tají existenci UFO?! Co je v oblasti 51? Návštěvy mimozemšťanů, zjevení, záhady

 
Na Blesk.cz startuje nová rubrika Tajemno o všem záhadném, nevysvětlitelném a tajemném kolem nás. Ve středu 2. listopadu bude při té příležitosti hostem chatu Blesk.cz ufolog Pavel Miškovský, který se nevysvětlitelným jevům už léta věnuje. Ptejte se ho už nyní – jsou důkazy o UFO? Co, kdo a proč tají? Objevilo se UFO v Česku? Vědí mimozemské civilizace o naší planetě? Co skrývá tajemná Area 51? Ptejte se ho už nyní na vše, co vás zajímá.
31.10.2016 15:15 |

podobné články

Obama odhalí tajné dokumenty o mimozemšťanech. E.T. je skutečný, tvrdí UFOlog

 
Mimozemšťané navštěvují Zemi minimálně desítky let, ne-li déle, a Bílý dům vše ututlává. Letos by se ale vše mělo změnit a prezident Barack Obama by měl jít s pravdou ven. Skálopevně je o tom přesvědčen Steve Bassett, UFOlog, lobbista a výkonný prezident společnosti Paradigm Research Group, který již roky tvrdí, že světové vlády tají mimozemské návštěvy.
25.05.2016 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2475 článků)

Mimozemšťani nás ignorují. Vím proč, říká ufolog

 
Existují tři hlavní důvody, proč nás dosud mimozemšťani nekontaktovali, tvrdí ufolog.
28.05.2010 00:30 |

podobné články

Ufolog šokuje: Mimozemšťani žijí na Merkuru, tyhle FOTKY jsou důkazem

 
Příznivci teorií o existenci mimozemšťanů vesmírné bytosti obvykle umisťují na Mars, známý ufolog Scott Waring teď ale přišel s tím, že žijí na Merkuru. Jako důkazem se ohání fotkami NASA.
26.02.2014 06:20 |

podobné články

Ufologové zveřejnili nové fotky slavného mimozemšťana z Roswellu

 
Téměř sedmdesát let stará záhada UFO z Roswellu v americkém Novém Mexiku je stále obestřena spoustou otazníků. Ufologové nyní přišli s novými důkazy, že tam skutečně havaroval létající talíř. Minulý týden ukázali na akci „Buď svědkem“ dosud nezveřejněné snímky zachycující údajné ostatky mimozemšťana, který tam měl zahynout, uvedla agentura Reuters.
11.05.2015 10:36 |

podobné články

Tohle je ufoun, měří 120 centimetrů. Nebo je to jinak?

 
Žijí mezi námi mimozemšťani? Německý ufolog je o tom přesvědčen.
16.09.2009 13:05 |

podobné články

Záhada jménem Dressgate: V redakci vidíme barvu šatů každý jinak, mění se i z úhlu pohledu!

 
Před chvílí jsme vydali článek o záhadě barevných šatů, které vidí každý jinak. A dneska tím žijí všechny sociální sítě. Pak jsme ale přišli díky naší čtenářce na to, že kouzelné šaty mění svou barvu i na monitoru!
27.02.2015 20:21 |

podobné články

Nad Erijským jezerem natočili UFO. Opět a ještě kvalitněji než dříve

 
Erijské jezero je obecně jedním z nejčastějších míst, která plodí videozáznamy podivných objektů na obloze. Nadšený ufolog Michael Lee Hill již dříve pořídil několik zajímavých záběrů světel nad jezerem, nyní však uvolnil nové záběry, které jsou velmi ostré a jasně ukazují podivné objekty nad obřím jezerem v americkém Ohiu.
13.05.2011 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Michael Lee (2 články)

Ufolog: Vysvětlení "nevysvětlitelných" jevů je naším úspěchem

 
Nevysvětlitelné létající objekty, tajemné kruhy v obilí a různé další anomální jevy jsou témata, která nedají spát českým "ufologům" či "záhadologům". Po vzoru svých amerických kolegů se snaží najít vysvětlení zdánlivě nevysvětlitelných jevů, častokrát svému koníčku věnují veškerý volný čas.
13.12.2011 08:30 |

podobné články

Ukážu vám pravého mimozemšťana, tvrdí autor nového dokumentu

 
Asi nejznámější světový ufolog Steven Greer tvrdí, že ve svém novém dokumentu s názvem Sirius ukáže opravdového mimozemšťana a provede jeho pitvu. Film se snaží tvářit hodnověrně a mimo jiné se zabývá čistou energií a odhalením materiálů o UFO, ale právě kvůli části s mimozemšťanem se nad ním vznáší několik velkých otazníků.
11.04.2013 11:50 |

podobné články

ZÁHADA: Mladého lovce mimozemšťanů našli mrtvého. Před smrtí poslal matce děsivý vzkaz!

 
Mladý ufolog Max Spierse (39) z Velké Británie byl nalezen mrtvý. Jeho smrt je ale obestřena rouškou tajemství. Zemřel totiž jen den před tím, než se rozhodl promluvit o mimozemšťanech na konferenci v Polsku. Navíc poslal před smrtí svojí matce záhadnou zprávu.
17.10.2016 20:35 |

podobné články

Záhadná smrt konspiračního teoretika: Těsně před smrtí zvracel černou hmotu!

 
Známy ufolog a konspirační teoretik je po smrti. Max Spiers odjel o svých objevech přednášet do Polska, ale domů se už nevrátil. Za velmi záhadných okolností, ho našla policie v Polsku mrtvého v jeho bytě. Kamarádi jsou přesvědčeni o tom, že se rozhodně nejedná o náhodu. Tvrdí, že Max před smrtí zvracel neznámou černou hmotu.
18.10.2016 09:05 |

podobné články

Záhada smrti mladého lovce mimozemšťanů: V bytě ho drželi násilím a byl zdrogovaný. Dostal se do kultu satanistů?

 
Mladý ufolog Max Spierse (39) z Velké Británie byl nalezen mrtvý ve varšavském bytě. Jeho smrt je ale obestřena rouškou tajemství. Zemřel totiž jen den před tím, než se rozhodl promluvit o mimozemšťanech na konferenci v Polsku. Navíc poslal před smrtí svojí matce záhadnou zprávu. Ona si myslí, že se stal obětí satanistů.
19.10.2016 14:15 |

podobné články

Michal David hubne: Polévku jí čajovou lžičkou!

 
Kdo to kdy viděl, aby se polévka jedla čajovou lžičkou? Zpěvák Michal David (52) dělá prostě všechno jinak! Deníku Aha! se povedlo přijít této záhadě na kloub. „Potřebuji trošku zhubnout, tak jím pomaleji po menších dávkách,“ smál se David, který ale už sedm kilo minulý rok shodil.
15.02.2013 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1526 článků)

Test se nepovedl! V letadle zahynuli 4 lidé

 
Prototyp luxusního dvoumotorového "business jetu" v sobotu havaroval na letišti v Roswellu v americkém státě Nové Mexiko. Čtyři lidé při nehodě zahynuli, informuje v neděli server kob.com.
03.04.2011 08:20 |

podobné články

Legendární mimozemšťan z Roswellu měl být ruský trpaslík stvořený Mengelem

 
Oblast 51 (Area 51) ztrácí značnou část svého kouzla. Světově proslulý Roswell totiž podle nových informací sice opravdu vyšetřoval nehodu neidentifikovaného létajícího objektu (UFO), ten však nepocházel z jiné planety. A stejně tak ani jeho posádka. Tvrdí to aspoň investigativní novinářka Annie Jacobsenová, která o svých zjištěních napsala knížku.
26.05.2011 17:45 |

podobné články

V brazilském pralese se za divného záblesku zjevila mimozemská postava

 
Ufologové a nadšenci do důkazů o mimozemském životě na naší planetě slaví. Nejnovější záběry z Brazílie se totiž liší od všech doposud pořízených záběrů zcela diametrálně. Vyjma podivných záblesků v pralese se totiž na záznamu objevuje přízračná postava, která značně připomíná mimozemskou postavu světově známou z nehody v americkém Roswellu.
24.10.2011 10:25 |

podobné články

Podvod, nebo skutečnost? Pravda o šílených internetových mýtech

 
Internet je plný poplašných zpráv, podvodů a fotomontáží - tzv. hoaxů. Mezi nejpovedenější patří například vymyšlená historka o Roswellu, kde měli být nalezeni mimozemšťané. Podívejte se do galerie na pár dalších kousků vtipálků z internetu.
06.12.2011 21:35 |

podobné články